Flosk, fue, 1557 grafts (crown), 10/8/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Ευχαριστω John, μακαρι να πανε ολα καλα.ναι θα φυγω Κυριακη. Ο κουμπαρος δεν παιζει να ασχοληθει αλλα μπορω να βαλω εγω καμια φωτο του και να τον ξαναδουμε σε κανα 7μηνο. Αυτο που ειπες θα το κανω σιγουρα.
 

Flosk

Well-Known Member
Περιπου ναι Nucky, ισως και λιγο παραπανω. Δεν ξερω ακριβως ποσο ηταν το τριγωνακι. Επισης ειχα και μερικα μοσχευματα απο την πρωτη φορα μεσα οποτε τελικη πυκνοτητα θεωρητικα θα ηταν απο 45 εως 50. Το αισιοδοξο ειναι πως αυτη τη φορα ο γιατρος μου ειπε ξεκαθαρα πως αλλα 3000 μοσχευματα τα εχω στο νερο απο το κεφαλι(αχρειαστα να ειναι). Ειναι κατι που με βασανιζε καιρο το αν θα εχω δηλ καβα για το μελλον. Επομενως το κεφαλι μου δινει περι τις 8000 μοσχευματα συνολικα. Καλο νουμερο για το 5αρακι που προοριζομαι.
 

gkast

Active Member
Περιπου ναι Nucky, ισως και λιγο παραπανω. Δεν ξερω ακριβως ποσο ηταν το τριγωνακι. Επισης ειχα και μερικα μοσχευματα απο την πρωτη φορα μεσα οποτε τελικη πυκνοτητα θεωρητικα θα ηταν απο 45 εως 50. Το αισιοδοξο ειναι πως αυτη τη φορα ο γιατρος μου ειπε ξεκαθαρα πως αλλα 3000 μοσχευματα τα εχω στο νερο απο το κεφαλι(αχρειαστα να ειναι). Ειναι κατι που με βασανιζε καιρο το αν θα εχω δηλ καβα για το μελλον. Επομενως το κεφαλι μου δινει περι τις 8000 μοσχευματα συνολικα. Καλο νουμερο για το 5αρακι που προοριζομαι.
Καλή επιτυχία φλοσκ ....καλή φύτρωση ρε φίλε ....όλα να πάνε καλά ....
 

Gandreal

New Member
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Το αποτέλεσμα σου θα είναι καταλυτικό για την επιλογή μου
 
Τελευταία επεξεργασία:

Flosk

Well-Known Member
image.jpg
Εδω μπηκαν 60 μοσχευματα στην ουλη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nucky

Active Member
ο κουμπαρος εκανε στριπ; ποιος τουκανε τη δουλεια;μη μου πεις οτι σας προλαβε και τους 2 ο μαρας;
ειχε και ο κουμπαρος ουλη απο το γκουρα; εχει αυτος καμια συμβουλη για μετα την 1η εβδομαδα; εσυ δεν βοηθησες και πολυ. χιουμοριζω φυσικα καλα αποτελεσματα και στον κουμπαρο.ζηλευω και που το κανατε.που να δω και ωραιο αποτελεσμα
 

Flosk

Well-Known Member
Ρε συ εμενα το στριπ ο Μαρας μου το ειχε κανει. Του κουμπαρου ειχε κανει ο Γκουρας..Ο Μαρας εκανε και τους 2 ναι. Η δουλεια του ηταν γρηγορη. Μολις εκανε τις τρυπες στον ενα μετα πηγαινε στον αλλο. Μετα μπαιναν οι τεχνικοι στον κουμπαρο και βγαζαν τα grafts μεχρι να κανει τρυπες σε μενα και μετα οταν ανοιγε τρυπες στον κουμπαρο, οι τεχνικοι βγαζαν grafts απο μενα. Πολυ συγχρονισμενη δουλεια παντως και ο Μαρας σφαιρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα