edyuser1 nrw7-μεταμοσχευση 3600 grafts fue

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panosss23

Active Member
μια χαρά ΠαΕΙ φίλε μου, μην αγχωνεσαι θα έρθει στην ώρα του με λίγο υπομονή . μια φωτο πως ήμουν κ πως έγινα έτσι για παρηγοριά
 

Συνημμένα

  • IMG_0934.jpeg
    IMG_0934.jpeg
    314.9 KB · Προβολές: 269
  • IMG_1122.jpeg
    IMG_1122.jpeg
    2.5 MB · Προβολές: 270

edyuser1

Active Member
μια χαρά ΠαΕΙ φίλε μου, μην αγχωνεσαι θα έρθει στην ώρα του με λίγο υπομονή . μια φωτο πως ήμουν κ πως έγινα έτσι για παρηγοριά
Μακαρι φιλε μου εσυ ποσο καιρο εκανες στο περιπου να δεις μια αισθητη διαφορα;πνω κατω η αραιωση μας ηταν ιδια εσυ τωρα ξεφυγες φυσικα εισαι αλλο λεβελ :)
 

panosss23

Active Member
Μακαρι φιλε μου εσυ ποσο καιρο εκανες στο περιπου να δεις μια αισθητη διαφορα;πνω κατω η αραιωση μας ηταν ιδια εσυ τωρα ξεφυγες φυσικα εισαι αλλο λεβελ :)
Όταν εκανα την δεύτερη , μια χαρά θα σου πάει η πρώτη , βγάλε πλάνο για δεύτερη . Μέτρα αντίστροφα να πας. Ο γιατρός δίκη σου επιλογή . Εγώ πήγα στους 10 μήνες. Για τη πίσω πλευρά και λίγο γέμισμα εμπρος . Ήδη πρέπει να νιωθεις πως θα αλλάξει το κεφάλι σου . Υπομονή θέλει και πλάνο για την επόμενη .
 

edyuser1

Active Member
Λοιπον παιδια καλημερα και χρονια πολλα σε ολους με υγεια. ανεβαζω στους 6.5 μηνες φωτο.Βαζω πλεον regaine λοσιον γιατι με τον αφρο μου φαινεται μενει το πιο πολυ επανω στο μαλλι και προσκαρ μερα παρα μερα. Θα ηθελα να μου γραψετε και γνωμες πως βλεπετε να εξελισεται το ολο θεμα. Να εχετε καλες γιορτες παιδες.
IMG_0700.jpeg
IMG_0697.jpeg
IMG_0696.jpeg
IMG_0695.jpeg
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλησπέρα Φίλε μου και χρόνια πολλά!Σίγουρα δείχνει πιό γεμάτο απο τις προηγούμενες φώτο σου και έχει καλύψει καλύτερα την αραίωση!
Ίσως να επέλεγες και ένα άλλο κούρεμα λίγο πιο μακρύ επάνω και θα έχεις ακόμα πιο πυκνό αποτέλεσμα!
Μέχρι 12 μηνο όμως έχουμε ακόμα και πιστεύω θα δώσει ένα όμορφο αποτέλεσμα! ;)
 

edyuser1

Active Member
Καλησπέρα Φίλε μου και χρόνια πολλά!Σίγουρα δείχνει πιό γεμάτο απο τις προηγούμενες φώτο σου και έχει καλύψει καλύτερα την αραίωση!
Ίσως να επέλεγες και ένα άλλο κούρεμα λίγο πιο μακρύ επάνω και θα έχεις ακόμα πιο πυκνό αποτέλεσμα!
Μέχρι 12 μηνο όμως έχουμε ακόμα και πιστεύω θα δώσει ένα όμορφο αποτέλεσμα! ;)
Ναι φιλε μου μαλλον θα ακουσω την συμβουλη σου και θα τα αφησω τα επανω λιγο μεγαλυτερα για αρχη μεχρι να παρουν ολα τα μαλλια λιγο τα επανω τους.
 

edyuser1

Active Member
Δεν θα έπρεπε να έχει γίνει ένα σβήσιμο στην γ ζώνη? Παραείναι απότομη η μετάβαση νομίζω
Και εγω το βρισκω λιγο αποτομα αλλα πρωτα ο θεος κατα τον ιουνιο θα ξανα μπω για μεταμοσχευση και το ειχα πει στον γιατρο οτι θα κανω μελλοντικη παλι εκει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

edyuser1

Active Member

_Johnny_

Member
Φιλε μπορεις να βάλεις μια πανοραμική από πάνω από το κεφάλι σου με καλύτερο φωτισμό; Και μια να φαινεται η hairline με το μαλλι να το χτενιζεις προς τα πίσω;

Πανοραμική εννοώ σε αυτη την πόζα που φαινεται παρακάτω...

22222.png
 

edyuser1

Active Member
Φιλε θα ανεβασω αυριο γιατι μολις εβαλα regaine και ειναι λαδωμενο το μαλλι :). Αυριο παλι μετα απο λουσιμο με στεγνο μαλλι θα ανεβασω
 

edyuser1

Active Member
Π φωτισμος φιλε ειναι πολυ εντονος ειναι στο ιδιο σημειο που εχω τραβηξει και τις υπολοιπες κατω απο προβολακια ειναι
 

LoverBoy

Well-Known Member
Κανονικά έπρεπε να είσαι πυκνότερος βάση τα grafts που έβαλες αλλά απο την άλλη έχεις μια κάλυψη πλέον!Εσύ είσαι ικανοποιημένος φιλαράκι μου απο το αποτέλεσμα σου?
 

_Johnny_

Member
Π φωτισμος φιλε ειναι πολυ εντονος ειναι στο ιδιο σημειο που εχω τραβηξει και τις υπολοιπες κατω απο προβολακια ειναι
ναι απλα η μια που σκυβεις κάπως το κεφάλι ειναι σκοτεινή αν δεις...γιαυτο σου ειπα αν μπορεις να ανεβάσεις μια πανοραμική από πάνω με καλυτερο φωτισμό...επισης αν μπορεις μια να φαινεται η hairline με το μαλλί να χτενίζεται προς τα πίσω, γιατι οπως ριχνεις το μαλλί μπροστά δεν μπορουμε να δουμε τη Hairline πως φαινεται...

πανοραμική εννοώ σε αυτη τη λήψη..
22222.png
 

edyuser1

Active Member
ναι απλα η μια που σκυβεις κάπως το κεφάλι ειναι σκοτεινή αν δεις...γιαυτο σου ειπα αν μπορεις να ανεβάσεις μια πανοραμική από πάνω με καλυτερο φωτισμό...επισης αν μπορεις μια να φαινεται η hairline με το μαλλί να χτενίζεται προς τα πίσω, γιατι οπως ριχνεις το μαλλί μπροστά δεν μπορουμε να δουμε τη Hairline πως φαινεται...

πανοραμική εννοώ σε αυτη τη λήψη..
Προβολή συνημμένου 62508
Εκεινη ο φωτο ηταν απο την μπροστινη καμερα την ειχα τραβηξει πρωτη και μετα ειχα γυρισει την πισω καμερα αυτη καταλαθος την ανεβασα
 

edyuser1

Active Member
Κανονικά έπρεπε να είσαι πυκνότερος βάση τα grafts που έβαλες αλλά απο την άλλη έχεις μια κάλυψη πλέον!Εσύ είσαι ικανοποιημένος φιλαράκι μου απο το αποτέλεσμα σου?
Τι να σε πω ρε φιλε τα αισθηματα μου ειναι αναμικτα να σου πω την αληθεια. Απο την μια αν συγκρινω με πριν την μεταμοσχευση πως ημουν λεω ειμαι πολυ καλα. Απο την αλλη θα το ηθελα λιγο πυκνοτερο αλλα ξερεις αν το βλεπεις καθε μερα το μαλλι παντα βρισκεις ατελειες
 
Μπλουζα