Dr Tsvetalin Zarev 3600 grafts AVA FUE 2023-04-03

vagosx

Well-Known Member
Πάντως δεν είναι τυχαίο ότι οι δυο κατά τη γνώμη μου μακράν καλύτεροι γιατροί μμ που έχουν υπάρξει μέχρι σήμερα ο Dr Couto και ο Dr Zarev κάνουν όλη τη διαδικασία μόνοι τους και κάνουν μόνο ένα περιστατικό ανά ήμερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Πάντως δεν είναι τυχαίο ότι οι δυο κατά τη γνώμη μου μακράν καλύτεροι γιατροί μμ που έχουν υπάρξει μέχρι σήμερα ο Dr Couto και ο Dr Zarev κάνουν όλη τη διαδικασία μόνοι τους και κάνουν μόνο ένα περιστατικό ανά ήμερα.
@vagosx καιρός να αλλάξεις γνώμη;)
 

Συνημμένα

  • fue.png
    fue.png
    197.3 KB · Προβολές: 161

TopBoy

Member
Πάντως δεν είναι τυχαίο ότι οι δυο κατά τη γνώμη μου μακράν καλύτεροι γιατροί μμ που έχουν υπάρξει μέχρι σήμερα ο Dr Couto και ο Dr Zarev κάνουν όλη τη διαδικασία μόνοι τους και κάνουν μόνο ένα περιστατικό ανά ήμερα.
Και ο Dr Pekiner ένα περιστατικό την ημέρα και την κάνει όλη μόνος του την επέμβαση με εκπληκτικά αποτελέσματα.
 

JimKan1

Well-Known Member
Αυτος που παραθετω εχει ξεφυγει...Τρομερος αρτιστας, τσεκαρε και θα καταλαβεις
Τον εχω τσεκαρει πολυ, σιγουρα ειναι καλος, αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι προμοταρεται πολυ απο το hrr και ολα τα περιστατικα που ανεβαζει ειναι μικρα περιστατικα με πολλες προυπαρχουσες τριχες στην περιοχη πραγμα που βοηθαει πολυ και την πυκνοτητα και την φυσικοτητα,μεχρι να δω πιο δυσκολες περιπτωσεις του στυλ χτησιμο ολοκληρης hairline απο την αρχη σε κενη περιοχη με 40+ πυκνοτητες οπως παιζουν στην Ιβηρικη τον θεωρω μια κλαση κατω, ειναι και σχετικα νεος στο χωρο, πριν 4-5 χρονια δεν νομιζω να βρεις περιστατικα του. Επισης επειδη εχουμε μιλησει να ξερεις οτι χρεωνει γυρω στα 8-10€ το graft, για να το πω πιο σωστα χρεωνει με την συνεδρια οπως Yaman και Τυρκαλας αλλα σε αυτον η συνεδρια ξεκιναει απο 19.000€ και παει 29.000€ για διημερο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

bobby

Well-Known Member
Με αυτά τα λεφτά πας στους Konior, Hasson & Wong ή στους Ισπανούς (Lorenzo, Couto, Freitas) που είναι αποδεδειγμένα top αλλά δεν χρεώνουν τα «μαλλιά της κεφαλής τους»…..
 

Harris_G

Well-Known Member
Εγω αναφερω ποιανου αποτελεσματα ειναι τα καλυτερα τη δεδομενη χρονικη στιγμη,ανεξαρτήτως τιμης, σαφως και ο Λορεντζο με 2,5 ειναι αδιανοητο VFM.Επισης μη ξεχνατε οτι Couto ειναι 4,5 και Ζαρεφ 6
 

JimKan1

Well-Known Member
Εγω αναφερω ποιανου αποτελεσματα ειναι τα καλυτερα τη δεδομενη χρονικη στιγμη,ανεξαρτήτως τιμης, σαφως και ο Λορεντζο με 2,5 ειναι αδιανοητο VFM.Επισης μη ξεχνατε οτι Couto ειναι 4,5 και Ζαρεφ 6
την τιμη την ανεφερα ενημερωτικα, δεν εχει να κανει με το ποσο καλος ειναι ο αλλος.
 

montecristo

Well-Known Member
Τον εχω τσεκαρει πολυ, σιγουρα ειναι καλος, αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι προμπταρεται πολυ απο το hrr και ολα τα περιστατικα που ανεβαζει ειναι μικρα περιστατικα με πολλες προυπαρχουσες τριχες στην περιοχη πραγμα που βοηθαει πολυ και την πυκνοτητα και την φυσικοτητα,μεχρι να δω πιο δυσκολες περιπτωσεις του στυλ χτησιμο ολοκληρης hairline απο την αρχη σε κενη περιοχη με 40+ πυκνοτητες οπως παιζουν στην Ιβηρικη τον θεωρω μια κλαση κατω, ειναι και σχετικα νεος στο χωρο, πριν 4-5 χρονια δεν νομιζω να βρεις περιστατικα του. Επισης επειδη εχουμε μιλησει να ξερεις οτι χρεωνει γυρω στα 8-10€ το graft, για να το πω πιο σωστα χρεωνει με την συνεδρια οπως Yaman και Τυρκαλας αλλα σε αυτον η συνεδρια ξεκιναει απο 19.000€ και παει 29.000€ για διημερο.
με αυτά τα λεφτά ποιος τρελός θα πάει σε αυτόν ; είναι και νέος γιατρος με λίγα αποτελέσματα και χωρις ποικιλία.
 

Harris_G

Well-Known Member
Ποιος θα παει;;; η τιμη του πηγε απο τα 8000€ για 2500 περιπου γκραφτς στα 25000€, επειδη προφανως ειδαν τι αρτιστας ειναι και εγινε πολεμος απο ζητηση. Εδω μιλαμε τωρα για τριπτυχο σχεδιασμο/πυκνοτητα/φυσικοτητα σε αρρωστα επιπεδα.Προφανως και δε τον προτεινω σαν επιλογη απλα αναφερθηκε απο vago οτι Ζαρεφ και Κουτο ειναι οι καλυτεροι και απλα ειπα" there's a new kid on the block"
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

montecristo

Well-Known Member
Ποιος θα παει;;; η τιμη του πηγε απο τα 8000€ για 2500 περιπου γκραφτς στα 25000€, επειδη προφανως ειδαν τι αρτιστας ειναι και εγινε πολεμος απο ζητηση. Εδω μιλαμε τωρα για τριπτυχο σχεδιασμο/πυκνοτητα/φυσικοτητα σε αρρωστα επιπεδα.Προφανως και δε τον προτεινω σαν επιλογη απλα αναφερθηκε απο vago οτι Ζαρεφ και Κουτο ειναι οι καλυτεροι και απλα ειπα" there's a new kid on the block"
Μπορεί να θέλει να κάνει λίγα χειρουργεία γενικά. Δεν νομίζω να έχει ζήτηση τώρα. Όταν με πολύ λιγότερα πας σε καλύτερους και πιο έμπειρους γιατρούς από αυτόν.
 

Harris_G

Well-Known Member
To καλυτερος πως οριζεται; οταν φτιαχνει αρρωστα αποτελεσματα και εχει ταβανιασει;;;

Result.PNG


Πιο εμπειρος σε κατι ακραιο rescue case, dupa klp --> Lorenzo
 

montecristo

Well-Known Member
To καλυτερος πως οριζεται; οταν φτιαχνει αρρωστα αποτελεσματα και εχει ταβανιασει;;;

Προβολή συνημμένου 59713

Πιο εμπειρος σε κατι ακραιο rescue case, dupa klp --> Lorenzo
Δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο σε αυτό που δεν το βλέπω σε άλλους γνωστούς γιατρούς του εξωτερικού με λιγότερα χρήματα. Επίσης η συγκεκριμένη φωτογραφία είναι υποφωτισμένη σε εσωτερικό χώρο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν λέει κάτι αυτό. Επίσης πολλοί πλούσιοι Φαλακροι υπάρχουν ποτε δεν θέλουν να κάνουν καν μεταμόσχευση.
Ναι οπως ποδοσφαιριστες ηθοποιοι κτλ αλλα πιστευω ειναι και αυτοι οι πλουσιοι που ειναι αρκετα ψαγμενοι γιατι για να βλεπουμε μηνες αναμομων για να μπουν για μεταμοσχευση σε ακριβους γιατρους αρα υπαρχουν.
 

montecristo

Well-Known Member
Ναι οπως ποδοσφαιριστες ηθοποιοι κτλ αλλα πιστευω ειναι και αυτοι οι πλουσιοι που ειναι αρκετα ψαγμενοι γιατι για να βλεπουμε μηνες αναμομων για να μπουν για μεταμοσχευση σε ακριβους γιατρους αρα υπαρχουν.
πολλοί πλούσιοι και γνωστοί τις κάνουν και τζάμπα τις μεταμοσχεύσεις γιατι ειναι και γνωστοί και κάνουν διαφήμιση στην κλινική, οπότε δεν πληρώνουν καν για μεταμόσχευση ενώ θα μπορούσαν να πάνε και στον πιο ακριβό αλλά δεν πάνε...Π.χ. πολλοί ποδοσφαιριστές ας πούμε τους βλέπεις δεν πάνε καν σε ακριβούς γιατρούς.
Και μετά ειναι και αλλη κατηγορία πλουσίων που απολαμβάνουν τα πάντα στη ζωή τους όπως το θέλουν, και έχοντας τόσα λεφτά γινονται αυτόματα ποθητοί από όλους, οπότε δεν τους νοιάζει και ιδιαίτερα το θέμα μαλλιών.
 

Harris_G

Well-Known Member
Φιλε μη το παρεις προσωπικα αλλα πιστευω οτι η αποψη σου εμπεριεχει κομπλεξ.Δε γινεται να μου λες δε βλεπω κατι ιδιαιτερο ειναι σαν μαμα μαλλια.
 

montecristo

Well-Known Member
Φιλε μη το παρεις προσωπικα αλλα πιστευω οτι η αποψη σου εμπεριεχει κομπλεξ.Δε γινεται να μου λες δε βλεπω κατι ιδιαιτερο ειναι σαν μαμα μαλλια.
Καμία σχέση αυτά που λες. Εσύ καταρχήν μιλάς για μαμά μαλλιά σε μια σκοτεινή φωτογραφία με εσωτερικό φωτισμό..ολα τα αποτελέσματα με τέτοιο φωτισμό τούμπανα θα δείχνουν, δηλαδη και μονο που κρινεις από μια τέτοια φωτογραφία ειναι πολύ λάθος αυτό που κάνεις, όταν ειναι γνωστό οτι ο φωτισμός παίζει καθοριστικό ρολο στο πως θα δειξει ενα αποτέλεσμα. Επίσης δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο στα αποτελέσματα του που δεν βλέπω σε άλλους γνωστούς γιατρούς..
 
Μπλουζα