Dr Tsvetalin Zarev 3600 grafts AVA FUE 2023-04-03

Vasil1981

Member
Γειά σε όλους !
Είμαι ο Βασίλης 41 ετών από Βουλγαρία
Μετά από 3-4 χρόνια αναζήτησης και επιλογές μεταξύ Τουρκία και Ισπανία , επέλεξα την πατρίδα μου για μμ. Νομίζω και εύχομαι ότι έκανα την καλύτερη επιλογή για μένα.
Για άλλη μία φορά, ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις πληροφορίες και συμβουλές που παρέχεται στο φόρουμ.
Εύχομαι σε όλους Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα!

Before 1.PNG
Before 2.PNG
Before 3.PNG
Before 4.PNG
Before 5.PNG

Αμέσως μετά την εγχείρηση
1 Hour after 1.PNG
1 Hour after 2.PNG
1 Hour after 3.PNG
1 Hour after 4.PNG
 

Συνημμένα

  • Day 1.PNG
    Day 1.PNG
    1.1 MB · Προβολές: 75

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

montecristo

Well-Known Member
Καλη επιτυχία φιλε. Φαίνεται καθαρή η δουλειά και o Zarev ειναι από τους κορυφαίους γιατρούς παγκοσμίως, ειδικά σε μεγάλα norwood. Πιστεύω θα πας πολύ καλα.
 

Vasil1981

Member
Φωτογραφίες από δέκατη μέρα στην επίσκεψη στο γιατρό. Μετά από 10 μήνες θα είναι η δεύτερη εγχειρηση στην οποία θα προσθέσουμε 1500 περίπου μοσχευμάτα

Day10 - 1.PNG
Day10 - 2.PNG
Day10 - 3.PNG
Day10 - 4.PNG
Day10 - 5.PNG
Day10 - 6.PNG
Day10 - 7.PNG
Day10 - 8.PNG
day10-9-png.57035
 

Συνημμένα

  • Day10 - 9.PNG
    Day10 - 9.PNG
    1.1 MB · Προβολές: 1,010

feanor

Active Member
οι φωτογραφιες παρα πολυ ξεκαθαρες. Απο τις πιο ενδιαφερουσες παρουσιασεις γτ απο τον Zarev δεν υπαρχει νμζω καποιο αποτελεσμα στο συγκεκριμενο φορουμ. Καλη επιτυχια
 

Vasil1981

Member
Στην hairline θα χρειαστώ και άλλα μοσχευμάτα. Εάν ήθελα ο γιατρός θα έβαζε όλα τα 4500 μοσχευμάτα που ο ίδιος υπολόγισε ότι χρειάζομαι. Η συμβουλή του ήταν να τοποθέτηση 3000 ομοιόμορφα και η τελική πινελιά να γίνει σε 10 μήνες το λιγότερο για καλύτερο αποτέλεσμα. Τελικά 3600 και βλέπουμε. Μου είπε ότι θα περισσότερα μοσχευμάτα δεν σημαίνουν καλύτερο αποτέλεσμα η τοποθέτηση και επιβίωση μοσχεύματος κάνουν την διαφορά. Για μένα ο γιατρός κάνει την διαφορά γενικότερα. Γι'αυτό εμείς εδώ είμαστε και βλέπουμε.
Σασ ευχαριστήσω πολύ όλους!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φιλε. Πολύ χρήσιμη η παρουσίαση σου... Ειναι καλό που βλέπουμε και δουλειές από πολύ καλούς γιατρούς εδώ στο φόρουμ. Μπορείς να μας πεις το εμβαδόν της επιφάνειας προς κάλυψη ; δηλαδή αυτό που σου σχεδίασε με τον μαρκαδόρο στη ληπτρια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Οντως φαινεται προσεγμενη δουλεια και απο τις περιοχες που εξηχθησαν μοσχευματα, αφου απεφυγαν να πανε σε περιοχες που φαινεται οτι υπαρχει θεμα, αλλα και απο την εικονα μετα την τοποθετηση, ληπτριας και δοτριας.
Θα εχει ενδιαφερον στο τελος να δουμε και την ομοιογενεια της δοτριας.

@Vasil1981 Γεια σου Βασιλη και σε ευχαριστουμε για την ωραια παρουσιαση της μεταμοσχευσης σου. Χρησιμοποιεις καποια αγωγη εναντιον της τριχοπτωσης(π.χ. Finasteride/Minoxidil); Σου προτεινε καποια ο γιατρος;

Υ.Γ. Μαλλον εχουμε ανοιγμα Ζαεφ στην ελληνικη αγορα.
 

Marios1982

Well-Known Member
Οντως φαινεται προσεγμενη δουλεια και απο τις περιοχες που εξηχθησαν μοσχευματα, αφου απεφυγαν να πανε σε περιοχες που φαινεται οτι υπαρχει θεμα, αλλα και απο την εικονα μετα την τοποθετηση, ληπτριας και δοτριας.
Θα εχει ενδιαφερον στο τελος να δουμε και την ομοιογενεια της δοτριας.

@Vasil1981 Γεια σου Βασιλη και σε ευχαριστουμε για την ωραια παρουσιαση της μεταμοσχευσης σου. Χρησιμοποιεις καποια αγωγη εναντιον της τριχοπτωσης(π.χ. Finasteride/Minoxidil); Σου προτεινε καποια ο γιατρος;

Υ.Γ. Μαλλον εχουμε ανοιγμα Ζαεφ στην ελληνικη αγορα.
Παίζει, αλλά δεν παίρνω κ όρκο. Γενικά έχει ένα στυλ έχω πολύ δουλειά κ δε θέλω άλλη.. ο φίλος μαλλον είχε επαφή κ προχώρησε. Σημασία έχει μέσω αυτής της παρουσίασης αν ειναι τόσο δυνατός όσο δείχνει. Η πλάκα είναι ότι ο φίλος έχει το ίδιο pattern με μένα όπως και χαρακτηριστικά τρίχας. Οπότε περιμένω με ανυπομονησία το τελικό αποτέλεσμα!
 

Vasil1981

Member
Ακριβώς όπως τα λέει ο @Marios1982 . Φανταστείτε ότι ραντεβού πριν το 2026 δεν παίζει.
@Kostas97 Όχι φίλε μου δεν χρησιμοποιώ αλλά συμβουλή του ήταν Minox ,τα γνωστά σαμπουάν και συμπλήρωμα διατροφή για τριχόπτωσης ανοίξει και φθινόπωρο.
Φίλε @Disco θα σε γελάσω τώρα όμως θα το αναφέρω την επόμενη φορά στο πρώτο μήνα με οτι άλλο σασ ενδιαφέρει.
 

Chris34

Active Member
Καλή φυτρωση φίλε!! Ωραίο κλείσιμο κροταφων. Καθόλου ερυθρότητα στο 10ημερο. Για πες μας από θεραπεία και προϊόντα τι χρησιμοποιείς;
 

montecristo

Well-Known Member
Ακριβώς όπως τα λέει ο @Marios1982 . Φανταστείτε ότι ραντεβού πριν το 2026 δεν παίζει.
@Kostas97 Όχι φίλε μου δεν χρησιμοποιώ αλλά συμβουλή του ήταν Minox ,τα γνωστά σαμπουάν και συμπλήρωμα διατροφή για τριχόπτωσης ανοίξει και φθινόπωρο.
Φίλε @Disco θα σε γελάσω τώρα όμως θα το αναφέρω την επόμενη φορά στο πρώτο μήνα με οτι άλλο σασ ενδιαφέρει.
Όποτε ούτε ο Zarev πρότεινε φιναστεριδη. Τελικά μόνο κάποιοι Ισπανοί αναλαμβάνουν μόνο με φίνα. Γιατί λέγαμε για τους Έλληνες ή τους Τούρκους που δεν προτείνουν ενώ ούτε οι άλλοι γνωστοί γιατροί στην Ευρώπη προτείνουν πέρα από τους Ισπανούς..(Lorenzo, Freitas).
 

TopBoy

Member
Καλη επιτυχία να έχεις. Ωραίο κλείσιμο κροτάφων σου έκανε και γενικά πολύ ωραίος ο σχεδιασμός. Αναμένουμε την εξέλιξη σου με ενδιαφέρον. Γενικά ποσα μοσχεύματα σου ειπε ότι διαθέτει η δότρια σου και ποσα θα χρειαστείς για το πρόβλημα σου ;
 

Vasil1981

Member
Καλη επιτυχία να έχεις. Ωραίο κλείσιμο κροτάφων σου έκανε και γενικά πολύ ωραίος ο σχεδιασμός. Αναμένουμε την εξέλιξη σου με ενδιαφέρον. Γενικά ποσα μοσχεύματα σου ειπε ότι διαθέτει η δότρια σου και ποσα θα χρειαστείς για το πρόβλημα σου ;
Έως 10 000 μοσχευμάτα μπορεί να χρησιμοποιήσει απο την δότρια περιοχή , μπρος το παρόν χρειάζομαι 4 500 μοσχευμάτα για καλό αποτέλεσμα, τα χρειαστεί στο μέλλον και τρίτη μεταμοσχευση ίσως λόγω κληρονομιάς η αν δεν χρησιμοποιώ μινοξ η φινα.
 
Μπλουζα