Dim74, fue, παπανικολάου, 3070 grafts, 4-5-6/4/2012

Adriano

Well-Known Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Από λεφτά???Αν θες πες μας ακριβώς τι παίζει...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Κατω απο 5000 ευρω,αυτο μονο μπορω να πω σε αυτο το θεμα.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

dim74 είπε:
Κατω απο 5000 ευρω,αυτο μονο μπορω να πω σε αυτο το θεμα.
Γιατι δεν λες ........κρατικο μυστικο ειναι?Οπως και να εχει σου ευχομαι τα καλυτερα και να ενημερωνεις το site για να μαθαινουμε και εμεις αν εχουν αλλαξει τα πραγματα στην Ελλαδα η εχουν μεινει ακομα τοσο χαλια οσο ηταν.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

dim74 είπε:
Κατω απο 5000 ευρω,αυτο μονο μπορω να πω σε αυτο το θεμα.

Σόρρυ αλλά τι πάει να πεί "μόνο αυτό μπορώ να πω? Κάτω από 5000 ευρώ είναι και το 1 ευρώ αν το πάμε έτσι... ή πες ακριβώς το ποσό να ξέρουμε... ή μην το λες καθόλου...
 

dim74

Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Δεν ειναι τοσο απλο.Ειπα χθες πως θα τους ρωτησω αν θελουν να ανακοινωσω την τιμη που μου εκαναν,δυστυχως σημερα εγιναν πολλα και το ξεχασα αυτο.Θυμιζω πως η mega session των 6 ωρων κοστιζει κανονικα 4850 ευρω.Υπολογιστε πως εγω πηγα 3 μερες,8 ωρες την πρωτη μερα,6 την δευτερη και 4,5 την τριτη.
Οπως τονισα απο την πρωτη στιγμη τους ειπα πως ειμαι εδω και οτι κανουν θα το δει κοσμος αρκετος.Οποτε συμφερει ολους ενα καλο αποτελεσμα,οπως και μια καλυτερη τιμη σε μενα.Αυτο εγινε.Χωρις την αδεια τους ομως δεν μπορω να πω την τιμη ακριβως,δεν το θεωρω πρεπον.Υποσχομαι να τους ρωτησω ομως στην επομενη επικοινωνια μας.
 

n094

Active Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Dim, όποτε μπορέσεις ανέβασε και καμιά φωτογραφία προφίλ για να δούμε πως έκλεισαν οι κρόταφοι... καλή ξεκούραση και υπομονή.... τώρα θα πρέπει να έχεις υπομονή γιατί τα μαλάκια θα αρχίσουν να πέφτουν μετά τις πρώτες 7-10 μέρες και μέχρι τον 2 μήνα... και από τον 3 θα αρχίσουν να φυτρώνουν σιγά, σιγά και σταδιακά (όχι όλα μαζί) ΥΠΟΜΟΝΗ οποτε!!!
 

akis30

New Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

δηλαδη η επεμβαση 3 ημερων σου βγηκε κοντα στο 10αρικο?
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

dim74 είπε:
Δεν ειναι τοσο απλο.Ειπα χθες πως θα τους ρωτησω αν θελουν να ανακοινωσω την τιμη που μου εκαναν,δυστυχως σημερα εγιναν πολλα και το ξεχασα αυτο.Θυμιζω πως η mega session των 6 ωρων κοστιζει κανονικα 4850 ευρω.Υπολογιστε πως εγω πηγα 3 μερες,8 ωρες την πρωτη μερα,6 την δευτερη και 4,5 την τριτη.
Οπως τονισα απο την πρωτη στιγμη τους ειπα πως ειμαι εδω και οτι κανουν θα το δει κοσμος αρκετος.Οποτε συμφερει ολους ενα καλο αποτελεσμα,οπως και μια καλυτερη τιμη σε μενα.Αυτο εγινε.Χωρις την αδεια τους ομως δεν μπορω να πω την τιμη ακριβως,δεν το θεωρω πρεπον.Υποσχομαι να τους ρωτησω ομως στην επομενη επικοινωνια μας.

Ε τότε τι κάτω απο 500 ευρώ μας λες??? Το παρατάω το θέμα.Καλή επιτυχία σου εύχομαι.Θα παρατηρώ το αποτέλεσμα σου καθημερινά και τα λεγόμενά σου για την τιμή με καχυποψία.
 

dim74

Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Επειδη παρατραβηξε το θεμα την τιμης,ισως και απο λαθος μου και για να τελειωνει το θεμα αυτο,η τιμη που μου εκαναν ειναι και για τις τρεις μερες 4.900 ευρω.Η τιμη αυτη ειναι ειδικη και αρκετα κατω απο την κανονικη, για τον προσθετο λογο,οτι δεχτηκα να παω σε καποιο συνεδριο που γινεται τελος Μαιου στην Αθηνα,οπου θα εχουν συγκεντρωθει γιατροι μεταμοσχευσης μαλλιων απο ολο τον κοσμο.Εκει θελουν να με παρουσιασουν σαν αποτελεσμα τους.
Νεες φωτο σημερινες...
 

Συνημμένα

  • MMM 008.JPG
    MMM 008.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 679
  • MMM 010.JPG
    MMM 010.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 641
  • MMM 015.JPG
    MMM 015.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 586

Adriano

Well-Known Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Τώρα είσαι σωστός..Και χωρίς να πας στο συνέδριο πόσα θα πλήρωνες?
 

dim74

Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Αdriano δεν ειναι μονο το συνεδριο,ειναι και πολλα ακομα οπως το ποσα ατομα θα δουν το αποτελεσμα μου...θα ηταν εκτιμω 7500 ευρω.Επιτρεψτε μου αλλα πανω στο θεμα τιμης δεν θα πω παλι κατι.Ειπα τι πληρωσα και τελος,πληροφοριες σε οτι αλλο Θελετε να σας δωσω ευχαριστως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

τι αποτελεσμα τους τον μαιο.Στον δευτερο μηνα θα εισαι..Καλή επιτυχία σου εύχομαι και όλα να πάνε καλά απο δω και πέρα.Καλύτερα και απο ότι τα περιμένεις.
 

dim74

Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Ευχαριστω marmaromenos.Eμενα με ενοιαζε να δωσω οσα λιγοτερα...ας παω και για βολτα που λεει ο λογος!Απο την αλλη η συμφωνια τιμης ειχε γινει καιρο πριν,απλα εγω το καθυστερησα λογω οικονομικου...
 

n094

Active Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

dim ο σχεδιασμός που κάνατε μου αρέσει πάρα πολύ. Το κεφάλι φαίνεται πολύ καθαρό, η φορά των τριχών φαίνεται σωστή και ελπίζω το ίδιο να είναι και η γωνία εισαγωγής (αν και με τον Παπανικολάου είμαι σίγουρος γι αυτό. Εγώ έκλεισα τον τρίτο μήνα και όπως και στις προηγούμενες μεταμοσχεύσεις μου, οι τρίχες που βγαίνουν από τα μοσχεύματα που έπεσαν δείχνουν πάρα πολύ φυσικές, θα ανεβάσω φωτογραφίες μου σε λίγες μέρες). Το μόνο θέμα που διακρίνω έχει να κάνει με την πύκνωση των κροτάφων σου… θεωρώ ότι σε 10 μήνες ίσως χρειαστείς εκεί κάποια μοσχεύματα ακόμα. Ωστόσο θεωρώ ότι κινηθήκατε σωστά και δεν «χαραμίσατε» μοσχεύματα τσάμπα πηγαίνοντας σε πολύ ψηλές πυκνότητες, σε αυτήν την πρώτη μεταμόσχευση. Αν και ήδη το ξέρεις, σε λίγες μέρες θα αρχίζουν να πέφτουν οι τρίχες από τα μοσχεύματα… αυτή είναι και η χειρότερη περίοδος… υπομονή όμως και θα ανταμειφτείς….
 

drakator

New Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Οντως πολυ ωραιο το αποτελεσμα σου DIM, μονο μια ερωτηση για ποιο λογο επρεπε να σε παρουν με την ψηλη ? σου ευχομαι τα καλυτερα.
 

dim74

Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Αυτο ακριβως κανουν σε ολους.Η τεχνικη που εφαρμοζουν,απαιτει απο οτι καταλαβα αυτο το μηκος τριχας.Την τριτη μερα που ειχαν μεγαλωσει λιγο να φανταστεις,απο το σημειο που πηραν μοσχευματα το κουρεψαν παλι!
 

vinnie1978

New Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

dim74 καλη επιτυχια να εχεις και μακαρι το τελικο αποτελεσμα να σε αφησει απολυτα ικανοποιημενο!
 

drakator

New Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Πω -πω και αντε να τη παλεψεις στη δουλεια σαν νεοσυλλεκτος ........ πως τα καταφερνεις ? και ειδικα με τα σημαδια που φαινονται. ( εννοω μεχρι να βγουν τα μαλλια )....δεν θελω να σε φερω σε δυσκολη θεση αν δεν θελεις μην μου απαντας.
 

dim74

Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Vinnie σε ευχαριστω πολυ.Ειναι η πρωτη φορα στην ζωη μου που εχω τοσο κοντο μαλλι κι ομολογω πως αισθανομαι καπως περιεργα ειδικα και με τα σημαδια.Απο την αλλη ομως ειναι τοσο μεγαλη η θεληση μου να πανε ολα καλα που δεν με νοιαζει τιποτα αλλο παρα μονο να τηρησω ευλαβικα τις οδηγιες,προκειμενου να εχω ενα ικανοποιητικο αποτελεσμα.Ειναι κι αυτο απλα μεσα στην ολη διαδικασια,που πρεπει να αποδεχτω και να προχωρησω...
 

dim74

Member
Απ: Dim74 η Μεταμοσχευση μου στην D** στις 4κ5 Απριλιου 2012

Σημερα ειμαι στην 8η μερα και ολα δειχνουν καλα.Υπαρχει ωρες ωρες ενα μουδιασμα με λιγο πονο στην δοτρια περιοχη,που ελπιζω σιγα σιγα να φυγει.
Λουζομαι μια φορα την μερα κι ομολογω πως φοβαμαι να πιεσω στην μεταμοσχευμενη περιοχη,απλα ισα που τα αγγιζω,δεν ξερω αν κανω καλα. Απο την δευτερα αρχιζω και μινοξιδιλη.
Σημερινες φωτο τοσο απο την δοτρια οσο κι απο την ληπρια περιοχη.
 

Συνημμένα

  • yyy 041.JPG
    yyy 041.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 736
  • yyy 047.JPG
    yyy 047.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 660
  • yyy 050.JPG
    yyy 050.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 608
Μπλουζα