DGP, FUE, 3655g, 17/2/2021

veg

Active Member
εδω ισχυει αυτο που εχω πει παλι , οταν το μαλλι ειναι τοσο κοντο και υπαρχει , το ανθρωπινο ματι αδυνατει να διακρινει τις διαφορες πυκνοτητας αναμεσα στις περιοχες με αποτελεσμα να θεωρει οτι βλεπει εναν ανθρωπο με πληρες μαλλι αλλα κουρεμενο πολυ κοντα .
Αν μακρυνει τοτε θα φανουν οι διαφορες .Οπως και να εχει φαινεται για πολυ καλο αποτελεσμα , που στην συνεχεια θα βελτιωθει κιαλλο και θα μπορει να μεινει ειτε κοντο ειτε μακρυτερο .
 
  • Like
Reactions: DGP

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

DGP

Member
Δοτρια
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-07-26-09-35-08-256_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2021-07-26-09-35-08-256_com.miui.gallery.png
    1.2 MB · Προβολές: 672

makis25

Well-Known Member
ειπες πριν 10 μερες τα πηρες στα 3 χιλιοστα αρα σημερα ειναι γυρω στα 6,5-7 χιλιοστα μηκος σωστα; Ωραια , δε βλεπω κανενα θεμα με τη δοτρια σε αυτη τη φωτο φαινεται μια χαρα δε βλεπω να ξεχωριζει κατι απ τα γνωστα προβληματα . Εσυ απο κοντα πως τη βλεπεις τη δοτρια σου στο κοντο μηκος , φαινεται τπτ; σου πε κανενας τπτ ; Απο μπροστα ειναι φουλ φυσικη η τοποθετηση τις εχω ξεψαχνισει τις φωτο σου , θα παω στο γιατρο και θα του πω ενα ιδιο με τον DGP παρακαλω
 
  • Like
Reactions: DGP

DGP

Member
ειπες πριν 10 μερες τα πηρες στα 3 χιλιοστα αρα σημερα ειναι γυρω στα 6,5-7 χιλιοστα μηκος σωστα; Ωραια , δε βλεπω κανενα θεμα με τη δοτρια σε αυτη τη φωτο φαινεται μια χαρα δε βλεπω να ξεχωριζει κατι απ τα γνωστα προβληματα . Εσυ απο κοντα πως τη βλεπεις τη δοτρια σου στο κοντο μηκος , φαινεται τπτ; σου πε κανενας τπτ ; Απο μπροστα ειναι φουλ φυσικη η τοποθετηση τις εχω ξεψαχνισει τις φωτο σου , θα παω στο γιατρο και θα του πω ενα ιδιο με τον DGP παρακαλω
Φιλε μου στο κεφαλι μου αυτη τ στιγμη δεν προδιδει τιποτα μεταμοσχευση!Προφανως καποιος ψαγμενος απο κοντα αν παρατηρησει ολο και κατι θα βρει!Πλεον κυκλοφορω πολυ ανετα εξω και οι δικοι μου λενε τα καλυτερα!Με την φυσικοτητα της hairline ειμαι ενθουσιασμενος,ο γιατρος εκανε πολυ καλη δουλεια.5μηνες ειμαι αρα περιμενω εξτρα φυτρωση και διογκωση των τριχων για να εξαλειφθει και η μικρη διχρωμια που υπαρχει μπροστα!Το εχω επαναλαβει πολλες φορες,στοχος μου η εικονα μου στις 21 μερες που ποσταρα φωτο!
 

DGP

Member
Πως και πηγες στο 1mg τελικα φιλε DGP
Να σου πω την αληθεια βαρεθηκα να σπαω τα χαπια!Προφανως ειδα οτι δεν εχω sides και απο .5 πηγα στο 1mg!Σκεφτομαι να το κρατησω μεχρι τους 12 μηνες ωστε να δω την ολοκληρωμενη εικονα (μμ + φινα) και μετα να πεσω στο .5 mg για συντηρηση
 

vlafo

Well-Known Member
Σχεδιασμός άριστος.
Δότρια σε τέτοιο μήκος δε φαίνεται τίποτα.
Φυσικότητα χερλάιν άψογη και κλείσιμο κροτάφων επίσης.
Δε φαίνεται τίποτα σε τέτοιο μήκος ότι προδίδει μμ.
 
  • Like
Reactions: DGP

DGP

Member
Σχεδιασμός άριστος.
Δότρια σε τέτοιο μήκος δε φαίνεται τίποτα.
Φυσικότητα χερλάιν άψογη και κλείσιμο κροτάφων επίσης.
Δε φαίνεται τίποτα σε τέτοιο μήκος ότι προδίδει μμ.
Ευχαριστω Βλαφο μας οδηγεις :)
Περιμενω βεβαια στους επομενους 2 3 μηνες πυκνωση και καλυτερο δεσιμο αλλα παει καλα!
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Εξελλίσεται ωραία η φύτρωση και η φυσικότητα.
Στο crown πόσα έβαλες φίλε; Πώς πάει εκεί;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

DGP

Member
6μιση μηνες το μαλλι στα 3mm χθες
Ανεβαζω στα γρηγορα τους 2 κροταφους
Απο φυτρωση νομιζω παει καλα, πολλες τριχες ειναι αδυνατες αρα ελπιζω να παρουν λιγο ογκο ωστε να δεσει καλυτερα τ αποτελεσμα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-09-02-13-13-39-430_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2021-09-02-13-13-39-430_com.miui.gallery.png
    1.5 MB · Προβολές: 548
  • Screenshot_2021-09-02-13-08-18-100_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2021-09-02-13-08-18-100_com.miui.gallery.png
    1.6 MB · Προβολές: 524
  • Screenshot_2021-09-02-13-05-46-003_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2021-09-02-13-05-46-003_com.miui.gallery.png
    2.9 MB · Προβολές: 490
  • Screenshot_2021-09-02-13-20-34-401_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2021-09-02-13-20-34-401_com.miui.gallery.png
    2.9 MB · Προβολές: 446

manly_Man

Well-Known Member
Ωραίος, έχει ωραία φυσικότητα η τοποθέτηση σε αυτό το μήκος, δεν φαίνεται δηλαδή ότι ειναι μεταμοσχευμένες! Θα έλεγα όμως να τα αφήσεις να μακρύνουν από εδώ και πέρα για να δούμε και καλύτερα το αποτέλεσμα.
 
  • Like
Reactions: DGP

DGP

Member
Ωραίος, έχει ωραία φυσικότητα η τοποθέτηση σε αυτό το μήκος, δεν φαίνεται δηλαδή ότι ειναι μεταμοσχευμένες! Θα έλεγα όμως να τα αφήσεις να μακρύνουν από εδώ και πέρα για να δούμε και καλύτερα το αποτέλεσμα.
Ναι συμφωνω!Θα τα ξυρισω αλλη μια στο 7μηνο και μετα λεω ν αρχισω να τα μακραινω
 

vlafo

Well-Known Member
Σε τέτοιο extreme κούρεμα είναι πολύ καλό και βελτιωμένο σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα.
Ξεκίνα να τα μακραίνεις να φανεί η διαφορά.
 
  • Like
Reactions: DGP

vlafo

Well-Known Member
Vlafo την φυτρωση πως την βλεπεις σε σχεση με τις φωτο μετα την μμ?
Σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα έχεις μεγάλη διαφορά.
Έχει ομογενοποηθεί ακόμα πιο πολύ η λήπτρια,φαίνεται τα κενά να έχουν κλείσει και ο ένας κρόταφος που υστερούσε έκλεισε σχεδόν.
Μια χαρά σε πάει και έχει να δώσει ακόμα.
Μου αρέσει πολύ αλλά ξεκίνα πλέον να τα μακραίνεις.
Νομίζω θα είσαι από τα πολύ δυνατά περιστατικά.
 
  • Like
Reactions: DGP

DGP

Member
Σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα έχεις μεγάλη διαφορά.
Έχει ομογενοποηθεί ακόμα πιο πολύ η λήπτρια,φαίνεται τα κενά να έχουν κλείσει και ο ένας κρόταφος που υστερούσε έκλεισε σχεδόν.
Μια χαρά σε πάει και έχει να δώσει ακόμα.
Μου αρέσει πολύ αλλά ξεκίνα πλέον να τα μακραίνεις.
Νομίζω θα είσαι από τα πολύ δυνατά περιστατικά.
Ευχαριστω πολυ!!
Απ την εμπειρια σου με το ματι τι πυκνοτητες λες να πιανω?
 
Μπλουζα