Danceworld_2001, fue, 3458 grafts, 27-28/12/2013

gkast είπε:
elmajiko είπε:
Ριχνω και γω μια ιδεα....

Να μη το διαβαζεις αν δεν σε ενδιαφερει, θα μας απαλλάξεις απο τη κυνικη παρουσια σου!

Θέλω να μου πείς πως όταν υπάρχει μια αντιπαράθεση όπως τον g peireas με επιχειρήματα δεν είπε κατι το μεπτό ....γίνεσαι επιθετικος και σε ένα νήμα που δεν είναι καν δικό σου αλλα του dance elmajiko keep calm....

gkast είσαι παρατηρητικός!!:18m:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Να ενημερώσω προς αποφυγή παρεξηγήσεων(δεδομένο ότι εγώ έριξε την βόμβα) ότι δέν έχω κάτι προσωπικό με τον @dance
...απλά επειδή έχει κάποια ηλικία και είναι και παλιό μέλος θα περίμενα μια πίο ώριμη και σοβαρή αξιόλογηση και εξηγούμε περαιτέρω:

1.Το αποτέλεσμα του dance είναι καλό εώς πολύ καλό!...η ερώτηση κρίσεως προς τ forum είναι :
μήπως για να φτάσει σε αυτό το αποτέλεσμα και να εξασφαλίσει την σιγουρία του , άνοιξε 3 μήνες πρίν το νήμα για να δημιουργήσει στον γιατρό αίσθημα ευθήνης?....κατα την δική μου άποψη αυτός ήταν ένα απο τους πολλούς τους λόγους.
Και ερωτώ , άν και εμείς οι υπόλοιποι που είνα να κάνουμε μτχ πράτουμε αναλόγως , πρώτον οι γιατροί χάνουν την καταμέσο όρο αξιοπιστία τους γιατι δίνουν τα μέγιστα μόνο στις προβεβλημένες περιπτώσεις και όχι στο σύνολο!.Ενας γιατρός θα πρέπει να είναι σωστός σε όλες τις περιπτώσεις ακόμα και στις αφανείς...αυτό ορίζει τουλάχιστον ο νόμος του Ιπποκράτη που ορκίζονται.Θα είχε ιδιαίτερο ενδιαφέρον άν ο @dance δέν ήταν κάν μέλος του forum και δέν άνοιγε κάν όλο αυτό το μακροσκελές - και επαινετικό thread...το τί αποτέλεσμα θα είχε πάρει!.

2.Ολο αυτό το thread του έχει γίνει ιδιαίτερα κουραστικό , άν κάποιο μέλος θέλει να αξιολογήσει τον γιατρό , την κλινική , το αποτέλεσμα θα χρειαστεί ένα μεροκάματο , που άν εγώ είμουν καινούργιο μέλος ή επισκέπτες , δέν πρόκειται να πήγαινα παραπέρα απο την σελίδα 5....στην ουσία δηλ δέν βοηθάει πολλούς απο το forum ή και επισκέπτες παρα μόνο την ίδια την κλινική-γιατρό και ίσως και τον ίδιο τον ευατό του , ψυχολογικά και ίσως και την ματαιοδοξία του.

3.Πολλοί απο το forum θα περιμέναμε απο τον dance τον αμερόληπτο σχολιασμό του (δεδομένο ότι είναι παλιό μέλος) και όχι αυτόν τον φανατισμό του!

4.Τον Φεβρουάριο έκανα και εγά consultation με τον Γεωργίου στην Αθήνα , και να συνιπολογίσεται ότι έκανα και έξοδα για αυτό , γιατί είμαι απο Κρητη (αεροπορικά εισητήρια , ξενοδοχείο , φαγητό) κα ψιλοσυμφωνήσαμε για Νοέμριο για την δική μου μεταμόσχευση (αυτό το αναφέρω για να καταλάβουν μερικοί ότι η κρίση μου προς την κλινική είναι αμερόληπτη) ΟΜΩΣ με τα απο όλο αυτό που έκανε ο @dance δεν πρόκειται να πατήσω!!!!...και αυτό γιατί με όλη αυτήν την διαφήμιση που έκανε ο Dance πολύ αμφιβάλω άν απο τα 3000grafts που όρισε ο γιατρός χαιδέυοντας με και κοιτώντας με , βγούν τα 2000...δεδομένου ότι πιθανόν ο γιατρός να έχει κάποια έπαρση ,ίσως παραπάνω δουλειά και να θέλει να με ξεπετάξει!!!....συνεπώς ο Dance δεν βοηθάει κατα αυτόν τον τρόπο την κοινότητα , η κρίση του δέν είναι αμερόληπτη , συνεπώς παίρνει άτομα στο κεφάλι του προς ιδίως όφελος και

5.Πολύ αμφιβάλω ότι η τιμή που διαφιμίζει ότι πλήρωσε είναι και η πραγματική , στην ουσία άκουσα το πόσο πραγματικά πλήρωσε , δέν με ενδιέφέρε να ακολουθήσω εγώ το δικό του μονοπάτι, ούτε παζάρεψα τον γιατρό , ούτε τον συγκεκριμένο αλλά ούτε και άλλους άν και κάποιοι διάσημοι όπως ο Rahal προσφέρθηκαν να μου την κάνουν δωρεάν είται εκπροσωπόντας τους στο forum , είται εξυπηρετόντας του με δίαφορες άδειες , αρνήθικα!...και για το συγκεκριμένο θέμα έχω και μάρτυρες , μέλοι του forum που είτε το έχουμε συζητήσει , είται είμουν ο συνοδός τους στο ταξίδι-χειρουργίο τους!.

Τέλος άν θέλουμε να ανεβάσουμε το επίπεδο των μεταμοσχεύσεων στην Ελλάδα όπως και τις τιμές και τις τεχνικές τους , με συγχωρείται αλλά δεν καταφέρνεται με αυτόν τον τρόπο!!!....γιατί αν ο καθένας , όπου κάνεις την μτχ καλό-κακό αποτέλεσμα πράτει έτσι....σε ένα δύο χρόνια θα είναι όλοι πάλι χασάπηδες.

Κάτι τελευταίο προς @dance...άν πλήρωσες το ποσό που έμαθα ότι πλήρωσες θεωρώ ότι πιάστηκες κορόιδο , άν δέν περιμένεις να πιστεύσω ότι πλήρωσες το ποσό που αναφέρεις στο νήμα θεωρώ ότι πιάστηκες μαλ@κ@ς....με τόσα μέλη που έχει το forum και τόσους επισκέπτες , εγω προσωπικά δέν θα του έδινα μία , και θα του ζητούσε και να με πλήρωνε....τέτοια διαφήμιση που του έκανες ούτε στα καλύτερα όνειρά του!!!.

Προσωπικά άν είμουν moderator θα είχα κλειδώσει το thread σαυ for ever , σαν προσπάθεια υποκίνησης και καθοδήσησης των μελλών

Ελπίζω @Dance να μείνεις στην ουσία των γραφόμενων μου , γιατί αυτά που γράφω δέν εκφράζουν μόνο την δική μου άποψη , αλλά και πολλών άλλων μελών (και πίστευσέ με δέν είναι και λίγοι) που απλά νρέπονται να στα πούνε ευθέως λόγω της γνωριμίας σας

Stripar
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φίλε στριπαρ, καταρχάς ξέρεις πόσα πλήρωσα εδώ το γράφω. Αν ξέρεις κάτι άλλο λάθος σου είπαν και κανείς δεν με έπιασε κορόιδο. Οτι πλήρωσα πήρα και ειμαι ευχαριστημένος. Δεν έχω χρόνο για περισσότερα γραφόμενα τώρα λόγω πίεσης δουλειάς και προσωπικών υποχρεώσεων, ωστόσο αν έχεις πρόβλημα ή εσύ ή άλλος, ας σβηστεί το νήμα. Εγώ τελείωσα με το θέμα, πέτυχα, δεν με ενδιαφέρει κάτι άλλο. Περισσότερα σχόλια σε στιγμή που θα έχω χρόνο. Αν θέλετε να μην ξαναμπώ στο φόρουμ κιόλας. Αν τόσο ενοχλώ τους εγκάρδιους φίλους μου. Καλό ειναι να μην αφήνεις υπόνειες για εκπτώσεις χωρίς να έχεις αποδείξεις. Λες άκουσα, μου είπαν, κτλ κτλ. Αυτό σημαίνει πως ακούς κακόβουλα όντα που απλά με κατηγορούν. Επικοινώνησε με τον γιατρό να σου πει πόσα πλήρωσα φίλε μου και έκανε τρομερή τιμή. Στην εποχή μας μιλάμε με αποδείξεις οχι σου είπα μου είπες, κτλ. Ο φίλος σου που σε έβαλε να τα γράψεις όλα αυτά ξέρω ποιός ειναι αλλά δεν κάνει αρκετά καλή δουλειά πες του.
 

tasos33

Well-Known Member
φιλε στριπαρ νομιζω οτι εισαι υπερβολικος εως ακυρος,ασ πουμε οτι συμφωνω πως ο dance εκανε διαφημιση ε και?
αν προσπαθουσε να μας πεισει και να μασ στειλει σε μια αποτυχημενη κλινικη πχ k@rd και μας ελεγε ιστοριες διαφορες θα ηταν καταπτυστος
το δεδομενο ομως ειναι πως η hd@, o ge@rgioy kai h dh@ ειναι οτι καλυτερο εχει να μας επιδειξει ο ελλαδικος χωρος,οποτε τι κανει μας στελνει σε ενα καλο επαγγελματια? αν το κανει καλα κανει,αν πριν χρονια διαβαζα εναν dance θα ειχα γλυτωσει 3000€ για 750τθλ στην μπ@ργκμαν και πολλοι αλλοι αλλου
αν ο γεωργιο@ του κερδισε την εμπιστοσυνη και ενθουσιαστηκε καλα εκανε,το αποτελεσμα τον δικαιωνει,εγω εμπιστευτηκα εκεινους και απογοητευτηκα
τελος παντων πολλα ακομα θα μπορουσαμε να γραψουμε αλλα δεν εχει νοημα,ο μανωλης με τα λογια χτιζει ανωγεια και κατωγεια,αλλωστε ολα αυτα που λες υποθεσεις ειναι,και με υποθετικα συμπερασματα δεν μπορεις να στοιχειοθετεις κατηγοριες
ενκατακλειδι αυτο που κοιταω εγω ειναι το αποτελεσμα και η δουλεια του γεωργιου η των αλλων γιατι αυτο θα με βοηθησει να διαλεξω το καλυτερο για μενα,αν ο dance τον εκανε κολλητο η συνεργατη δεν με απασχολει καθολου,οταν μπορεσω να κανω μτχ θα παω εκει που πρεπει να παω και καπου θα καταληξω εχοντας δει τα αξιολογα αποτελεσματα του dance και των αλλων παιδιων και οχι τι εγραφαν και πψς
ασ αφησουμε λοιπον τις μαλακισμενες υποθετικες κρισεις και επικρισεις και ασ επικεντρωθουμε στα βασικα που ολοι εδω μεσα ξερουμε ποια ειναι,ολα τα υπολοιπα ειναι για να καιμε εγκεφαλο
 

gpeiraias

Member
Stripar είπε:
Να ενημερώσω προς αποφυγή παρεξηγήσεων(δεδομένο ότι εγώ έριξε την βόμβα) ότι δέν έχω κάτι προσωπικό με τον @dance
...απλά επειδή έχει κάποια ηλικία και είναι και παλιό μέλος θα περίμενα μια πίο ώριμη και σοβαρή αξιόλογηση και εξηγούμε περαιτέρω:

1.Το αποτέλεσμα του dance είναι καλό εώς πολύ καλό!...η ερώτηση κρίσεως προς τ forum είναι :
μήπως για να φτάσει σε αυτό το αποτέλεσμα και να εξασφαλίσει την σιγουρία του , άνοιξε 3 μήνες πρίν το νήμα για να δημιουργήσει στον γιατρό αίσθημα ευθήνης?....κατα την δική μου άποψη αυτός ήταν ένα απο τους πολλούς τους λόγους.
Και ερωτώ , άν και εμείς οι υπόλοιποι που είνα να κάνουμε μτχ πράτουμε αναλόγως , πρώτον οι γιατροί χάνουν την καταμέσο όρο αξιοπιστία τους γιατι δίνουν τα μέγιστα μόνο στις προβεβλημένες περιπτώσεις και όχι στο σύνολο!.Ενας γιατρός θα πρέπει να είναι σωστός σε όλες τις περιπτώσεις ακόμα και στις αφανείς...αυτό ορίζει τουλάχιστον ο νόμος του Ιπποκράτη που ορκίζονται.Θα είχε ιδιαίτερο ενδιαφέρον άν ο @dance δέν ήταν κάν μέλος του forum και δέν άνοιγε κάν όλο αυτό το μακροσκελές - και επαινετικό thread...το τί αποτέλεσμα θα είχε πάρει!.

2.Ολο αυτό το thread του έχει γίνει ιδιαίτερα κουραστικό , άν κάποιο μέλος θέλει να αξιολογήσει τον γιατρό , την κλινική , το αποτέλεσμα θα χρειαστεί ένα μεροκάματο , που άν εγώ είμουν καινούργιο μέλος ή επισκέπτες , δέν πρόκειται να πήγαινα παραπέρα απο την σελίδα 5....στην ουσία δηλ δέν βοηθάει πολλούς απο το forum ή και επισκέπτες παρα μόνο την ίδια την κλινική-γιατρό και ίσως και τον ίδιο τον ευατό του , ψυχολογικά και ίσως και την ματαιοδοξία του.

3.Πολλοί απο το forum θα περιμέναμε απο τον dance τον αμερόληπτο σχολιασμό του (δεδομένο ότι είναι παλιό μέλος) και όχι αυτόν τον φανατισμό του!

4.Τον Φεβρουάριο έκανα και εγά consultation με τον Γε****ου στην Αθήνα , και να συνιπολογίσεται ότι έκανα και έξοδα για αυτό , γιατί είμαι απο Κρητη (αεροπορικά εισητήρια , ξενοδοχείο , φαγητό) κα ψιλοσυμφωνήσαμε για Νοέμριο για την δική μου μεταμόσχευση (αυτό το αναφέρω για να καταλάβουν μερικοί ότι η κρίση μου προς την κλινική είναι αμερόληπτη) ΟΜΩΣ με τα απο όλο αυτό που έκανε ο @dance δεν πρόκειται να πατήσω!!!!...και αυτό γιατί με όλη αυτήν την διαφήμιση που έκανε ο Dance πολύ αμφιβάλω άν απο τα 3000grafts που όρισε ο γιατρός χαιδέυοντας με και κοιτώντας με , βγούν τα 2000...δεδομένου ότι πιθανόν ο γιατρός να έχει κάποια έπαρση ,ίσως παραπάνω δουλειά και να θέλει να με ξεπετάξει!!!....συνεπώς ο Dance δεν βοηθάει κατα αυτόν τον τρόπο την κοινότητα , η κρίση του δέν είναι αμερόληπτη , συνεπώς παίρνει άτομα στο κεφάλι του προς ιδίως όφελος και

5.Πολύ αμφιβάλω ότι η τιμή που διαφιμίζει ότι πλήρωσε είναι και η πραγματική , στην ουσία άκουσα το πόσο πραγματικά πλήρωσε , δέν με ενδιέφέρε να ακολουθήσω εγώ το δικό του μονοπάτι, ούτε παζάρεψα τον γιατρό , ούτε τον συγκεκριμένο αλλά ούτε και άλλους άν και κάποιοι διάσημοι όπως ο Rahal προσφέρθηκαν να μου την κάνουν δωρεάν είται εκπροσωπόντας τους στο forum , είται εξυπηρετόντας του με δίαφορες άδειες , αρνήθικα!...και για το συγκεκριμένο θέμα έχω και μάρτυρες , μέλοι του forum που είτε το έχουμε συζητήσει , είται είμουν ο συνοδός τους στο ταξίδι-χειρουργίο τους!.

Τέλος άν θέλουμε να ανεβάσουμε το επίπεδο των μεταμοσχεύσεων στην Ελλάδα όπως και τις τιμές και τις τεχνικές τους , με συγχωρείται αλλά δεν καταφέρνεται με αυτόν τον τρόπο!!!....γιατί αν ο καθένας , όπου κάνεις την μτχ καλό-κακό αποτέλεσμα πράτει έτσι....σε ένα δύο χρόνια θα είναι όλοι πάλι χασάπηδες.

Κάτι τελευταίο προς @dance...άν πλήρωσες το ποσό που έμαθα ότι πλήρωσες θεωρώ ότι πιάστηκες κορόιδο , άν δέν περιμένεις να πιστεύσω ότι πλήρωσες το ποσό που αναφέρεις στο νήμα θεωρώ ότι πιάστηκες μαλ@κ@ς....με τόσα μέλη που έχει το forum και τόσους επισκέπτες , εγω προσωπικά δέν θα του έδινα μία , και θα του ζητούσε και να με πλήρωνε....τέτοια διαφήμιση που του έκανες ούτε στα καλύτερα όνειρά του!!!.

Προσωπικά άν είμουν moderator θα είχα κλειδώσει το thread σαυ for ever , σαν προσπάθεια υποκίνησης και καθοδήσησης των μελλών

Ελπίζω @Dance να μείνεις στην ουσία των γραφόμενων μου , γιατί αυτά που γράφω δέν εκφράζουν μόνο την δική μου άποψη , αλλά και πολλών άλλων μελών (και πίστευσέ με δέν είναι και λίγοι) που απλά νρέπονται να στα πούνε ευθέως λόγω της γνωριμίας σας

Stripar

Φίλε, τι τιμή σου έδωσε ο doc για τα 3000 grafts?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
για λιγο διαστημα το κλειδωνω το παρον θεμα.
θα προσπαθησω χειροκινητα να διαγραψω καποιες σελιδες να συμαζευτει λιγο.
δεν θα πειραξω φωτο και παρουσιασεις,μονο ευχες.
θα σας ενημερωσω για το ξεκλειδωμα.
η αντικειμενικη μου γνωμη ειναι οτι εχετε δικιο και οι μεν και οι δε.
απο την μια εχουμε ενα πολυ καλο αποτελεσμα με πεντακαθαρες φωτο.
απο την αλλη εχει ξεφυγει σε ογκο η παρουσιαση.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ φίλε Κάπα. Εύχομαι να μην γίνει ξανά το νήμα αυτό πεδίο αντιπαραθέσεων και να μην έχουμε τα ίδια. Παρακαλώ να αποφεύγονται τα περιττά σχόλια για να μην ξεφύγουμε σε όγκο. Επειδή μου έχει ζητηθεί απο πάρα πολλά παιδιά σε pm που με ρώταγαν για την πρόοδο μου, ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΟ ΝΗΜΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ. Όντας πλέον στο 8μηνο δεν προσδοκώ κάτι άλλο και δεν έχει νόημα να βάζω φωτογραφίες κάθε 1 μήνα μια και το αποτέλεσμα δεν ειναι πλέον εν εξελίξει. Ίσως στο 1 έτος αν δώ διαφορά θετική ή αρνητική, και σε βάθος πολλών ετών αν ειμαστε ακόμη εδώ ώστε να δούμε την μονιμότητα των μεταμοσχευμένων.
 

Bouklas

Well-Known Member
Για μένα ενημέρωνε οποτε θες φιλε! Είσαι το νήμα με την πιο λεπτομερή περιγραφή μεταμόσχευσης και σίγουρα θα ήθελα να δω την εξέλιξη σου ακόμα και αν περάσει πολύς καιρός ακόμα. Τόσες καλές φωτογραφίες με υψηλή ανάλυση και συχνές ενημερώσεις δεν έχω ξαναδεί στο forum. Δεν λέω ότι έτσι είναι το σωστό να κάνουν όλοι, όμως για μένα μπραβο σου, είδα ποιότητα και ποσότητα στο νήμα σου. Ούτε με ενδιαφέρουν οι διαφωνίες που υπήρξαν γιατί δεν έχει να κάνει με την ουσία, η ουσία είναι 1 και είναι οι ενημερώσεις που έχεις κάνει.
Συγχαρητήρια ξανά για το αποτέλεσμα σου είναι πάρα πολύ ωραίο φίλε!
 

Panos1982

Well-Known Member
Σωστη τοποθετηση μπουκλα....οτι κ να πουμε εμεις....αυτο που μιλαει καλυτερα απ ολους ειναι το αποτελεσμα...
Ο dance εχει ποσταρει πολυ καθαρες φωτο κι αυτο βοηθαει τους πιο απειρους που δεν εχουν προβει σε μεταμοσχευση να κατανοουν καλυτερα τι πρεπει να περιμενουν απο μια επεμβαση....γιατι οπως εχει τονισει κ ο τροφευς οι φωτο πολλες φορες ξεγελανε...κ οσο πιο φωτεινες κ καθαρες τοσο το καλυτερο γιατι προσδιδουν πιο πολυ ακριβεια...
 

danceworld_2001

Well-Known Member
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 02.09.2014

ΚΛΕΙΣΜΕΝΟ 8ΜΗΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ

IMG_2088 by danceworld_2001, on Flickr
IMG_2087 by danceworld_2001, on Flickr
IMG_2082 by danceworld_2001, on Flickr
IMG_2077 by danceworld_2001, on Flickr
IMG_2072 by danceworld_2001, on Flickr
IMG_2071 by danceworld_2001, on Flickr
IMG_2070 by danceworld_2001, on Flickr
IMG_2069 by danceworld_2001, on Flickr
IMG_2067 by danceworld_2001, on Flickr


ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΟΤΡΙΑΣ

https://flic.kr/p/oKrtks
https://flic.kr/p/oKrgNt


BONUS PHOTOS ΠΑΡΑΛΙΑ

https://flic.kr/p/oKs6Z7
https://flic.kr/p/oKs77b
https://flic.kr/p/oKs7xa
https://flic.kr/p/oZUtSY
https://flic.kr/p/oKrF7y
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Δ Ε Ν
Υ
Π
Α
Ρ
Χ
Ε
Ι
ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΚΑΙ ΣΤΕΓΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΕΤΣΙ

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Να είσαι καλά φίλε Τάσο για τα καλά σου λόγια. Και στα δικά σας χαχαχα!!! Να σημειώσω πως ένα 10-15% βελτίωση είδα μέσα σε 15 μέρες μέσα στις διακοπές, μετά τις παναγίας δηλαδή και ως τέλος που έκλεισε το 8μηνο, ενώ απο 6μηνο σε 7μηνο δεν ειδα άλλο μπαμ και νομίζω κάτι δίνει ακόμη σε θέματα υφής και πάχους - ποιότητος τρίχας.
 

Panos1982

Well-Known Member
Ελα dance τεζα εισαι φιλε,
μου θυμιζεις εμενα οταν πρωτοειχα κανει την μεταμοσχευση....
στην περιοδο που εισαι τωρα ειχα παθει ηδη το περιφημο hair greed......

Συγχαρητηρια ρε τρελε τα πηγες οπως περιμενα....να χαιρεσαι τωρα το νεο σου μαλλι τοσα λεφτα εδωσες :)
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ φίλε Πάνο!!! Δόξα το θεό πήγαν όλα καλά. Ρίσκαρα και με μεγάλο session και με crown όλα όλα βγήκαν και περισσότερο αποτι περίμενα. Είχα φτάσει να σκέφτομαι την χρήση τόπικ πριν την κάνω, πλέον πραγματικά μου ειναι εντελώς άχρηστο.
 

Δημητρης38

Active Member
Πολυ καλο αποτελεσμα !!!!

Αν και η εικονα πριν την μ/μ δεν ειναι τραγικη.... το τελικο αποτελεσμα ειναι πολυ καλο
Σε σημειο να μην το περιμενα απο κλινικη μ/μ
Αν και για την dhi εχω καλη αποψη...
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φιλε μου οντως τραγικη δεν ηταν, nw 3v ημουν με ταση για 4. Γιαυτο και το αποτελεσμα ειναι καλο, στα μικρα προς μεσαια nw αξιζει περισσοτερο και παιρνεις δυνατη πυκνοτητα. Μηπως μπερδευεσαι με την d**; Δεν την εκανα εκει.
 
dance συγχαρητήρια ρε φίλε.είχα καιρό να μπω στο φόρουμ και τώρα που είδα τις φωτος πραγματικά όλα πήγαν πολύ καλά.άξιζε η αναμονή και η έρευνα που έκανες τελικά.Μπράβο
 
Μπλουζα