Danceworld_2001, fue, 3458 grafts, 27-28/12/2013

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
πιστευετε οτι η φινα μετα απο χρονια παυει η δραση της?Μιας που ανεφερες για θεραπειες.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Crown όσο πιο καθαρές φωτογραφίες μπορώ με προβόλι απο πάνω, πλήρης απογύμνωση να φαίνεται και χειρότερο αποτι ειναι στην πραγματικότητα, για τον ΠΑΝΟ που τα ζήτησε:




http://imageshack.com/a/img839/3880/oiqp.jpg
http://imageshack.com/a/img842/4258/1knzi.jpg
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά για τα καλά σας λόγια. Όλα πήγαν τέλεια και προσπαθώ να κάνω οτι καλύτερο μπορώ για μια διαφανή παρουσίαση. Για το crown τώρα, δείτε το παρακάτω:

ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗΣ




20 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ




5 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΔΥΝΑΤΟ ΦΩΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΤΟΝΙΣΜΟ





5 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΠΙΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΤΙΚΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΥ ΜΑΛΛΙ



Δεδομένης της αραίωσης, της επικινδυνότητας της κατάστασης μιας και παίξαμε σε περιοχή με υφιστάμενα μαλλια, τα 500 μόνο γκραφτς και την ελαφριά ενισχυμένη θεραπεία, το αποτέλεσμα ειναι παραααα πολύ καλό πίσω σε σημείο που δεν το περίμενα!!!
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Πρώτη μεταμόσχευση στην ζωή μου, όλα με fue, η δότρια άθικτη σαν να μην έκανα ποτέ τίποτα ακόμη και με κούρεμα πρώτη σκάλα σχεδόν ξούρα, δες φωτό απο κουρεμα τέτοιο εδώ:

http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8697-page-54.html

Εντυπωσιακή και η τρέχουσα αλλαγή μου σε σχέση με τον μήνα εδώ:

http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8697-page-51.html



ΜΙΚΕΣ είπε:
φιλε Danceworld πως φαινεται η δοτρια σου με μειον 3458 grafts?Exei αραιωσει η ακομα καλα κραταει?Σκεφτομαι να κανω μια μετρηση ξανα σε λιγους μηνες να δω ποσα μπορω να παρω ακομα.Ολα με fue τα πηρες?


ΠΡΩΤΟΣ ΜΗΝΑΣ VS 5MHNO



 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φίλε Γιάννη αυτό το κάνει το flickr ή το imageshack. Ανεβάζεις τις φωτογραφίες και μετά όταν επιλέγεις τους συνδέσμους έχει επιλογές για direct αρχείο ή για φόρουμ με μικρογραφία αυτόματη σε οτι ανάλυση θες. Αλλιώς παίζει με κώδικα και βάζεις κάτι της μορφής:

PHOTO[/b]/PHOTO.jpg/]

danceworld_2001 είπε:


Υπομονή μέχρι τότε!!! Πιστεύω θα πέσουν και άλλο οι τιμές Κύπρο. Καναδά Αμερική το ξεχνάμε. Ελλάδα θα πέσουν και άλλο αλλά πρέπει να ανέβουν οι πυκνότητες απαραιτήτως. Οι φωτογραφίες στην σελίδα 80 ειναι άκρως διαφωτιστικές γιατι δείχνουν την πραγματική έκταση του προβλήματος που ήταν μεγάλο θα έλεγα στις περιοχές που επενέβη ο γιατρός.

petrospap είπε:
Πωωω ρε φίλε τωρα που τα βλέπω ξανα έκανε τρελή διάφορα σε πυκνότητα..σε κανά 2 χρόνια π θα κάνω κ γω κύπρο θα πάω αν πέσουν λίγο οι τιμές..κάνουν πολυ καλή δουλειά ιδίως στο θέμα πυκνότητα που υστερούν εδω


Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Δόξα το θεό όλα πήγαν τέλεια. Το πρόβλημα για την ώρα έχει λυθεί!!! Εννοείτε δεν χανόμαστε ποτέ απο το φόρουμ και βοηθάμε όσους θέλουν, οσο το επιτρέπει ο χρόνος μας βέβαια!!!

elmajiko είπε:
Φίλε νομιζω έδωσες το καλύτερο σου εαυτό στη παρουσίαση μιας μεταμοσχευσης μαλλιών.
Εκτός του αποτελεσματος που είναι εκθαμβωτικά ασυναγώνιστο, έκανες και εσύ μια έκθεση της μμ πραγματικά για σεμινάριο.

Οσο για τις τιμές στη Κύπρο έχουν συμπιεστεί τόσο ώστε να είναι σχεδόν εφάμιλες με άλλες κλινικές στην Ελλάδα που δυστυχώς ακομα δεν ειναι σε θέση να αναδειξουν τέτοιες πυκνότητες ούτε κατά το ήμισυ.
Σχετικά με άλλες κλινικές του εξωτερικού οι τιμές είναι ανταγωνιστικες και πολλές φορές το πακέτο όλο προσφέρεται πολύ φθηνότερα για έναν Έλληνα ή έναν Κύπριο.

Πάλι μπράβο dance, το πρόβλημα με τα μαλλιά σου το έχεις λύσει... Ας μη χαθείς όμως από τη κοινότητα διότι η συμβολή σου είναι αληθινά αξιέπαινη.


Τέλος, φίλε ΜΙΚΕ σου εύχομαι ολόκαρδα καλή επιτυχία και είμαι σίγουρος θα την έχεις γιατι επέλεξες συντηρητική και low risk προσέγγιση. Κάτι αντίστοιχο έκανα και εγώ χωρίς χαμηλώματα hairline και μόνο ρίσκο η επέμβαση στο crown που μου βγήκε!!! Δυστυχώς όμως κακά τα ψέματα, ειναι που ειναι χαμηλή η πυκνότητα στις μεταμοσχεύσεις, αν δεν πάρουμε και το 100% αυτής, τότε βράστα. Μακάρι και εδώ στην Ελλάδα να καταφέρουν να παίξουν με τέτοιες πυκνότητες όπως εξωτερικό, χωρίς φυσικά να θυσιαστεί η βιωσιμότητα. Η d** ειναι σε καλό δρόμο για αυτό, καλές τιμές έχει, φυτρωτικότητα έχει, φυσικότητα έχει, πυκνότητα μόνο χρειάζεται και πραγματικά θα πήγαινα και εγώ αν είχα το πακέτο αυτό. Τέλος για τον κύριο Νίκο που λες, κάποιος έμπιστος μου είπε πως πήγε φίλος του εκεί και τον είδε και είχε άλλη άποψη. Ψεύτικο μαλλί κούκλας μου είπε και γενικά δεν του άρεσε αυτό που είδε, αλλά αυτά ξέρεις ειναι υποκειμενικά.
 

elmajiko

Member
Αν κάποιος κάνει μμ και μετα κουρεύει τα μαλλια του 3mm, μάλλον η μεταμοσχευση δεν πιάνει τόπο και το αποτελεσμα αυτης ειναι παραπλανητικό.
Το ζητημα ειναι να αφησεις λιγο μακρυ το μαλλι για να καταλάβουμε αν πετυχε ή όχι.
Αρα δεν μπορουμε να κρινουμε το αποτελεσμα του N094.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
ΠΡΟΟΔΟΣ 5 1/2 ΜΗΝΕΣ







http://imageshack.com/a/img841/3899/gk9z.jpg
http://imageshack.com/a/img822/9848/3ivb.jpg
http://imageshack.com/a/img820/6007/itj3.jpg
http://imageshack.com/a/img823/6388/afw3.jpg
http://imageshack.com/a/img853/5372/wv7g.jpg
 

Stripar

Established Member
prowler3 είπε:
Πιστεύω οτι αισθάνεσαι δικαιωμένος για τον κόπο που κατέβαλες..

Δέν τον λές και λίγο!....

Τρείς μήνες πρίν την μεταμόσχευση άνοιγμα thread , και καθημερινή αυτοπροβολή πού βγήκε ένα graft και πόσο μάκρινε ένα άλλο!...

Εδώ τον μπανάρανε...επειδή δέν μπόρεσε να αντέξει 3 μέρες χωρίς να κάνει push up το thread του

Και σε κάνει να αναρωτιέσαι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Ενοχλημένο σε βλέπω παιχταρά μου, δεν σου άρεσε η παρουσίαση μου ή το αποτέλεσμα μου? Τι αναρωτιέσαι? Για το δε μπανάρισμα που λες κάτι λες λαθος.
 

gpeiraias

Member
Stripar είπε:
prowler3 είπε:
Πιστεύω οτι αισθάνεσαι δικαιωμένος για τον κόπο που κατέβαλες..

Δέν τον λές και λίγο!....

Τρείς μήνες πρίν την μεταμόσχευση άνοιγμα thread , και καθημερινή αυτοπροβολή πού βγήκε ένα graft και πόσο μάκρινε ένα άλλο!...

Εδώ τον μπανάρανε...επειδή δέν μπόρεσε να αντέξει 3 μέρες χωρίς να κάνει push up το thread του

Και σε κάνει να αναρωτιέσαι...

Μην αναρωτιέσαι τίποτα φίλε όλοι έχουμε μάτια και βλέπουμε.Απλά κάποιοι είναι περισσότερο φανατικοί από άλλους και ασχολούνται παραπάνω με το θέμα μαλλιά έως και αποκλειστικά και μόνο με αυτό σε βαθμό ψύχωσης, καθώς και με κλινικές για λόγους που δεν είναι και τόσο δύσκολο να καταλάβει κανείς.Μπορεί επειδή του κάνανε καλή τιμή του παιδιού, να είπε ότι θα τους διαφημίσω με τον καλύτερο τρόπο.Και εγώ θα τό έκανα( αφού περίμενα βέβαια να δω το αποτέλεσμα ,κάνοντας ελάχιστα posts).Ποτέ δεν ξέρεις τι συμφωνίες γίνονται.Θα συμφωνήσω και εγώ ότι 84 σελίδες για μία Μ/Μ, με καθημερινή αναφορά παρα έιναι κουραστικές....και εχουμε ακόμα 3-4 μήνες τουλάχιστον.Υπομονή :2m:
 

elmajiko

Member
Καλο θα ηταν να κοιταμε το δασος και οχι το δεντρο....

Ειναι το αποτελεσμα καλο?

Τι παραπανω χρειαζεται αναλυση? Ολα κρινονται εκ του αποτελεσματος....

Αν απο την αλλη δεν θελεις να παρακολουθησεις το νημα, μη το κανεις και ασε τους ενδιαφερομενους να ριξουν μια ματια....

Ουτως η αλλως σε κοινοτητα που πραγματευεται με τα μαλλια μπηκαμε και καλο θα ηταν να συζηταμε για το συγκεκριμενο ζητημα και οχι αν καποιος υπερβαλλει ευατο στο νημα του...
 

akol

Member
danceworld_2001 είπε:
Εννοείτε σε περιοχές με ελάχιστα μαλλιά και υφιστάμενα η εναπροσθήκη regain και η αύξηση της φίνας στο 1/3 έδωσαν τεράστια ώθηση. Στην ζώνη Β δεν έριξα μοσχεύματα, εκεί τονώθηκαν απο την θεραπεία. Στην ζώνη Γ έριξα 500 μόνο, η υποστήριξη των εκεί εξίσου μεγάλης σημασίας για την συνολική εικόνα στο crown. Στην ζώνη Α και ήταν κρανιου τόπου, εκεί ειναι η μμ που έδωσε οτι βλέπεις, ειδικά στης εντελώς γυμνές περιοχές των κροτάφων αρκετά cm μέσα. Δες και σελίδα 80 περισσότερα και στην πρώτη σελίδα το πριν.

akol είπε:
Υπάρχει περίπτωση κάποια από τα μαλλια να οφείλονται στην μινοξ και όχι στην μεταμοσχευση.? ρωταω επειδη βλεπω στη θεραπεια σου regain...
εχω παρακολουθησει την πορεια σου απλα ηθελα να σε ρωτησω αν είναι αντικειμενικη η αξιολογηση της μεταμόσχευσης από τι στιγμη που εμπλέκεται η μινοξ.δηλαδη αν χασει καποια στιγμη τη δραστικοτητα της η μινοξ και χαθουν τα μαλλια της όπως συμβαινει σε ολους μας...τοτε δεν θα είναι διαφορετικη η εικονα??
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ φίλε μου για τα καλά σου λόγια. Στον χώρο του home design και πλακιδίων δουλεύω οπότε αν δεν είχα εγώ ποιός θα είχε!!! Και που να το δεις όλο, τμήμα του βλέπεις μόνο.

gkast είπε:
danceworld_2001 είπε:
Εννοείτε σε περιοχές με ελάχιστα μαλλιά και υφιστάμενα η εναπροσθήκη regain και η αύξηση της φίνας στο 1/3 έδωσαν τεράστια ώθηση. Στην ζώνη Β δεν έριξα μοσχεύματα, εκεί τονώθηκαν απο την θεραπεία. Στην ζώνη Γ έριξα 500 μόνο, η υποστήριξη των εκεί εξίσου μεγάλης σημασίας για την συνολική εικόνα στο crown. Στην ζώνη Α και ήταν κρανιου τόπου, εκεί ειναι η μμ που έδωσε οτι βλέπεις, ειδικά στης εντελώς γυμνές περιοχές των κροτάφων αρκετά cm μέσα. Δες και σελίδα 80 περισσότερα και στην πρώτη σελίδα το πριν.

akol είπε:
Υπάρχει περίπτωση κάποια από τα μαλλια να οφείλονται στην μινοξ και όχι στην μεταμοσχευση.? ρωταω επειδη βλεπω στη θεραπεια σου regain...
Είναι η καλύτερη δουλεία του γεωργίου εδώ στο φόρουμ... Είναι και τυχερός ο γιατρός γιατι βρήκε και άνθρωπο με πολύ καλή ποιότητα τρίχας φοβερή δότρια και καστανόθαξο μαλλί
Υπόψιν έχουμε μάθει το μπάνιο σου απέξω και ανα κατωτα (ωραίω πλακάκι):m02:


Την μινόξ την βάζω 10 χρόνια, δεν μου δίνει ίχνος επανέκφυσης πλέον. Απλά λίγο τα κρατάει ζωντανά, συνεπικουρεί την φιναι που ειναι στρατηγικής σημασίας. Αν δεν έκανα θεραπεία δεν θα έκανα μμ. Ειναι αλληλένδετα. Αν σταματήσεις θεραπεία χάνεις μαμά μαλλιά και μετά φαίνεσαι άδειος. Οπότε σίγουρα θα ειναι διαφορετική. Με διακοπή μινόξ τώρα λίγα πράγματα θα χασω, κυρίως crown εκτιμώ.

akol είπε:
danceworld_2001 είπε:
Εννοείτε σε περιοχές με ελάχιστα μαλλιά και υφιστάμενα η εναπροσθήκη regain και η αύξηση της φίνας στο 1/3 έδωσαν τεράστια ώθηση. Στην ζώνη Β δεν έριξα μοσχεύματα, εκεί τονώθηκαν απο την θεραπεία. Στην ζώνη Γ έριξα 500 μόνο, η υποστήριξη των εκεί εξίσου μεγάλης σημασίας για την συνολική εικόνα στο crown. Στην ζώνη Α και ήταν κρανιου τόπου, εκεί ειναι η μμ που έδωσε οτι βλέπεις, ειδικά στης εντελώς γυμνές περιοχές των κροτάφων αρκετά cm μέσα. Δες και σελίδα 80 περισσότερα και στην πρώτη σελίδα το πριν.

akol είπε:
Υπάρχει περίπτωση κάποια από τα μαλλια να οφείλονται στην μινοξ και όχι στην μεταμοσχευση.? ρωταω επειδη βλεπω στη θεραπεια σου regain...
εχω παρακολουθησει την πορεια σου απλα ηθελα να σε ρωτησω αν είναι αντικειμενικη η αξιολογηση της μεταμόσχευσης από τι στιγμη που εμπλέκεται η μινοξ.δηλαδη αν χασει καποια στιγμη τη δραστικοτητα της η μινοξ και χαθουν τα μαλλια της όπως συμβαινει σε ολους μας...τοτε δεν θα είναι διαφορετικη η εικονα??


Για τα υπόλοιπα παιδιά που σχολίασαν, σεβαστά τα σχόλια σας. Τι να κάνω παίδες? Μόνος μου έγραψα 85 σελίδες? Στο φόρουμ υπάρχουν παρουσιάσεις με 150 σελίδες. Συγγνώμη ρε παιδιά που το ποστ μου έχει 85 σελίδες σε 5μιση μήνες, να σβήσουμε τίποτα. Όποιος δεν του αρέσει ή βαριέται, ας το αγνοήσει ας μην το διαβάσει. Τόσο απλό. Βάλαμε κανένα με το ζόρι να διαβάσει? Να μειώσουμε τις ενημερώσεις αφού κουράστηκαν μερικοί τότε. Όπως λοιπόν κάποιοι δεν τους άρεσε, υπάρχουν δεκάδες άλλοι μου μου έστειλαν πμ με χίλια ευχαριστώ και μπράβο για την ξεκάθαρη, με πλήρη διαφάνεια υπεραναλυτική βήμα βήμα παρουσίαση της μμ απο το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό. Αρκετοί το εκτίμησαν αυτό. Άλλοι παλι χαλάστηκαν με το αποτέλεσμα, περίμεναν αποτυχία ίσως για δικές τους σκοπιμότητες. Οτι αποτέλεσμα και να είχα την ίδια παρουσίαση θα έκανα με αμείωτο ρυθμό. Το αποτέλεσμα τελικά ήταν αξιοπρεπές δόξα το θεό, ευχαριστώ όλους όσους ευχήθηκαν θετικά, ευχαριστώ ακόμη περισσότερο όσους παρακάλαγαν να αποτύχω.
 

gpeiraias

Member
danceworld_2001 είπε:
Σε ευχαριστώ φίλε μου για τα καλά σου λόγια. Στον χώρο του home design και πλακιδίων δουλεύω οπότε αν δεν είχα εγώ ποιός θα είχε!!! Και που να το δεις όλο, τμήμα του βλέπεις μόνο.

gkast είπε:
danceworld_2001 είπε:
Εννοείτε σε περιοχές με ελάχιστα μαλλιά και υφιστάμενα η εναπροσθήκη regain και η αύξηση της φίνας στο 1/3 έδωσαν τεράστια ώθηση. Στην ζώνη Β δεν έριξα μοσχεύματα, εκεί τονώθηκαν απο την θεραπεία. Στην ζώνη Γ έριξα 500 μόνο, η υποστήριξη των εκεί εξίσου μεγάλης σημασίας για την συνολική εικόνα στο crown. Στην ζώνη Α και ήταν κρανιου τόπου, εκεί ειναι η μμ που έδωσε οτι βλέπεις, ειδικά στης εντελώς γυμνές περιοχές των κροτάφων αρκετά cm μέσα. Δες και σελίδα 80 περισσότερα και στην πρώτη σελίδα το πριν.

akol είπε:
Υπάρχει περίπτωση κάποια από τα μαλλια να οφείλονται στην μινοξ και όχι στην μεταμοσχευση.? ρωταω επειδη βλεπω στη θεραπεια σου regain...
Είναι η καλύτερη δουλεία του γεωργίου εδώ στο φόρουμ... Είναι και τυχερός ο γιατρός γιατι βρήκε και άνθρωπο με πολύ καλή ποιότητα τρίχας φοβερή δότρια και καστανόθαξο μαλλί
Υπόψιν έχουμε μάθει το μπάνιο σου απέξω και ανα κατωτα (ωραίω πλακάκι):m02:


Την μινόξ την βάζω 10 χρόνια, δεν μου δίνει ίχνος επανέκφυσης πλέον. Απλά λίγο τα κρατάει ζωντανά, συνεπικουρεί την φιναι που ειναι στρατηγικής σημασίας. Αν δεν έκανα θεραπεία δεν θα έκανα μμ. Ειναι αλληλένδετα. Αν σταματήσεις θεραπεία χάνεις μαμά μαλλιά και μετά φαίνεσαι άδειος. Οπότε σίγουρα θα ειναι διαφορετική. Με διακοπή μινόξ τώρα λίγα πράγματα θα χασω, κυρίως crown εκτιμώ.

akol είπε:
danceworld_2001 είπε:
Εννοείτε σε περιοχές με ελάχιστα μαλλιά και υφιστάμενα η εναπροσθήκη regain και η αύξηση της φίνας στο 1/3 έδωσαν τεράστια ώθηση. Στην ζώνη Β δεν έριξα μοσχεύματα, εκεί τονώθηκαν απο την θεραπεία. Στην ζώνη Γ έριξα 500 μόνο, η υποστήριξη των εκεί εξίσου μεγάλης σημασίας για την συνολική εικόνα στο crown. Στην ζώνη Α και ήταν κρανιου τόπου, εκεί ειναι η μμ που έδωσε οτι βλέπεις, ειδικά στης εντελώς γυμνές περιοχές των κροτάφων αρκετά cm μέσα. Δες και σελίδα 80 περισσότερα και στην πρώτη σελίδα το πριν.

akol είπε:
Υπάρχει περίπτωση κάποια από τα μαλλια να οφείλονται στην μινοξ και όχι στην μεταμοσχευση.? ρωταω επειδη βλεπω στη θεραπεια σου regain...
εχω παρακολουθησει την πορεια σου απλα ηθελα να σε ρωτησω αν είναι αντικειμενικη η αξιολογηση της μεταμόσχευσης από τι στιγμη που εμπλέκεται η μινοξ.δηλαδη αν χασει καποια στιγμη τη δραστικοτητα της η μινοξ και χαθουν τα μαλλια της όπως συμβαινει σε ολους μας...τοτε δεν θα είναι διαφορετικη η εικονα??


Για τα υπόλοιπα παιδιά που σχολίασαν, σεβαστά τα σχόλια σας. Τι να κάνω παίδες? Μόνος μου έγραψα 85 σελίδες? Στο φόρουμ υπάρχουν παρουσιάσεις με 150 σελίδες. Συγγνώμη ρε παιδιά που το ποστ μου έχει 85 σελίδες σε 5μιση μήνες, να σβήσουμε τίποτα. Όποιος δεν του αρέσει ή βαριέται, ας το αγνοήσει ας μην το διαβάσει. Τόσο απλό. Βάλαμε κανένα με το ζόρι να διαβάσει? Να μειώσουμε τις ενημερώσεις αφού κουράστηκαν μερικοί τότε. Όπως λοιπόν κάποιοι δεν τους άρεσε, υπάρχουν δεκάδες άλλοι μου μου έστειλαν πμ με χίλια ευχαριστώ και μπράβο για την ξεκάθαρη, με πλήρη διαφάνεια υπεραναλυτική βήμα βήμα παρουσίαση της μμ απο το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό. Αρκετοί το εκτίμησαν αυτό. Άλλοι παλι χαλάστηκαν με το αποτέλεσμα, περίμεναν αποτυχία ίσως για δικές τους σκοπιμότητες. Οτι αποτέλεσμα και να είχα την ίδια παρουσίαση θα έκανα με αμείωτο ρυθμό. Το αποτέλεσμα τελικά ήταν αξιοπρεπές δόξα το θεό, ευχαριστώ όλους όσους ευχήθηκαν θετικά, ευχαριστώ ακόμη περισσότερο όσους παρακάλαγαν να αποτύχω.




Φίλε χορευτόκοσμε, αυτό που περιγράφεις--->"πως λοιπόν κάποιοι δεν τους άρεσε, υπάρχουν δεκάδες άλλοι μου μου έστειλαν πμ με χίλια ευχαριστώ και μπράβο για την ξεκάθαρη, με πλήρη διαφάνεια υπεραναλυτική βήμα βήμα παρουσίαση της μμ απο το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό. Αρκετοί το εκτίμησαν αυτό"---> έγινε πριν 83 σελίδες ...Το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς...Το αποτέλεσμα σου είναι καλό.Τα 7500 χιλιάρικα που έδωσες και αυτά καλά.Σίγουρα στην Ελλάδα δεν θα έιχες τέτοια πυκνότητα με αυτά τα grafts.
Υπάρχει κανείς που να θέλει να αποτύχει το αποτέλεσμα σου?Έχεις προσωπικά με κανένα απο το φόρουμ?Και μιλάω προσωπικά για εσένα..και όχι για την κλινική που έκανες την Μ/Μ .Γιατί εδώ μέσα από ότι παρατηρώ τόσο καιρό οι εταιρίες βάζουν πιόνια τους και καθοδηγούμενοι απο αυτές αρκετοί έχουν αναγάγει το θέμα Μ/Μ σε αντιπαράθεση μεταξύ τους.Ακόμα και έτσι να είναι ή να μην είναι , αρκούν μερικές σελίδες για παρουσιάση σε κάθε θέμα.Δεν είναι ανάγκη να γράφετε 'Αρλεκιν. Κουράζει...Και ναι αν μπορούσαν οι διαχειριστές να σβήσουν μερικές σελίδες εγώ προσωπικά θα το εκτιμούσα.Μάλιστα ρίχνω στο τραπέζι και μια ιδέα .Να μην υπερβαίνουν τα ποστς σε μια παρουσίαση Μ/Μ τις 10-20 σελίδες...Ευχαριστώ.
 

elmajiko

Member
Ριχνω και γω μια ιδεα....

Να μη το διαβαζεις αν δεν σε ενδιαφερει, θα μας απαλλάξεις απο τη κυνικη παρουσια σου!
 

gpeiraias

Member
elmajiko είπε:
Ριχνω και γω μια ιδεα....

Να μη το διαβαζεις αν δεν σε ενδιαφερει, θα μας απαλλάξεις απο τη κυνικη παρουσια σου!

Φϊλε να πως γεμίζουν τα θέματα με άσκοπα posts ...
Με επαναλήψεις όπως με αυτή που διαβάσαμε μόλις τώρα.
Το ίδιο είχες αναφέρει στο προηγούμενο ποστ σου στο θέμα.
Μην επαναλαμβάνεσαι , είναι και αυτό κουραστικό.:angel:
 

gkast

Active Member
elmajiko είπε:
Ριχνω και γω μια ιδεα....

Να μη το διαβαζεις αν δεν σε ενδιαφερει, θα μας απαλλάξεις απο τη κυνικη παρουσια σου!

Θέλω να μου πείς πως όταν υπάρχει μια αντιπαράθεση όπως τον g peireas με επιχειρήματα δεν είπε κατι το μεπτό ....γίνεσαι επιθετικος και σε ένα νήμα που δεν είναι καν δικό σου αλλα του dance elmajiko keep calm....
 
Μπλουζα