D**

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: D**

tse είπε:
πηγα προσφατα στην εν λογο κλινικη για προτη φορα ενδιαφερομενοσ για πυκνωση δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα και χωρισ να εχω παρει αποφαση για επεμβαση.ΜΕ ΕΧΟΥΝ Γ....ΕΙ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ?
Πες του ότι έμεινες άνεργος ;D
Αν καταλάβουν ότι δεν υπάρχει φράγκο στην άκρη θα σταματήσουν τα τηλέφωνα ;D
Πάντως μια απλή κουβέντα όπως σας παρακαλώ δεν θέλω να με ενοχλήσετε άλλη φορά ίσως και να αρκούσε.
Εγω που είχα πάει για ερώτηση πάντως παλιά δεν μου κάνανε κάνενα τηλ. μετά ενω είχανε τα τηλ. μου.Τους έκανα παζαρια τρελά βέβαια και εγω αλλά κάτω από ένα χρηματικό σημείο και μετά δεν πέφτανε με τίποτα ;D
καλύτερα στην τελική.Θα έκλαιγα ακόμη τα λεφτά μου

Εσενα μαλλον ηθελαν να σε ξεφορτωθούν γιαυτο δεν σε ξαναπηραν τηλ :lmao: :lmao: :lmao:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

max_os

New Member
Απ: D**

...σας είχα πει αν θυμάμαι και το είχα τονίσει ότι το www.hairlossgr.com είναι κυρίως η αιτία που ανέβαλα την επέμβαση στην d#i.
Λοιπόν τα τηλέφωνά μου τα είχαν και επικοινωνούσαν μαζί μου κατα άτακτα διαστήματα.
Την τελευταία φορά που μου τηλεφώνησαν Δεκ. του 2009 τους είπα ότι τελικά πήγα αλλού.
Βουβάθηκε η γραμματέας τους. Εκτοτε δεν με ξανακάλεσαν.
Ησύχασα.
 

fytonas66

New Member
Απ: D**

δηλαδη κανεις στην ελλαδα δεν μπορει να κανει σωστη δουλια. Αυτοι που δεν εχουν το χρονο να βγουν εξω τι κανουν?
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: D**

fytonas66 είπε:
δηλαδη κανεις στην ελλαδα δεν μπορει να κανει σωστη δουλια. Αυτοι που δεν εχουν το χρονο να βγουν εξω τι κανουν?

Δεν το λεμε εμεις φιλε αυτο τα αποτελεσματα τους το λενε ;)
 

PapaNick

New Member
Απ: D**

Σε σχεση με Αμερικη και hdc πολυ πισω... εχω κανει δυο στην παραπανω κλινικη ... η πρωτη μεταμο... κακη και η δευτερη μετρια... πολυ

στην αρχη διαφωνουσα με τα παιδια ιδιαιτερα με τον Πανος 1982 (γεια σου Πανο) πιστευωντας οτι με την δευτερη... θα ελυνα το προβλημα,
αλλα δυστυχως εκανα λαθος...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: D**

PapaNick είπε:
στην αρχη διαφωνουσα με τα παιδια ιδιαιτερα με τον Πανος 1982 (γεια σου Πανο) πιστευωντας οτι με την δευτερη... θα ελυνα το προβλημα,
αλλα δυστυχως εκανα λαθος...

χαχα...γειαα..... ;D
ελα μη κολονεις......το καλο με αυτους τους τεμπεληδες.....ειναι οτι δεν σου χαλανε πολλα θυλακια και η δοτρια μενει σε πολυ καλη κατασταση.....οποτε με μια καλη επεμβαση στο εξωτερικο ολα αλλαζουν.........βεβαια τα λεφτα και την ψυχικη ταλαιπωρια δεν μπορει να στην αποκαταστησει κανεις...... :(
ξερω πως νιωθεις γιατι κι εγω μετα την εμφυτευση ειχα παθει μολυνση και ειχε γινει το κεφαλι μου σαν βομβαρδισμενο τοπιο.....και ειχα απογοητευτει πολυ.....λεω παει....τα γ@μησα ολα...τσαμπα το ταξιδι τα λεφτα την ταλαιπωρια....κτλ κτλ....ξερω πως ειναι.....
 

PapaNick

New Member
Απ: D**

Φιλε ακου εχω τραβηξει του χριστου τα παθη :
.. δηλωνω τα εξης διοτι ειναι παραδειγματα προς αποφυγει απο το 2005 πηγαινα να κανω θεραπειες εκει στο μπουρδελακι με τα δυο γραμματα για ενδυναμωση τριχας ... πηρα τα παπαρια μ... σορυ που μιλαω ετσι
...μετα πηγα στους ανταγωνιστες της εταιριας και παλι πηρα τα... μ πηρα και την βουρτσα η οποια δεν κανει τιποτα, το minoxidil 5 % σταθερα.. αλλα και αυτο με νυχια και με δοντια κραταει τα μαλλια
και
κοιταω παλι στο καθρεφτη και μου φαινεται οτι πισω εχω αραιωμα.. πηρα revivo μπας και γινει κατι (εν αναμονη)
Εχω απελπιστει φιλε δεν παει αλλο και το αποτελεσμα ειναι οτι μου εχουν φυγει τσουβαλια φραγκα.... απο το 2005
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: D**

PapaNick είπε:
Φιλε ακου εχω τραβηξει του χριστου τα παθη :
.. δηλωνω τα εξης διοτι ειναι παραδειγματα προς αποφυγει απο το 2005 πηγαινα να κανω θεραπειες εκει στο μπουρδελακι με τα δυο γραμματα για ενδυναμωση τριχας ... πηρα τα παπαρια μ... σορυ που μιλαω ετσι
...μετα πηγα στους ανταγωνιστες της εταιριας και παλι πηρα τα... μ πηρα και την βουρτσα η οποια δεν κανει τιποτα, το minoxidil 5 % σταθερα.. αλλα και αυτο με νυχια και με δοντια κραταει τα μαλλια
και
κοιταω παλι στο καθρεφτη και μου φαινεται οτι πισω εχω αραιωμα.. πηρα revivo μπας και γινει κατι (εν αναμονη)
Εχω απελπιστει φιλε δεν παει αλλο και το αποτελεσμα ειναι οτι μου εχουν φυγει τσουβαλια φραγκα.... απο το 2005

κι ομως ειδες.......η φινα που τελικα κανει την καλυτερη δουλεια.....ειναι τοσο φτηνη ρε φιλε....και αυτοι πουλανε τις παπαριες τις δικες τους για να βγαζουν λεφτα...και απο αποτελεσμα μιδεν.....εγω ευτυχως δεν εχω κανει τιποτα θεραπειες κτλ....και την εχω γλυτωσει.....
ποσο χρονων εισαι????? κρατα τα λεφτα...κανε οικονομια σιγα σιγα.....και φυγε για μεταμοσχευση καπου καλα......αλλιως δεν γινεται δουλεια......οι θεραπειες ειναι για λιγο.....αν δε πεσει μεταμοσχευση να γεμισει με γερες τριχες το κεφαλι δε γινεται τιποτα.....η θεραπεια απο μονη της ειναι μονο για να κραταει τα προσχηματα......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geofish

New Member
Απ: D**

Για την ιστορία να αναφέρω ότι στην συγκεκριμένη κλινική έχουν κάνει επέμβαση οι παρακάτω από φωτογραφικό υλικό που μου έχουν δήξει και θυμάμαι τώρα.

Φερεντίνος
Πρέλεβιτς
Αντωνιάδης (παλιός ποδοσφαιριστής του παναθηναϊκού)
Χάρης ρώμας (αυτός φορά πρόσθετο)
Κωστέτσος
Κωστόπουλος
Καρούλιας
Παταβούκας
 

dontwannabald

New Member
Απ: D**

Ρε τι απατεώνες είναι αυτοί... και καλά επιστράτευσαν ένα χαζοαγγλακι και δείχνει σκηνές με τεχνητό background από wembley stadium.. Δείτε το βιντεακι στην αρχική τους σελίδα στο 6:29...

:D :D :D
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: D**

πριν λιγο καιρο λεγαμε για μια αλλη κλινικη
η οποια πουλαει προιοντα αμφιβολου ποιοτητας και εγκρισης προιοντα
με συστατικα τα οποια δεν αξιζουν ουτε τα μισα λεφτα
και τα πουλαν σε τιμες υπερβολικες

ειδα αλλη μια εταιρι απου κανει μεταμοσχευσεις
και πουλαει σαμπουαν αλλα και laiser για τα μαλλια
να μπειτε στην σελιδα του θα τα δειτε
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: D**

Παναγιωτης είπε:
πριν λιγο καιρο λεγαμε για μια αλλη κλινικη
η οποια πουλαει προιοντα αμφιβολου ποιοτητας και εγκρισης προιοντα
με συστατικα τα οποια δεν αξιζουν ουτε τα μισα λεφτα
και τα πουλαν σε τιμες υπερβολικες

ειδα αλλη μια εταιρι απου κανει μεταμοσχευσεις
και πουλαει σαμπουαν αλλα και laiser για τα μαλλια
να μπειτε στην σελιδα του θα τα δειτε

Μαλιστα μια απο τα ιδια δηλαδή :mad:
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: D**

αμε , αναλογα την πολιτικη της κλινικης ,

φαινετε πως εχει απηχηση η ειναι ευκολο χρημα

μια συνηθισμενη πολιτικη μιας Χ κλινικης μεταμοσχευσης λεει
η μεταμοσχευση ειναι ακριβη και δυσκολα το αποφασιζει καποιος
ενω τα 50ευρα και βαλε το μηνα πιο ευκολα του τα παιρνεις για λοσιον

αλλιως ακουγετε σκασε μας 5 χηνες (παραδειγμα) για μεταμοσχευση
και αλλιως με 50 ευρω μονο τον μηνα ενδυναμωνεις τα μαλλια σου

και μετα απο μηνες χωρις αποτελεσμα
σου πεταν και στο τελος , ε κανε μια μεταμοσχευση να τελειωνεις μια και καλη

και ετσι οτι και να κανει ο πελατης του παιρνουν τα χρηματα χωρις καλα καλα να το καταλαβει


βλεπεις σε καιρους δυσκολους κρισης απο που βγαλει ο καθενας κερδος ειναι
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: D**

να σου πω την αληθεια δεν γνωριζω τι γινετε και δεν ασχολουμαι με τα πελατολογια τους και δεν με ενδιαφερει ιδιαιτερα αυτος ο τομεας

αλλα και να μην τους επισασε η κριση
ποιος θα ελεγε οχι σε λιγα ακομη dollars

και δεν ειναι μονο αυτοι οι λογοι πιστευω οτι υπαρχουν και πολλοι αλλοι λογοι
αλλα καποια αλλη στιγμη ισως αναλυσω περισσοτερο τις σκεψεις μου
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα