Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Διτριχακι ή οφθαλμαπάτη;
20220212_194149.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Φρέσκο κούρεμα στους 5 μήνες και 5 μέρες και ποστάρω συγκριτικές στο ίδιο μέρος με τον ίδιο εξωτερικό φωτισμό όταν είχα ξανακουρευτεί (αυτή τη φορά τα πήρα λίγο παραπάνω). Η hairline έχει πυκνώσει και είναι εμφανές το κλείσιμο των κροτάφων (στην φώτο πιο πολύ είναι εμφανές το κλείσιμο του αριστερού)

Προβολή συνημμένου 45553

Αριστερή πλευρά

Προβολή συνημμένου 45554

Δεξιά πλευρά

Προβολή συνημμένου 45555

Η μυτούλα στο κέντρο έχει πάρει σάρκα και οστά. Οι άναρχες τρίχες μπροστά στην hairline είναι νέες και όπως συμβαίνει τους πρώτους 12-16 μήνες δεν στρώνουν με τίποτα.

Προβολή συνημμένου 45556
Ενα 500 g ακόμα ρίξε κ έγινες :p
 

Georgie

Well-Known Member
Φρέσκο κούρεμα στους 5 μήνες και 5 μέρες και ποστάρω συγκριτικές στο ίδιο μέρος με τον ίδιο εξωτερικό φωτισμό όταν είχα ξανακουρευτεί (αυτή τη φορά τα πήρα λίγο παραπάνω). Η hairline έχει πυκνώσει και είναι εμφανές το κλείσιμο των κροτάφων (στην φώτο πιο πολύ είναι εμφανές το κλείσιμο του αριστερού)

Προβολή συνημμένου 45553

Αριστερή πλευρά

Προβολή συνημμένου 45554

Δεξιά πλευρά

Προβολή συνημμένου 45555

Η μυτούλα στο κέντρο έχει πάρει σάρκα και οστά. Οι άναρχες τρίχες μπροστά στην hairline είναι νέες και όπως συμβαίνει τους πρώτους 12-16 μήνες δεν στρώνουν με τίποτα.

Προβολή συνημμένου 45556
Αφρός είσαι !
Υαλουρονικο σα και μένα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδή ζητήθηκε. Η εξέλιξη της ΑΑ μου.

25 χρονών
25.jpg

25-1.jpg

25-2.jpg


32 χρονών (το μαλλί είναι χάλια είναι μετά από ξενύχτι)


32.jpg

32-1.jpg


Περί τα 40.

40.jpg


Πρακτικά από τα 28-29 υπήρχε θέμα γιατί το forelock είχε γίνει πλέον στενή νησίδα η οποία στο διάβα των χρόνων εξαφανίστηκε.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μέχρι τα 32 τουλάχιστον ήσουν μια χαρουλα... Τζοβενο... Μεγάλη υπόθεση τελικά να τα χάνεις από τα Άντα και μετά ... Έχεις περισσότερες πιθανότητες για πιο ώριμες αποφάσεις σε σχέση με κάποιον που κα ει την γη κάτω από τα πόδια του 28 26 24 22.... Δεν υπάρχει υπομονή παρά μόνο απελπισία...
 

bobby

Well-Known Member
Επειδή ζητήθηκε. Η εξέλιξη της ΑΑ μου.

25 χρονών
Προβολή συνημμένου 45770
Προβολή συνημμένου 45769
Προβολή συνημμένου 45768

32 χρονών (το μαλλί είναι χάλια είναι μετά από ξενύχτι)


Προβολή συνημμένου 45771
Προβολή συνημμένου 45772

Περί τα 40.

Προβολή συνημμένου 45773

Πρακτικά από τα 28-29 υπήρχε θέμα γιατί το forelock είχε γίνει πλέον στενή νησίδα η οποία στο διάβα των χρόνων εξαφανίστηκε.
Πέρα από τα πάνω που αν είναι στο dna σου να πέσουν θα πέσουν, εντύπωση μου κάνει πως σου θέρισε η retro τα πλαϊνά από τα 25 στα 32….

Άσχετο… το λαχουρέ πουκάμισο κάτι μου θυμίζει….τη ίδια εποχή αλλά λίγο πιο μικρός είχα ένα αντίστοιχο ασπρόμαυρο …. :p :p :p :p :p Και βέβαια αντίστοιχη μαλλούρα αν και ελαφρά λίγο νεώτερος……
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μέχρι τα 32 τουλάχιστον ήσουν μια χαρουλα... Τζοβενο... Μεγάλη υπόθεση τελικά να τα χάνεις από τα Άντα και μετά ... Έχεις περισσότερες πιθανότητες για πιο ώριμες αποφάσεις σε σχέση με κάποιον που κα ει την γη κάτω από τα πόδια του 28 26 24 22.... Δεν υπάρχει υπομονή παρά μόνο απελπισία...

Δεν μπορώ να πω ότι έκανα υπομονή, απλά δεν με απασχολούσε από τα 32 έως τα 50. Όπως ξέρεις με τις μμ ασχολήθηκα κατά τύχη.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν μπορώ να πω ότι έκανα υπομονή, απλά δεν με απασχολούσε από τα 32 έως τα 50. Όπως ξέρεις με τις μμ ασχολήθηκα κατά τύχη.
Ναι απλά ήσουν στα 25 σου στην κατάσταση που βρέθηκες στα 40 το μυαλό σου να λειτουργούσε διαφορετικά και να έκανες σαν πρώτη κίνηση την λάθος κίνηση ... Αυτό θέλω να πω .... Το ότι τα έχασες σχετικά αργά ίσως ήταν και ο λόγος που ήσουν κουλ...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν ξέρω ποια θα ήταν λάθος κίνηση, τότε δεν υπήρχαν και πολλές δυνατότητες. Μιλάμε για μέσα του 90. Από την άλλη δεν το σκέφτηκα να κάνω κάτι γιατί ήμουν πολύ απασχολημένος με άλλα πράγματα στην ζωή μου. Αυτό νομίζω ότι έπαιξε το μεγαλύτερο ρόλο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τυχαία, είδα έναν ξάδελφο από Αμερική (καράφλας μια ζωή) ξαφνικά με μαλλιά και μου κίνησε το ενδιαφέρον.
 
Μπλουζα