Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
6 μήνας και συνεχίζω με το εμπρός. Η μυτούλα απέκτησε όγκο. Με το κατάλληλο χτένισμα έχω ακριβώς το look που ήθελα πριν την μμ. Ως εκ τούτου θεωρώ ότι ο στόχος επιτεύχθει, ότι δώσει από εδώ και πέρα είναι εξτραδάκι στις προσδοκίες.

Στο γνωστό μέρος με πλήρη ηλιοφάνεια.
IMG_5039r.jpg


Εσωτερικά δίπλα σε παράθυρο
IMG_5045r.jpg


10.000Lux, Πλήρης ηλιοφάνεια όχι άμεση έκθεση στο φως
IMG_5040r.jpg


Και το ultimate test. Ήλιος πάνω στην hairline ανασηκωμένη. 100.000lux και όμως αντέχει!

IMG_5043r.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
6 μήνας και συνεχίζω με το εμπρός. Η μυτούλα απέκτησε όγκο. Με το κατάλληλο χτένισμα έχω ακριβώς το look που ήθελα πριν την μμ. Ως εκ τούτου θεωρώ ότι ο στόχος επιτεύχθει ότι δώσει από εδώ και πέρα είναι εξτραδάκι στις προσδοκίες.

Στο γνωστό μέρος με πλήρη ηλιοφάνεια.
Προβολή συνημμένου 46581

Εσωτερικά δίπλα σε παράθυρο
Προβολή συνημμένου 46582

10.000Lux, Πλήρης ηλιοφάνεια όχι άμεση έκθεση στο φως
Προβολή συνημμένου 46583

Και το ultimate test. Ήλιος πάνω στην hairline ανασηκωμένη. 100.000lux και όμως αντέχει!

Προβολή συνημμένου 46584
Από κοντά πάντως είναι καλύτερο.
 

IoannisG

Active Member
Συμφωνώ κ εγώ.. από κοντά, πολύ πολύ καλύτερο και έχει δώσει πολύ παραπάνω απ τον Σεπτέμβρη που το είχα ξαναδεί.. hats off
 

oreo

Well-Known Member
Δεν θα εκπλαγώ αν σε κανα 2 χρόνια ρίξεις άλλα 500 -700 g. Ωραία έδεσε η hairline και πίσω έκλεισες αρκετά.
 

vlafo

Well-Known Member
Μια χαρά το τελικό αποτέλεσμα με τη μυτούλα που ήταν το challenge και τελικά επιτεύχθη.
Καλορίζικος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
6 μήνας και συνεχίζω με το εμπρός. Η μυτούλα απέκτησε όγκο. Με το κατάλληλο χτένισμα έχω ακριβώς το look που ήθελα πριν την μμ. Ως εκ τούτου θεωρώ ότι ο στόχος επιτεύχθει ότι δώσει από εδώ και πέρα είναι εξτραδάκι στις προσδοκίες.

Στο γνωστό μέρος με πλήρη ηλιοφάνεια.
Προβολή συνημμένου 46581

Εσωτερικά δίπλα σε παράθυρο
Προβολή συνημμένου 46582

10.000Lux, Πλήρης ηλιοφάνεια όχι άμεση έκθεση στο φως
Προβολή συνημμένου 46583

Και το ultimate test. Ήλιος πάνω στην hairline ανασηκωμένη. 100.000lux και όμως αντέχει!

Προβολή συνημμένου 46584


Φιλε Cvial, συνεχιζεις ακαθεκτος στη λεωφορο της δοξας που οδηγει απο την "ερημο Σαχαρα" (την απολυτη γύμνια) στη γη της Επαγγελιας!!!!

Να χαιρεσαι το καινουργιο σου μαλλι.
 

Harris_G

Well-Known Member
@CVIAL στον @tasos33 ο οποίος παίρνει 0.5 daily, είπε να το συνεχίσει έτσι. Άρα το αποδέχεται σα σχήμα;
Ρωτάω γιατί ως χαμηλή δόση πρότεινε το 1 every other day.
 
Μπλουζα