Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν χρειάζεται τίποτα από όλα αυτά. Απλά να του πεις ότι έχεις very high expectations και να τον ρωτήσεις αν μπορείς να τις ικανοποιήσεις με βάση τα χαρακτηριστικά σου σε 1 μμ. Ουσιαστικά να του δείξεις με εμφατικό τρόπο τι ψάχνεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Ρε συ μπισκότο θα βάλεις καμία φωτό και θα μας πεις τ θες να κάνεις για να καταλάβουμε όλοι;;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αποκλειστικό : Φωτογραφία oreo πριν καλά καλά χρονίσει !
1633554363775.png
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κάπως έτσι είναι το μαλλί του απλά ίσως έχει λίγο κροτάφους… μην φανταστείς τίποτα ιδιαίτερο άντε NW1…..

Εν τω μεταξύ το μωρό σκοτεινή ύλη το ταιζουν ; Τι γίνεται ρε φίλε λες να τρώγαμε ξύλο από την dht από μωρά εμείς και να μη το ξέραμε ;
 

bobby

Well-Known Member
Εν τω μεταξύ το μωρό σκοτεινή ύλη το ταιζουν ; Τι γίνεται ρε φίλε λες να τρώγαμε ξύλο από την dht από μωρά εμείς και να μη το ξέραμε ;
Μάλλον…. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις ο αδερφος μου είχε hairline στους 4-5 πόντους από τα φρύδια και τώρα στα 47 έχει ανεβεί στους 7-8, έχει κάνει τρύπα στο Κράουν και από μπροστά μέχρι πίσω είναι diffuse. Πάντα λέγαμε ότι δεν θα καραφλιάσει ποτέ, σε αντίθεση με εμένα…
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μάλλον…. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις ο αδερφος μου είχε hairline στους 4-5 πόντους από τα φρύδια και τώρα στα 47 έχει ανεβεί στους 7-8, έχει κάνει τρύπα στο Κράουν και από μπροστά μέχρι πίσω είναι diffuse. Πάντα λέγαμε ότι δεν θα καραφλιάσει ποτέ, σε αντίθεση με εμένα…

Αυτό με τη hairline δε το κατάλαβα πότε βρε bobby... Φαντάσου εμένα τώρα και παίζει να ναι στα 4 εκατοστά από τα φρύδια (χωρις πλάκα), δε νομίζω ότι λέει κάτι αυτό. Εσύ πλέον είσαι έτοιμος για έπος όπως σου έχω ξαναπεί.
 

bobby

Well-Known Member
Αυτό με τη hairline δε το κατάλαβα πότε βρε bobby... Φαντάσου εμένα τώρα και παίζει να ναι στα 4 εκατοστά από τα φρύδια (χωρις πλάκα), δε νομίζω ότι λέει κάτι αυτό. Εσύ πλέον είσαι έτοιμος για έπος όπως σου έχω ξαναπεί.
Έπος δεν ξέρω, αλλά θα την κάνω την προσπάθεια (ελπίζω στον κορυφαίο) και θα δούμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Ρε συ μπισκότο θα βάλεις καμία φωτό και θα μας πεις τ θες να κάνεις για να καταλάβουμε όλοι;;
Εγώ είμαι το αριστερό μπισκότο και θέλω να γίνω το δεξί :cool:
 

Συνημμένα

  • oreo.png
    oreo.png
    46.1 KB · Προβολές: 73

vlafo

Well-Known Member
Και εσύ γίνεσαι υπερβολικός.
Αν κάνω και άλλη τότε δέχομαι ευχαρίστως τα σχόλια σου περί αφάνας.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σχεδόν 2 μήνες. Το μόνο ενδιαφέρον είναι το κενό στο crown το οποίο σκεπάστηκε (εν μέρει όπως και στο παρελθόν) από το layering του μαλλίου από πάνω. Είναι σαφέστατο ότι δεν υπάρχει η παραμικρή υποψία για σοκλος αφού είχα αρκετές τρίχες στην περιοχή που είναι σταθερά λεπτές χρόνια τώρα.

crown.jpg
 

oreo

Well-Known Member
Σχεδόν 2 μήνες. Το μόνο ενδιαφέρον είναι το κενό στο crown το οποίο σκεπάστηκε (εν μέρει όπως και στο παρελθόν) από το layering του μαλλίου από πάνω. Είναι σαφέστατο ότι δεν υπάρχει η παραμικρή υποψία για σοκλος αφού είχα αρκετές τρίχες στην περιοχή που είναι σταθερά λεπτές χρόνια τώρα.

Προβολή συνημμένου 41887
Φίλε εμένα μου αρέσει που τώρα που μάκρυναν τα μαλλιά δεν φαίνεται τίποτα
 
Μπλουζα