Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Στην ουσία αυτό που κάνουν δυστυχώς μινοξιδιλη και ειδικά φιναστεριδη είναι να "ντύνουν" μια ασθενής τρίχα με ρούχα άλλης υγιής.
 

alex7

Well-Known Member
Απίστευτο.
Και είχε ακόμα ισχύ?
Πάντα πάλευα το φόβο μου για την καράφλα με τη μινοξ .Μάλλον αυτή με κράτησε .Άντεξα πολλά χρόνια .Έβλεπα τους φίλους να κάνουν ΜΜ και να γίνονται χάλια και έλεγα πως γλύτωσα .Τελικά έκανα και εγώ καράφλα
 

Gianney

Well-Known Member
Πάντα πάλευα το φόβο μου για την καράφλα με τη μινοξ .Μάλλον αυτή με κράτησε .Άντεξα πολλά χρόνια .Έβλεπα τους φίλους να κάνουν ΜΜ και να γίνονται χάλια και έλεγα πως γλύτωσα .Τελικά έκανα και εγώ καράφλα
Αφού σε πήγε τρένο 25 χρόνια γιατί την έκοψες;
 

brizdirek

New Member
Καλή επιτυχία Δήμο, ξέρεις καλά τα κατατόπια και σου εύχομαι να το ευχαριστηθείς all the way
 

alex7

Well-Known Member
Έτσι μου είπε ο Lorenzo .Είχα ελαφριές αρρυθμίες που εξαφανίστηκαν όταν την σταμάτησα .Καλοήθεις μου είπε ο καρδιολόγος
Από ένα σημείο και μετά τα 45 δεν σταματούσε την καράφλα ούτε η μινοξ .Τότε μου είπε και ο Lorenzo κοφτην
 

Gianney

Well-Known Member
Από ένα σημείο και μετά τα 45 δεν σταματούσε την καράφλα ούτε η μινοξ .Τότε μου είπε και ο Lorenzo κοφτην
Καταλαβα.Παντως ότι σε πήγε 25 χρόνια όντως αξιοσημείωτο και αξιοληλευτο.Τωρα για τις αρρυθμίες λογικά θα τις είχες ήδη από την αρχή αλλά δεν το παρατηρησες. Ο Lorenzo σου πρότεινε σίγουρα φίνα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Καταλαβα.Παντως ότι σε πήγε 25 χρόνια όντως αξιοσημείωτο και αξιοληλευτο.Τωρα για τις αρρυθμίες λογικά θα τις είχες ήδη από την αρχή αλλά δεν το παρατηρησες. Ο Lorenzo σου πρότεινε σίγουρα φίνα.
Όχι ευτυχώς γιατί ήμουν 49 ετών .Δεν μου είπε να πάρω .Δεν έχει νόημα μου είπε ο Cvial
 

giwrgos8888

Active Member
και εγω εχω ενα μηνα την σταματησα την μινο μετα απο 3 χρονια αλλα συνεχιζω με φινα (φινα 3 χρονια)
 
Μπλουζα