Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

alex7

Well-Known Member
Είναι πιθανός και ο Αναστασάκης αλλά ακόμα δεν έχω καταλήξει. Τους Ισπανούς μάλλον τους ξεχνάω λόγω κόστους (Jose) και αναμονής (υπόλοιποι). Όλοι οι άλλοι παίζουν. Δεν μπορώ να πω ακόμα ότι κάποιος με το πλάνο του με έχει καλύψει 100%. Ο καθένας έχει τα δυνατά και αδύνατα σημεία του. Ο μόνος που συνδιάζει όλα όσα θέλω είναι ο Jose αλλά δεν ξέρω αν θα κάνω την υπέρβαση στο κόστος. Για να καταλάβεις για 5000 graft σε 2 ΜΜ μαζί με με έξοδα ταξιδιού - διαμονής μιλάμε για 20k.
Τα έξοδα ο jose του ταξιδιού μάλλον στα κάνει αυτός.Εγώ όταν είχα μιλήσει με Villa είχε αυστηρά 8 μήνες αναμονή .Έγινε 2 χρόνια ; Εφόσον είσαι βαρύ Norwood και θα πας σε 2η ΜΜ πρέπει να πας σε κορυφαίο γιατί αυτοί διαχειρίζονται άριστα τη δότρια .Έτσι μπορούν να βγάλουν περισσότερα μοσχεύματα στην 2η η και 3η ΜΜ .Οι δικοί μας είναι πιο βάρβαροι με την δότρια και το ρίσκο να μην αντέξει η δότρια για 2η είναι μεγάλο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Τα έξοδα ο jose του ταξιδιού μάλλον στα κάνει αυτός.Εγώ όταν είχα μιλήσει με Villa είχε αυστηρά 8 μήνες αναμονή .Έγινε 2 χρόνια ; Εφόσον είσαι βαρύ Norwood και θα πας σε 2η ΜΜ πρέπει να πας σε κορυφαίο γιατί αυτοί διαχειρίζονται άριστα τη δότρια .Έτσι μπορούν να βγάλουν περισσότερα μοσχεύματα στην 2η η και 3η ΜΜ .Οι δικοί μας είναι πιο βάρβαροι με την δότρια και το ρίσκο να μην αντέξει η δότρια για 2η είναι μεγάλο
Επίσης η Villa πέρνει 2.5 ευρώ το μόσχευμα δηλαδή πολύ χαμηλότερα από τους άλλους
 

bobby

Well-Known Member
Όντως έχεις δίκιο ίσως όταν έρθει Ελλάδα το φθινόπωρο δώσει καμία καλύτερη τιμή και κανείς μμ με jose στην κλινική του Αναστασακη.
Δυστυχώς επί του παρόντος δεν είμαι Ελλάδα και δεν θα μπορέσω να έρθω το φθινόπωρο. Πάντως πάσα προσφορά δεκτή από Jose... Είναι ο μόνος που θα πήγαινα με κλειστά μάτια...
 

bobby

Well-Known Member
Τα έξοδα ο jose του ταξιδιού μάλλον στα κάνει αυτός.Εγώ όταν είχα μιλήσει με Villa είχε αυστηρά 8 μήνες αναμονή .Έγινε 2 χρόνια ; Εφόσον είσαι βαρύ Norwood και θα πας σε 2η ΜΜ πρέπει να πας σε κορυφαίο γιατί αυτοί διαχειρίζονται άριστα τη δότρια .Έτσι μπορούν να βγάλουν περισσότερα μοσχεύματα στην 2η η και 3η ΜΜ .Οι δικοί μας είναι πιο βάρβαροι με την δότρια και το ρίσκο να μην αντέξει η δότρια για 2η είναι μεγάλο
Μου έιπε σε 10 μήνες face to face cons και τέλη του 2022 για πιθανή διαθέσιμη ημερομηνία....
 

bobby

Well-Known Member
Τα έξοδα ο jose του ταξιδιού μάλλον στα κάνει αυτός.Εγώ όταν είχα μιλήσει με Villa είχε αυστηρά 8 μήνες αναμονή .Έγινε 2 χρόνια ; Εφόσον είσαι βαρύ Norwood και θα πας σε 2η ΜΜ πρέπει να πας σε κορυφαίο γιατί αυτοί διαχειρίζονται άριστα τη δότρια .Έτσι μπορούν να βγάλουν περισσότερα μοσχεύματα στην 2η η και 3η ΜΜ .Οι δικοί μας είναι πιο βάρβαροι με την δότρια και το ρίσκο να μην αντέξει η δότρια για 2η είναι μεγάλο
Είμαι 5αρι diffuse αλλά έχω μαμά μαλλιά που ελπίζω να τα διατηρήσω με φίνα που παίρνω εδώ και 5 μήνες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Συνήθως μέχρι τα 35 έχει βγει το παττερν, ξέρεις ένα περίπου τι σε περιμένει και τι έχεις να αντιμετωπίσεις στο μέλλον.
Καταλαμβαίνεις πάνω-κάτω και από την υφή/ποιότητα της τρίχας σε όλο το κεφάλι, ποιές είναι οι υποψήφιες τρίχες προς αποχώρηση μέσα στα επόμενα χρόνια.
 

alex7

Well-Known Member
Συνήθως μέχρι τα 35 έχει βγει το παττερν, ξέρεις ένα περίπου τι σε περιμένει και τι έχεις να αντιμετωπίσεις στο μέλλον.
Καταλαμβαίνεις πάνω-κάτω και από την υφή/ποιότητα της τρίχας σε όλο το κεφάλι, ποιές είναι οι υποψήφιες τρίχες προς αποχώρηση μέσα στα επόμενα χρόνια.
Ποτέ δεν είσαι σίγουρος και ειδικά στα 35 .Τα δικά μου κατέρρευσαν μετά τα 45 .Όσοι με ήξεραν απορούσαν .»εσυ;» μου έλεγαν
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ποτέ δεν είσαι σίγουρος και ειδικά στα 35 .Τα δικά μου κατέρρευσαν μετά τα 45 .Όσοι με ήξεραν απορούσαν .»εσυ;» μου έλεγαν
Τι στάδιο ήσουν πριν τα 45 και σε τι στάδιο έφτασες μετά τα 45 αν επιτρέπεται;
Ίσως δε φαινόταν το πρόβλημα πριν τα 45, αλλά η ποιότητα και η γενική υγεία της τρίχας να μην ήταν και τόσο καλή; Και να δημιουργήθηκε το πρόβλημα στα 45, όταν τα επίπεδα της DHT πέρασαν ένα συγκεκριμένο threshold;
 
Μπλουζα