CG 210

παιδια το cg210 απο που μπορω να το παραγγειλω.? επισεις μπορω να το χρησιμοποιω μαζι με rogain..?εχω δοκιμαση τα παντα μπας και τρεναρω λιγο την κατηφορα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikegad

Well-Known Member
από το φαρμακείο το παίρνεις και μπορείς να το συνδυάσεις με minox.
απλά κράτα μικρό καλάθι ή περίμενε να δεις μακροχρόνια αποτελέσματα από αυτούς που το χρησιμοποιούν ,γιατί δεν το λες και φθηνό ,και από ότι φαίνεται μάλλον τζίφος η υπόθεση
 

mimis giova

Active Member
Η μεγαλη ξενερα ειναι αυτους π εβαλε η εταιριΑ να μπουν κ να το διαφημησουν..γιατι;; αρα δεν του εχουν εμπιστοσυνη..για κανενα λογο 8200 τριχες..αλλα ναι σταματαει την τριχοπτωση παρα πολυ το ποσο θα αντεξει κανεις δεν το ξερει..για εμενα η ραφλα ειναι ορμονικο ολο το θεμα κ δεν μπορω να καταλαβω πως δουλευει αυτο το προιον π εστω σταματαει την τριχωπτωση..η εταιρια παντως δεν το προμοταρη διαφιμιστικα...γιατι αραγε;; εδω ειδα στο μεγκα να διαφιμιζεται το rogaine..προιον 20ετις κ βαλε..
 
mimis giova είπε:
Η μεγαλη ξενερα ειναι αυτους π εβαλε η εταιριΑ να μπουν κ να το διαφημησουν..γιατι;; αρα δεν του εχουν εμπιστοσυνη..για κανενα λογο 8200 τριχες..αλλα ναι σταματαει την τριχοπτωση παρα πολυ το ποσο θα αντεξει κανεις δεν το ξερει..για εμενα η ραφλα ειναι ορμονικο ολο το θεμα κ δεν μπορω να καταλαβω πως δουλευει αυτο το προιον π εστω σταματαει την τριχωπτωση..η εταιρια παντως δεν το προμοταρη διαφιμιστικα...γιατι αραγε;; εδω ειδα στο μεγκα να διαφιμιζεται το rogaine..προιον 20ετις κ βαλε..
αυτο που παρατηρησα ως προς τον τροπο δρασης του ειναι οτι το μαλλι καθυστερει πααρα πολυ να μεγαλωσει(το παρατηρησε κανεισ αλλος?).μηπως επιβραδυνει τον κυκλο ??επιβραδυνοντας την αναπτυξη της τριχας φυσικο ειναι να επιβραδυνθει και η τριχοπτωση...Ισως αυτο κανει και οχι το αλλο που λει οτι επαναφερει τον φυσικο κυκλο των μαλλιων (αν τον επανεφερε θα μεγαλωναν με την ιδια ταχυτητα)
 

Bouklas

Well-Known Member
jimys είπε:
αν κοιταξεις καμια δεκαρια 10αρια σελιδες πισω θα δεις περιπου το ιδιο ποστ απο μενα.. κ εγω ειμαι αρκετα καχυποπτος με το cg γι αυτο και το σταματησα... σιγουρα δεν δινει επανεκφυση σιγουρα ουτ 1000 τριχες , τι παιζει ομως με το σταματημα της τριχοπτωσης;πως το καταφερνει; γιατι στο ξενο φορουμ κοπηκε η συζητηση μαχαιρι; γτ να πιανονται ατομα με ψευτικα προφιλ .. ενα προιον που οντως δουλευει . περα απο το αρχικο μαρκετινγκ δεν χρειαζεται περεταιρω,... πολλα υποπτα ....

καλα κανεις και εισαι καχυποπτος κ εγω το ιδιο.. αλλα εχω δει οτι εδω αρκετοι το ξεκινησαν με μινοξ .. και δεν λαμβανω υποψιν καθολου ατα θετικα συμπερασματα.. αλλα οπως ο weznem και αλλοι (κ εμενα ) η τριχοπτωση κοπηκε μαχαιρι... (50%)
Ναι φιλε το έχω δει, και το δικό σου και αλλου μέλους αντίστοιχο μήνυμα πιο παλιά. Ότι κάνει δουλειά και εγώ το πιστεύω, όχι βεβαια όσα λέει η εταιρεία που το βγάζει αλλα οτι βοηθάει ναι. Τώρα μένει σε βάθος χρόνου τι έχει να προσφέρει.
Και καλά κανεις που σκέφτεσαι έτσι, όταν παίζουν τόσα τρελα λεφτά σε αυτόν τον χώρο δεν θα έλειπαν και οι απατεώνες.


aetos είπε:
φιλε Bouklas και jimmis σκέφτεστε πολύ ορθα κατα εμένα,όπως φανταζομαι και άλλοι..Η καχυποψια είναι αναπόσπαστο κόμματι της ανταγωνιστικής και επιχειρηματικής κοινωνίας που ζούμε. Πιστεψε με τα πιο σταθερα βηματα σε οποιονδήποτε τομέα γίνονται μεσα από την αμφησβήτηση-παρατηρηση.. Εγώ λόγω βαρυτατων επαγγελματικών υποχρεωσεων μετα βίας προλαβαινω και γραφω στη σελίδα του cg210 αλλα παρακολουθω αννελειπώς και τις αλλες σελίδες..δεν εχω χρόνο για αλλες θεραπειες αυτην την περιοδο μεχρι τουλαχιστον να παρω την κατιουσα με το cg210 που για να είμαι ρεαλιστης δεν πιστευω οτι μακροπροθεσμα θα κανει δουλεια...καποια στιγμη θα χασει σε δυναμη και τοτε θα ψαχνομαι με αλλες θεραπειες και θα γραφω και σε αλλες σελίδες ψαχνοντας την ιδανική λυση. Εχω παρατηρήσει και εγω ατομα που πιστευω οτι είναι βαλτα απο την εταιρεία να γραφουν στο φορουμ..σιγουρα αυτο δεν τιμαει την εταιρεία που παραγει το εν λογω προιον..
Καλο θα ήταν να ξεκινήσεις και κάτι άλλο μαζί φιλε αν πιστεύεις πως θα χάσει. Γιατί θα είναι κρίμα να μην το προλάβεις από τώρα, αντί για 2 δόσεις στη θέση σου θα έβαζα 1 το πρωί και το βραδυ μινοξ αντί για CG210.Ίσως δούλευε καλύτερα τι να πω.
 

Smart

New Member
Το χρησιμοποιω εδω και 3 μηνες.οταν το αρχισα ειχα παρει το μαλλι μηδεν.δεν παρατηρησα αργη αναπτυξη των μαλλιων.το αντιθετο.τα μαλλια μου ειναι αυτη τη στιγμη πανω απο 4 εκατοστα.
 

Reve

Active Member
Δυστυχώς κάθε εβδομάδα διαβάζουμε και διαφορετικά πράγματα για το CG... Όσοι είδατε μείωση της τριχόπτωσης, η μείωση αυτή έχει διάρκεια? Το θέμα έχει σχεδόν 5 μήνες από πίσω του...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jimys είπε:
mimis giova είπε:
Τι να πω ρε jimy ισως..πραγματικα δεν ξερω τι παιζει..το μονο σιγουρο αυτα που υποσχεται δεν τα κανει.

ακριβως αυτο ειναι που με ανησυχει κ μενα.. και πανω που μου εκοψε τη τριχοπτωση μαχαιρι ...

Καλα εννοειται οτι δεν κανει οσα υποσχεται για επανεκφυση κτλ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΥΥΞΗΣΗ ΚΟΛΑΓΟΝΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΩΝΕΙ ΘΥΛΑΚΕΣ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΘΕΙ
 

kolias

Active Member
ειναι ψιλοπροιον τρομου
ειμαι λεσ και ζω σε θριλερ πολυ σασπενς και σκεψεις.....
τωρα θα μου πεσουνε αρχιζω κι μετραω τριχες τελικα κανει δεν κανει
στο τελος θα βαλω καμμια περουκα
 

guru_gr

Member
Τα μαλλιά μου μετά από 3 μήνες χρήσης μεγαλώνουν κανονικά...με τον ίδιο ρυθμό που μεγάλωναν!

Αν είναι δυνατόν ένα προϊόν να αντιδρά σε 100 κεφάλια με τον ίδιο τρόπο...τι πανικός είναι αυτός ρε παιδιά όλοι χάνουμε μαλλιά!!
 
mimis giova είπε:
Αυτο φιλε μ μονο τα εμπειρα μελη αν εχουν τι γνωση να μας το πουν η η εταιρια...
http://medicalantiagingcenter.gr/skin-scan
ισως και μια τετοια εξεταση να μπορει να δωσει απαντηση ...επειδη δεν μενω αθηνα αν βρω κατι παρομοιο θα κανω αν δεν ειναι ακριβη.
 
mimis giova είπε:
Εμδιαφερον.πως την ζηταμε; κ που; εμεις π δεν ειμαστε αθηνα..

Βασικα εξεταση αναλυσης του δερματος ειναι η κατι παρομοιο που αναλυει και το κολαγοννο αν καταλαβα καλα.Τωρα για το που αλλου μπορει να κανουν κατι τετοιο δεν εχω ψαξει καλα.Δεν νομιζω να την κανει καθε δερματολογος παντως...αν βρω κατι παρομοιο εδω που ειμαι θα παω αν ειναι φθηνο.
 

kolias

Active Member
απο οτι καταλαβα σουπα το cg210
εγω συνεχιζω επειδη δεν βρισκω κατι αλλο να βαλω......
αν εχει κανεισ καμμια προταση σφυραει
 
Μπλουζα