Bouklas, fue, 2500 grafts, 31/10-1/11/2013

danceworld_2001

Well-Known Member
Νομίζω πως πρέπει να είσαι εγκρατείς και να το συζητήσεις με τον γιατρό να σου πει την γνώμη του. Φυσικά στο τέλος ειμαι σίγουρος πως απλά θα το κάνεις... αλλά μελέτα το πρώτα!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bouklas

Well-Known Member
danceworld_2001 είπε:
Νομίζω πως πρέπει να είσαι εγκρατείς και να το συζητήσεις με τον γιατρό να σου πει την γνώμη του.
Ναι εννοείτε αυτό!

danceworld_2001 είπε:
Φυσικά στο τέλος ειμαι σίγουρος πως απλά θα το κάνεις... αλλά μελέτα το πρώτα!!!
Πως με καταλαβαίνεις ρε φιλε! :D
Ναι πρώτα να δω τι θα μου πει ο γιατρός και μετά να είμαι οικονομικώς εντάξει εκείνη την εποχή. Δεν θέλω norwood 0, ούτε τίποτα τρελό. Ακόμα και αν μου προτείνει την πιο συντηρητική επιλογή έστω αυτό το λίγο θα με βοηθήσει πολύ.
 

Bouklas

Well-Known Member
Συμπληρώσαμε 7 μήνες από την μεταμόσχευση και πλέον έχω να πω κάποια πραγματάκια. Είμαι ευχαριστημένος που την έκανα όχι όμως από τον αριθμό των grafts. Ήθελα να γεμίσω ακόμα λίγο τους κροτάφους οι οποιοι γέμισαν μονο κατά 0.5cm και ήταν το κυριότερο μου πρόβλημα. Όπως και να έχει για ότι graft βγήκε είμαι ευχαριστημένος στο θέμα της πυκνότητας, και αν υποθέσουμε ότι μια μεταμόσχευση δεν μπορεί να πιάσει τις μαμά τιμές τότε μπορώ να πω ότι πήγε καλά το πράγμα. Πίσω από την hairline όπου έγινε πύκνωση μπορώ να πω το αποτέλεσμα είναι πολύ ωραίο, δεν νιώθω καθόλου άδειες περιοχές και το μαλλί έχει γεμίσει σειρές τριχών που συνδέονται όμορφα με τις πιο πίσω.
Στο θέμα της φυσικότητας. Μέχρι στιγμής τα grafts είναι κατσαρά, όχι ίσια, και εδώ και κάνα δίμηνο βλέπω να πέφτουν που και που κάποιες εξ αυτών, λογικά για να βγούν μετά ίσιες!?! Επίσης παρατηρώντας σήμερα τις καινούργιες φωτογραφίες ειδικά τις 2 τελευταίες είδα ότι βγαίνουν καινούργιες κατάμαυρες. Ακόμα και στην hairline βλέπω να ξεπετάγονται νέες λεπτούλες οι οποιες είναι στο μισό μήκος τον προυπάρχοντων.


Σαν γενικό συμπέρασμα μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένος για ότι βγήκε, όμως δεν φανταζόμουν ποτε πως ούτε 2.500 grafts δεν θα έφταναν για να έχω το αποτέλεσμα που θέλω, έστω αυτή την διαφορά που ήλπιζα στους κροτάφους. Και φανταστείτε ότι ήμουν σχετικά εύκολη περίπτωση με μικρό πρόβλημα και περίμενα πως με 2.500 θα ήμουν καλυμμένος. Όμως για λίγα grafts δεν είμαι, ελπίζω κάποτε να το τελειώσω και αυτό.


Ανέβασα περισσότερες φωτογραφίες αυτή την φορα γιατί από εδώ και πέρα δεν έχει αξια να ανεβάζω κάθε μηνα, δεν περιμένω τρελες αλλαγές, θα ανεβάζω πιο αραιά και αν υπάρχει κάτι σημαντικό να πω. Το μαλλί είναι στεγνό και με βρεγμένο look.


Και μια σύγκριση για το πως ήμουν πριν κάνω μεταμόσχευση και μετά.
 

Συνημμένα

  • 01.JPG
    01.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 578
  • 002.JPG
    002.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 538
  • 2.JPG
    2.JPG
    2 MB · Προβολές: 561
  • 3.JPG
    3.JPG
    2.4 MB · Προβολές: 552
  • 4.JPG
    4.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 511
  • 5.JPG
    5.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 491
  • 6.JPG
    6.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 503
  • 7.JPG
    7.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 492
  • 8.JPG
    8.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 498
  • 9.JPG
    9.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 478
  • 10.JPG
    10.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 482
  • 11.JPG
    11.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 522
  • 12.JPG
    12.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 496
  • 1.JPG
    1.JPG
    953.7 KB · Προβολές: 498
  • 3.JPG
    3.JPG
    817.7 KB · Προβολές: 519

tropheus

Well-Known Member
Ωραίο αποτέλεσμα και πολύ φυσικό. Πολύ καλή η δουλειά του γιατρού.
Αν και στο έχω ξαναπεί όταν και αν επιχειρήσεις να βάλεις και άλλα μαλλάκια στους κροτάφους θα πρέπει να είσαι πολύ πολύ συντηρητικός γιατί μετά δε θα σε καλύπτει με τίποτα η πυκνότητα.
Κάτσε τώρα να χαρείς το αποτέλεσμα σου :)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ενταξει εισαι φιλε.
Κατσε τωρα χαλαρωσε οπως ειπε και ο τροφεας.
 

arhs

Member
Μπράβο σ ... πολύ καλά αποτελέσματα !!!!! ( Μακάρι να το κάνω και εγώ το μαλλί κάποτε έτσι ) ..
 

prowler3

Member
Πολύ καλό το αποτέλεσμα φίλε μου, εξαιρετικής φυσικότητας νομίζω!
Αντε να το χαρείς τώρα, χωρίς σκέψεις για περαιτέρω προς το παρόν!!
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Φιλε Boukla αυτο που βλεπω ειναι εξαιρετικο αλλα πραγματικα που τα εβαλες τα 2500 grafts?Αν υποθεσουμε οτι μπορεις να παρεις 5000 εχεις παρει τα μισα χωρις να εχεις καποιο σοβαρο προβλημα.
 

Bouklas

Well-Known Member
petrospap είπε:
Μη το πεις ούτε του παπά...δεν χρειάζεσαι περαιτέρω δουλειά..τουλάχιστον ακομα
Σε ευχαριστώ φιλε μου. :) Ευχαριστημένος είμαι, απλά ήθελα λιγάκι ακόμα εκεί στους παλιοκροτάφους για να ήμουν τέλεια.
Καμια φορά σκέφτομαι αν είχα κάνει strip τώρα θα είχα βάλει πολλά παραπάνω και θα είχα 100% αυτό που πάντα ήθελα, και ας είχα ουλή πίσω σιγά.


tropheus είπε:
Ωραίο αποτέλεσμα και πολύ φυσικό. Πολύ καλή η δουλειά του γιατρού.
Αν και στο έχω ξαναπεί όταν και αν επιχειρήσεις να βάλεις και άλλα μαλλάκια στους κροτάφους θα πρέπει να είσαι πολύ πολύ συντηρητικός γιατί μετά δε θα σε καλύπτει με τίποτα η πυκνότητα.
Κάτσε τώρα να χαρείς το αποτέλεσμα σου :)
Σε ευχαριστώ φιλε μου. Τα λόγια σου έχουν αλλάξει όλο μου το σκεπτικό για το πως πρέπει να το προσεγγίσω μια τυχόν επομενη κίνηση. :) Όπως είπα είμαι ευχαριστημένος για ότι έχει βγει, απλά ήθελα λίγο εκεί στους παλιό κροτάφους, ακόμα λίγα grafts να μην έκλεινε έτσι στρογγυλά, να έκανε μια γωνιουλα. Είχα πάντα θέμα με τους κροτάφους και τελικά δεν καλύφθηκαν, μονο 0.5cm. Επίσης δυνάμωσε αρκετά η hairline και ότι μπήκε από εκεί και πίσω δείχνει πολύ ωραίο. Απλά νιώθω σαν να έχω φτάσει στην πηγή και δεν έχω πιει νερό, είμαι ευχαριστημένος αλλα όχι για εκεί που ήθελα. Και το ξέρω ακόμα λίγα θέλει και θα είμαι επιτέλους όπως επιθυμώ.
Πάντως δεν επαναπαύομαι για ότι βλέπω μέχρι στιγμής, αν δεν περάσει το 12μηνο δεν θα έχω άποψη 100% είτε καλή είτε κακή. Μακάρι να συνεχίσει όπως δείχνει.


John_John1 είπε:
ενταξει εισαι φιλε.
Κατσε τωρα χαλαρωσε οπως ειπε και ο τροφεας.
Νά'σαι καλά ρε Johnny. E ναι θα χαλαρώσουμε ok. :p Απλά ξέρεις λίγο ακόμα ήταν το άτιμο όχι πολύ.


arhs είπε:
Μπράβο σ ... πολύ καλά αποτελέσματα !!!!! ( Μακάρι να το κάνω και εγώ το μαλλί κάποτε έτσι ) ..
Σε ευχαριστώ φιλε μου να είσαι καλά, σου εύχομαι να τα κάνεις και ακόμα καλύτερα. ;)


ΜΙΚΕΣ είπε:
Φιλε Boukla αυτο που βλεπω ειναι εξαιρετικο αλλα πραγματικα που τα εβαλες τα 2500 grafts?Αν υποθεσουμε οτι μπορεις να παρεις 5000 εχεις παρει τα μισα χωρις να εχεις καποιο σοβαρο προβλημα.
Σε ευχαριστώ φιλε MIKE ότι καλύτερο και σε σένα με την προσεχή σου μεταμόσχευση. ;)
Όπως είπα είμαι ευχαριστημένος για ότι βγήκε, απλά ήθελα λίγο περισσότερο κάλυψη μπροστά αυτό και μονο διότι η hairline ok δυνάμωσε αλλα το μείζον πρόβλημα που ήταν οι κρόταφοι παραμένουν πρόβλημα.
Ορίστε σου επισυνάπτω 2 φωτογραφίες πριν το χειρουργείο και μετά. Η πρώτη με σχεδιασμένη περιοχή της κάλυψης και η επομενη στο τελικό αποτέλεσμα 2 μέρες μετά.
Γιατί μονο 5.000 πως το συμπέρανες αυτό?
Ναι δεν είχα κάποιο σοβαρό πρόβλημα αλλα ήταν ικανό να μου είναι μεγάλο. Τα τελευταία χρονια το μαλλί δεν θύμιζε σε τίποτα το ωραίο και πυκνό που είχα κάποτε και το θέμα χτένισμα ήταν ένα βασανιστήριο. Ένα μεγάλο μέρος έχει αλλάξει τώρα, για αυτό επιμένω ακόμα λίγο στους κροτάφους και θα είμαι τέλεια.


Γιάννης7 είπε:
Boukla αγγίζεις την τελειότητα και μην σκεφτεσαι οτιδήποτε αλλο, ειναι περιττά!!
Σε ευχαριστώ ρε Γιάνναρε για τα καλά σου λόγια να είσαι καλά ότι καλύτερο και σε σένα με την μεταμόσχευση σου φιλε. :)
Λίγο ακόμα εκεί στους κροτάφους ρε φιλε, τα έχω υπολογίσει από 2 με 3 τετραγωνικά cm στον καθένα και θα είμαι κομπλέ! Γιατί ουσιαστικά αυτούς πήγα να καλύψω περισσότερο. Λίγο έμεινε γμτ. :blush:
 

Συνημμένα

  • jqn59l.jpg
    jqn59l.jpg
    441.6 KB · Προβολές: 545
  • sqgwli.jpg
    sqgwli.jpg
    407.9 KB · Προβολές: 504

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Φιλε εισαι κομπλε.Δεν το συζηταμε.Το μονο ισως μειον οτι εχεις χαλασει 2500 grafts για σχετικα μικρη περιοχη και βλεπω οτι ειχες αρκετες μαμα τριχες.Παντως ,τουμπανο εισαι.Την δοτρια πως την βλεπεις ?εχει ακουσει τιποτα?
 

Flosk

Well-Known Member
Μπραβο Boukla, ωραιο αποτελεσμα, κοιτα να το χαρεις κ´μην σε πιανει τελειομανια γιατι στις μμ αυτο δεν χωραει..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εναι ναι ρε μπουκλα οπως λεει και ο φλοσκ +1.
Και εγω εχω χειτοτερους κροταφους αλλα να κατεβαζω κανα φρατζακι και καλυπτω μερικες φορες.
Κρατα τωρα για μελλοντικα για τις πισω περιοχες.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Έχεις καλύτερο αποτέλεσμα απο εμένα γιατι έβαλες αναλογικά περισσότερα απο εμένα σε μικρότερη περιοχή. Μην χαραμίσεις αυτό το εξαίσιο αποτέλεσμα με κατεβάσματα κτλ γιατι μετά θα χάσεις την φυσικότητα και την πυκνότητα. ΕΙΣΑΙ ΚΟΜΠΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΛΕΜΕ!!!
 

gkast

Active Member
Bouklas είπε:
petrospap είπε:
Μη το πεις ούτε του παπά...δεν χρειάζεσαι περαιτέρω δουλειά..τουλάχιστον ακομα
Σε ευχαριστώ φιλε μου. :) Ευχαριστημένος είμαι, απλά ήθελα λιγάκι ακόμα εκεί στους παλιοκροτάφους για να ήμουν τέλεια.
Καμια φορά σκέφτομαι αν είχα κάνει strip τώρα θα είχα βάλει πολλά παραπάνω και θα είχα 100% αυτό που πάντα ήθελα, και ας είχα ουλή πίσω σιγά.


tropheus είπε:
Ωραίο αποτέλεσμα και πολύ φυσικό. Πολύ καλή η δουλειά του γιατρού.
Αν και στο έχω ξαναπεί όταν και αν επιχειρήσεις να βάλεις και άλλα μαλλάκια στους κροτάφους θα πρέπει να είσαι πολύ πολύ συντηρητικός γιατί μετά δε θα σε καλύπτει με τίποτα η πυκνότητα.
Κάτσε τώρα να χαρείς το αποτέλεσμα σου :)
Σε ευχαριστώ φιλε μου. Τα λόγια σου έχουν αλλάξει όλο μου το σκεπτικό για το πως πρέπει να το προσεγγίσω μια τυχόν επομενη κίνηση. :) Όπως είπα είμαι ευχαριστημένος για ότι έχει βγει, απλά ήθελα λίγο εκεί στους παλιό κροτάφους, ακόμα λίγα grafts να μην έκλεινε έτσι στρογγυλά, να έκανε μια γωνιουλα. Είχα πάντα θέμα με τους κροτάφους και τελικά δεν καλύφθηκαν, μονο 0.5cm. Επίσης δυνάμωσε αρκετά η hairline και ότι μπήκε από εκεί και πίσω δείχνει πολύ ωραίο. Απλά νιώθω σαν να έχω φτάσει στην πηγή και δεν έχω πιει νερό, είμαι ευχαριστημένος αλλα όχι για εκεί που ήθελα. Και το ξέρω ακόμα λίγα θέλει και θα είμαι επιτέλους όπως επιθυμώ.
Πάντως δεν επαναπαύομαι για ότι βλέπω μέχρι στιγμής, αν δεν περάσει το 12μηνο δεν θα έχω άποψη 100% είτε καλή είτε κακή. Μακάρι να συνεχίσει όπως δείχνει.


John_John1 είπε:
ενταξει εισαι φιλε.
Κατσε τωρα χαλαρωσε οπως ειπε και ο τροφεας.
Νά'σαι καλά ρε Johnny. E ναι θα χαλαρώσουμε ok. :p Απλά ξέρεις λίγο ακόμα ήταν το άτιμο όχι πολύ.


arhs είπε:
Μπράβο σ ... πολύ καλά αποτελέσματα !!!!! ( Μακάρι να το κάνω και εγώ το μαλλί κάποτε έτσι ) ..
Σε ευχαριστώ φιλε μου να είσαι καλά, σου εύχομαι να τα κάνεις και ακόμα καλύτερα. ;)


ΜΙΚΕΣ είπε:
Φιλε Boukla αυτο που βλεπω ειναι εξαιρετικο αλλα πραγματικα που τα εβαλες τα 2500 grafts?Αν υποθεσουμε οτι μπορεις να παρεις 5000 εχεις παρει τα μισα χωρις να εχεις καποιο σοβαρο προβλημα.
Σε ευχαριστώ φιλε MIKE ότι καλύτερο και σε σένα με την προσεχή σου μεταμόσχευση. ;)
Όπως είπα είμαι ευχαριστημένος για ότι βγήκε, απλά ήθελα λίγο περισσότερο κάλυψη μπροστά αυτό και μονο διότι η hairline ok δυνάμωσε αλλα το μείζον πρόβλημα που ήταν οι κρόταφοι παραμένουν πρόβλημα.
Ορίστε σου επισυνάπτω 2 φωτογραφίες πριν το χειρουργείο και μετά. Η πρώτη με σχεδιασμένη περιοχή της κάλυψης και η επομενη στο τελικό αποτέλεσμα 2 μέρες μετά.
Γιατί μονο 5.000 πως το συμπέρανες αυτό?
Ναι δεν είχα κάποιο σοβαρό πρόβλημα αλλα ήταν ικανό να μου είναι μεγάλο. Τα τελευταία χρονια το μαλλί δεν θύμιζε σε τίποτα το ωραίο και πυκνό που είχα κάποτε και το θέμα χτένισμα ήταν ένα βασανιστήριο. Ένα μεγάλο μέρος έχει αλλάξει τώρα, για αυτό επιμένω ακόμα λίγο στους κροτάφους και θα είμαι τέλεια.


Γιάννης7 είπε:
Boukla αγγίζεις την τελειότητα και μην σκεφτεσαι οτιδήποτε αλλο, ειναι περιττά!!
Σε ευχαριστώ ρε Γιάνναρε για τα καλά σου λόγια να είσαι καλά ότι καλύτερο και σε σένα με την μεταμόσχευση σου φιλε. :)
Λίγο ακόμα εκεί στους κροτάφους ρε φιλε, τα έχω υπολογίσει από 2 με 3 τετραγωνικά cm στον καθένα και θα είμαι κομπλέ! Γιατί ουσιαστικά αυτούς πήγα να καλύψω περισσότερο. Λίγο έμεινε γμτ. :blush:






Πλάκα μας κάνεις είσαι σουπερ..τί άλλο θέλεις
 

petrospap

Active Member
Μια χαρα είναι και οι κροταφοι..σκέψου ότι πυκνωσαν πολυ γτ πριν τη μμ είχες μικρές τρίχες και πολυ αραιές ενώ τωρα μπορει να μην τους εκλεισες τελείως αλλα απο πυκνότητα είσαι κομπλε..εμένα κιόλας μαρεσει περισσότερο η mature hairline απο αυτήν ενός 18αρη..περισσότερο στυλ Di caprio δηλαδή..
 

Bouklas

Well-Known Member
ΜΙΚΕΣ είπε:
Φιλε εισαι κομπλε.Δεν το συζηταμε.Το μονο ισως μειον οτι εχεις χαλασει 2500 grafts για σχετικα μικρη περιοχη και βλεπω οτι ειχες αρκετες μαμα τριχες.Παντως ,τουμπανο εισαι.Την δοτρια πως την βλεπεις ?εχει ακουσει τιποτα?
Σε ευχαριστώ φιλε μου, σου εύχομαι καλή ανάρρωση και να έχεις ένα όμορφο αποτέλεσμα. ;)
Εντάξει δεν μπορώ να πω μου αρέσει, απλά ήθελα ακόμα λίγο για να είμαι τελείως, μιλάμε για 250 grafts σε κάθε κρόταφο, πολύ λίγα. Ισα ισα να έδιναν μια άλλη κλίση στους κροτάφους όπου θα έδειχνε καλύτερα στο χτένισμα.
Ναι χάλασα 2.500 αλλα φαντάσου ότι εδώ ήθελα να βάλω και αλλα οποτε με λιγότερα θα αισθανόμουν άσχημα και σίγουρα όχι ευχαριστημένος. Άρα γιατί να χάνω χρόνο? Την δότρια καλά την βλέπω, πυκνή, όταν είχα πάει για μεταμόσχευση μου είπε ο γιατρός ότι είναι πολύ καλή. Μόνο αυτό όμως όχι περισσότερες πληροφορίες. Μωρέ το μπροστινό να φτιάξω ακόμα λίγο και θα είμαι τρισευτυχισμένος!!! :D


Flosk είπε:
Μπραβο Boukla, ωραιο αποτελεσμα, κοιτα να το χαρεις κ´μην σε πιανει τελειομανια γιατι στις μμ αυτο δεν χωραει..
Σε ευχαριστώ ρε φιλε να είσαι καλά. :) Ευχαριστημένος είμαι παιδιά, πλέον τα σηκώνω πάνω τα χαίρομαι, μου αρέσουν. Απλά λίγο ακόμα εκεί στους κροτάφους και θα είμαι σούπερ duper! Αυτό και μονο, πιστεύω όλοι μας θέλουμε το καλύτερο δυνατόν για τον εαυτό μας. Εγώ με τόσο λίγο ακόμα έκλεισα για μπροστά θα είμαι τέλεια.


John_John1 είπε:
Εναι ναι ρε μπουκλα οπως λεει και ο φλοσκ +1.
Και εγω εχω χειτοτερους κροταφους αλλα να κατεβαζω κανα φρατζακι και καλυπτω μερικες φορες.
Κρατα τωρα για μελλοντικα για τις πισω περιοχες.

Να είσαι καλά ρε Johnny ;) το προσπάθησα φιλε αλλα φαινόταν λίγο άσχημο σαν να ήθελα να κρύψω μια περιοχή. Και εκτος από αυτό επειδή η hairline μοιάζει σαν M οι μπροστινές τρίχες στο κέντρο της κάνουν τους κροτάφους να φαίνονται ακόμα πιο ανοιχτοί! Οποτε τα πηγαίνω όλα πάνω ή πίσω και φαίνονται πιο ωραία. Για αυτό ρε μάγκες για να το λέω κάτι ξέρω, ακόμα λίγο εκεί στα κροταφάκια και τελειωσα! :)
Δεν είχα μεγάλο πρόβλημα και για αυτό ζητάω συγκεκριμένο πράγμα.


Physio40 είπε:
Σε ευχαριστώ ρε φίλε να είσαι καλά! :) Να χαίρεσαι και εσύ τα δικά σου, άντε με το καλό να μακρύνουν ;)


danceworld_2001 είπε:
Έχεις καλύτερο αποτέλεσμα απο εμένα γιατι έβαλες αναλογικά περισσότερα απο εμένα σε μικρότερη περιοχή. Μην χαραμίσεις αυτό το εξαίσιο αποτέλεσμα με κατεβάσματα κτλ γιατι μετά θα χάσεις την φυσικότητα και την πυκνότητα. ΕΙΣΑΙ ΚΟΜΠΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΛΕΜΕ!!!
Σε ευχαριστώ ρε υπερτουμπανε. :) Ναι ρε φιλε αρέσει και το χαίρομαι, τα χτενίζω και αλλιώς τώρα και μου πάει καλύτερα. Μιλάμε για 250 grafts σε κάθε κρόταφο! Σκέψου 3-3.5cm ανά κρόταφο! Και μιλάμε 3 έβαλα πολλά! Αυτό το λιγουλάκι εκεί να κλείσει κάπως καλύτερα στους κροτάφους και θα είμαι τέλεια! Μονο αυτό το μικρούλη. :D
Σε κάποιους μπορεί να φαντάζει αχαριστία, αλλα ρε παιδιά δεν είχα μεγάλο πρόβλημα και για αυτό ζητάω συγκεκριμένο πράγμα.


gkast είπε:
Πλάκα μας κάνεις είσαι σουπερ..τί άλλο θέλεις
Σε ευχαριστώ ρε φιλε να είσαι καλά. Λίγο εκεί μωρέ αυτό θέλω μονο. Δεν ξανά κάνω παράπονα μετά. :p :D


petrospap είπε:
Μια χαρα είναι και οι κροταφοι..σκέψου ότι πυκνωσαν πολυ γτ πριν τη μμ είχες μικρές τρίχες και πολυ αραιές ενώ τωρα μπορει να μην τους εκλεισες τελείως αλλα απο πυκνότητα είσαι κομπλε..εμένα κιόλας μαρεσει περισσότερο η mature hairline απο αυτήν ενός 18αρη..περισσότερο στυλ Di caprio δηλαδή..

Ναι έτσι είναι φιλε μου, πύκνωσε αρκετά και ας μην έκλεισαν τόσο πολύ οι κρόταφοι και αυτό ήταν τόσο αρκετό για να αλλάξει όλο μου το look. Απλά ακόμα λίγο εκεί ρε φιλε, και πάλι mature hairline θα έχω απλά να κλείσουν λίγο πιο ωραία όχι τόσο στρογγυλά. Παιδιά μιλάμε για πολύ λίγα grafts αλλα θα είναι ικανά για να δείξει ακόμα καλύτερα στο χτένισμα. Είμαι ευχαριστημένος από αυτό που έχω.
 

Beret78

Member
Πολύ ωραιο και φυσικο αποτελεσμα φιλε μου.Να τα χαιρεσαι και μην χαλιεσαι για τους κροταφους.Εισαι super
 
Μπλουζα