Billys85, FUE, 2700 grafts, 11-12/11/2019

Billys85

Member
Με τον γιατρό μιλούσα μόνο μέσω μέιλ, φυσικά και τον ρώτησα ποτέ να περιμένω αποτέλεσμα και ήταν ξεκάθαρος, 12 μήνες. Που να ήξερα τότε εγώ πως θα πάει ο Γιάννης. Επίσης μετα το τέλος της πρώτης μέρας επέμβασης μου φάνηκε ότι ήδη πάνω γέμισε, πρώτη μέρα ο γιατρός πήρε μόνο από πίσω. Πήγα στο γραφείο του την δεύτερη μέρα με άγχος το πρωί και είπα γιατρέ? Μήπως είμαστε εντάξει? Φτάνει τόσα? Και μου εξήγησε γιατί όχι κ πρέπει κ αλλα τα οποία πήρε από τα πλαϊνά. Αυτό έγινε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Λογικές εξηγήσεις. Για πες μας και τον λόγο που σου πήρε και άλλα από τα πλαϊνά.
 

Billys85

Member
Επίσης μετα το τέλος της επέμβασης τον ρώτησα αν θα πρέπει να τον ενημερώσω για κάτι κάποια στιγμή στην πορεία κλπ. Αυτό που μου είπε είναι μόνο αν έχεις κάποιο πρόβλημα, αλλιώς στείλε μου αν θέλεις ένα μέιλ στο χρόνο πάνω με Φοτο. Πέρασαν 7 μήνες και από την κλινική εμένα δεν με πήρε κάνεις τηλ να δει πως πάω Η να με ρωτήσει μέσω μέιλ και εδώ θέλω να πω ας μας πουν και φίλοι μας που έκαναν εκεί μ.μ. αν ήταν διαφορετικά, δηλαδή αν τους πήρε κάποιος να δει πως πάνε. Εγώ η μόνη επικοινωνία που είχα με τον γιατρό μετα την μ.μ. ήταν όταν κάνα 2 μήνες μετά του έστειλα ένα μέιλ θέλοντας να τον ρωτήσω κάτι για τον ήλιο και την παγωνιά το κρύο κλπ, ήταν κ χειμώνας τότε και στο οποίο φυσικά απάντησε κιόλας την ίδια μέρα.
 

Billys85

Member
Λογικές εξηγήσεις. Για πες μας και τον λόγο που σου πήρε και άλλα από τα πλαϊνά.
Λοιπόν τόσο ψαγμένος όσο εσείς δεν είμαι και ούτε μπορώ να τα πω όπως μου τα είπε, θα πω το ζουμί με δικά μου λόγια και ότι θυμάμαι φυσικά, για 2 λόγους μου είπε ότι έπρεπε να πάρει κι άλλα, 1. Γιατί ήθελε να πάει και λίγο προς τη μέση λίγο είπε γιατί έβλεπε ότι ίσως έρχεται κ κει το πρόβλημα και να το προλάβουμε τώρα, και 2. Και κυριότερο ότι κάτι γίνεται με το δέρμα μετα το πρώτο βράδυ σφίγγει ανοίγει δε πολύ κατάλαβα και σόρι για τον τρόπο που γράφω και ότι την επόμενη μέρα θα προσέθεται κιαλλα ανάμεσα σε αυτά που είχε βάλει την προηγούμενη για να μην μείνουν κενά. Αυτό δε τα λεω καλά το ξέρω, ότι θυμάμαι.....
 

Billys85

Member
Αυτό το ότι βάλαμε κ λίγο προς τη μέση θα με κάνει κ να μην χρειαστώ κ στο μέλλον άλλη μ.μ. γιατί είπε ότι μπροστά θέμα δεν φαίνεται να κάνω ίσως κ ποτέ, έχω πολύ μαλι..
 

Billys85

Member
Τώρα όσων αφορά τα 2.700, δε θα μιλάω πια έτσι γενικά και αόριστα γιατί άκρη δεν βγαίνει, και λογικό. Και στις 2 κλινικές στην Αθήνα που δέχτηκαν να με αναλάβουν μου είπαν καταρχήν ότι πρέπει να γίνει με έμπειρο γιατρό. Η D@I μου είπε θα χρειαστώ περίπου 2000 grafs, και στον Β@κρη 2.300. Ο Μιχάλης από τα μέιλ που με είδε στις φοτο μου είχε πει 2300 με 2500 από την αρχή. Οπότε τόσο μεγάλη διαφορά όπως καταλαβαίνετε δεν υπάρχει, λεω οκ για να το λένε και οι 3 τόσα περίπου θα χρειαστώ. Τελικά μπήκαν 2700 οκ αλλά το τελικό νούμερο το έμαθα στο τέλος της μ.μ. μετα το τέλος της πρώτης μέρας δεν μου είπε σήμερα σ βάλαμε τόσα πχ. Και ούτε κ γω ρώτησα. Δεν βρήκα το λόγο.....
 

kardinalios

Well-Known Member
@Billys85 καταρχάς χαίρομαι πολύ για την πορεία σου για το ότι φαίνεται να είσαι τόσο ευχαριστημένος . Το ζητούμενο σε αυτό το φόρουμ είναι να προσφέρεται βοήθεια σε ασθενείς με α.α για να κάνουν σωστές επιλογές για την καταπολέμηση της .
Τώρα σχετικά με όλο αυτό που έχει δημιουργηθεί με τον @giannis1991 . Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο στο δικό σου νήμα αναφέρεις την πορεία του Γιάννη . Ακόμα δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο σε ενοχλεί το σχόλιο του κυρίου Αναστασάκη στο νήμα του Γιάννη .
Ο κύριος Αναστασάκης μπήκε στο φόρουμ με αφορμή ένα περιστατικό του με μια μεγάλη ουλη από Strip με σκοπό να δικαιολογήσει επιστημονικά το τι έγινε και να μας μεταφέρει την δική του οπτική πάνω στο περιστατικό . Από εκεί και πέρα προσκλήθηκε στο νήμα του Γιάννη και με απλά λόγια εξήγησε τι έφταιξε κατά την άποψη του .
Εγώ δεν βρίσκω πουθενά το κακο στην συμπεριφορά του .
Αντιθέτως , εφόσον ο κυριος Γεωργίου είμαι σίγουρος ότι διαβάζει το φόρουμ και ενημερώνεται για τα τεκταινόμενα για ποιο λόγο δεν επεμβαίνει με ένα post για να μας εξηγήσει τι έγινε στην περίπτωση του Γιάννη ; Πλήττεται η εικόνα του και ο αδιαμφισβήτητος επαγγελματισμός του σε αυτό το νήμα . Γιατί δεν μπαίνει να μας εξηγήσει τη δική του οπτική ;
Λάθη κάνουμε όλοι . Αποτυχιες υπάρχουν σε όλους τους κλάδους πολλές . Πρέπει να τα παραδεχόμαστε και να προχωράμε . Εγώ προσωπικά δεν πείστηκα από τα γραφόμενα του κυρίου Αναστασάκη σχετικά με την ουλη και δεν σου κρύβω ότι ακόμα μέσα μου θεωρώ ότι έχει και εκείνος μερίδιο ευθύνης στην τελική εικόνα . Όμως τα γραφόμενα του , ο επιστημονικός του λόγος , το επίπεδο του και η συνολική παρουσία του με εχουν κερδίσει και στο μυαλό μου πλέον ( δεν έχω επισκεφτεί ποτέ την κλινική του ) είναι ανεβασμενος σε σχέση με πριν .
Γιατί λοιπόν δεν μπαίνει και ο κύριος Γεωργίου να πράξει το ίδιο ; Αλλά πρέπει όλοι σε όλα τα νήματα να τον δικαιολογούμε η να τον κατηγορούμε ;
 

Billys85

Member
Ο Αναστασάκης τι σου είπε?
Μου είπε ότι πρέπει να κάνω θεραπεία με μινοξ και φίνα, η μαζί η χώρια, η να πάρω το καπέλο,ότι ακόμα για μ.μ. δεν είμαι, οκ αν εξαιρέσεις το καπέλο δεν είπα κάτι κακό η ότι ήταν λάθος ο γιατρός... Δεν ήταν ο μόνος άλλωστε που δεν ήθελε να με αναλάβει... 3-3 ήταν το σκορ..
 

Billys85

Member
@Billys85 καταρχάς χαίρομαι πολύ για την πορεία σου για το ότι φαίνεται να είσαι τόσο ευχαριστημένος . Το ζητούμενο σε αυτό το φόρουμ είναι να προσφέρεται βοήθεια σε ασθενείς με α.α για να κάνουν σωστές επιλογές για την καταπολέμηση της .
Τώρα σχετικά με όλο αυτό που έχει δημιουργηθεί με τον @giannis1991 . Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο στο δικό σου νήμα αναφέρεις την πορεία του Γιάννη . Ακόμα δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο σε ενοχλεί το σχόλιο του κυρίου Αναστασάκη στο νήμα του Γιάννη .
Ο κύριος Αναστασάκης μπήκε στο φόρουμ με αφορμή ένα περιστατικό του με μια μεγάλη ουλη από Strip με σκοπό να δικαιολογήσει επιστημονικά το τι έγινε και να μας μεταφέρει την δική του οπτική πάνω στο περιστατικό . Από εκεί και πέρα προσκλήθηκε στο νήμα του Γιάννη και με απλά λόγια εξήγησε τι έφταιξε κατά την άποψη του .
Εγώ δεν βρίσκω πουθενά το κακο στην συμπεριφορά του .
Αντιθέτως , εφόσον ο κυριος Γεωργίου είμαι σίγουρος ότι διαβάζει το φόρουμ και ενημερώνεται για τα τεκταινόμενα για ποιο λόγο δεν επεμβαίνει με ένα post για να μας εξηγήσει τι έγινε στην περίπτωση του Γιάννη ; Πλήττεται η εικόνα του και ο αδιαμφισβήτητος επαγγελματισμός του σε αυτό το νήμα . Γιατί δεν μπαίνει να μας εξηγήσει τη δική του οπτική ;
Λάθη κάνουμε όλοι . Αποτυχιες υπάρχουν σε όλους τους κλάδους πολλές . Πρέπει να τα παραδεχόμαστε και να προχωράμε . Εγώ προσωπικά δεν πείστηκα από τα γραφόμενα του κυρίου Αναστασάκη σχετικά με την ουλη και δεν σου κρύβω ότι ακόμα μέσα μου θεωρώ ότι έχει και εκείνος μερίδιο ευθύνης στην τελική εικόνα . Όμως τα γραφόμενα του , ο επιστημονικός του λόγος , το επίπεδο του και η συνολική παρουσία του με εχουν κερδίσει και στο μυαλό μου πλέον ( δεν έχω επισκεφτεί ποτέ την κλινική του ) είναι ανεβασμενος σε σχέση με πριν .
Γιατί λοιπόν δεν μπαίνει και ο κύριος Γεωργίου να πράξει το ίδιο ; Αλλά πρέπει όλοι σε όλα τα νήματα να τον δικαιολογούμε η να τον κατηγορούμε ;
Σε ευχαριστώ καταρχήν, να σαι καλά! Ανέφερα την πορεία του Γιάννη γιατί απλά την παρακολούθησα και είναι παρόμοια με την δική μου. Όσον αφορά τον Δρ. Αναστασακη δεν έχω κάτι προσωπικό με τον άνθρωπο φυσικά, απλώς μόλις έκανα το νήμα κ οι περισσότεροικαι με το δίκιο τους πέσανε και να με φάνε και ίσως και να φάνηκε ότι μιλάω άσχημα με θυμό κλπ. Είπα πως για μέρες διάβαζα πράγματα μαζί κ αυτά π είπε κ ο γιατρός που σε μένα πήγαιναν αλλιώς κ δεν ήξερα κ αν έπρεπε η όχι κ να δημοσιεύσω κ μάλιστα τώρα. Ε θυμήθηκα και το καπέλο.... Δεν ήταν αυτή η πρόθεση μου σε καμία περίπτωση να θίξω κάποιον και συγνωμη αν το εξέλαβε έτσι κάποιος .
 

giannis1991

Well-Known Member
Δεν επρεπε να την κανεις αυτην την παρουσιαση Βασιλη...Μεχρι τωρα με πικραιναν αποτελεσματα απο ελληνικες κλινικες που πηραν καλυτερο αποτελεσμα απο μενα και νομιζα δεν υπαρχει χειροτερο συναισθημα...Αλλα μαλλον υπαρχει να βλεπεις τον ιδιο γιατρο με τις ιδιες συνθηκες να κενταει σε κεφαλι!!!Φυσικα και κανω πλακα και να πω οτι στην δικη μου περιπτωση ανεμενα το δικο σου αποτελεσμα οπως ειναι τωρα...Ακομα και να φεγγιζε λιγο παραπανω παλι δεν θα με ενοχλουσε...Αλλα δυστυχως απεχω παρασαγγας απο το δικο σου αποτελεσμα 6μηνου!!!
Καπου εδω να πω τι πιστευω και εγω...Δεν νομιζω ο γιατρος να ειπε κατσε να κανω ενα αντιστοιχο περιστατικο για να εχω καβατζα αν στραβωσει του Γιαννη οπως φαινεται...Δεν τον εχω σαν τετοιο ανθρωπο τον Μιχαλη σε καμια των περιπτωσεων...
Ομως πιστευω και το θεωρω λογικο και ισως και δικαιο (ακομα και αν με ποναει) οτι 99% ο γιατρος ειδοποιησε τον Βασιλη ενθυμουμενος την περιπτωση του για να την δημοσιευσει και να μπει σε αντιθεση με την δικη μου με απτα επιχειρηματα ...
Η καθε περιπτωση ξεχωριστη ...Εγω μπορει να κραζω τον Μιχαλη γιατι τα εκανε σκατα σε μενα αλλα εδω εκανε καλη δουλεια και μπραβο του...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν επρεπε να την κανεις αυτην την παρουσιαση Βασιλη...Μεχρι τωρα με πικραιναν αποτελεσματα απο ελληνικες κλινικες που πηραν καλυτερο αποτελεσμα απο μενα και νομιζα δεν υπαρχει χειροτερο συναισθημα...Αλλα μαλλον υπαρχει να βλεπεις τον ιδιο γιατρο με τις ιδιες συνθηκες να κενταει σε κεφαλι!!!Φυσικα και κανω πλακα και να πω οτι στην δικη μου περιπτωση ανεμενα το δικο σου αποτελεσμα οπως ειναι τωρα...Ακομα και να φεγγιζε λιγο παραπανω παλι δεν θα με ενοχλουσε...Αλλα δυστυχως απεχω παρασαγγας απο το δικο σου αποτελεσμα 6μηνου!!!
Καπου εδω να πω τι πιστευω και εγω...Δεν νομιζω ο γιατρος να ειπε κατσε να κανω ενα αντιστοιχο περιστατικο για να εχω καβατζα αν στραβωσει του Γιαννη οπως φαινεται...Δεν τον εχω σαν τετοιο ανθρωπο τον Μιχαλη σε καμια των περιπτωσεων...
Ομως πιστευω και το θεωρω λογικο και ισως και δικαιο (ακομα και αν με ποναει) οτι 99% ο γιατρος ειδοποιησε τον Βασιλη ενθυμουμενος την περιπτωση του για να την δημοσιευσει και να μπει σε αντιθεση με την δικη μου με απτα επιχειρηματα ...
Η καθε περιπτωση ξεχωριστη ...Εγω μπορει να κραζω τον Μιχαλη γιατι τα εκανε σκατα σε μενα αλλα εδω εκανε καλη δουλεια και μπραβο του...
Χίλια περιστατικά παρόμοια να βγάλει Σαν του Μπίλι δεν αναιρούν το δικό σου...να βγει κ να εξηγήσει τον λόγο που στραβωσε σε σένα .. όχι σε μας στην τελική ....αλλά σε σένα ! "Φίλε Γιάννη δεν πήγε καλά για αυτό τον λόγο κ για αυτόν"... Κ απεναντίας όσα περισσότερα επιτυχημένα κραούν μας δείχνει τόσο περισσότερο πρέπει να λογοδοτήσει σε σένα !!!αρχικά είναι θέμα ηθικής την οποία δεν αμφισβητώ ότι έχει αφού όσοι έχετε πάει σε εκείνον σας έχει κερδίσει με την συμπεριφορά του.
 

giannis1991

Well-Known Member
Συμφωνώ Γιώργο και σε ευχαριστώ απλά η θέση μου δεν αναιρεί και αυτό που λες εσυ... Εγώ μόνο ξέρω ποσο με πονεσε και τι δυσκολίες μου έχει βάλει τώρα για το μέλλον! Αλλά υπομονή να τον δω και να τον μετρήσω και από κοντά!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Συμφωνώ Γιώργο και σε ευχαριστώ απλά η θέση μου δεν αναιρεί και αυτό που λες εσυ... Εγώ μόνο ξέρω ποσο με πονεσε και τι δυσκολίες μου έχει βάλει τώρα για το μέλλον! Αλλά υπομονή να τον δω και να τον μετρήσω και από κοντά!
Είναι δυνατόν να μην σε νιώθουμε; Σε καραφλοφορουμ μιλάς ...όχι σε φόρουμ για γονιμοποίηση καλαμαριών....
 

Billys85

Member
Δεν επρεπε να την κανεις αυτην την παρουσιαση Βασιλη...Μεχρι τωρα με πικραιναν αποτελεσματα απο ελληνικες κλινικες που πηραν καλυτερο αποτελεσμα απο μενα και νομιζα δεν υπαρχει χειροτερο συναισθημα...Αλλα μαλλον υπαρχει να βλεπεις τον ιδιο γιατρο με τις ιδιες συνθηκες να κενταει σε κεφαλι!!!Φυσικα και κανω πλακα και να πω οτι στην δικη μου περιπτωση ανεμενα το δικο σου αποτελεσμα οπως ειναι τωρα...Ακομα και να φεγγιζε λιγο παραπανω παλι δεν θα με ενοχλουσε...Αλλα δυστυχως απεχω παρασαγγας απο το δικο σου αποτελεσμα 6μηνου!!!
Καπου εδω να πω τι πιστευω και εγω...Δεν νομιζω ο γιατρος να ειπε κατσε να κανω ενα αντιστοιχο περιστατικο για να εχω καβατζα αν στραβωσει του Γιαννη οπως φαινεται...Δεν τον εχω σαν τετοιο ανθρωπο τον Μιχαλη σε καμια των περιπτωσεων...
Ομως πιστευω και το θεωρω λογικο και ισως και δικαιο (ακομα και αν με ποναει) οτι 99% ο γιατρος ειδοποιησε τον Βασιλη ενθυμουμενος την περιπτωση του για να την δημοσιευσει και να μπει σε αντιθεση με την δικη μου με απτα επιχειρηματα ...
Η καθε περιπτωση ξεχωριστη ...Εγω μπορει να κραζω τον Μιχαλη γιατι τα εκανε σκατα σε μενα αλλα εδω εκανε καλη δουλεια και μπραβο του...
Το θέμα δεν είναι ότι δεν έπρεπε να κάνω την δημοσίευση , το θέμα είναι ότι έπρεπε να την κάνω πιο νωρίς. Λοιπόν πραγματικά στο θέμα αν με έβαλε ο γιατρός να δημοσιεύσω δεν είχα σκοπό να απαντήσω ποτέ ξανά, γράφω μόνο γιατί το είπες εσυ, που αν κανείς παρατηρήσει στο νήμα μου πως γραφουν κάποιοι καχύποπτοι και με το δίκιο τους βέβαια, και πως γράφεις εσύ θα καταλάβει αμέσως ότι είσαι άτομο με αρχές και ήθος και κρίμα σε όποιον κ αν συμβεί κάτι τέτοιο . Αλλά για σκεφτείτε το κι αλλιως ρε παιδιά όταν εγώ τελικά είπα ναι θα δημοσιεύσω λέτε να μην περίμενα όλα αυτά τα σχόλια?? Αν με έπαιρνε ο γιατρός και μου έλεγε δημοσίευσε η αν εγώ επικοινωνούσα μαζί του και του έλεγα γιατρέ σκέφτομαι να δημοσιεύσω , τι λες?? Και τελικά το έκανα με γνώση του γιατρού, οκ στον αντίποδα της μ.μ. του Γιάννη, κάτι τέτοιο δεν επιτρέπεται? Είναι παράνομο? Γιατί να μην έλεγα ναι παιδια επικοινωνισε ο γιατρός μαζί ( αφού οι περισοτεροι ήδη αυτό πιστεύετε) και θέλαμε να δείξουμε και το δικό μ αποτέλεσμα στον αντίποδα του Γιάννη. Τότε θα είχε κάποιος κάτι να πει? Όχι γιατί θα το είχα πει από την αρχή ήδη εγώ. Λέτε εγώ και ο γιατρός να είμαστε οι έξυπνοι εδώ μέσα και όλοι εσείς οι χαζοί? Το περίμενα οτι θα πιστέψετε οτι με εβαλε ο γιατρός αλλά δεν έγινε έτσι. Παρεμπιπτόντως εγώ στο γιατρό δεν είχα αναφέρει ποτέ ότι παρακολουθώ το σάιτ.
 

Billys85

Member
Συμφωνώ Γιώργο και σε ευχαριστώ απλά η θέση μου δεν αναιρεί και αυτό που λες εσυ... Εγώ μόνο ξέρω ποσο με πονεσε και τι δυσκολίες μου έχει βάλει τώρα για το μέλλον! Αλλά υπομονή να τον δω και να τον μετρήσω και από κοντά!
Τώρα περιμένω φυσικά και γω να δω τι θα πει, γιατί σε μένα έτσι κ σε σένα αλλιώς... Λέτε τόσο πολύ να θέλω να υπερασπιστώ τον γιατρό μου ? Γιατί μπαμπάς μου είναι? 3 φορές στην ζωή μου τον είδα και μπορεί να μην τον ξανά δω και ποτέ.
 

Billys85

Member
Παρεμπιπτόντως έλαβα μέιλ σημερα το πρωί από τον γιατρό Ότι σύντομα θα έχω τα στοιχεία αριθμούς και φωτο από την επέμβαση..
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το θέμα δεν είναι ότι δεν έπρεπε να κάνω την δημοσίευση , το θέμα είναι ότι έπρεπε να την κάνω πιο νωρίς. Λοιπόν πραγματικά στο θέμα αν με έβαλε ο γιατρός να δημοσιεύσω δεν είχα σκοπό να απαντήσω ποτέ ξανά, γράφω μόνο γιατί το είπες εσυ, που αν κανείς παρατηρήσει στο νήμα μου πως γραφουν κάποιοι καχύποπτοι και με το δίκιο τους βέβαια, και πως γράφεις εσύ θα καταλάβει αμέσως ότι είσαι άτομο με αρχές και ήθος και κρίμα σε όποιον κ αν συμβεί κάτι τέτοιο . Αλλά για σκεφτείτε το κι αλλιως ρε παιδιά όταν εγώ τελικά είπα ναι θα δημοσιεύσω λέτε να μην περίμενα όλα αυτά τα σχόλια?? Αν με έπαιρνε ο γιατρός και μου έλεγε δημοσίευσε η αν εγώ επικοινωνούσα μαζί του και του έλεγα γιατρέ σκέφτομαι να δημοσιεύσω , τι λες?? Και τελικά το έκανα με γνώση του γιατρού, οκ στον αντίποδα της μ.μ. του Γιάννη, κάτι τέτοιο δεν επιτρέπεται? Είναι παράνομο? Γιατί να μην έλεγα ναι παιδια επικοινωνισε ο γιατρός μαζί ( αφού οι περισοτεροι ήδη αυτό πιστεύετε) και θέλαμε να δείξουμε και το δικό μ αποτέλεσμα στον αντίποδα του Γιάννη. Τότε θα είχε κάποιος κάτι να πει? Όχι γιατί θα το είχα πει από την αρχή ήδη εγώ. Λέτε εγώ και ο γιατρός να είμαστε οι έξυπνοι εδώ μέσα και όλοι εσείς οι χαζοί? Το περίμενα οτι θα πιστέψετε οτι με εβαλε ο γιατρός αλλά δεν έγινε έτσι. Παρεμπιπτόντως εγώ στο γιατρό δεν είχα αναφέρει ποτέ ότι παρακολουθώ το σάιτ.
Ρε φίλε Μπίλι μας κοροδευεις; Αναιρεις τον εαυτό σου δύο φορες στο ίδιο μήνυμα τουλάχιστον κ απαντάς αλλά "Κωνσταντίνου κ Ελένης" με το θεϊκό επεισόδιο με τον ζωγράφο " κ ναι κ όχι ...κ έτσι κ γιουβέτσι..." Ξεκάθαρα...Σου είπε ο γιατρός να δημοσιεύσεις ναι η όχι ; λες μια υποθετική ερώτηση αν με έπαιρνε ο γιατρός η αν τον έπαιρνα εγώ.... Κ καταλήγεις τλκ το έκανα εν γνώση του χωρίς να μας πεις με ποιου την πρωτοβουλία.... Κ όλα αυτά ενώ εχθές με απανωτά μηνύματα προσπαθούσες να μας πείσεις ότι λειτουργησες αυτοβούλως...
Μπράβο κ συγχαρητήρια για την δουλειά που έγινε στο κεφάλι σου αλλά αυτό είναι άσχετο με το να μας θεωρείς κ μ@@@@ υποτιμώντας την νοημοσύνη μας!η μίλα ξεκάθαρα η άστο....
 

Billys85

Member
Ρε φίλε Μπίλι μας κοροδευεις; Αναιρεις τον εαυτό σου δύο φορες στο ίδιο μήνυμα τουλάχιστον κ απαντάς αλλά "Κωνσταντίνου κ Ελένης" με το θεϊκό επεισόδιο με τον ζωγράφο " κ ναι κ όχι ...κ έτσι κ γιουβέτσι..." Ξεκάθαρα...Σου είπε ο γιατρός να δημοσιεύσεις ναι η όχι ; λες μια υποθετική ερώτηση αν με έπαιρνε ο γιατρός η αν τον έπαιρνα εγώ.... Κ καταλήγεις τλκ το έκανα εν γνώση του χωρίς να μας πεις με ποιου την πρωτοβουλία.... Κ όλα αυτά ενώ εχθές με απανωτά μηνύματα προσπαθούσες να μας πείσεις ότι λειτουργησες αυτοβούλως...
Μπράβο κ συγχαρητήρια για την δουλειά που έγινε στο κεφάλι σου αλλά αυτό είναι άσχετο με το να μας θεωρείς κ μ@@@@ υποτιμώντας την νοημοσύνη μας!η μίλα ξεκάθαρα η άστο....
Μάλλον δεν κατάλαβες το ύφος μου Η τον τρόπο με τον οποίο γράφω. Που φασκω κ αντιφασκω? Διάβασε προσεκτικά αυτά που γράφω, μπορεί κ να ξεχνάω κ κανένα κόμμα ανάμεσα και να βγαίνει άλλο νόημα αλλά ακόμα δε κατάλαβαινω που σε μπέρδεψα...
 

Billys85

Member
Ρε φίλε Μπίλι μας κοροδευεις; Αναιρεις τον εαυτό σου δύο φορες στο ίδιο μήνυμα τουλάχιστον κ απαντάς αλλά "Κωνσταντίνου κ Ελένης" με το θεϊκό επεισόδιο με τον ζωγράφο " κ ναι κ όχι ...κ έτσι κ γιουβέτσι..." Ξεκάθαρα...Σου είπε ο γιατρός να δημοσιεύσεις ναι η όχι ; λες μια υποθετική ερώτηση αν με έπαιρνε ο γιατρός η αν τον έπαιρνα εγώ.... Κ καταλήγεις τλκ το έκανα εν γνώση του χωρίς να μας πεις με ποιου την πρωτοβουλία.... Κ όλα αυτά ενώ εχθές με απανωτά μηνύματα προσπαθούσες να μας πείσεις ότι λειτουργησες αυτοβούλως...
Μπράβο κ συγχαρητήρια για την δουλειά που έγινε στο κεφάλι σου αλλά αυτό είναι άσχετο με το να μας θεωρείς κ μ@@@@ υποτιμώντας την νοημοσύνη μας!η μίλα ξεκάθαρα η άστο....
Το περίμενα οτι θα πιστέψετε οτι με εβαλε ο γιατρός αλλά δεν έγινε έτσι
 
Μπλουζα