Billys85, FUE, 2700 grafts, 11-12/11/2019

Billys85

Member
Δεν έχω μιλήσει με τον γιατρό εδώ και μήνες. ούτε ποσοστά παίρνω ούτε τίποτα. είμαι στη Γερμανία και άλλη επέμβαση σύμφωνα με τον γιατρό δεν θα χρειαστώ..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Νομιζω οτι ο μιχαλης εχει αρχειο απο τη μερα της επεμβασης. Εγω του ζητησα φωτος και μου εστειλε. Αρα ο φιλος μπορει να ζητησει τις φωτο της τοποθετησης και να τις ανεβασει.
 

Billys85

Member
πολλά άκυρα διάβαζα από γνώστες του θέματος μ.μ στο νήμα του Γιάννη, που στην δική μου περίπτωση έβλεπα ότι πηγαίναν καλά,αλλά να βγάλετε να μιλήσει για την δουλειά άλλου γιατρού τον Δρ. Αν@στ@σ@κη που ήταν ένας από αυτούς που επισκέφτηκα πρίν από περίπου 1 μιση χρόνο και μου πήρε 60 ευρώ επίσκεψη για να μου πεί να αγοράσω ένα καπέλο με λαμπάκια 2.000 ευρώ δε θυμάμαι και ακριβώς πόσα, ε ναι άνθρωπος είμαι κ γω και με θύμωσε το βρήκα άδικο, σκέφτηκα πόσοι ακόμα υπάρχουν σαν εμένα που έκαναν μ.μ. πήγαν καλά και δε θα το μάθουμε ποτέ, για αυτό δημοσίευσα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εννοώ τα παρακατω. Να παρακινήθηκε απο τον γιατρό.
Αυτή την στιγμη έχουμε ενα γιατρό που κατηγορείται για κάτι.....είναι λογικό να σχεδιάζει την αντίδραση του με κάποιους τρόπους.

Αφού σου λέει ότι δεν έχει μιλήσει με τον γιατρό. Τον κάνει αυτοβούλως. Όπως και να έχει εγώ δεν θα το συνεχίσω. Απλά επαναλαμβάνω ότι το περιστατικό είναι "ο Γιάννης που πήγε άριστα". Μπορεί και να συμβεί, δεν λέω. Απλά μην μου ζητάτε να μην εκφράζω τους προβληματισμούς μου. Για να τους αποσύρω θα ήθελα τις φώτο από την τοποθέτηση έτσι ώστε να βγει μια άκρη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δηλαδη ο στριπαρ που δεν παρουσιασε και πηγε λορετζο και μετα χαθηκε, δεν μπορει να κανει καποιους να σκεφτουν οτι δεν παρουσιασε γιατι δεν πηγε καλα ;

Και πολύ καλά θα κάνουν να το σκεφτούν. Δεν υπάρχει διάκριση για κανέναν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
θα προτιμούσα τις φώτο από την μμ, έτσι ώστε να μπορέσουμε να προσδιορίσουμε τα graft και την περιοχή που μπήκαν. Βασίλη έκανες κουρεμένη ή ακούρευτη?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Billys85

Member
Νομιζω οτι ο μιχαλης εχει αρχειο απο τη μερα της επεμβασης. Εγω του ζητησα φωτος και μου εστειλε. Αρα ο φιλος μπορει να ζητησει τις φωτο της τοποθετησης και να τις ανεβασει.
Α τώρα για να καταλάβω κ γω.. δεν πιστεύετε καν ότι έκανα εκεί μ.μ.? μπορώ να ζητήσω φώτο φυσικά, Δεν πιστεύετε ότι βάλαμε 2.700 γραφς? τις τιμές του Μιχάλη τις ξέρετε να στείλω όποιος θέλει πριβέ την μεταφορά του ποσού που έκανα μετά την επέμβαση στον γιατρό για να υπολογίσει τα γκραφ. δεν έχω θέμα όποιος θέλει πριβέ και το τήλ μου. Η δεν πιστεύετε ότι το έκανα αυτοβούλως ? και με έβαλε ο γιατρός να δημοσιεύσω ? μόνος μου το έκανα και ήξερα ότι θα υπήρχαν και αυτά, αλλά το αποτέλεσμα ειναι αυτό που βλέπετε στις φότο με αυτά τα νούμερα.
 

gregkont13

Verified MM member
Α τώρα για να καταλάβω κ γω.. δεν πιστεύετε καν ότι έκανα εκεί μ.μ.? μπορώ να ζητήσω φώτο φυσικά, Δεν πιστεύετε ότι βάλαμε 2.700 γραφς? τις τιμές του Μιχάλη τις ξέρετε να στείλω όποιος θέλει πριβέ την μεταφορά του ποσού που έκανα μετά την επέμβαση στον γιατρό για να υπολογίσει τα γκραφ. δεν έχω θέμα όποιος θέλει πριβέ και το τήλ μου. Η δεν πιστεύετε ότι το έκανα αυτοβούλως ? και με έβαλε ο γιατρός να δημοσιεύσω ? μόνος μου το έκανα και ήξερα ότι θα υπήρχαν και αυτά, αλλά το αποτέλεσμα ειναι αυτό που βλέπετε στις φότο με αυτά τα νούμερα.

φιλε εγω σε πιστευω οτι εκανες εκει οπως και γω. Και γω καλα παω. Απλα καλο ειναι να ανεβασεις φωτο τοποθετησης. Και εγω το εκανα. Ειναι καλο να φανει και απο που σου πηρε θυλακες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οκ τοτε. Γενικα δεν θεωρω οτι ενα κακο αποτελεσμα ακυρωνει ενα γιατρο οπως και αν αυτος λεγετε

Εγώ δεν είπα ούτε ότι είναι καλό ούτε κακό. Απλά ο καθένας έχει δικαίωμα να πιστεύει ότι του αρέσει από την στιγμή που διακόπηκε η παρουσίαση.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πάντως επειδή μιλάμε για πανομοιοτυπή περίπτωση με τον Γιάννη (και ακούρευτη) θα έχει ενδιαφέρον μόλις ποστάρει τις φώτο νσ δούμε τις διαφορές.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δηλαδη ο στριπαρ που δεν παρουσιασε και πηγε λορετζο και μετα χαθηκε, δεν μπορει να κανει καποιους να σκεφτουν οτι δεν παρουσιασε γιατι δεν πηγε καλα ;

εδω η Συνομωσία ειναι οτι παρουσιασε γιατι πηγε καλα; Δλδ του ειπε ο γιατρος να παρουσιασει και το εκανε;
Προσωπικά αυτό που λες εγώ το πιστεύω ότι συμβαίνει κ ας θεωρείτε όλοι ότι πήγε καλά κ το έχετε κ δεδομένο ακόμα κ ο cvial... Εκτός αν έχω χάσει κάτι κ τον έχει δει κάποιος είτε σε φωτός είτε λάιβ ....
 

Billys85

Member
Τότε θα είναι αρκετό να ποστάρει τα επίσημα στοιχεία απο το γιατρό.
και θα το κάνω το συντομότερο δυνατό, θα στείλω τώρα κιόλας μειλ και μόλις μου τα στείλει τα ανεβάζω, απλώς δεν τα είχα ζητήσει ποτέ, δεν ειχα σκοπό να δημοσιεύσω, και έβγαζα κάθε μήνα φωτο απλά για μένα να βλέπω να συγκρίνω τι γίνεται, και αφού πήγαινα και καλά ...... δε το έψαχνα παραπάνω, είχα τώρα τις δικές μου νόμιζα θα είναι οκ..
 

locococo

Member
πολλά άκυρα διάβαζα από γνώστες του θέματος μ.μ στο νήμα του Γιάννη, που στην δική μου περίπτωση έβλεπα ότι πηγαίναν καλά,αλλά να βγάλετε να μιλήσει για την δουλειά άλλου γιατρού τον Δρ. Αν@στ@σ@κη που ήταν ένας από αυτούς που επισκέφτηκα πρίν από περίπου 1 μιση χρόνο και μου πήρε 60 ευρώ επίσκεψη για να μου πεί να αγοράσω ένα καπέλο με λαμπάκια 2.000 ευρώ δε θυμάμαι και ακριβώς πόσα, ε ναι άνθρωπος είμαι κ γω και με θύμωσε το βρήκα άδικο, σκέφτηκα πόσοι ακόμα υπάρχουν σαν εμένα που έκαναν μ.μ. πήγαν καλά και δε θα το μάθουμε ποτέ, για αυτό δημοσίευσα.
Αυτό συνεβει και σε εμένα να τα λέμε όλα με το όνομα τους.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Καλή φυτρωση φίλε. Περιμένουμε περισσότερες πληροφορίες. Πολλά θεωρώ τα 2700 για την αραίωση που είχες αλλά πηγαίνεις πολύ καλά.
Το καπέλο αυτό τι είναι τελικα; Κάνει κάτι; Υπάρχει κανένα λινκ να το δούμε τουλάχιστον;
2000€ δεν θα έδινα για κανένα λόγο. Με λίγα παραπάνω μπαίνεις για μμ πλεον
 

makis25

Well-Known Member
2 χιλιαδες καπελο λλλτ ειναι πολυ ακριβο . Νομιζω η μαρκα που πουλαει ειναι απο τις ακριβοτερες αν οχι η ακριβοτερη. Βεβαια το εχω δει και ακομα ακριβοτερα νομιζω το ειδα στο αμαζον και 3 χιλιαρικα .
 

kaiba

Active Member
Νομίζω ότι έτσι κ αλλιώς όλες οι μεταμόσχευσεις του Γεωργίου είναι ακουρευτες έτσι κ αλλιώς. Αυτό έχει τα θετικά του κ τα αρνητικά του. Αυτό πάντως που έχω να προτείνω στον φίλο είναι να συνεχίσει την μινοξ και 2 φορές την ημέρα ποτέ δεν ξέρεις τι εκπλήξεις κρύβει η διακοπή της μινοξιδιλης
 

tasos33

Well-Known Member
Οκ τοτε. Γενικα δεν θεωρω οτι ενα κακο αποτελεσμα ακυρωνει ενα γιατρο οπως και αν αυτος λεγετε
Ένα και δύο κακα αποτελέσματα σίγουρα δεν ακυρώνουν τον γιατρό, το ζητούμενο είναι να μην είσαι εσύ μέσα σε αυτά τα κακά αποτελέσματα και κλαις με μαύρο δάκρυ.
 
Μπλουζα