Billys85, FUE, 2700 grafts, 11-12/11/2019

makis25

Well-Known Member
στους 8 μηνες , ειδικα φωτο 22 , φουλαρε το κεφαλι και μπραβο . Βασικα τελος το ελυσες εντελως το θεμα.

edit , τωρα που ξαναδιαβασα αυτα που εγραψες απλα θα σε συμβουλευα να ξανασκεφτεις τη διακοπη της μινοξ . Αν δε σε ενοχλει αν δεν εχει παρενεργειες κτλ μη τη κοψεις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Billys85

Member
Περίπτωση όπως του giannis1991 με παραπάνω graft σε crown με αρκετά μαμά που αρχίζει την παρουσίαση στους 7 μήνες αμέσως μετά τον καταιγισμό αρνητικών σχολίων στο άλλο νήμα. Γράφτηκε το Σάββατο. Ακόμα και αν δεν μου αρέσουν οι θεωρίες συνομωσίας οφείλω να προβληματιστώ.
Λοιπόν η περίπτωση του giannis1991 ήταν ένας από τους λόγους που επέλεξα τον συγκεκριμένο γιατρό, παρακολουθούσα το συγκεκριμένο νήμα του Γιάννη εδώ και μήνες, περίμενα να δώ την πορεία, εγώ παρουσίαση για να είμαι ειλικρινής δεν είχα σκοπό να κάνω ποτέ, διάβασα όμως στο νήμα τόσα πολλά πράγματα που σε μία άλλη περίπτωση , την δική μου, δεν ίσχυαν, θέλω να δείξω ότι υπάρχει και αυτό το αποτέλεσμα , με φύτρωση, χωρίς σοκ λος στον ίδιο γιατρό με το ίδιο τιμ. ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ???? Δεν ξέρω και πραγματικά για την περίπτωση του Γιάννη στεναχωρήθηκα πολύ και αγχώθηκα ακόμα και για μένα. εδώ και μήνες βλέπω αρνητικά σχόλια και το σκέφτομαι... να παρουσιάσω? oχι? αν δεν το έκανα δεν αισθανόμουν καλά με κάποια που διάβαζα, αν το έκανα περίμενα και με το δίκιο σου αυτή την αντίδραση και αυτό είναι τώρα καλό για τον γιατρό? πάλι οχι.? δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει καθόλου, εγώ έμεινα ευχαριστημένος και με το παραπάνω χάρη στην σελίδα σας που ανακάλυψα τον συγκεκριμένο γιατρό και ακόμα είμαι μόνο στον 7ο μήνα . Πάντως αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι όλο αυτό καλό κακό είναι δική μου απόφαση και με τον γιατρό δεν έχω μιλήσει εδώ και μήνες, τα αρνητικά σχόλια έγιναν και θα μείνουν και έτσι πρέπει, όποτε και να παρουσίαζα αυτά θα ήταν πάλι εκεί. πραγματικά στεναχωρήθηκα πολύ για τον Γιάννη και όχι για τον γιατρό .
 

Billys85

Member
στους 8 μηνες , ειδικα φωτο 22 , φουλαρε το κεφαλι και μπραβο . Βασικα τελος το ελυσες εντελως το θεμα.

edit , τωρα που ξαναδιαβασα αυτα που εγραψες απλα θα σε συμβουλευα να ξανασκεφτεις τη διακοπη της μινοξ . Αν δε σε ενοχλει αν δεν εχει παρενεργειες κτλ μη τη κοψεις
Σ ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή, βασικά από τότε που ξεκίνησα αφρό ριγκειν δεν έχω κανένα θέμα και σκέφτομαι ίσως να το συνεχίσω αλλά μόνο μία φορά την ημέρα ... 2 πολύ πάει νομίζω
 

koumparos

Well-Known Member
Το πρόβλημα που θα δημιουργηθεί είναι άλλο.
Όταν θα πηγαίνει καλά το αποτέλεσμα θα το παρουσιάζουν.Οταν δεν θα πηγαίνει καλά δεν θα το παρουσιάζουν.Εαν συμβεί αυτό άντε μετά να βγάλεις συμπέρασμα για την οποιαδήποτε κλινικη.Ευτυχως υπάρχει μπόλικο ιστορικό στο φόρουμ και πάνω κάτω ξέρουμε τι δυνατότητες έχει κάθε μία από αυτές.

@πολυ καλό το αποτέλεσμα του φίλου.
 

Billys85

Member
Να προσθέσω και κάτι ακόμα, ο γιατρός μου είπε και μου τόνισε ότι αποτέλεσμα θα αρχίσω να βλέπω μεταξύ 8ου και 12 μήνα γιατί το crown αργεί, εγώ είμαι τώρα στον 7ο και είμαι έτσι . και μένα ακόμα μου κάνει εντύπωση.
 

Billys85

Member
Το πρόβλημα που θα δημιουργηθεί είναι άλλο.
Όταν θα πηγαίνει καλά το αποτέλεσμα θα το παρουσιάζουν.Οταν δεν θα πηγαίνει καλά δεν θα το παρουσιάζουν.Εαν συμβεί αυτό άντε μετά να βγάλεις συμπέρασμα για την οποιαδήποτε κλινικη.Ευτυχως υπάρχει μπόλικο ιστορικό στο φόρουμ και πάνω κάτω ξέρουμε τι δυνατότητες έχει κάθε μία από αυτές.

@πολυ καλό το αποτέλεσμα του φίλου.
Ναι έχεις ένα δίκιο, και δεν το σκέφτηκα έτσι. λάθος μου που δεν ήμουν εδώ από την αρχή.
 

Billys85

Member
πάντως να απαντήσω και σχετικά με τον αριθμό τον grafs για το αν ήταν πολλά η όχι, και οι 2 κλινικές στην Αθήνα που ήθελαν να με αναλάβουν η μία μου είπε χρειάζομαι γύρω στα 2.000 και η άλλη γύρω στα 2.300 οπότε πραγματικά και γω δεν ξέρω πόσα θα έπρεπε να είναι...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Τυχαίο αυτή η παρουσίαση αυτή την χρονική περίοδο και από μη ενεργό μέλος ; Δεν νομίζω.
 

koumparos

Well-Known Member
Το δικό σου αποτέλεσμα επιβεβαιώνει τι καλυψη μπορεί να δώσει μια πετυχημένη μμ στην οποία η φυτρωση έπιασε υψηλά νουμερα.Ουτε φίνα πήρες ούτε γυαλισμένο Κράουν είχες.Στο 12μηνο δεν θα πέφτει καρφίτσα εκεί μέσα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το πρόβλημα που θα δημιουργηθεί είναι άλλο.
Όταν θα πηγαίνει καλά το αποτέλεσμα θα το παρουσιάζουν.Οταν δεν θα πηγαίνει καλά δεν θα το παρουσιάζουν.Εαν συμβεί αυτό άντε μετά να βγάλεις συμπέρασμα για την οποιαδήποτε κλινικη.Ευτυχως υπάρχει μπόλικο ιστορικό στο φόρουμ και πάνω κάτω ξέρουμε τι δυνατότητες έχει κάθε μία από αυτές.

@πολυ καλό το αποτέλεσμα του φίλου.

Αν ο φίλος ήταν γνωστό μέλος του φόρουμ (όπως ο giannis1991) ή η παρουσιάση είχε γίνει σε άσχετο χρόνο δεν θα έμπαινα στον κόπο να σχολιάσω.

Λοιπόν η περίπτωση του giannis1991 ήταν ένας από τους λόγους που επέλεξα τον συγκεκριμένο γιατρό, παρακολουθούσα το συγκεκριμένο νήμα του Γιάννη εδώ και μήνες, περίμενα να δώ την πορεία, εγώ παρουσίαση για να είμαι ειλικρινής δεν είχα σκοπό να κάνω ποτέ, διάβασα όμως στο νήμα τόσα πολλά πράγματα που σε μία άλλη περίπτωση , την δική μου, δεν ίσχυαν, θέλω να δείξω ότι υπάρχει και αυτό το αποτέλεσμα , με φύτρωση, χωρίς σοκ λος στον ίδιο γιατρό με το ίδιο τιμ. ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ???? Δεν ξέρω και πραγματικά για την περίπτωση του Γιάννη στεναχωρήθηκα πολύ και αγχώθηκα ακόμα και για μένα. εδώ και μήνες βλέπω αρνητικά σχόλια και το σκέφτομαι... να παρουσιάσω? oχι? αν δεν το έκανα δεν αισθανόμουν καλά με κάποια που διάβαζα, αν το έκανα περίμενα και με το δίκιο σου αυτή την αντίδραση και αυτό είναι τώρα καλό για τον γιατρό? πάλι οχι.? δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει καθόλου, εγώ έμεινα ευχαριστημένος και με το παραπάνω χάρη στην σελίδα σας που ανακάλυψα τον συγκεκριμένο γιατρό και ακόμα είμαι μόνο στον 7ο μήνα . Πάντως αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι όλο αυτό καλό κακό είναι δική μου απόφαση και με τον γιατρό δεν έχω μιλήσει εδώ και μήνες, τα αρνητικά σχόλια έγιναν και θα μείνουν και έτσι πρέπει, όποτε και να παρουσίαζα αυτά θα ήταν πάλι εκεί. πραγματικά στεναχωρήθηκα πολύ για τον Γιάννη και όχι για τον γιατρό .

Λες ότι περίμενες να δεις την πορεία του Γιάννη (προφανώς για να κλείσεις με τον γιατρό), παρακολουθούσες το νήμα του μήνες. Παρόλο που στις 18/10.2019 ο Γιάννης πόσταρε φώτο και ουσιαστικά είπε ότι η μμ του δεν πήγε καλά, ενώ σχολιάστηκε αρνητικά από πολλούς η χαμηλή φύτρωση, εσύ έκανες επέμβαση στις 11/11, δηλαδή 25 μέρες μετά και μάλιστα έχοντας το ίδιο case. Κάτι δεν μου ακούγεται καλά....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τυχαίο αυτή η παρουσίαση αυτή την χρονική περίοδο και από μη ενεργό μέλος ; Δεν νομίζω.

Όχι μη ενεργό. Εντελώς νέο, εντάχθηκε το Σάββατο. Δηλαδή δεν είχε account ενώ παρακολουθούσε (σαν guest υποθέτω) όλους αυτούς τους μήνες το νήμα του Γιάννη και ήθελε να προβεί σε μμ. Όσους ξέρω, ακόμα και αυτούς που δεν γράφουν και είναι πολλοί, που θέλουν να κάνουν μμ τουλάχιστον έχουν account. Δεν λέω ότι δεν γίνεται αλλά είναι πολλές οι συμπτώσεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Billys85

Member
Αν ο φίλος ήταν γνωστό μέλος του φόρουμ (όπως ο giannis1991) ή η παρουσιάση είχε γίνει σε άσχετο χρόνο δεν θα έμπαινα στον κόπο να σχολιάσω.



Λες ότι περίμενες να δεις την πορεία του Γιάννη (προφανώς για να κλείσεις με τον γιατρό), παρακολουθούσες το νήμα του μήνες. Παρόλο που στις 18/10.2019 ο Γιάννης πόσταρε φώτο και ουσιαστικά είπε ότι η μμ του δεν πήγε καλά, ενώ σχολιάστηκε αρνητικά από πολλούς η χαμηλή φύτρωση, εσύ έκανες επέμβαση στις 11/11, δηλαδή 25 μέρες μετά και μάλιστα έχοντας το ίδιο case. Κάτι δεν μου ακούγεται καλά....
Ημερομηνία όμως και προκαταβολή για την επέμβαση έδωσα μήνες πριν στο γιατρό.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε αυτό δεν διαφωνώ, μπορεί να γίνει, το ότι δεν πήγε καλά του Γιάννη πριν την μμ σου δεν σε προβλημάτισε, δεν σε έκανε να αισθανθείς την ανάγκη να επικοινωνήσεις μαζί του με pm, να ρωτήσεις κάποιον από εδώ, κάπου να φανείς? Επίσης όταν λες ότι λόγω του νήματος του Γιάννη επέλεξες τον γιατρό και μάλιστα μήνες πριν με ποιό κριτήριο? Αφού δεν υπήρχε αποτέλεσμα
 
Τελευταία επεξεργασία:

crossfire

Well-Known Member
Όχι μη ενεργό. Εντελώς νέο, εντάχθηκε το Σάββατο. Δηλαδή δεν είχε account ενώ παρακολουθούσε (σαν guest υποθέτω) όλους αυτούς τους μήνες το νήμα του Γιάννη και ήθελε να προβεί σε μμ. Όσους ξέρω, ακόμα και αυτούς που δεν γράφουν και είναι πολλοί, που θέλουν να κάνουν μμ τουλάχιστον έχουν account. Δεν λέω ότι δεν γίνεται αλλά είναι πολλές οι συμπτώσεις.

Πάντως @CVIAL , οτι και να έγινε, δεν το θεωρώ κακό ο γιατρός να θέλει να προστατέψει το όνομα του.
 

vlafo

Well-Known Member
Τα πράγματα Cvial εγώ τα βλεπω ξεκάθαρα. Με μικρή πιθανότητα λάθους.
Ο γιατρός έκανε ένα πλήρως αποτυχημένο περιστατικό στον Giannis και επένδυσε επάνω στον φίλο για αποκαταστήσει τη φήμη του παροτρύνοντας τον να ανεβάσει το περιστατικό του που είναι άκρως επιτυχημένο.
Σίγουρα έχει πολλά περιστατικά επιτυχημένα αλλά πάντα το άσχημο μένει.
Αυτή είναι η δική μου εκτίμηση.
Δεν το βλέπω πολύ αρνητικό αυτό.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Ρε παιδια εχω μια απορια. Εβαλε αυτος ο ανθρωπος μια παρουσιαση. Μπορει και να του το ζητησε ο ιδιος ο γιατρος, μπορει ο ασθενης και απο μονος του. Απαξ και ειναι πραγματικο, το μεμπτο ποιο ειναι; Εξαπαταει καποιον; Θολωνει τα νερα; Δημιουργει προβλημα σε καποιους; Θα ζητησω απο την κλινικη να επαληθευσει την γνησιοτητα της παρουσιασης και την εγκυροτητα του ασθενους και να τοποθετηθει δημοσια. Δεν πρεπει να παρουσιασει καποιος εστω και μεταχρονολογημενα; Αν και εν εξελιξει ειναι ακομη; Ολοι δεν ζητανε περισσοτερο feedback απο τον γιατρο με παρουσιασεις. Σας εχω πει στα συμβουλευτικα απο οσους κανουν οι περισσοτεροι ειναι απλοι αναγνωστες του φορουμ χωρις καν λογαριασμο και το 95% δεν παρουσιαζει ποτε.
 

gregkont13

Verified MM member
Σε αυτό δεν διαφωνώ, μπορεί να γίνει, το ότι δεν πήγε καλά του Γιάννη πριν την μμ σου δεν σε προβλημάτισε, δεν σε έκανε να αισθανθείς την ανάγκη να επικοινωνήσεις μαζί του με pm, να ρωτήσεις κάποιον από εδώ, κάπου να φανείς?

Δηλαδη ο στριπαρ που δεν παρουσιασε και πηγε λορετζο και μετα χαθηκε, δεν μπορει να κανει καποιους να σκεφτουν οτι δεν παρουσιασε γιατι δεν πηγε καλα ;

εδω η Συνομωσία ειναι οτι παρουσιασε γιατι πηγε καλα; Δλδ του ειπε ο γιατρος να παρουσιασει και το εκανε;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα πράγματα Cvial εγώ τα βλεπω ξεκάθαρα. Με μικρή πιθανότητα λάθους.
Ο γιατρός έκανε ένα πλήρως αποτυχημένο περιστατικό στον Giannis και επένδυσε επάνω στον φίλο για αποκαταστήσει τη φήμη του παροτρύνοντας τον να ανεβάσει το περιστατικό του που είναι άκρως επιτυχημένο.
Σίγουρα έχει πολλά περιστατικά επιτυχημένα αλλά πάντα το άσχημο μένει.
Αυτή είναι η δική μου εκτίμηση.
Δεν το βλέπω πολύ αρνητικό αυτό.

Vlafo, καταρχήν όλοι λέμε ότι πολλά graft με οποιαδήποτε θεωρία (είτε του Πάνου είτε την δικιά μου, είτε του φούφουτου) σε τέτοια crown ενέχουν κινδύνους. Δηλαδή θες να μου πεις ότι ρίσκαρε και έβαλε στον φίλο αυτό το νούμερο, μήπως και πάει καλά για να παρουσιάσει μετά από κάποιους μήνες? Και πως ξέρω εγώ ότι μπηκαν 2700 και όχι 1000? Αν η παρουσίαση είχε γίνει από την αρχή και μπορούσαμε να μετρήσουμε graft, να έχουμε τις κατάλληλες φώτο δεν θα είχα καμμία αντίρρηση.
 

crossfire

Well-Known Member
Τι εννοείς ότι και να έγινε?

Εννοώ τα παρακατω. Να παρακινήθηκε απο τον γιατρό.
Αυτή την στιγμη έχουμε ενα γιατρό που κατηγορείται για κάτι.....είναι λογικό να σχεδιάζει την αντίδραση του με κάποιους τρόπους.


Ο γιατρός έκανε ένα πλήρως αποτυχημένο περιστατικό στον Giannis και επένδυσε επάνω στον φίλο για αποκαταστήσει τη φήμη του παροτρύνοντας τον να ανεβάσει το περιστατικό του που είναι άκρως επιτυχημένο.
Δεν το βλέπω πολύ αρνητικό αυτό.

Εβαλε αυτος ο ανθρωπος μια παρουσιαση. Μπορει και να του το ζητησε ο ιδιος ο γιατρος, μπορει ο ασθενης και απο μονος του. Απαξ και ειναι πραγματικο, το μεμπτο ποιο ειναι; Εξαπαταει καποιον; Θολωνει τα νερα; Δημιουργει προβλημα σε καποιους; .
 
Μπλουζα