ApofasismenosPsyxakias, FUE, 4550 grafts, Dr. Yaman 6/9/22

Kostas144

Member
Νομίζω οι συναγωνιστές απλώς αναφέρονται στο 'μπουστάρισμα' που δίνει στα μεταμοσχευμένα μαλλιά, θα τα κάνει να δείξουν μια ώρα αρχύτερα κι από τη στιγμή που είναι από τη δότρια περιοχή και να την κόψεις τη μίνοξ, παραμένουν πάνω στο κεφάλι σου. Τώρα μπορεί πχ να σου μπουστάρει και τίποτε μαμίσια και να τα χάσεις μετά, αλλά όπως λες κι εσύ, από τη στιγμή που κάποιος δε σχεδιάζει να την έχει ως μόνιμη θεραπεία και αντέχει αυτό το βασανιστικό 'περίμενε', δεν βλέπω κι εγώ κανά λόγο ιδιαίτερο.
Οταν ειχα κανει την 1η μμ μου ειχαν πει απο την κλινικη για μινοξ στα μαλλια και δεν εβαλα γιατι πιστευω θελουν να δειξουν καλυτερα αποτελεσματα απο οτι θα ειναι τα πραγματικα με την μμ..η δικη μου αποψη παντα ηταν οσο περιμενεις αποτελεσματα της μμ να μην βαζεις τετοιο μπουσταρισμα στα μαλλια για να μην εχεις αυταπατες που θα φανουν μετα..καλυτερα εαν εχεις υπομονη να ξερεις το τελικο αποτελεσμα που εχεις χωρις αυτα και επειτα εαν θες να ξεκινησεις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Έψαξα αλλά δεν είδα να έχεις νήμα παρουσίασης συναγωνιστή. Να υποθέσω πως η πρώτη σου δεν είχε πάει ιδιαίτερα καλά; Τί είχε παίξει στο περίπου;
 

Kostas144

Member
Έψαξα αλλά δεν είδα να έχεις νήμα παρουσίασης συναγωνιστή. Να υποθέσω πως η πρώτη σου δεν είχε πάει ιδιαίτερα καλά; Τί είχε παίξει στο περίπου;
Η πρωτη εαν ηταν παλια ελληνικη ταινια και επαιζε ο Βεγγος θα ειχε γινει εισπρακτικη επιτυχια μεγαλυτερη και του ΘΒ..τοτε δεν ηξερα για το φορουμ ειχα παει σε ελληνικη κλινικη δεν γνωριζα και παρα πολλα για τα μαλλια και ηθελα κυριως να κλεισω το crown μου ειχαν πει στην αρχη με 1500 θα κλεισει μετα ο γιατρος τα εκανε 2,500 τελικα αντι να τα βαλουμε πισω αυτος εκανε μια σκορπια διαδηλωση αλλα εγω επειδη δεν ηξερα φανταστηκα οτι χρειαζοταν πισω τα εβαλε και οτι περισεψε εβαλε μπροστα..περασαν οι μηνες το αποτελεσμα ηταν λες και δεν εκανα ποτε μμ δουλευα το καλοκαιρι και δεν μπορουσα να παω για ενα διαστημα για ελεγχο..τελικα πηγα τους ειπα δεν βγηκε σχεδον τπτ την μια μου λεγανε ναι δεν βγηκε αλλα αν κανεις πρπ θα βγουν την αλλη ειχαν βγει την αλλη παλι δεν βγηκαν την αλλη βγηκαν αλλα επρεπε να βαλεις 3.500 και δεν εγινε η φυτεψη εκει που συφμωνησατε..ημιχρονο δεν βγαινανε τελικο βγαινανε ημασταν ο γιατρος εξαφανισμενος απολυθηκε παραιτηθηκε δεν ξερω φωτογραφικο υλικο δεν ειχαν γτ το πηρε μαζι του ο γιατρος μετα μιλησα με τα κεντρικα και αποφασισαν οτι βγηκαν τους λεω απο που το ειδατε μιλησατε με τον γιατρο? οχι λεγανε..το ειδατε σε φωτο? δεν εχουμε λεγανε..ε πως βγηκανε ελεγα τοτε..τα ειπαμε και λιγο στα γαλλικα γτ με τα νευρα που ειχα εκανα γρηγορη εκμαθηση γαλλικων λιμανιου..και το αποκορυφωμα ειναι οτι πριν 2 βδομαδες με πηρανε τηλ να μου πουν οτι δεν περασα καθολου απο εκει να δουμε το αποτελεσμα και ποτε μπορω να παω..αυτα τα λιγα
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Της Ανωτάτης Γαλλικής κι εσύ; Κρίμα κι άδικο γαμώτο για την ταλαιπωρία, εύχομαι η δεύτερη να σε πάει τουφέκι!
 

Kostas144

Member
Της Ανωτάτης Γαλλικής κι εσύ; Κρίμα κι άδικο γαμώτο για την ταλαιπωρία, εύχομαι η δεύτερη να σε πάει τουφέκι!
Στο ιδιο πηγαμε στον Yaman..πηγα ακουσα και εγω ολη την τουρκικη δισκογραφια ειδα ολα τα βιντεο κλιπ τους ετοιμος να κανω τα ρεπο στα μαγαζια αν χρειαστουν εβαλα τα μαλλια και γυρισα
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Άρχοντας άρχοντας! Ψήσου να κάνεις νήμα παρουσίασης, τα γράφεις ωραία και θα επεκτείνουμε το βάιμπ καφενειάρας μας :D
 

Kostas144

Member
Άρχοντας άρχοντας! Ψήσου να κάνεις νήμα παρουσίασης, τα γράφεις ωραία και θα επεκτείνουμε το βάιμπ καφενειάρας μας :D
Το εχω στο μυαλο μου απλα εμενα η εργασια μου ειναι σεζον κυριως και σεζον ειναι απαιτητικη και καθημερινη οποτε για ενα μεγαλο διαστημα δεν θα κανω συχνη παρουσιαση οποτε σκεφτηκα οταν τελειωσω την σεζον και θα ειμαι περιπου στο 70-80% του αποτελεσματος να κανω το πριν και το μετα μιας και απο Yaman εχει αρκετα ατομα που κανανε παρουσιαση απο αρχη εως τελος και δεν ειναι αγνωστος στο Φορουμ
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Μίνι-απντέητ από το εξανθρωπιστικό κούρεμα.

Μεγάλη εντύπωση μου έκανε πως σε εξωτερικό χώρο με λιακάδα, από μπροστά, φαίνεται εντάξει. Όχι γαμάτο, αλλά εντάξει, ΟΚ. Από πάνω, άδειος και σιθρού όπως πάντα. Ψυχολογικά, έχω αποδεχτεί πλήρως το γεγονός πως μπορεί να μιλάμε για αποτυχία και να μείνω έτσι από 'δω και πέρα και δε χαλιέμαι ιδιαίτερα. Ήταν κάτι που είχα υπολογίσει πριν μπω για ΜΜ και πραγματικά δε μπορώ να θεωρήσω το γιατρό υπεύθυνο, γιατί όλα προσέχθηκαν κατά τη διάρκεια της επέμβασης και η ανάρρωσή μου ήταν ταχύτατη και δίχως την παραμικρή επιπλοκή.

Τέσπα, εδώ θα 'μαστε να δούμε τον επόμενο μήνα. Είναι νωρίς ακόμη. Καλά μαλλιά σε όλους!
 

Συνημμένα

  • 20230313_115203.jpg
    20230313_115203.jpg
    541 KB · Προβολές: 381
  • 20230313_115201.jpg
    20230313_115201.jpg
    547.4 KB · Προβολές: 301
  • 1678701132764 (1).JPEG
    1678701132764 (1).JPEG
    52.5 KB · Προβολές: 307
  • 1678701131258.JPEG
    1678701131258.JPEG
    60 KB · Προβολές: 305
  • 1678701132429.JPEG
    1678701132429.JPEG
    65 KB · Προβολές: 342

Kostas144

Member
Εγω οπως το βλεπω καλα παει εχει σχηματιστει η hairline μινοξ δεν χρησιμοποιεις οποτε δεν εισαι στο 80% στον 6ο μηνα αλλα θεωρω κατω απο το 70% και χωρις την τελικη μορφη της τριχας..και τον Τριανταφυλλο να παρεις σαν παραδειγμα μμ χωρις μινοξ για 5-6 μηνες που ηταν στο σαρβαιβορ ηταν σαν να μην πετυχε η μμ ενω στο 8μηνο και αν τον δεις τωρα εχει πυκνωση..τα αποτελεσματα που φαινονται να πυκνωσε ολο το κεφαλι με μια μμ ειναι συνδιασμοι με φινα μινοξ και ποσα αλλα δλδ πλασματικα απτελεσματα..εσυ περιμενεις το γνησιο θα σε παει καλα πιστευω
 

Kalow

Member
Μίνι-απντέητ από το εξανθρωπιστικό κούρεμα.

Μεγάλη εντύπωση μου έκανε πως σε εξωτερικό χώρο με λιακάδα, από μπροστά, φαίνεται εντάξει. Όχι γαμάτο, αλλά εντάξει, ΟΚ. Από πάνω, άδειος και σιθρού όπως πάντα. Ψυχολογικά, έχω αποδεχτεί πλήρως το γεγονός πως μπορεί να μιλάμε για αποτυχία και να μείνω έτσι από 'δω και πέρα και δε χαλιέμαι ιδιαίτερα. Ήταν κάτι που είχα υπολογίσει πριν μπω για ΜΜ και πραγματικά δε μπορώ να θεωρήσω το γιατρό υπεύθυνο, γιατί όλα προσέχθηκαν κατά τη διάρκεια της επέμβασης και η ανάρρωσή μου ήταν ταχύτατη και δίχως την παραμικρή επιπλοκή.

Τέσπα, εδώ θα 'μαστε να δούμε τον επόμενο μήνα. Είναι νωρίς ακόμη. Καλά μαλλιά σε όλους!
Μίνι-απντέητ από το εξανθρωπιστικό κούρεμα.

Μεγάλη εντύπωση μου έκανε πως σε εξωτερικό χώρο με λιακάδα, από μπροστά, φαίνεται εντάξει. Όχι γαμάτο, αλλά εντάξει, ΟΚ. Από πάνω, άδειος και σιθρού όπως πάντα. Ψυχολογικά, έχω αποδεχτεί πλήρως το γεγονός πως μπορεί να μιλάμε για αποτυχία και να μείνω έτσι από 'δω και πέρα και δε χαλιέμαι ιδιαίτερα. Ήταν κάτι που είχα υπολογίσει πριν μπω για ΜΜ και πραγματικά δε μπορώ να θεωρήσω το γιατρό υπεύθυνο, γιατί όλα προσέχθηκαν κατά τη διάρκεια της επέμβασης και η ανάρρωσή μου ήταν ταχύτατη και δίχως την παραμικρή επιπλοκή.

Τέσπα, εδώ θα 'μαστε να δούμε τον επόμενο μήνα. Είναι νωρίς ακόμη. Καλά μαλλιά σε όλους!
Θα πρότεινα αλλαγη χτενίσματος, δλδ αφήνεις τριχα να μακρυνει 7-8εκ. Και χτένισμα προς τα δεξια ή αριστερά ο,τι σου ταιριαζει. Έτσι με το layering δε θα φαίνεται το see through effect.

Το κουρεμα που έχεις τωρα αναδεικνύει πληρως την αραιη φυτρωση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Αυτό θέλω, γι'αυτό το μαλλί το μπροστά το αφήνω να μακραίνει, καπετούλα θα το φκιάσω και θα το κολλάω πίσω ώστε να έχω το μέγιστο καλυπτικό αποτέλεσμα, αλλά θα φτάσω χρόνο και ώσπου να 'χει το κατάλληλο μήκος.
 

Bigk

Well-Known Member
Καταρχάς επιτέλους κουρεύτηκες και δεν είσαι τρόφιμος για Δαφνί μεριά... Δεύτερον ελπίζω πραγματικά να σου δώσει το boost που περιμένεις γιατί είσαι φοβερή τυπαρα . Τρίτον που στον πo@&$ο είσαι και έχει μισό μέτρο χιόνι καλοκαιριατικα...
Υ.Γ. εύχομαι να μην γίνεις σαν τον Τριαντάφυλλο που είπε ο φίλος. Μόνο καρβουνοσκονη είναι αυτός..
 

Gianney

Well-Known Member
Εγω οπως το βλεπω καλα παει εχει σχηματιστει η hairline μινοξ δεν χρησιμοποιεις οποτε δεν εισαι στο 80% στον 6ο μηνα αλλα θεωρω κατω απο το 70% και χωρις την τελικη μορφη της τριχας..και τον Τριανταφυλλο να παρεις σαν παραδειγμα μμ χωρις μινοξ για 5-6 μηνες που ηταν στο σαρβαιβορ ηταν σαν να μην πετυχε η μμ ενω στο 8μηνο και αν τον δεις τωρα εχει πυκνωση..τα αποτελεσματα που φαινονται να πυκνωσε ολο το κεφαλι με μια μμ ειναι συνδιασμοι με φινα μινοξ και ποσα αλλα δλδ πλασματικα απτελεσματα..εσυ περιμενεις το γνησιο θα σε παει καλα πιστευω
Φίλε ο Τριαντάφυλλος παίζει να ναι στα ίδια για να ξέρεις.απλα βάζει φουλ τοπικ
 

JimKan1

Well-Known Member
Μίνι-απντέητ από το εξανθρωπιστικό κούρεμα.

Μεγάλη εντύπωση μου έκανε πως σε εξωτερικό χώρο με λιακάδα, από μπροστά, φαίνεται εντάξει. Όχι γαμάτο, αλλά εντάξει, ΟΚ. Από πάνω, άδειος και σιθρού όπως πάντα. Ψυχολογικά, έχω αποδεχτεί πλήρως το γεγονός πως μπορεί να μιλάμε για αποτυχία και να μείνω έτσι από 'δω και πέρα και δε χαλιέμαι ιδιαίτερα. Ήταν κάτι που είχα υπολογίσει πριν μπω για ΜΜ και πραγματικά δε μπορώ να θεωρήσω το γιατρό υπεύθυνο, γιατί όλα προσέχθηκαν κατά τη διάρκεια της επέμβασης και η ανάρρωσή μου ήταν ταχύτατη και δίχως την παραμικρή επιπλοκή.

Τέσπα, εδώ θα 'μαστε να δούμε τον επόμενο μήνα. Είναι νωρίς ακόμη. Καλά μαλλιά σε όλους!
και στραβα να παει, που ακομα ειναι πολυ νωρις να πουμε κατι τετοιο, πλεον εχεις μια καλοσχηματησμενη hairline οποτε μπορεις και να τα ξυρισεις και να εισαι σενιος.
 

witcher

Well-Known Member
Μίνι-απντέητ από το εξανθρωπιστικό κούρεμα.

Μεγάλη εντύπωση μου έκανε πως σε εξωτερικό χώρο με λιακάδα, από μπροστά, φαίνεται εντάξει. Όχι γαμάτο, αλλά εντάξει, ΟΚ. Από πάνω, άδειος και σιθρού όπως πάντα. Ψυχολογικά, έχω αποδεχτεί πλήρως το γεγονός πως μπορεί να μιλάμε για αποτυχία και να μείνω έτσι από 'δω και πέρα και δε χαλιέμαι ιδιαίτερα. Ήταν κάτι που είχα υπολογίσει πριν μπω για ΜΜ και πραγματικά δε μπορώ να θεωρήσω το γιατρό υπεύθυνο, γιατί όλα προσέχθηκαν κατά τη διάρκεια της επέμβασης και η ανάρρωσή μου ήταν ταχύτατη και δίχως την παραμικρή επιπλοκή.

Τέσπα, εδώ θα 'μαστε να δούμε τον επόμενο μήνα. Είναι νωρίς ακόμη. Καλά μαλλιά σε όλους!
Στις εξωτερικές φωτο που έβαλες με τον ήλιο φαίνεται ότι έχει σχηματιστεί η hairline σου. Απλά χρειάζεται να τα αφήσεις να μακρύνουν και να βγουν και τα πολυτριχα και θα αλλάξει ακόμα περισσότερο η εικόνα σου και θα αυξηθεί η κάλυψη.
Χρειάζονται μάκρος οι μεταμοσχεύσεις για να δείξουν καλύτερα…
Επισης εχεις και πολύ ίσια τρίχα που στέκεται όρθια σαν προγκα η οποία και αυτή δεν βοηθάει στη κάλυψη...καλη συνέχεια εύχομαι
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stratos

Well-Known Member
στους έξι μήνες δεν έχει παχύνει η τρίχα ακόμα.
υπομονή και θα φανεί το αποτέλεσμα σε 3-4 μήνες.
δες εμένα διαφορά στους 12 και στους 6
 

Συνημμένα

  • 12 μηνες.jpg
    12 μηνες.jpg
    77.1 KB · Προβολές: 279
  • 6 μηνες.jpg
    6 μηνες.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 323
Τελευταία επεξεργασία:

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Τεράστια διαφορά Στράτο και μου δίνεις ελπίδες, να 'σαι καλά! Ούτε εσύ έπινες/έβαζες μίνοξ; Ή ακόμα και με μίνοξ σε πήγαινε έτσι;
 

Stratos

Well-Known Member
Τεράστια διαφορά Στράτο και μου δίνεις ελπίδες, να 'σαι καλά! Ούτε εσύ έπινες/έβαζες μίνοξ; Ή ακόμα και με μίνοξ σε πήγαινε έτσι;;

μόνο τις βιταμίνες που δίνει έπαιρνα. έτσι είμαι σήμερα, 2 χρόνια μετά με 1mg φίνα κάθε μέρα.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    299.2 KB · Προβολές: 267
Τελευταία επεξεργασία:

giannis88test

Active Member
Τεράστια διαφορά Στράτο και μου δίνεις ελπίδες, να 'σαι καλά! Ούτε εσύ έπινες/έβαζες μίνοξ; Ή ακόμα και με μίνοξ σε πήγαινε έτσι;

δεν έχεις κανένα λόγο να απογοητευτείς πριν το 10 μηνο
 
Μπλουζα