Anastasakis Hair Clinic,#monotovideometraei, video 12, στάδιο 4 προς 5, FUE, 3000 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Εγώ από αυτό το βίντεο έμαθα από έναν χοντρό διατροφολόγο (που έχει κάνει και consultation με Lorenzo αλλά ''δε του πολυάρεσε η προσέγγιση του'') ότι στο φόρουμ κράζουμε το γιατρό ''επειδή προτείνει φίνα''. Γελάν κι οι πέτρες.
 

aeratos28

Just aeratos
Ουδείς αχαριστότερος,εκ του ευεργετηθέντος μαγκες.....γι αυτό πάντα θα είναι μετριος...δεν του άρεσε η προσέγγιση του Λορέντζο λέει ο άλλος ..χαχαχα έπρεπε να μην είχε έρθει ο Λορέντζο Ελλάδα, να πάει στον Αναστασάκη ο διατροφολόγος,και να του λέει ο Αναστασάκης για στριπάρες ,για combo ,για less is more και για τεχνικές baseball και να τον κάνει καρνάβαλο ...
Καλά αυτοί που μιλάνε,γίδια είναι..εντάξει..αν ήξεραν τι τους γίνεται δεν θα μίλαγαν καν ..αλλά τους έβαλε ο τασακης εκεί να πουν ότι είπαν..και να κακολογουν κιόλας τον Λορέντζο..ρε τον Λορέντζο ρε??χαχαχαχαχχα..... Ιεροσυλία..
Ιατρε Κωνσταντίνε ....ΝΤΡΟΠΗ... Ρε
#monotovideomitreaei,που είναι σε βίντεο οι ευχαριστίες σου προς τον Λορέντζο??
Αυτές είναι οι ευχαριστίες?
Καλά έλεγα εγώ,πως δεν σου αξίζει η χάρη αυτή,και το θείο δώρο που σου δώθηκε από το φόρουμ...έπρεπε να είσαι ακόμα στα στριπ και αν έκανες fue ,να τις έκανες στη μισή δοτρια ,όπως έκανες...ξέρεις εσύ..
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ θα ήθελα αλήθεια ,να δω ποιο μέλος είναι αυτό,και αν όντως έγινε consultation με Λορέντζο.
Εγώ από αυτό το βίντεο έμαθα από έναν χοντρό διατροφολόγο (που έχει κάνει και consultation με Lorenzo αλλά ''δε του πολυάρεσε η προσέγγιση του'') ότι στο φόρουμ κράζουμε το γιατρό ''επειδή προτείνει φίνα''. Γελάν κι οι πέτρες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Εγώ θα ήθελα αλήθεια ,να δω ποιο μέλος είναι αυτό,και αν όντως έγινε consultation με Λορέντζο.
Μπορεί να μην έκανε cons μέσω του φόρουμ, Ισπανία μπορεί να πήγε αφού λέει γύρισε την Ευρώπη, Βέλγιο, Τουρκία, είδε φως και μπήκε και ρώτησε και στο Κολονάκι. Ψαγμένος ο χοντρός.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Η συμπεριφορα του ντοκ πολλες φορες μου θυμιζει εκεινη γνωστου δισεκατομμυριουχου που ζει σε ενα μονιμο scarface και εχει μεγαλη συμπαθεια στο καπνισμα, τα μερσεντες και τα σκυλια ( μπορει και οχι σε αυτα ) . Καποιοι χαστες θα καταλαβετε πως το λεω. Το κοβω εδω ομως για να μη χρειαστει να ενημερωσω για το τι νουμερο τσιμεντο φοραω.
 

aeratos28

Just aeratos
Πήγε Ευρώπη Βέλγιο κτλ κτλ κτλ??? Και κατέληξε στον ιατρό,md ,phd ,gt,gti ,gtr ,turbo,compressor Κωνσταντίνο Αναστασάκη?? ..
Δ
Μπορεί να μην έκανε cons μέσω του φόρουμ, Ισπανία μπορεί να πήγε αφού λέει γύρισε την Ευρώπη, Βέλγιο, Τουρκία, είδε φως και μπήκε και ρώτησε και στο Κολονάκι. Ψαγμένος ο χοντρός.

ιατροφολογαρα μου..μας πείσατε .!!!
 

FreeThinker

Well-Known Member
Κι έλεγα κάπου τους έχω ξαναδεί τους ασθενείς του γιατρού...

MV5BMTQxNjY1MTczOV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDE1ODgxMzE@._V1_.jpg
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Η προτροπή αποφυγής των social media στα πλαίσια έρευνας και απόκτησης έγκυρων πληροφοριών περί μμ και τριχόπτωσης γενικά είναι σωστή και είναι και κάτι για το οποίο όλοι εδώ μέσα εφιστούν την προσοχή ειδικά στα νέα μελη ,αυτός είναι και ένας από τους στόχους του πυρήνα του φόρουμ.

Το να ταυτίζεις αυτά τα μέσα με το hairlossgr.com είναι παραπλανητικό,θλιβερο και πραγματικά δεν ξέρω που αποσκοπεί.Προσωπικα θεωρώ ότι ο συγκεκριμένος κύριος δεν έχει ασχοληθεί με την κοινοτητα ,εξού και η τεράστια άγνοια εκ μέρους του για την αξία και την συμβολή του φόρουμ καθώς και των δομικών στοιχείων που το διαφοροποιούν από τα λεγόμενα social media.
Λιγο ΣΕΒΑΣΜΟΣ σε ένα μέσο που έχει βοηθήσει εκατοντάδες ανθρώπους δεν θα έβλαπτε.

Καλό είναι και από την μεριά μας να περνάμε το μήνυμά που θέλουμε χωρίς να καταφεύγουμε σε μειωτικους χαρακτηρισμούς,δεν αρμόζει στην εικόνα του φόρουμ,καταλαβαίνετε ελπίζω τι σημαίνει αυτό και πόσο σημαντικό είναι.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Η συμπεριφορα του ντοκ πολλες φορες μου θυμιζει εκεινη γνωστου δισεκατομμυριουχου που ζει σε ενα μονιμο scarface και εχει μεγαλη συμπαθεια στο καπνισμα, τα μερσεντες και τα σκυλια ( μπορει και οχι σε αυτα ) . Καποιοι χαστες θα καταλαβετε πως το λεω. Το κοβω εδω ομως για να μη χρειαστει να ενημερωσω για το τι νουμερο τσιμεντο φοραω.
Μπορεις να πεις το ονομα, δεν εχεις κατι να ανησυχησεις, ανωνυμα γραφεις :))

Αρχικα, η κουβενατ οπως βλεπετε ολοι ειναι σχεδον αμονταριστη, σιγα μην ειχαμε και σκαλετα με θεματ. Οτι ηθελε ελεγε ο καθενας τους. Εγω παλι όχι, προσεχω γιατι εχω ηδη αρκετους "ανταγωνιστες" που με περιμενουν στη γωνια (για να τις "φανε" παλι τελικα, αλλα αυτο ειναι άλλο θεμα....)

Αν παλι ειπα ΕΓΩ κατι που σε ενοχλησε, μπορεις να με καλεσεις στο κινητο μου να μου πεις τι ηταν αυτο.
Αν παλι δεν έχεις ΚΑΝ το κινητο μου, κατσε και αναρωτησου τι λεει για εσενα το να καθεσαι να γραφεις για ΕΜΕΝΑ, που δεν με ξερεις καν,
και για αυτο δεν εχεις το κινητο μου, ανωνυμα σε ενα φορουμ...

Τωρα τα υπολοιπα που γραφετε καποιοι ειναι ... δεν ξερω πως να το πω.
Προφανως ο Καραμανιδης, ο ...χοντρος διατροφολογος, μπερδεψε το κραξιμο απο φθονο με το κραξιμο για την Φιναστεριδη!
Εσεις που ξερετε το γιατι κραζετε, μπορειτε να τον διορθωσετε, αποκαλώντας τον χοντρο διατροφολογο αρχικα


Οσον αφορα την προσεγγιση του Λορενζο, νομιζω ΕΧΕΙ δικαιωμα να μην του αρεσει, οταν του προτεινε ΤΡΕΙΣ επεμβασεις αμεσα, ενω εχει αυτο το αποτελεσμα με 2500 τριχοθυλακια + φιναστεριδη.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ και ειναι βλακας
ΠΡΟΦΑΝΩΣ εχει αδικο και ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ αμεσα 3 χειρουργεια.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν βλεπει καλα.
Δειξτε λιγο κατανοηση, το παιδι ειναι ανοητο και αβγαλτο απο θεματα μαλλιων...
Οπως και εγω...
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ο πραγματικός λόγος που γυρίστηκε το βίντεο είναι λυπητερός.
Ποιος πιστευεις οτι ειναι ο λογος???
Για να σε βοηθησω, απλα τους ειπα ελατε να μιλησουμε και οπου παει, κανα μισαωρο. Βγηκε 2 ωρες τελικα.
Ειναι PODCΑST συνεντευξη 2 ασθενων ΜΕΤ που ειναι ικανοποιμενοι απο το αποτελεσμα τους.

Για καποιον που δεν εχει Διδακτορικο απο το φορουμ και ειδε/ακουσε το βιντεο στο Youtube, απαντησε μου σε παρακαλω:
Ακουσε κατι ΨΕΜΜΑΤΑ?
Ακουσε κατι στρεβλο ή ακυρο?
Ακουσε κατι που εστω και ΛΙΓΟ ειναι εις βαρος του και οχι στα ΑΠΟΛΥΤΑ συμφεροντα του?
Ακουσε καποια προβολή καποιου ιατρού ή κλινικής?
Ακουσε καποια προβολη συγκεκριμενης "μοναδικής τεχνικής" ?
Ακουσε να πωλειται κάτι?
Εφυγε με ΑΠΟΛΥΤΑ εγκυρες πληροφοριες και μονον????

Περιμενω να δω ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristos87

Well-Known Member
Εν τω μεταξυ αυτοι π κραζουν ειναι καραφολοκορακες, ο ενας εχει κανει 3-4 μμ στον ιδιο γιατρο με αποτελεσμα ενα κεφαλι σαν ελβετικο τυρι κ μαλλι αστο κ ο αλλος δεν εχει μπει σε μμ κ φοραει συστηματα.
Ρε καντε μας τη χαρη κ ασχοληθειτε με τα της δουλειας σας. Γιατροι του καναπε
 
Μπλουζα