Aldo, FUE, 2409g, 05/08/2020

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
θα εχω εμβολιαστει μεχρι τοτε... και guess what , θα κοιταω μια την θαλλασα μια το βουνο στην καλαματα :cool:
 

vlafo

Well-Known Member
θα εχω εμβολιαστει μεχρι τοτε... και guess what , θα κοιταω μια την θαλλασα μια το βουνο στην καλαματα :cool:
Αγαπημένη πόλη μακράν η πιο ωραία.
Καρδαμήλυ,Στούπα, και μην ξεκινήσω τον κατάλογο με τις παραλίες..
 

Aldo

Well-Known Member
Αγαπημένη πόλη μακράν η πιο ωραία.
Καρδαμήλυ,Στούπα, και μην ξεκινήσω τον κατάλογο με τις παραλίες..
Ακριβωςςςς, η αγαπημενη μουυ πολη. Με μακραν τρομερες παραλιες..
Βεββαια ειναι και η παρεα μου εκει, και ερχονται και αλλοι, ααααστοο
 

aeratos28

Just aeratos
Καλά πας aldo ,έχεις δρόμο ακόμα σε 3 μήνες θα πούμε γνώμη από τώρα.καλη συνέχεια ..καλή και η Καλαμάτα μάγκες αλλά και η Αργολίδα δυναμίτης είναι..Ναύπλιο ,Άγιος Νικόλας με παραλία κάτσε καλά..να πενεψουμε και το σπίτι μας χαχαχαχαχα
 

Aldo

Well-Known Member
ναι πολυ ζεστη ομως στο ναυπλιο... το παν ειναι η παρεα, και σε πηγαδι να σε ριξουν που λεει ο λογος αμα η παρεα ειναι σωστη, το γυρνας στο τραγουδι.
 
  • Like
Reactions: tol

vlafo

Well-Known Member
Άγιος Νικόλαος τοπ πράγματι,αλλά δεν έχει την πληθώρα της Μεσσηνίας σε παραλίες.
Αλλά έχει Ναύπλιο.
 

Georgie

Well-Known Member
Στο αντίστοιχο περιστατικό του τιρκαλα δλδ του vaflo μπήκε και στο τσουλούφι και όχι μόνο για να τελειώσει η υπόθεση μια για πάντα ....ο σχεδιασμός οι φωτός έτσι δείχνουν ...φυσικά θα φανεί αυτό ....εδώ βλέποντας τις φωτός ακριβώς μετά την μμ δεν βλέπω το ένα τσαφ παραπάνω που να μην σκέφτεσαι τώρα στους έξι μήνες θα κλείσω εδώ ; Θα κλείσω εκεί ; Επίσης σε αυτήν την ζώνη στους 6 μήνες κακα τα ψέματα βλέπεις που πάει το πράγμα .....σίγουρα θα ναι καλό το αποτέλεσμα αλλά θα μπει στην διαδικασία ο Άλντο πιθανό να σκεφτεί "γαμωτο ήθελα ένα τσαφ ακόμα".... Τώρα να ξανα μπεις για μμ για 200-500 μόσχευματα δεν νομίζω να αξίζει το κόπο και την ταλαιπωρία και οικονομικά....
Το περιστατικό που ανέφερα δεν είναι του Vlafo .
Τέλος πάντων εγω εχω αλλη άποψη σε σχεση με τη φυτρωση -αποτέλεσμα .
Δε νοείται κριτικη στους 6 μηνες .
Απλα δείχνει στο που θα παει
Οταν παει με το καλο το συζητάμε .
Το τσάφ παραπάνω George οι 8 στους 10 που κανουν μεταμοσχευση το ζητάνε .
Και εγω στα 52 τη κουνάω την ουρά μου και προσπαθώ να ξεκόλλησω το μυαλό μου αλλα δεν .
Ο Ναρκισισμος μας εχει χτυπήσει τη πόρτα και εμείς του την άνοιξαμε .!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
ειμαστε γυρω στα 12,5 μυρια μεχρι σημερα!
Και σε ενα μηνα ενδεχομενως να μπορουν να εμβολιαζουν 1 μυριο την μερα.
[/QUOTE
Δεν θέλω να στο χαλάσω το όνειρο αλλά όπως έχω πει από καιρό ...αν ξεμπερδεψουμε το Νοέμβριο να λέμε και ευχαριστώ
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το περιστατικό που ανέφερα δεν είναι του Vlafo .
Τέλος πάντων εγω εχω αλλη άποψη σε σχεση με τη φυτρωση -αποτέλεσμα .
Δε νοείται κριτικη στους 6 μηνες .
Απλα δείχνει στο που θα παει
Οταν παει με το καλο το συζητάμε .
Το τσάφ παραπάνω George οι 8 στους 10 που κανουν μεταμοσχευση το ζητάνε .
Και εγω στα 52 τη κουνάω την ουρά μου και προσπαθώ να ξεκόλλησω το μυαλό μου αλλα δεν .
Ο Ναρκισισμος μας εχει χτυπήσει τη πόρτα και εμείς του άνοιξαμε .!
Καλά αυτό είναι άλλη συζήτηση....απλά για μένα η απαίτηση είναι ανάλογη με το πρόβλημα και τι εννοώ ....εγώ που είμαι 6αρης και όλοι όσοι είναι πάνω κάτω σαν και εμένα πρέπει να ζητούν την κάλυψη σε όλες τις περιοχές όσο και αν χρειαστεί να πέσεις σε πυκνότητα...ε δεν γίνεται και αλλιώς ...αν όμως είσαι 2-3 μέχρι και 4 ακόμα έχεις άλλες απαιτήσεις ...θα είχα άλλες απαιτήσεις ....θα ήθελα πυκνότητα που να μην μου ξανά περάσει καν σαν ιδέα το τοπικ η να σκεφτώ στο ήλιο φαίνεται δέρμα και σταιλινγκ απόκρυψη παραλλαγής.... οτιδήποτε λιγότερο είναι αποτυχία για διάφορους λόγους που κάποιοι τους τεκμηριώνουν αλλά εγώ τα θεωρώ δικαιολογίες ....
 

Georgie

Well-Known Member
Όχι ρε φίλε στα Αρκαδικά Όρη?
Με τον Tol?
Χειμώνα Καλάβρυτα,καλοκαίρι Ιόνιο-Αιγαίο δεν θα τα χαλάσουμε εκεί.
Φίλε τα χωριά της Αρκαδίας δεν υπαρχουν !
Κόσμας Δημητσάνα Στεμνίτσα Βυτινα κ.α
Νιώθεις την αύρα του θεού Πανα γύρω σου .

Τι είπα ο Ανθρωπος !
 

Aldo

Well-Known Member
Αδερφέ, Ελλάδα όπως πάει η φάση, κακά τα ψέμματα αν δεν μπουν και αλλά εμβόλια στο παιχνίδι δεν λύνει το θέμα ούτε μέχρι το 22!
Στην Αγγλία όμως είναι αλλιώς τα πράγματα, προς το τέλος της άνοιξης υπάρχει το ενδεχόμενο να μπορούμε να εμβολιαστούνε όσοι θέλουν εκτός NHS! Εαν όλα πάνε καλά ...
 
Μπλουζα