Aldo, FUE, 2409g, 05/08/2020

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

v_anast

Member
File aldo pas poly kala! Nomizw oti o deksios krotafos paei ligo pio arga apo o,ti o aristeros, omws stous epomenous mines tha exeis ena poly dynato apotelesma! Idi i eikona sou einai poly kali! Na xairesai ta mallia sou!
Υγ: αντε μπλέκε τώρα με τζελ, κεριά, πιστολάκια κτλ, ταλαιπώρια :p
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Υγ: αντε μπλέκε τώρα με τζελ, κεριά, πιστολάκια κτλ, ταλαιπώρια :p
Δωσε μου τετοιες ταλαιπωριες και παρε μου την ψυχη :p

@Aldo συγχαρητηρια φιλε μου ,πας πολυ καλα!Πως αισθανεσαι οταν κοιταζεσαι στον καθρεφτη;Σιγουρα η ψυχολογια σου θα ειναι στα ουρανια
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε Aldo
Νομίζω πρέπει να είσαι πολύ χαρούμενος.
Πώς αισθάνεσαι μέχρι τώρα?
Η φύτρωση σε υψηλά επίπεδα,πυκνότητα έχει επιτευχθεί σύμφωνα με τις μετρήσεις και απομένει να δούμε το δεξί κρόταφο που πάει πιο αργά,καθώς και να δω τη χερλάιν μπροστά πως θα κλείσει.
Σε κάθε περίπτωση σε πάει πολύ καλά.
 

Aldo

Well-Known Member
Ευχαριστω παιδια, ειμαι οκ μεχρι τωρα, ο Αριστερος κροταφος παει καλα περιμενω να φτιαξει αρκετα ακομα ομως γιατι κατω απο φως βλεπω δερμα ...

τον δεξια τον περιμενουμε παει πιο αργα.
 

DGP

Member
Πολυ καλο αποτελεσμα!
Ειναι φυσιολογικη η τοσο αργη φυτρωση στον δεξι κροταφο?Στους 7 μηνες περιμενουμε περαιτερω φυτρωση;Ξερω στους 12 το τελικο αποτελεσμα λογω παχους,υφης κτλ αλλα θα πεταξει κιαλλες τριχες απο δω κ περα?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχει αρχίζει και γέρνει η πλάστιγγα προς την πλευρά ενός εξαιρετικού αποτέλεσματος. Αν δώσει ένα 30% ακόμη όπως λένε τα στατιστικά θα έχεις πετύχει τον στόχο σου.
 

Disco

Well-Known Member
Μπράβο aldo να χαίρεσαι το αποτέλεσμά σου. Μια ερώτηση. Υπάρχει περίπτωση ο δεξιός κρόταφος να μη δώσει τελικά επιπλέον φύτρωση? Επειδή μου φαίνεται δύσκολο εκεί που φαίνονται κενά να φυτρώσουν ξαφνικά τρίχες στον έβδομο μήνα.
 
  • Like
Reactions: DGP

Aldo

Well-Known Member
Μπράβο aldo να χαίρεσαι το αποτέλεσμά σου. Μια ερώτηση. Υπάρχει περίπτωση ο δεξιός κρόταφος να μη δώσει τελικά επιπλέον φύτρωση? Επειδή μου φαίνεται δύσκολο εκεί που φαίνονται κενά να φυτρώσουν ξαφνικά τρίχες στον έβδομο μήνα.
Σ ευχαριστώ !
Ελπίζω να κανεις λάθος και να δώσει ότι πρπει γιατί αλλιώς χαθήκαμε ...
παρολαυτα, εαν δεις από την αρχή την παρουσίαση (αυτό έκανα κ ίδιος ) ο δεξιά ήταν αρκετά πίσω απ την αρχή κ έδινε πιο μετά.
Επίσης όταν έβαλα το μικροσκόπιο βλέπω αρκετες μικρές αδύναμες τρίχες, δεν είμαι σίγουρος τι είναι όμως και αν είναι καινούριες τρίχες ή τα gain της μινοξιδιλης!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
σε δωμάτιο με φώτα ανοιχτά ...
1615150766353.png
 

Georgie

Well-Known Member
Σ ευχαριστώ !
Ελπίζω να κανεις λάθος και να δώσει ότι πρπει γιατί αλλιώς χαθήκαμε ...
παρολαυτα, εαν δεις από την αρχή την παρουσίαση (αυτό έκανα κ ίδιος ) ο δεξιά ήταν αρκετά πίσω απ την αρχή κ έδινε πιο μετά.
Επίσης όταν έβαλα το μικροσκόπιο βλέπω αρκετες μικρές αδύναμες τρίχες, δεν είμαι σίγουρος τι είναι όμως και αν είναι καινούριες τρίχες ή τα gain της μινοξιδιλης!
Δεν τελειώνει η φυτρωση στον 7ο
Πίστεψε με
Αφού εχει δώσει αυτη τη φυτρωση, συνέχεια θα βελτιώνεται
Άλλο κεφαλι θα δεις σε 5 μηνες, μη σου πω και παραπάνω !
 

Aldo

Well-Known Member
Έχει αρχίζει και γέρνει η πλάστιγγα προς την πλευρά ενός εξαιρετικού αποτέλεσματος. Αν δώσει ένα 30% ακόμη όπως λένε τα στατιστικά θα έχεις πετύχει τον στόχο σου.
Αυτο ειναι και θα ειναι το ζητουμενο, ενα εξαιρετικο αποτελεσμα! προς το παρων κανουμε υπομονη.
 

Kostas97

Well-Known Member
Aldo με ενα 30% πανω θα εισαι θεωρεις πληρως ικανοποιημενος
ή εχεις κατα νου και καποια δευτερη μετ για βελτισωση της πρωτης;
 

Mak39

Member
Πολύ ωραίο το αποτέλεσμα μέχρι στιγμής Aldo! Θα δεις περεταίρω βελτίωση τους
επόμενους μήνες.
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν τελειώνει η φυτρωση στον 7ο
Πίστεψε με
Αφού εχει δώσει αυτη τη φυτρωση, συνέχεια θα βελτιώνεται
Άλλο κεφαλι θα δεις σε 5 μηνες, μη σου πω και παραπάνω !
Τελειώνει George
Αλλά αλλάζει κυρίως το μικρό τριχάκι που γίνεται πλέον τεράστιο,δηλαδή η φυσιολογική διάμετρος.
Ξέρεις τι διαφορά κάνει αυτό?
Τεράστια.
Αλλάζει όλο το κεφάλι και δείχνει άλλη εικόνα.
Αυτό είναι όλο.
 

Georgie

Well-Known Member
Τελειώνει George
Αλλά αλλάζει κυρίως το μικρό τριχάκι που γίνεται πλέον τεράστιο,δηλαδή η φυσιολογική διάμετρος.
Ξέρεις τι διαφορά κάνει αυτό?
Τεράστια.
Αλλάζει όλο το κεφάλι και δείχνει άλλη εικόνα.
Αυτό είναι όλο.
Σωστό
 

Aldo

Well-Known Member
Aldo με ενα 30% πανω θα εισαι θεωρεις πληρως ικανοποιημενος
ή εχεις κατα νου και καποια δευτερη μετ για βελτισωση της πρωτης;
Δεν θεωρω συνετο το να βασιζομαι σε θεωριες, δεν λειτουργω ετσι! Εχω επισημανει παλαιοτερα οτι περιμενω να ολοκληρωθει το αποτελεσμα, τουλαχιστον το 12μηνο.
Γενικα, μπορει να ειμαι αισιοδοξος ή απαισιοδοξος, στην προκειμενη ειμαι αισιοδοξος!

Ειναι πολυ νωρις για να σκεφτομαι κατι τετοιο... Δευτερη ΜΕΤ για βελτιωση της πρωτης(για την δικη μου σχετικα ευκολη περιπτωση) σημαινει ελαφρως....αποτυχια, οχι λοιπον, αυτο δεν ειναι στα πλανα μου!

Εννοειται ομως οτι θα πρεπει να μπω για ΜΕΤ πολυ συντομα για να διορθωσω τα temporals
 

aeratos28

Just aeratos
Aldo σχετικά για το διάστημα των 7 μηνών είσαι πολύ καλά βάση των grafts που έβαλες.ομως όσο και καλά να πάει αυτό που έχεις στο μυαλό σου δεν θα το πάρεις και θα μπεις για διόρθωση .χρειαζοσουν προφανώς περισσότερα grafts από αυτά που έβαλες τώρα για να μην επέμβεις ξανά..μην το θεωρείς αποτυχία.στο τέλος να κοιτάξεις τι έβαλες και τι φύτρωσε..για αυτά που έβαλες επιτυχισλμενη πιστεύω θα είναι η επέμβαση αλλά όχι αυτό που θα σε κάνει να μην ξανασχοληθεις ποτέ με το σημείο..στα temporals ποια θα είναι η διόρθωση που θα γίνει?
 
Μπλουζα