Ahc 5000 grafts 18-19/1/2018

Τζόνι

Member
Καλησπέρα,την Πέμπτη μπαίνω και εγώ έπειτα από αρκετό ψάξιμο για μεταμόσχευση,θα την κάνω στην ahc ,σε δύο συνεδρίες,η γιατρός μου είπε ότι αυτές τίς δύο μέρες θα βγάλει 5000μοσχευματα, όχι τρίχες αλλά μοσχεύματα, αυτά τα λίγα για περισσότερες πληροφορίες και φωτογραφίες μετά την μεταμόσχευση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Καλη επιτυχια τζονι.Ποσο θα κοστισει?Να τους επισημανεις για τη δοτρια.Αν θες ανοιξε θεμα και να ενημερωνεις.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Όχι στου βεκρη θα την κάνω.ο Αναστασάκης έχει τα ίδια αρχικά ,και εγώ στην αρχή είχα μπερδευτεί.

Αν κρινουμε απο το τοπικ που ειχε βαλει στον αλλον ο Αναστασακ*ς στον 5ο μηνα μετα τη μμ και τον ανεβασε στη σελιδα του σαν πετυχημενη μμ πιθανον και τα ιδια αρχικα να ειναι για να τσιμπαει κανενα πελατη απο β*κρη.
Καλη επιτυχια Τζονι για αυτα τα μοσχευματα πηρες καλη τιμη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Τζόνι

Member
Σήμερα έγινε η πρώτη συνεδρία, μπήκαν σε α και β ζώνη 2500μοσχευματα η γιατρός άψογη όπως επίσης και η βοηθός της, αύριο θα πάμε για τα υπόλοιπα και να ξαναμπεί για περαιτέρω λεπτομέρειες και πύκνωση μπροστά ξανά, πόνους δεν έχω, πιασμένος πολύ, αλλά πολύ ευχαριστημένος, φωτογραφίες από μεθαύριο που θα είμαι σπίτι μου πιο ξεκούραστος, αυτά από μένα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Χαχαχα με βλέπω να κοιμάμαι πάνω σε καρέκλα για να μην ακουμπήσω πουθενά το κεφάλι.

Αγκαλιά το μαξιλάρι να ακουμπάει μάγουλο και το κεφάλι στον αέρα. Δεν ακουμπάει ούτε δοτρια ούτε ληπτρια.
Και ποτιζετε το κεφάλι συχνά. ;)
Καλή φυτρωση.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ο φυσιολογικος όρος καθαρίζει τις πληγές. Εγώ ψεκαζα και δοτρια και ληπτρια. Μπορώ να πω ότι δεν ψεκαζα απλά αλλά ξεπλενα τη ληπτρια γιατί έσταζε από το μετωπο.
Νομίζω με αυτό τον τρόπο αποφεύγονται οι φλεγμονες μέχρι να επουλωθει η περιοχη. Και η φλεγμονη δεν είναι καλή εξέλιξη στη μεταμόσχευση.
 

Τζόνι

Member
Τέλος και με την 2η συνεδρία. Σύνολο 5000 μοσχεύματα κάτι παραπάνω από 10000τριχες, πολύ ευχαριστημένος ειδικά από την γιατρό η οποία ήταν άψογη, αύριο γυρνάω σπίτι και θα προσπαθήσω να ανεβάσω φωτογραφίες.
 

Tsek

Well-Known Member
Τέλος και με την 2η συνεδρία. Σύνολο 5000 μοσχεύματα κάτι παραπάνω από 10000τριχες, πολύ ευχαριστημένος ειδικά από την γιατρό η οποία ήταν άψογη, αύριο γυρνάω σπίτι και θα προσπαθήσω να ανεβάσω φωτογραφίες.
Το Όνομα της?
 
Μπλουζα