Advanced Hair Clinics, 2200 grafts.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Το πας αλλού..ούτε κοουτς,ούτε ειδικά νταντυ..αν τον βλέπεις εσύ νταντη,πες ο νταντυ μου χαχαχαχαχα. o_O
Καυλαντεξ ψευδώνυμα για χάρη λόγου nothing too serious αλλά τι να τον πω ντάντι μου ρε τρελέ εσύ το πας αλλού χαχαχαχαχαχαχα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Δε βλέπεις signs για DUPA/BUPA και σε μένα πάντως ; Που να ψαχτώ στην Αθήνα με μετρήσεις επ'αυτού για να βεβαιωθώ;
Αθήνα μόνο στην Κλινική του Bisanga μπορείς να πας για μετρήσεις αλλά και για να σου πουν αν έχεις DUPA. Που δεν φαίνεται εκ πρώτης ματιάς να έχεις. Περίμενε να ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα και πας μετά για μετρήσεις. Τώρα δεν έχει κάποιο νόημα να κάνεις μετρήσεις.
 

Rigos

Member
Αθήνα μόνο στην Κλινική του Bisanga μπορείς να πας για μετρήσεις αλλά και για να σου πουν αν έχεις DUPA. Που δεν φαίνεται εκ πρώτης ματιάς να έχεις. Περίμενε να ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα και πας μετά για μετρήσεις. Τώρα δεν έχει κάποιο νόημα να κάνεις μετρήσεις.
Θα μου την πούνε που θα έχω πάει φρεσκομεταμοσχευμένος ε; Έχει ένα νόημα για μένα να πάω από τώρα για να μην περιμένω άλλο ενα 10μηνο να ολοκληρωθεί η ΜΜ για να ξέρω εάν η θεραπεία duta + fina που κάνω 1 χρόνο τώρα έχει κάποιο νόημα, ή εάν τσάμπα ζορίζω τόσο τις ορμόνες μου. Να τους πω ότι το μετάνοιωσα τη ΜΜ μου και τέτοια;
 

aeratos28

Just aeratos
Κάτσε ρε τρελέ,μετά από χειρουργείο ακόμα δεν έχει επουλωθεί τπτ.πλακα κάνεις..κάτσε να περάσει χρόνος και τα βλέπεις μετά..αυτά να τα έκανες πριν κάνεις χειρουργείο,όχι καπάκι από το χειρουργείο..είπαμε.
Θα μου την πούνε που θα έχω πάει φρεσκομεταμοσχευμένος ε; Έχει ένα νόημα για μένα να πάω από τώρα για να μην περιμένω άλλο ενα 10μηνο να ολοκληρωθεί η ΜΜ για να ξέρω εάν η θεραπεία duta + fina που κάνω 1 χρόνο τώρα έχει κάποιο νόημα, ή εάν τσάμπα ζορίζω τόσο τις ορμόνες μου. Να τους πω ότι το μετάνοιωσα τη ΜΜ μου και τέτοια;
 

witcher

Well-Known Member
Θα μου την πούνε που θα έχω πάει φρεσκομεταμοσχευμένος ε; Έχει ένα νόημα για μένα να πάω από τώρα για να μην περιμένω άλλο ενα 10μηνο να ολοκληρωθεί η ΜΜ για να ξέρω εάν η θεραπεία duta + fina που κάνω 1 χρόνο τώρα έχει κάποιο νόημα, ή εάν τσάμπα ζορίζω τόσο τις ορμόνες μου. Να τους πω ότι το μετάνοιωσα τη ΜΜ μου και τέτοια;
Ε ναι νομίζω είναι πολυ νωρις ακομα και για την δότρια σου αλλα και για τη ληπτρια. Θα σου πουν να ξαναέρθεις οταν ολοκληρωθεί μετά από μήνες. Αφου και τα μαλλια σου ειναι κοντα ακομα. Μπορείς να παρεις απλα φιναστεριδη μεχρι να πας να σου πουν ωστε να μην επιβαρύνσεις τοσο τον οργανισμό σου. Δεν χρειάζεται να περιμένεις μέχρι το 10μηνο, απλα περίμενε να φτάσεις στον 6ο μήνα και πήγαινε τοτε μια και καλη για μετρήσεις και αξιολόγηση του αποτελέσματος.
 

Ronaldo

Well-Known Member

Gianney

Well-Known Member

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ponhros1981

Active Member
3 ήμερες διαφορά εχουμε!Εγω την εκανα 11/12στην ιδια κλινικη στο ηρακλειο!
Πως έλεγαν την κοπελια που στην εκανε?
Εμενα ηταν η τονια
 

Rigos

Member
3 ήμερες διαφορά εχουμε!Εγω την εκανα 11/12στην ιδια κλινικη στο ηρακλειο!
Πως έλεγαν την κοπελια που στην εκανε?
Εμενα ηταν η τονια
Βενετία. Αφού ρε συ άλλες κοπέλες τις έχουν σε άλλη πόλη. Εσένα βλέπω τη δοτρια σε καλύτερη μοίρα από τη δική μου πάντως
 

Rigos

Member
Παίδες 1 μήνας και 20 ημέρες. Η κατάσταση ως έχει, με κουρεμένη τη δότρια περίπου τα πλάγια στα 0.5 και το πίσω στο 1cm, ενώ η λήπτρια ως έχει, με 3-3cm μήκος. Ένα θετικό της υπόθεσης είναι ότι τόσο καιρό έχω χάσει μόνο το 75% των φυτεμένων και όχι όλες, ενώ, άμα δείτε στις τελευταίες 2 φωτό(της κάθε πλευράς του hairline), βλέπω κάτι μικρές μαύρες να ξεπροβάλλουν, σαν να έχει ξεκινήσει η φύτρωση????
 

Συνημμένα

  • IMG_20220125_222600-min.jpg
    IMG_20220125_222600-min.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 158
  • InkedIMG_20220125_222847_LI-min.jpg
    InkedIMG_20220125_222847_LI-min.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 166
  • IMG_20220125_222347-min.jpg
    IMG_20220125_222347-min.jpg
    284.7 KB · Προβολές: 172
  • IMG_20220125_222656-min.jpg
    IMG_20220125_222656-min.jpg
    804.9 KB · Προβολές: 164
  • IMG_20220125_222824-min.jpg
    IMG_20220125_222824-min.jpg
    943.3 KB · Προβολές: 174
  • IMG_20220125_221433-min.jpg
    IMG_20220125_221433-min.jpg
    1,011.9 KB · Προβολές: 165
  • IMG_20220125_221803-min.jpg
    IMG_20220125_221803-min.jpg
    587.6 KB · Προβολές: 171
Τελευταία επεξεργασία:

Disco

Well-Known Member
Παίδες 1 μήνας και 20 ημέρες. Η κατάσταση ως έχει, με κουρεμένη τη δότρια περίπου τα πλάγια στα 0.5 και το πίσω στο 1cm, ενώ η λήπτρια ως έχει, με 3-3cm μήκος. Ένα θετικό της υπόθεσης είναι ότι τόσο καιρό έχω χάσει μόνο το 75% των φυτεμένων και όχι όλες, ενώ, άμα δείτε στις τελευταίες 2 φωτό(της κάθε πλευράς του hairline), βλέπω κάτι μικρές μαύρες να ξεπροβάλλουν, σαν να έχει ξεκινήσει η φύτρωση????
Μια χαρά φαίνεται να πηγαίνεις αν και πολύ νωρίς ακόμα..Στο τρίμηνο θα έχουν μεγαλώσει και αυτές που βλέπεις τώρα να ξεπροβάλλουν...
 

Rigos

Member
Μια χαρά φαίνεται να πηγαίνεις αν και πολύ νωρίς ακόμα..Στο τρίμηνο θα έχουν μεγαλώσει και αυτές που βλέπεις τώρα να ξεπροβάλλουν...
Υπάρχει περίπτωση να μην είναι οι φυτεμένες αλλά άλλες επειδή ξεκίνησα νεες θεραπείες μετά τη μεταμόσχευση; (RU, oral minox)
 

Disco

Well-Known Member
Υπάρχει περίπτωση να μην είναι οι φυτεμένες αλλά άλλες επειδή ξεκίνησα νεες θεραπείες μετά τη μεταμόσχευση; (RU, oral minox)
σε γυμνά σημεία δεν βγαίνουν τρίχες από τις θεραπείες. Επίσης η τρίχα φαίνεται από το πάχος της και το χρώμα της αν ειναι μεταμοσχευμένη.
 

Rigos

Member
σε γυμνά σημεία δεν βγαίνουν τρίχες από τις θεραπείες. Επίσης η τρίχα φαίνεται από το πάχος της και το χρώμα της αν ειναι μεταμοσχευμένη.
Τελευταίο. Τα τριχάκια τα λεπτά που είναι κάτω από τα φυτεμένα, τα είχα πάντα. Να ελπίζω στην oral minox(παίρνω μόνο 1 μήνα) μηπως τα ξυπνήσει; Ή αδύνατο;
 
Μπλουζα