Advanced Hair Clinics, 2200 grafts.

jersey

Well-Known Member
Και μενα μ φαίνεται αδύνατον να μη σε κρατάει σταθερο αυτή η αγωγή, αφου πρακτικά εξοντώνει την dht που είναι η αιτια του προβλήματος, εκτος κ αν ευθύνεται κατι αλλο.
Καλη επιτυχια να εχεις παντως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Τπτ δεν είναι αδύνατον..πολλοί είναι και αυτοί που ΔΕΝ τους κράτησε σταθερούς η φίνα.εγω τα έχω ξαναπεί αυτά.δεν είναι πανάκεια ούτε η σταθεροποίηση ούτε η βελτιωση
Και μενα μ φαίνεται αδύνατον να μη σε κρατάει σταθερο αυτή η αγωγή, αφου πρακτικά εξοντώνει την dht που είναι η αιτια του προβλήματος, εκτος κ αν ευθύνεται κατι αλλο.
Καλη επιτυχια να εχεις παντως.
 

Rigos

Member
Τπτ δεν είναι αδύνατον..πολλοί είναι και αυτοί που ΔΕΝ τους κράτησε σταθερούς η φίνα.εγω τα έχω ξαναπεί αυτά.δεν είναι πανάκεια ούτε η σταθεροποίηση ούτε η βελτιωση
Όσοι χάνουν μαλλί από τα 16 τους και στα 20 δεν έχουν τρίχα, είναι πολύ προβλεπώμενο να μην τους έσωζε το χάπι.
Αεράτε είσαι ένας μικρός θρύλος εδώ μέσα. Έχω ελπίδες να σωθεί ποτέ το NW μου με τέτοια δότρια;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Όσοι χάνουν μαλλί από τα 16 τους και στα 20 δεν έχουν τρίχα, είναι πολύ προβλεπώμενο να μην τους έσωζε το χάπι.
Αεράτε είσαι ένας μικρός θρύλος εδώ μέσα. Έχω ελπίδες να σωθεί ποτέ το NW μου με τέτοια δότρια;
Έχει υπάρξει case ανθρώπου στα 20 να ναι οικόπεδο ; Εγώ χάνω από τα 16 μαλλιά αλλά ακόμα έχω αρκετό πράγμα πάνω.
 

aeratos28

Just aeratos
Χαχαχαχαχαχαχαχα..
Έλα ρε που δεν σώζεται ,μια χαρά φτιάχνεται μην τρελαινεσαι
Όσοι χάνουν μαλλί από τα 16 τους και στα 20 δεν έχουν τρίχα, είναι πολύ προβλεπώμενο να μην τους έσωζε το χάπι.
Αεράτε είσαι ένας μικρός θρύλος εδώ μέσα. Έχω ελπίδες να σωθεί ποτέ το NW μου με τέτοια δότρια;
 

aeratos28

Just aeratos
Στα 20 ο αδερφός μου,nw5 σχεδόν..και από τότε,τώρα στα 38 του ,ακόμα ίδιος..χωρίς ούτε μια θεραπεία.απολυτως καμία
Έχει υπάρξει case ανθρώπου στα 20 να ναι οικόπεδο ; Εγώ χάνω από τα 16 μαλλιά αλλά ακόμα έχω αρκετό πράγμα πάνω.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Στα 20 ο αδερφός μου,nw5 σχεδόν..και από τότε,τώρα στα 38 του ,ακόμα ίδιος..χωρίς ούτε μια θεραπεία.απολυτως καμία
Τι στα 20 ρε φίλε παιδάκι ήταν άντε μην αρχίσω τις ευχές με αυτό το πράγμα. Ήμαρτον. Τον ενδιαφέρει πλέον καθόλου ή του είναι παντελώς αδιάφορο;
 

aeratos28

Just aeratos
Ε τον χάλασε τότε που του φύγανε τα μαλλιά αλλά τέτοια σταθεροποίηση από τα 20 και μετά ,δλδ εδώ και 18 χρόνια δεν έχω ξαναδεί .ειδικά χωρίς ίχνος θεραπείας..τον βάζω εγώ στην πρίζα και το σκέφτεται ..μιλάμε για δοτρια φοβερή ,άνετα κλείνει όλο το κεφάλι.χαχα
Τι στα 20 ρε φίλε παιδάκι ήταν άντε μην αρχίσω τις ευχές με αυτό το πράγμα. Ήμαρτον. Τον ενδιαφέρει πλέον καθόλου ή του είναι παντελώς αδιάφορο;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Καταρχήν,μην τον ξαναπείς κοουτς..τασακης και τέλος..κοουτς δεν το δέχομαι καν..τώρα για το να γίνει ένα ,ούτε καν..αυτό είναι σίγουρο..1000% χαχαχαχα
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Είναι μεγάλος coach. Μου βγάζει αύρα special one ο big daddy A. Επειδή είσαι και ποδοσφαιρικός θα καταλάβεις τι εννοώ φάση Ιμπραιμοβιτς και Μουρίνιο σε δηλώσεις.
 

aeratos28

Just aeratos
Τώρα για ντουπα Μπουπα σούπα μουπα ,δεν φαίνεται κάτι από τις φωτό,αλλά μόνο με ένα γιατρό που ξέρει μπορείς να το δεις αυτό..τώρα σε ποιον,ο Ισπανός που έρχεται είναι κορυφαίος και θα σου βρει τα πάντα..αν ξανάρθει δήλωσε συμμετοχή να σε δει αδερφέ..
Δε βλέπεις signs για DUPA/BUPA και σε μένα πάντως ; Που να ψαχτώ στην Αθήνα με μετρήσεις επ'αυτού για να βεβαιωθώ;
 

aeratos28

Just aeratos
Το πας αλλού..ούτε κοουτς,ούτε ειδικά νταντυ..αν τον βλέπεις εσύ νταντη,πες ο νταντυ μου χαχαχαχαχα. o_O
Είναι μεγάλος coach. Μου βγάζει αύρα special one ο big daddy A. Επειδή είσαι και ποδοσφαιρικός θα καταλάβεις τι εννοώ φάση Ιμπραιμοβιτς και Μουρίνιο σε δηλώσεις.
 

Rigos

Member
Τώρα για ντουπα Μπουπα σούπα μουπα ,δεν φαίνεται κάτι από τις φωτό,αλλά μόνο με ένα γιατρό που ξέρει μπορείς να το δεις αυτό..τώρα σε ποιον,ο Ισπανός που έρχεται είναι κορυφαίος και θα σου βρει τα πάντα..αν ξανάρθει δήλωσε συμμετοχή να σε δει αδερφέ..
Όταν ξανάρθει θα πάω πρώτος πίστεψε με. Προς το παρόν μέσα στο 2022 μόνο Κων/πολη ανακοινώθηκε ότι θα πάει.
 

aeratos28

Just aeratos
Πραγματικά όμως..μιλάμε όπως ήταν σε φωτό το κεφάλι του στα 20,που γύρισε από φαντάρος,είναι και τώρα..τον θέρισε μέχρι τα 20..και από τότε ,τέλος.αυτο ήταν..18 χρόνια τώρα..ανεξήγητο..και μιλάμε για 0 θεραπεία.
18 χρόνια χωρίς επιδείνωση μαλον κλείδωσε nw.Κανει 2-3 μμ και τελειώνει.
 
Μπλουζα