Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xaris28

New Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

Παιδιά δεν κατάλαβα.Το συγκεκριμένο προϊόν είναι για τοπική χρήση ή για κατάπωση?
 

heyya

New Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

Απ'ότι κατάλαβα κάνει και για τα 2 ;)
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

show_palmettos απο που πηρες το αυτο το προιον βαλε link .

Ωπα παλι βιαστηκα ,το εισα σορυ.
 

spartangr01

New Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

show_palmettos είπε:
το optima aloe vera-tea tree εχει κι αυτο 99,9% αλοη? δε μιλαω για το optima aloe 99.9% αλλα για την αλοη της οπτιμα που συνδυαζεται με τσαι και το ρωταω επειδη δεν διευκρινιζει αν σε αυτη τη λοσιον η αλοη ειναι 99.9%

το χρησιμοποιω πολυ καιρο
ειναι 99.9% και αξιζει σαν προιον
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

Όσοι είστε απο Αθήνα οι όσοι βρεθούν Αθήνα να πάτε να πάρετε Αλόε Βέρα 100% απο Γερανίου 13 στον Μάνη είναι 300 μέτρα απο Ομόνοια οπως ανεβαίνετε την Πειραιώς στα δεξιά και να του πείτε ότι έρχεστε απο μένα(πείτε του απο ένα ξανθό που αγοράζει φυτικά έλαια) και καλά για καλύτερη τιμή. Το ένα λίτρο κοστίζει 27 ευρώ και δεν έχει σαν ποιότητα καμία σχέση με αυτές του εμπορίου, έχει και 100 ml με 7 ευρώ. Αυτή η Αλόη είναι ρευστή όπως ακριβώς όταν κόβεις ένα φρέσκο φύλλο και χρησιμοποιείτε για παρασκευή καλλυντικών αφού εγώ την έχω σε μπουκάλι που είχα μίνοχ και ψεκάζω τα μαλλιά χωρίς να αφήσει το παραμικρό ίχνος όπως άλλα εμπορικά σκευάσματα. με απλά λόγια είναι η ποιό τίμια αλόη που θα βρείτε, στο κατάστημα θα βρείτε τα πάντα απο χημικά όπως minoxidil, finasteride, ketokonazol σε μορφή σκόνης για τις δικές σας ιδιοκατασκευές με προσοχή όμως αν δεν είστε έμπυροι με σκευάσματα. επίσης θα βρείτε όλα τα φυτικά και αιθέρια έλαια που υπάρχουν ;D ;D ;D

Προσοχή το μαγαζί δεν είναι το γωνιακό με τα αιθέρια έλαια αλλά λίγα μέτρα ποιο μέσα να δείτε την πινακίδα που λέει Μάνης 8)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

παίζει αποστολή για την υπόλοιπη Ελλάδα;!
 

NGL

Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

NoMoreLoss είπε:
Όσοι είστε απο Αθήνα οι όσοι βρεθούν Αθήνα να πάτε να πάρετε Αλόε Βέρα 100% απο Γερανίου 13 στον Μάνη είναι 300 μέτρα απο Ομόνοια οπως ανεβαίνετε την Πειραιώς στα δεξιά και να του πείτε ότι έρχεστε απο μένα(πείτε του απο ένα ξανθό που αγοράζει φυτικά έλαια) και καλά για καλύτερη τιμή. Το ένα λίτρο κοστίζει 27 ευρώ και δεν έχει σαν ποιότητα καμία σχέση με αυτές του εμπορίου, έχει και 100 ml με 7 ευρώ. Αυτή η Αλόη είναι ρευστή όπως ακριβώς όταν κόβεις ένα φρέσκο φύλλο και χρησιμοποιείτε για παρασκευή καλλυντικών αφού εγώ την έχω σε μπουκάλι που είχα μίνοχ και ψεκάζω τα μαλλιά χωρίς να αφήσει το παραμικρό ίχνος όπως άλλα εμπορικά σκευάσματα. με απλά λόγια είναι η ποιό τίμια αλόη που θα βρείτε, στο κατάστημα θα βρείτε τα πάντα απο χημικά όπως minoxidil, finasteride, ketokonazol σε μορφή σκόνης για τις δικές σας ιδιοκατασκευές με προσοχή όμως αν δεν είστε έμπυροι με σκευάσματα. επίσης θα βρείτε όλα τα φυτικά και αιθέρια έλαια που υπάρχουν ;D ;D ;D

Προσοχή το μαγαζί δεν είναι το γωνιακό με τα αιθέρια έλαια αλλά λίγα μέτρα ποιο μέσα να δείτε την πινακίδα που λέει Μάνης 8)

σωστος ο παικτης.... :1m:
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

NoMoreLoss είπε:
Όσοι είστε απο Αθήνα οι όσοι βρεθούν Αθήνα να πάτε να πάρετε Αλόε Βέρα 100% απο Γερανίου 13 στον Μάνη είναι 300 μέτρα απο Ομόνοια οπως ανεβαίνετε την Πειραιώς στα δεξιά και να του πείτε ότι έρχεστε απο μένα(πείτε του απο ένα ξανθό που αγοράζει φυτικά έλαια) και καλά για καλύτερη τιμή. Το ένα λίτρο κοστίζει 27 ευρώ και δεν έχει σαν ποιότητα καμία σχέση με αυτές του εμπορίου, έχει και 100 ml με 7 ευρώ. Αυτή η Αλόη είναι ρευστή όπως ακριβώς όταν κόβεις ένα φρέσκο φύλλο και χρησιμοποιείτε για παρασκευή καλλυντικών αφού εγώ την έχω σε μπουκάλι που είχα μίνοχ και ψεκάζω τα μαλλιά χωρίς να αφήσει το παραμικρό ίχνος όπως άλλα εμπορικά σκευάσματα. με απλά λόγια είναι η ποιό τίμια αλόη που θα βρείτε, στο κατάστημα θα βρείτε τα πάντα απο χημικά όπως minoxidil, finasteride, ketokonazol σε μορφή σκόνης για τις δικές σας ιδιοκατασκευές με προσοχή όμως αν δεν είστε έμπυροι με σκευάσματα. επίσης θα βρείτε όλα τα φυτικά και αιθέρια έλαια που υπάρχουν ;D ;D ;D

Προσοχή το μαγαζί δεν είναι το γωνιακό με τα αιθέρια έλαια αλλά λίγα μέτρα ποιο μέσα να δείτε την πινακίδα που λέει Μάνης 8)

Μήπως εχει σελιδα στο internet για παραγγελίες;;;
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

Σπύρος είπε:
[quote author=ANAR link=topic=12.msg32040#msg32040 date=1271752169]
Μήπως εχει σελιδα στο internet για παραγγελίες;;;
μαμώ θα ήτανε ;D
[/quote]

Χλωμό το κόβω Σπυρο αλλα λεω μηπως :chinscratch
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

οντως δεν παιζει να εχει....μονο τα πολυ μεγαλα εχουν....
 

3746741

Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

Πηρα κ εγω gel αλοης για να αποφυγω καποιους ερεθισμους που εχω στο κεφαλι μου αλλα ρε παιδια δεν ξερω πως να το εφαρμοσω!Κ τι ενοοω?

Δυσκολευομαι να το παω στο δερμα γιατι μου πηγαινει πανω στα μαλλια!

Εσεις πως το φτανεται στη ριζα?

Μηπως να το εβαζα σε κανενα αλλο μπουκαλι?

Καμια ιδεα???????? ::) ::) ::)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

3746741 είπε:
Πηρα κ εγω gel αλοης για να αποφυγω καποιους ερεθισμους που εχω στο κεφαλι μου αλλα ρε παιδια δεν ξερω πως να το εφαρμοσω!Κ τι ενοοω?

Δυσκολευομαι να το παω στο δερμα γιατι μου πηγαινει πανω στα μαλλια!

Εσεις πως το φτανεται στη ριζα?

Μηπως να το εβαζα σε κανενα αλλο μπουκαλι?

Καμια ιδεα???????? ::) ::) ::)
βαζεις το gel στα δαχτυλα και μετα κανεις μασαζ στα σημεια των ερεθισμων,θα φτασει στο δερμα, ;)δεν νομιζω να βοηθισει αν αλλαξεις μπουκαλι
 

bullshit

Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

Eγώ όταν βάζω αλόη αυξάνεται εντυπωσιακά η τριχόπτωση furious3
 

3746741

Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

Θα ηθελα να ρωτησω κατι οσον αφορα το emu oil!

Απο που μπορουμε να το προμηθευτουμε?Υπαρχει σε μαγαζια στην Ελλαδα ή πρεπει να γινει παραγγελια μεσω internet?

Προτεινετε καποια μαρκα συγκεκριμενα?
 

metzrs

New Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

Εγώ έκανα παραγγελία μέσω internet φίλε

http://www.emu-oil-well.com/subcategory.php?id=1

Ελλάδα δεν βρήκα οπότε είπα να το δοκιμάσω. Το περιμένω από μέρα σε μέρα.

Υ.Γ.: με την αλόη έχω πάθει πλάκα, τα μαλλιά μου επιτέλους δεν είναι λιπαρά!!!!
 

3746741

Member
Απ: Aλόη βέρα - Το ποιό πολύτιμο προϊόν της φύσης

metzrs σ ευχαριστω για την πληροφορια!

Αλοη για το gel αναφερεσαι?Κ αν ναι ποια μαρκα?
 
Μπλουζα