5th WorldFUE Κω/πολη

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Έχεις επηρεαστεί απο την φώτο που είναι σαν συνταξιούχος του τεβε.
Εδώ είναι το ταίριασμα καλύτερο.

χαχαχαχα, θα μου βγουν τα ρεβύθια από τη μύτη. Η φωτογραφία σου με έκανε να ανασκεφτώ..



Και η πιστοποίηση αποφοίτησης για την φίλτατη Αντωνία μετά του ζεύγους Βεκρή.

Ο CVIAL όμως με επανέφερε στην αρχική μου σκέψη. Θα επιμείνω σε αυτή! (κοίτα πόσο χαριτωμένα - μεταξύ άλλων- σηκώνει το δεξί της ποδαράκι!)
 

oreo

Well-Known Member
χαχαχαχα, θα μου βγουν τα ρεβύθια από τη μύτη. Η φωτογραφία σου με έκανε να ανασκεφτώ..





Ο CVIAL όμως με επανέφερε στην αρχική μου σκέψη. Θα επιμείνω σε αυτή! (κοίτα πόσο χαριτωμένα - μεταξύ άλλων- σηκώνει το δεξί της ποδαράκι!)
Είσαι ρε μπαγάσα σε οίστρο όπως τα γατιά :D :D :D :D :cool:
 

vagosx

Well-Known Member
Και η πιστοποίηση αποφοίτησης για την φίλτατη Αντωνία μετά του ζεύγους Βεκρή.

Προβολή συνημμένου 50155
Δε γνωρίζω την ακριβή επαγγελματική τους σχέση, αλλά το ότι ο Β. με τη σύζυγο του παραβρέθηκαν στην ορκωμοσία της (μια αναμφισβήτητα πολύ σημαντική στιγμή για κάθε άνθρωπο) που οπως προαναφέρθηκε έγινε σε πανεπιστήμιο της Ρουμανιας (όχι δηλαδή δίπλα τους) για μένα δείχνει παρα πολύ ωραίους τύπους.
 

oreo

Well-Known Member
Δε γνωρίζω την ακριβή επαγγελματική τους σχέση, αλλά το ότι ο Β. με τη σύζυγο του παραβρέθηκαν στην ορκωμοσία της (μια αναμφισβήτητα πολύ σημαντική στιγμή για κάθε άνθρωπο) που οπως προαναφέρθηκε έγινε σε πανεπιστήμιο της Ρουμανιας (όχι δηλαδή δίπλα τους) για μένα δείχνει παρα πολύ ωραίους τύπους.
or investment protection, who knows?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Είδες τι καλά του την έκαναν, κανένα μέλος δεν απόρησε μέχρι τώρα :p
Το είχα επισημάνει πριν πολλά χρόνια , όταν ακόμα εσύ ήσουν μια ιδέα σε κάποιο ράφι supermarket μικρό μου μπισκοτάκι.
Είχα ρωτήσει τό τότε δεξί ✋✋✋✋ χέρι του Β. και οικονομικό του διαχειριστή, 50423, για όσους θυμούνται.
 

Georgie

Well-Known Member
Δεν γλυτώνουμε, είναι παντού



Ωχ, έρχεται κεραμίδα.
Εδώ το like για τους A flock of seagulls από το Liverpool.
Αγαπημένη μου band στα 80's
Μας τη παρουσίασε πρώτος ο Γιώργος Γκουτης στη θρυλική εκπομπή Μουσικοραμα κάπου το 83-84 .
Δεν έκαναν ποτέ.μεγαλο.ονομα στην Αγγλία αλλά για κάποιο λόγο έγιναν hype στις Ηνωμένες πολιτείες.
Τους έχω δει live σε ένα φεστιβάλ της Ιρλανδία το 2011.
Μόνο ο τραγουδιστής και synth player είναι από τα παλιά μέλη, Ο Mike Score.
Το μαλλί το έχει χάσει όλο.
Αλλά back in the day ήταν τρομερό
 

oreo

Well-Known Member
Το είχα επισημάνει πριν πολλά χρόνια , όταν ακόμα εσύ ήσουν μια ιδέα σε κάποιο ράφι supermarket μικρό μου μπισκοτάκι.
Είχα ρωτήσει τό τότε δεξί ✋✋✋✋ χέρι του Β. και οικονομικό του διαχειριστή, 50423, για όσους θυμούνται.
Τον δημητράκη?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω γιατί δεν ήμουν σε όλο το workshop
 

witcher

Well-Known Member
Α ρε ντοκτορες όλοι ..βουλγαρογιατροι και ρουμανογιατροι ένας ένας...
και ο Αναστασάκης Ουγγαρία τελείωσε. Που και Ουγγαρία οποιος θέλει πάει και γίνεται γιατρός αφού δεν απαιτεί κάτι για να μπεις στην Ιατρική όπως και σε Βουλγαρία, Ρουμανία. Απλά πληρώνεις δίδακτρα και μπαίνεις στη σχολή και βγαίνεις γιατρός μετά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό δεν μου λέει κάτι. Το θέμα είναι να υπάρχει διαφάνεια κατά τις σπουδές. Είναι απείρως πιο δύσκολο η διαλογή να γίνεται κατά τις σπουδές αντί να παραμένεις αιώνιος φοιτητής όπως γίνεται εδώ.
 

aeratos28

Just aeratos
E οι γιατροί που περνάνε από εδώ συνήθως δεν μένουν αιώνιοι φοιτητές..την τελειώνουν τη σχολή τους.
Αυτό δεν μου λέει κάτι. Το θέμα είναι να υπάρχει διαφάνεια κατά τις σπουδές. Είναι απείρως πιο δύσκολο η διαλογή να γίνεται κατά τις σπουδές αντί να παραμένεις αιώνιος φοιτητής όπως γίνεται εδώ.
 
Μπλουζα