5th WorldFUE Κω/πολη

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μετά από πρόσκληση του WorldFUE είμαι Κωνσταντινούπολη από χθες για το συνέδριο. Εδώ με όλα τα φόρουμ Γερμανικό, Γαλλικό, Ιταλικό και Τουρκικό.Δίπλα μου ο γνωστός YouTuber Joe. Πολύ ενδιαφέρουσες ανταλλαγές πληροφορίων, θα ποστάρω προσεχώς.

5C4CEFD6-883E-47F8-9A5A-EF78AA081411.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Από ομιλητές ποιοι θα είναι cvial??
Το μέλος ishrs ,πρόεδρος ελαματ ιατρός Κωνσταντίνος Αναστασάκης θα είναι το κεντρικό πρόσωπο?
Όχι????
Καλά ,πάτε με τα καλά σας? Ποιος ο λόγος του συνεδρίου .? Ανεπίδεκτοι ,τζάμπα το συνέδριο ,μια από τα ίδια όπως και τα προηγούμενα 4 θα είναι και αυτό .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σύσκεψη με Λορενζο, Erdo, Chueco (Αργεντινή), Ruston (Βραζιλία), Bruno Ferreira (Πορτογαλία). Η συζήτηση περιστράφηκε για το πως μπορούμε να εκμεταλλευτούμε την εκπαιδευτική προσφορά του Αεράτου.

EA12F430-F8BB-4CDF-B4F8-52CFBECD007B.jpeg

786A15A8-8692-4C26-98F7-DFEDA1FAE5BC.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πείτε του μπισκότου ότι ο Βραζιλίανος με το περιστατικό με τα 81g είναι μεγάλη απάτη. Το συζήτησα με τον Ruston που είναι από Βραζιλία (πολύ καλός και σοβαρός χειρούργος) και μου είπε ότι ο Tiego είναι γνωστή απάτη στην Βραζιλία. Χαρακτηριστικά μου είπε: υπάρχουν γιατροί που μπορείς.να εμπιστευτείς και γιατροί που δεν μπορείς. Ο Tiego είναι ο ορισμός της δεύτερης κατηγορίας.
 

aeratos28

Just aeratos
Έχουν χάσει τη μπάλα ,το ξέρω...σου μιλάει εμπειρία χρόνων τώρα εδώ .!! εντυπωσιασμένοι όλοι προφανώς όταν o Ruston τους λέει τι του εξηγούσα .τον ισπανουλη χαλαρό τον βλέπω όμως..εντάξει μικρός είναι θα καταλάβει σιγά σιγά και αυτός.. ο belli capelli,Μπελι ακαπελι τον βλέπω να μένει..εκτός και αν έρθει Ελλάδα και τον αναλάβει με σχέδιο μπέιζμπολ ,χόκεϊ πως διάολο τα λέει ,ταυτόχρονα με less is more και βρει την υγεία του ο άνθρωπος..
 

oreo

Well-Known Member
Πείτε του μπισκότου ότι ο Βραζιλίανος με το περιστατικό με τα 81g είναι μεγάλη απάτη. Το συζήτησα με τον Ruston που είναι από Βραζιλία (πολύ καλός και σοβαρός χειρούργος) και μου είπε ότι ο Tiego είναι γνωστή απάτη στην Βραζιλία. Χαρακτηριστικά μου είπε: υπάρχουν γιατροί που μπορείς.να εμπιστευτείς και γιατροί που δεν μπορείς. Ο Tiego είναι ο ορισμός της δεύτερης κατηγορίας.
Ρώτα την παρέα και για τον Dr,Michalis , τα 70-75g φαίνεται να τα έχει πρωινό, όπως παρουσιάζουν κάποια παιδιά στο φόρουμ ;) .
Ο Ferreira θέλει και αυτός μπροστά ένα μερεμέτι ή είναι ιδέα μου ? Είναι κ πλάγια κ δεν μπορώ να δω λεπτομέρειες.
Υ.Γ Δεν φαντάζομαι να ζηλεύει ο Ruston τον Tiego και να αναλώνεται σε κακεντρέχειες o_O
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρώτα την παρέα και για τον Dr,Michalis , τα 70-75g φαίνεται να τα έχει πρωινό, όπως παρουσιάζουν κάποια παιδιά στο φόρουμ ;) .
Ο Ferreira θέλει και αυτός μπροστά ένα μερεμέτι ή είναι ιδέα μου ? Είναι κ πλάγια κ δεν μπορώ να δω λεπτομέρειες.

Θέλει σίγουρα μπροστα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό που μπορώ να αποκαλύψω είναι ότι κατά ομολογία του Joe Tillman αλλά και του Bola που έχουν δει τον Zarev από κοντά, φοράει όντως περούκα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρώτα την παρέα και για τον Dr,Michalis , τα 70-75g φαίνεται να τα έχει πρωινό, όπως παρουσιάζουν κάποια παιδιά στο φόρουμ ;) .
Ο Ferreira θέλει και αυτός μπροστά ένα μερεμέτι ή είναι ιδέα μου ? Είναι κ πλάγια κ δεν μπορώ να δω λεπτομέρειες.
Υ.Γ Δεν φαντάζομαι να ζηλεύει ο Ruston τον Tiego και να αναλώνεται σε κακεντρέχειες o_O

Τι να ζηλέψει ρε μπισκότο, ο άλλος είναι περίπτωση Σώρρα με δηλώσεις ότι είναι ο μοναδικός χειρούργος στον κόσμο που φθάνει 120g. Ντράπηκα και που ρώτησα, είναι τόσο γνωστή περίπτωση που πιάστηκα αδιάβαστος.
 

oreo

Well-Known Member
Αυτό που μπορώ να αποκαλύψω είναι ότι κατά ομολογία του Joe Tillman αλλά και του Bola που έχουν δει τον Zarev από κοντά, φοράει όντως περούκα.
Έκανε μπαμ!!! Εκεί ο Joe έχει μυριστεί το φράγκο όπως ο καρχαρίας το αίμα , όπου γάμος και χαρά η Βασίλω πρώτη. Απο μαλλί όμως δεν βλέπω προκοπή!!! Τους πάτησες!!
 

aeratos28

Just aeratos
Είναι βαμπιρ από τα λίγα ο λιμοκοντορος αυτός ο joe..και για το μαλλί,συμφωνω..δεν μου αρέσουν οι επεμβάσεις του..καλά έχει και χρόνια που τις έχει ξεκινήσει ..αλλά δεν.
Έκανε μπαμ!!! Εκεί ο Joe έχει μυριστεί το φράγκο όπως ο καρχαρίας το αίμα , όπου γάμος και χαρά η Βασίλω πρώτη. Απο μαλλί όμως δεν βλέπω προκοπή!!! Τους πάτησες!!
 

oreo

Well-Known Member
Τι να ζηλέψει ρε μπισκότο, ο άλλος είναι περίπτωση Σώρρα με δηλώσεις ότι είναι ο μοναδικός χειρούργος στον κόσμο που φθάνει 120g. Ντράπηκα και που ρώτησα, είναι τόσο γνωστή περίπτωση που πιάστηκα αδιάβαστος.
Έπρεπε να του πεις οτι τα νέα απο την φαβέλα δεν φτάνουν έτσι εύκολα Κολωνάκι :p
Πάντως έχει χειρουργήσει πόλλλους celebrities. Αυτό σαν πληροφορία , αν το πάρουμε αναλογικά με την Ελλάδα, καλό δεν το λες !!!
 
Μπλουζα