3746741, dr. rahal, fue, 2000 grafts, 23/11/2013

Δημητρης38

Active Member
Νομίζεις λάθος, και αυτός που δεν έχει επιτυχημένη μμ έχει περισσότερους λόγους να ξαναγράψει.

Σωστο !!!
Υπαρχουν αναλογες περιπτωσεις στο Φορουμ εξαλλου με χρηστες που δεν μεινανε ικανοποιημενοι απο το αποτελεσμα και ποσταρανε φωτογραφιες με το αποτελεσμα της επεμβασης τους.

Απο την στιγμη ομως που ξεκινησε να γραφει πληροφοριες συνεχως για τον Γιατρο και την επεμβαση που προτιθεται να κανει, επρεπε και να το τελειωσει, ανεξαρτητα απο το καλο/ασχημο αποτελεσμα που ενδεχετε να εχει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Σωστο !!!
Υπαρχουν αναλογες περιπτωσεις στο Φορουμ εξαλλου με χρηστες που δεν μεινανε ικανοποιημενοι απο το αποτελεσμα και ποσταρανε φωτογραφιες με το αποτελεσμα της επεμβασης τους.

Ομως.....
Οταν καποιος μπαινει στην διαδικασια να γραψει οτι προτιθεται να ταξιδεψει σε Γιατρο του εξωτερικου (Rahal/Canada) για να κανει την επεμβαση που εχει προγραμματισει, να ερχεται σε επαφη με χρηστες του Φορουμ πληρώνοντας τα εξοδα τους για να ταξιδεψουνε παρεα μαζι του, να συλλεγει πληροφοριες απο το Φορουμ, ενημερωνοντας παραλληλα συνεχως μεχρι και την στιγμη του αποτελεσματος... τοτε προσωπικα και εγω πιστευω οτι ξενερωσε απο το τελικο αποτελεσμα και απλα δεν θελει να αποδειξει στο φορουμ και τον εαυτο του οτι εξαπατηθηκε με τις επιλογες που ακολουθησε. Απο την στιγμη που το ξεκινησε, επρεπε και να το τελειωσει, ανεξαρτητα απο το καλο/ασχημο αποτελεσμα που ενδεχετε να εχει.
Το ενδεχόμενο κάποιος να αντιμετωπίζει τόσο σοβαρά θέματα στη ζωή του που η ασχολία με ένα forum τριχόπτωσης να είναι εκτός πραγματικότητας, το εξετάζουμε;

στάλθηκε από το Vertu μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δημητρης38

Active Member
Το ενδεχόμενο κάποιος να αντιμετωπίζει τόσο σοβαρά θέματα στη ζωή του που η ασχολία με ένα forum τριχόπτωσης να είναι εκτός πραγματικότητας, το εξετάζουμε;

στάλθηκε από το Vertu μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φυσικα και το εξεταζουμε ... θα μπορουσε ομως να αφιερωσει 2-3 λεπτα απο τον χρονο του να ενημερωσει οπως εκανε και στο παρελθον. Δηλαδη τωρα ειναι καλυτερα να μπαινει ο συνοδος του να γραφει γιαυτον ?
Σε αυτον πως του τα λεει δηλαδη ?

Τελος παντων δεν το συνεχιζω απλα ευχομαι αν πραγματικα εκανε την επεμβαση που εγραφε να ειχε και το αποτελεσμα που θελει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Bouklas

Well-Known Member
Το ενδεχόμενο κάποιος να αντιμετωπίζει τόσο σοβαρά θέματα στη ζωή του που η ασχολία με ένα forum τριχόπτωσης να είναι εκτός πραγματικότητας, το εξετάζουμε;

στάλθηκε από το Vertu μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ όσες φορες ερχόμουν να δω το νήμα για κάποιο νέο, τον έβλεπα είτε online, είτε οτι μπήκε πριν λίγες μέρες. Οποτε έστω 2 κουβέντες και 2 φωτό μπορούσε να ανεβάσει.
 

zotrix

Active Member
Δε νομίζω ότι ένα update θα του επαιρνε παραπάνω από 30 λεπτά, δηλαδή να πάρει 4-5 φωτογραφίες και να γράψει την εμπειρία του εν συντομία και μετά ας μην ξαναέγραφε, δηλαδή να παίρναμε μια πληροφορία για το κατά πόσο ο γιατρός του έκανε καλή δουλειά (που μακάρι να του έκανε) και ας μας ενημέρωνε ότι δεν θα ξαναγράψει. Τώρα έτσι όπως είναι το νήμα, κάποιοι που σκεφτόντουσαν απο το φόρουμ για να κάνουν στον Ραχάλ ίσως είναι μπερδεμένοι.

Anyway, μακάρι και πάλι το παιδί να είχε μια ακρως επιτυχημένη μεταμόσχευση.
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Εγώ όσες φορες ερχόμουν να δω το νήμα για κάποιο νέο, τον έβλεπα είτε online, είτε οτι μπήκε πριν λίγες μέρες. Οποτε έστω 2 κουβέντες και 2 φωτό μπορούσε να ανεβάσει.
Ένας φίλος σου έχει χάσει τον πατέρα του και είναι χάλια από διάθεση τώρα. Εσύ, σαν καλός φίλος, τον παίρνεις τηλέφωνο και ανάμεσα στα άλλα του προτείνεις να βγείτε έξω να περάσετε καλά. Σου εξηγεί ότι δεν έχει όρεξη αυτό τον καιρό, αλλά εσύ επιμένεις προσπαθώντας να βοηθήσεις και εν τέλει καταφέρνεις να τον πείσεις και βγαίνετε έξω. Σε όλη την έξοδο είναι λιγομίλητος και κοιτάει το ταβάνι. Εσύ τα παίρνεις και τον ρωτάς "Τι θα γίνει, έτσι θα είσαι απόψε; Αφού ήρθες και ήρθες, χαλάρωσε λίγο, διασκέδασε". Το πρόβλημα είναι ότι εσύ θες να τον βοηθήσεις μεν, αλλά με τους δικούς σου όρους και από τη δική σου σκοπιά, που μπορεί να μην συμπίπτει με την απέναντι.

Το πρόβλημα το δικό μου τώρα μπορεί να είναι ότι δεν μπορώ να τερματίσω το Call of Duty και το πρόβλημα ενός άλλου ότι δεν μπορεί να αγοράσει στο παιδί του μια σοκολάτα. Και τα δυο προβλήματα από την υποκειμενική οπτική γωνία του κάθε ενός είναι μεγάλα. Το να κατακρίνεις ότι δεν σε ενημερώνει κάποιος για τη μμ του είναι θεμιτό αλλά εγωιστικό, γιατί δεν ξέρεις τι συμβαίνει στην "απέναντι" πραγματικότητα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
o stripar μας ειπε οτι δεν θα υπαρχει καμια ενημερωση για αυτη τη μμ ουτε για καποιες αλλες γιατι απλα ξενερωσαν με καποια μηνυματα μελων. Εφοσον μας το ξεκαθαριζει γιατι ψαχνουμε για προσωπικα προβληματα?
φυσικα και καποιος μπορει να εχει προβληματα στη ζωη του και να μην ενδιαφερεται για το φορουμ και το τι γραφει ο καθενας και ειναι αποδεκτο.
Εδω ομως ειναι αλλος ο λογος συμφωνα με τα λεγομενα. οπως και να εχει εγω σεβομαι την επιλογη του στο οτι δε θελει να γραψει. δικαιωμα του ειναι και δεν τον υποχρεωνει κανενας. ο καθενας βγαζει τα δικα του συμπερασματα.
 

Bouklas

Well-Known Member
Ένας φίλος σου έχει χάσει τον πατέρα του και είναι χάλια από διάθεση τώρα. Εσύ, σαν καλός φίλος, τον παίρνεις τηλέφωνο και ανάμεσα στα άλλα του προτείνεις να βγείτε έξω να περάσετε καλά. Σου εξηγεί ότι δεν έχει όρεξη αυτό τον καιρό, αλλά εσύ επιμένεις προσπαθώντας να βοηθήσεις και εν τέλει καταφέρνεις να τον πείσεις και βγαίνετε έξω. Σε όλη την έξοδο είναι λιγομίλητος και κοιτάει το ταβάνι. Εσύ τα παίρνεις και τον ρωτάς "Τι θα γίνει, έτσι θα είσαι απόψε; Αφού ήρθες και ήρθες, χαλάρωσε λίγο, διασκέδασε". Το πρόβλημα είναι ότι εσύ θες να τον βοηθήσεις μεν, αλλά με τους δικούς σου όρους και από τη δική σου σκοπιά, που μπορεί να μην συμπίπτει με την απέναντι.

Το πρόβλημα το δικό μου τώρα μπορεί να είναι ότι δεν μπορώ να τερματίσω το Call of Duty και το πρόβλημα ενός άλλου ότι δεν μπορεί να αγοράσει στο παιδί του μια σοκολάτα. Και τα δυο προβλήματα από την υποκειμενική οπτική γωνία του κάθε ενός είναι μεγάλα. Το να κατακρίνεις ότι δεν σε ενημερώνει κάποιος για τη μμ του είναι θεμιτό αλλά εγωιστικό, γιατί δεν ξέρεις τι συμβαίνει στην "απέναντι" πραγματικότητα.

Soralteno συμφωνώ, μπορεί να του έχουν τύχει κάποια από τα σενάρια που έγραψες και ακόμη χειρότερα. Μπορεί επίσης να του τύχανε και όσα έχω στο μυαλό μου. Οποτε που καταλήγουμε? Και οι 2 μας σε υποθέσεις, το παιδί ομως αφου μπαίνει στο φόρουμ θα μπορούσε να γράψει έστω 2 σειρούλες γραμμές. 2 χρονια πέρασαν.

Απλώς σαν αναφορά, από την αρχή ήταν αρνητικός στο να κάνει ενημερώσεις. Όταν στο οχτάμηνο τον ρώτησαν πως πάει η κατάσταση απάντησε "Δεν υπαρχει κανενας λογος να βαλω φωτο σημερα με το καινουριο graft που εσκασε στις 12:23 το μεσημερι."

Άσε δε που και στις αρχές του νήματος είχε υποσχεθεί να ενημερώσει με φωτογραφίες και πληροφορίες για την μεταμόσχευση στον Καναδά. Κάτι που φυσικά δεν έγινε ποτέ και όσοι τόλμησαν να ρωτήσουν πήραν την παράξενη απάντηση που έγραψα πιο πάνω.

Αφού λοιπόν δεν έχουμε νέα από τον ίδιο ο καθένας ας βγάλει-υποθέσει τα συμπεράσματα του. Εγώ μένω στην δική μου έκβαση που βασίζεται στις κινήσεις του, από την αρχή μέχρι το τέλος. Μαζί και με την πληροφόρηση που έλαβα.
 

andy.k

Active member
Το ενδεχόμενο να ξενερωνει κάποιος με τον πόλεμο που ξεσπάει μεταξύ διαφόρων μελών ενώ αυτός προσπαθεί απλά να ενημερώσει? Το ότι πολλές εχει σχεδον ζητηθει να αγοράζει καποιος καινουρια καλυτερη καμερα για να δούμε την ακρίβεια του αποτελεσματος
επειδή αυτή που έχει δε τα δείχνει καλά? Ή ότι κάποιες φορές σχεδόν ζητείται να πάρει κάποιος τη στάση του πελαργού για να φαίνεται αυτό που πρέπει οντως να φαίνεται? Και φυσικά οι φωτό να ποσταρονται όταν θέλουν κάποιοι...όχι όταν μπορεί ο φωτογραφιζομενος...Παιδιά σορρυ αλλά μερικά πράγματα παρόλο που δεν έχω πολύ καιρό εδώ μέσα...είναι καπως...δλδ και μαλλιά να έβγαλε μετα τη μμ ο ανοιξας το θεμα, έτσι που ορμάμε όλοι θα του πέσουν πάλι...
 

Bouklas

Well-Known Member
o stripar μας ειπε οτι δεν θα υπαρχει καμια ενημερωση για αυτη τη μμ ουτε για καποιες αλλες γιατι απλα ξενερωσαν με καποια μηνυματα μελων. Εφοσον μας το ξεκαθαριζει γιατι ψαχνουμε για προσωπικα προβληματα?
φυσικα και καποιος μπορει να εχει προβληματα στη ζωη του και να μην ενδιαφερεται για το φορουμ και το τι γραφει ο καθενας και ειναι αποδεκτο.
Εδω ομως ειναι αλλος ο λογος συμφωνα με τα λεγομενα. οπως και να εχει εγω σεβομαι την επιλογη του στο οτι δε θελει να γραψει. δικαιωμα του ειναι και δεν τον υποχρεωνει κανενας. ο καθενας βγαζει τα δικα του συμπερασματα.
Νομίζω είσαι υποχρεωμένος να ενημερώσεις από την στιγμή που άνοιξες νήμα. Θυμάμαι σε ένα αντίστοιχο (δεν θυμάμαι ποιος mod) είχαν "απειλήσει" πως το θέμα θα διαγραφει εάν δεν γίνει ενημέρωση.

Ο Stripar δεν ξέρω τι εννοούσε με αυτά που έγραψε, για αυτόν τον ρωτάω. Εάν είναι έτσι όποως τα γραφεις τότε για μένα είναι δικαιολογίες, για ξενερωμενα μέλη θυμάμαι ουυυ από όταν ήμουν νέο μέλος εδώ μέσα, δεν πιστεύω σε τέτοια επιχειρήματα. Μια καλή μεταμόσχευση ανεβαίνει, δείχνετε, την βλέπουν όλοι και ξεχωρίζει, οι ξενερωμενοι μένουν ξενερωμενοι πάντα δεν αλλάζει κάτι.
 

Stripar

Established Member
Δέν έχουν έστι ακριβώς τα πράγματα φίλε @Bouklas και εν παση περιπώση ΔΕΝ είναι εκεί η ουσία!.

Εδώ πρίν πανε ΚΑΝ να κάνουν μτχ , σκέφτονται άν θα πρέπει να ανοίξουν νήμα (με όλο το κακό συναπάντεμα)...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zotrix

Active Member
φίλε stripar μήπως πρέπει να μας πεις τι ακριβως συνέβη με σένα και τον γιατρό; Γιατί ίσως εκει είναι το ζουμί
 

andy.k

Active member
Νομίζω είσαι υποχρεωμένος να ενημερώσεις από την στιγμή που άνοιξες νήμα

Προφανώς εννοεις ηθική υποχρέωση...όπως είναι και ηθική υποχρέωση όσων παρακολουθούν το νήμα να είναι υπομονετικοι και διακριτικοι κατά την παρακολούθηση του...
 

Stripar

Established Member
φίλε stripar μήπως πρέπει να μας πεις τι ακριβως συνέβη με σένα και τον γιατρό; Γιατί ίσως εκει είναι το ζουμί
Έχω πεί φίλε...και πίστεψέ με ΔΕΝ είναι εκεί το ζουμί...

o stripar μας ειπε οτι δεν θα υπαρχει καμια ενημερωση για αυτη τη μμ ουτε για καποιες αλλες γιατι απλα ξενερωσαν με καποια μηνυματα μελων. Εφοσον μας το ξεκαθαριζει γιατι ψαχνουμε για προσωπικα προβληματα?
 

Panos1982

Well-Known Member
Εγω εκανα την μμ το 2009 στο καναδα κ αν δεν υπηρχαν 2 ατομα σαν παραδειγμα τοτε ο κομπ κ ο τσακαλος (2006) που ειχαν παει εξωτερικο και καποια αλλη παρεα παιδιων τοτε που συναντιομασταν συχνα και ολα αυτα που σημερα σας ειναι δεδομενα τοτε μας ηταν πρωτογνωρα.... πολυ πιθανον να ειχα παει σε καμμια ελληνικη κλινικη σφαγειο κ να ειχα αποτελεσμα ανυπαρκτο, θυλακες πεταμενους για παντα κ μια ουλη δωρο οπως ειχε κ ο ενας φιλος της παρεας...κ ανοιγαμε ο ενας τα ματια στον αλλον για το θεμα μεταμοσχευσης με την ανταλλαγη πληροφοριων....
Ο πρωτος κ κυριοτερος λογος που εγραψα για την μμ μου τοτε το 2009 ηταν απο ευγνωμοσυνη κ δε θα το ξεχασω ποτε αυτο....γιατι οταν χρειαζομουν απελπισμενα πληροφοριες κ βοηθεια κατευθυνσης ευτυχως τα ειχα κ τοτε ηταν δυσευρετες οχι οπως τωρα....
και ηθελα να ειμαι κι εγω ενας απ αυτους που προσφεραν αυτη τη βοηθεια σε καποια αλλα παιδια που θα ερχοντουσαν στη θεση π ημουν εγω....

Οπως λεει κ ο μπουκλας μαλακες υπηρχαν κ θα υπαρχουν... αλλα δε τα γραψαμε γι αυτους....τα γραψαμε για τους αλλους που τα χρειαζονταν....

Συγκεκριμενα ο ραχαλ οντως ειναι ενας γιατρος που αν θες να μαθεις πληροφοριες μπορεις να βρεις χιλιαδες στα φορουμ εξωτερικου οπως ειπε κ ενα αλλο μελος πιο πανω....

Συγχαρητηρια στον στριπαρ που δειχνει ενα εξαιρετικο ατομο κ βοηθαει οσο μπορει με τις γνωσεις του κ τη συμπεριφορα του....
 

aeratos28

Just aeratos
οποίος δεν ενημερώνει για μένα είναι ξενερωμενος από το αποτέλεσμα που έχει πάρει και ότι έχει δώσει τζάμπα τα λεφτά του..πολύ σωστά είπε κάποιος νωρίτερα ότι όταν είναι για συμβουλές ή οτιδήποτε άλλο είναι ολημερα μέσα στο φόρουμ με ερωτήσεις..μόλις κάνουν καμία εμφύτευση και θεωρούν ότι (έλυσαν) το πρόβλημα τους εξαφανίζονται..εξηγήσεις τύπου ότι έχει προσωπικά προβλήματα και δεν προλαβαίνει κτλ τις θεωρώ ανόητες και υποτιμητικες.. ρε panos 1982 τι λες και εσύ τώρα?τι μας είναι δεδομένο?μήπως πρέπει να σας ευγνωμονούμε κιόλας?για πόιο λόγο??τα έχετε παρεξηγήσει λίγο τα πράγματα.ο καθένας εδώ λέει το δικό του.ότι πηγες εσύ το 2009 μετά από συζητήσεις με τον comb και τι έγινε?ποιον βοηθησες??αν μπαίνει κάποιος απλά και διαβάζει το φόρουμ και νομίζει ότι βοηθείται από εδώ έχει αυταπάτες..πηγές εσύ Καναδά,είχες οκ αποτέλεσμα,πήγαν άλλοι και και ε τα λεφτά τους..απλά τους κατέσφαξαν και κλαίνε τη μοίρα τους.και εσείς από ξένα site ενημερωνοσασταν όπως και εγώ για πάνω από 10 χρόνια τώρα και προσωπικά τώρα μιλάω έχω πληρώσει για consultation όσα έχει πληρώσει κάποιος για μια εμφύτευση σε μεγάλο γιατρό δηλαδή πάνω από 10000€..οπότε Σταματήστε κάποιοι πιο (παλιοί) του φόρουμ να φερεστε σαν Νοστραδαμοι,δεν έχετε κάνει κάτι απίστευτο και δεν γνωρίζετε και τα παντα
 

Panos1982

Well-Known Member
Αερατε 28 δε πριστανω κανενα νοστραδαμο κ κακως ανοιγω διαλογο μαζι σου....
Ειπα ευκολα κ ξεκαθαρα οτι εγραψα για να βοηθησω μεσω πληροφοριων κ εμπειριων μου τα ατομα που το χρειαζονται....απο κει κ περα αυτα που λες βερεσε τ ακουω κ ειναι ο λογος που εχει ωθησει τον αγγελο κ τα αλλα παιδια που ειπε ο στριπαρ να μην θελουν πλεον να μπουν να μιλανε....εγω δε τους κατακρινω καθολου μαλιστα...
Αυτα... κ μην ελπιζεις οτι θα απαντησω ξανα σε σενα η σε καποιον αλλον του ειδους σου παρα μονο σε οποιον αξιζει της προσοχης μου...
Περαστικα σου
 

aeratos28

Just aeratos
τώρα με έκανες χώμα,τι να σου πω!περαστικα σου λεει..χαχα!γι αυτό δεν αξίζει κανείς από εσας εκτός μερικών εξαιρέσεων εδώ στο φορουμ.ούτε και εμένα με ενδιαφέρει να ανοιξω διάλογο καν μαζί σου,γι αυτό και δεν έχω απευθυνθεί σε εσένα ποτέ,αλλά κουβεντες τύπου ότι τα έχουμε δεδομένα κτλ δεν μου αρέσουν γιατί και δεν ξέρεις τι εχει κάνει ο καθένας και λες ότι να ναι όπως και διάφοροι άλλοι..το λέω για σένα τώρα γιατί εσύ πέταξες την χαζομαρα τώρα....τέλος πάντων δεν είσαι τίποτα αξιόλογο ούτε εσύ,ούτε κανένας εδώ μέσα για να αναζηταω την προσοχή σου,τι νομίζεις για τον εαυτό σου και εσύ τώρα οτι εισαι τρεχα γυρευε τώρα!το είδος το δικό σου είναι που νομίζει ότι είναι και κάτι και το πιστευει και το γραφει κιολας ειναι το χειροτερο..οι ηρωες του πληκτρολογιου..δεν θα σου απαντουσα ούτε τώρα απλά πας να βγεις υπεράνω άνευ λογου και αιτίας..αλλιώς δεν αξίζει να απαντάει καν κάποιος σε φαντασμένα σαν και εσένα άτομα..καληνύχτα και τέλος ή κουβέντα.βαριεμαι
 

giannis1991

Well-Known Member
Αερατε θελω να μου πεις αληθεια...καταλαβες να λεει ο Πανος οτι του χρωστας μηπως και κανα καφε?απλα εξηγησε οτι μεσα απο το φορουμ και απο τα αποτελεσματα πολλων καταλαβε οτι στην Ελλαδα σφαζουν και στο Εξωτερικο καποιοι κανουν καλη δουλεια βλεποντας φωτο ρεαλιστικες απο πολλες οπτικες γωνιες κτλπ. και συναντωντας τους απο κοντα...δλδ αν δεν ηταν στο φορουμ που θα τα μαθαινε αυτα?αρα δεν χρωσταει ενα ευχαριστω που βρεθηκε εδω και που καποιοι ουσιαστικα μονο με την παροθσια τους τον κατευθυναν?εσυ γιατι γραφτηκες στο φορουμ?αφου λογικα τα ξερεις ολα και δεν περιμενεις να δεις ουτε αποτελεσματα ουτε τιποτα...επισης κανενας δεν ειπε οτι ξερει τα παντα ουτε κατι τετοιο...και απαντας στον Πανο λες και ειπε σε εσενα προσωπικα οτι τα εχεις δεδομενα...ισως ειναι καποιοι αλλοι που μπορει να τα εχουν και στο κατω κατω πες ωραια και πολιτισμενα τι ακριβως εννοει καινοτι διαφωνεις...οχι με αυτον τον τροπο εκτος και αν εισαι απο αυτους που και μονοι τους να ειναι τσακωνονται με τοννεαυτο τους...ολα τους φταινε...επισης λες ενημερωνονταν τα παιδια απο ξενα σαιτ...ε ναι ενημερωνονταν καιναπο ξενα σαιτ και λεγανε και τις προσωπικες εμπειριες τους πουβτο κακο...τεςπα βλεποντας ξανα το ποστ σου εκει που λες οτι αν πιστευει κανεις οτι θα τον βοηθησει αυτο το σαιτ εχει αυταπατες τοτε εσυ γιατι ηρθες για να μας διδαξεις?
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Παιδιά για να πω και εγώ την άποψη μου, ειναι όντως κρίμα να μην έχουμε feedback ειδικά απο τέτοια περιστατικά που όλοι το θέλαμε. Το να μην απαντήσει κάποιος δεν σημαίνει τίποτα, ούτε οτι πήγε κακά, ούτε οτι πήγε καλά. Όλα τα ενδεχόμενα παίζουν. Και φυσικά κανείς δεν ειναι υποχρεωμένος να ποστάρει. Εγώ με την σειρά μου θεωρώ πολύτιμη την συμβολή των παλιών και ειδικά του πάνου που ειναι απο τους πλέον στοχασμένους στο φόρουμ με ουσιαστικές γνώσεις, φοβερή στρατηγική και πολύτιμη συνεισφορά. Αν δεν ηταν παιδιά όπως ο πάνος και άλλοι παλαιοί, θα είχαμε πάει σαν πρόβατα σε σφαγή. Για αυτό και εγώ θέλησα να παρουσιάσω την δική μου περίπτωση υπερ αναλυτικά για να φωτίσουν όλες οι πτυχές μια μεταμόσχευσης σε όλες τις φάσεις όσο πιο καθαρά γίνεται, και ελπίζω να βοήθησα λίγο.
 
Μπλουζα