2η μμ fue 1.811 grafts στην LP clinic (Παπανικολάου Λευτέρης)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Λοιπον παλαβοι επανέρχομαι...
Μερα 9η...

Screenshot_20210707_135128_com.android.gallery3d_edit_387950354226740.jpg
Screenshot_20210707_135201_com.android.gallery3d_edit_387900921574664.jpg
Screenshot_20210707_135206_com.android.gallery3d_edit_387886613660083.jpg
Screenshot_20210707_135217_com.android.gallery3d_edit_387873605449668.jpg
Screenshot_20210707_135118_com.android.gallery3d_edit_388249511933465.jpg
Screenshot_20210707_135139_com.android.gallery3d_edit_388290467575126.jpg
 

Greg83

Member
Καλη επιτυχια φιλε μου, πιστευω οτι με την δευτερη σου επεμβαση θα κλεισει ακομα πιο ικανοποιητικα το crown σου, οποτε ξενοιαζεις και ξεχνας τοπικ κλπ.. Η μονη μου ενσταση ειναι η αραιη τοποθετηση και τα 2τριχα-3τριχα τριχοθυλακια που εχει τοποθετησει μπροστα ο doc. Αυτο μονο, κατα τα αλλα σου ευχομαι οτι καλυτερο!
 

Ibarumah

Active Member
Καλη επιτυχια φιλε μου, πιστευω οτι με την δευτερη σου επεμβαση θα κλεισει ακομα πιο ικανοποιητικα το crown σου, οποτε ξενοιαζεις και ξεχνας τοπικ κλπ.. Η μονη μου ενσταση ειναι η αραιη τοποθετηση και τα 2τριχα-3τριχα τριχοθυλακια που εχει τοποθετησει μπροστα ο doc. Αυτο μονο, κατα τα αλλα σου ευχομαι οτι καλυτερο!

Ευχαριστώ φίλε μου. Αραιη τοποθετηση σε πιο σημείο αναφέρεσαι;
Οσο για 2τριχα κτλ στη hairline αφου απτα 1.820 grafts τα 100 ηταν μονοτριχα.
 

aeratos28

Just aeratos
Ναι ναι..εννοείται αυτό..να έρθει 2 μέρες πριν την επεμβαση μόνο για να γίνει και η κατάλληλη ξενάγηση πρώτα ..Μυκήνες ,παλαμιδι ,Μπούρτζι και μετά από όλα αυτά θα καταλήξουμε για γουρνοπουλα ,γκιοσα κοντοσούβλι,μπογάνα κτλ..αλλάε μέτρο όλα αυτά γτ...less is more.! Το τονιζω.χαχαχααχα
Στην τελική μπορεί να κατέβει Αργολίδα, για κάτ’ οίκον επέμβαση.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κοίτα, για πριν την επέμβαση επιβάλλεται το less is more γιατί αν γίνει δαυλί από τα κρεατικά και τις οινοποσίες σε βλέπω με hairline στα 2cm.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Greg83

Member
Ευχαριστώ φίλε μου. Αραιη τοποθετηση σε πιο σημείο αναφέρεσαι;
Οσο για 2τριχα κτλ στη hairline αφου απτα 1.820 grafts τα 100 ηταν μονοτριχα.

Ωπα τωρα το ειδα οτι ο λογος σου ειναι 2.9 κ για αυτο ειχες τοσα λιγα μονοτριχα! Σορρυ μου ξεφυγε..Οσο για την αραιη τοποθετηση, ισως στους κροταφους να μπορουσε να βαλει κατι παραπανω αλλα ο γιατρος γνωριζει καλυτερα. Πιστευω θα εχεις ωραιο αποτελεσμα κ το crown σου θα τουμπανιασει. Υπομονη τωρα κ προσοχη στον ηλιο τωρα το καλοκαιρι!
 

aeratos28

Just aeratos
Θα ρίξει το punch μέσα στο ποτήρι που θα πάω να ρίξω το κρασάκι και θα μου πει....stop..!!,χειρουργώ.!
Σαν την παλιά διαφήμιση της αστυνομίας για την οδήγηση και το ποτό.χαχαχαχααχαχ
Κοίτα. για πριν την επέμβαση επιβάλλεται το less is more γιατί αν γίνει δαυλί από τα κρεατικά και τις οινοποσίες σε βλέπω με hairline στα 2cm.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Μερα 17η....
Δεν έχει παρατηρηθει πτώση των νεων τριχων ακομα...
Πισω το crown έχει αρχίσει και μαυρίζει αρκετα. Οποτε πιστευω αυτο σημαινει οτι το τελικό αποτέλεσμα θα ειναι πολυ καλο, ειδικά πισω.
Ειμαι σε διακοπες οποτε φωτος θα βαλω την επκμενη βδομάδα που θα γυρισω.

Μενω κατι 10 λεπτα - 15λεπτα στον ηλιο ελπίζω μην ειναι υπερβολικά ωστε να δημιουργήσουν κανα θεμα.
 

Ibarumah

Active Member
Μπροστα που εχω κανει πυκνωση στη hairline κ πιο πισω δε βαζω τωρα φωτος γιστι εκει εχω ηδη μαλλι και δε φσινεται διαφορα ακομα. Θα πρεπει να μεγαλώσουν καλα οι νεες τριχεςνγια να φανει διαφορα
 

Ibarumah

Active Member
Καλημερα παιδια.
1 μήνας...
Να δουμε λιγο τη δοτρια που για αλλη μια φορα μου λέγατε με το μεγαλο puncher θαναι κατεστραμενη, γεματη τρύπες, σα ναχει πέσει ναρκη και ολα αυτα;
Αγνοηστε το crown, εχει μπει λιγο topik.
Για παμε να δουμε...

Screenshot_20210803_102526_com.android.gallery3d.jpg
Screenshot_20210803_102506_com.android.gallery3d.jpg
Screenshot_20210803_102459.jpg


Screenshot_20210803_102434_com.android.gallery3d.jpg
 

aeratos28

Just aeratos
Πήγα ξανά πίσω να δω που σου είπαμε ότι θα είναι κατεστραμμένη..μάντεψε,δεν το βρήκα..ότι δεν είναι εικόνα αυτή με τα τεράστια dots που σου είχε αφήσει η πρώτη επέμβαση με μόλις 2-2.5κ grafts σου είπαμε..το ότι προσπαθείς να βγάλεις σωστό το 1.1++ punch που χρησιμοποιεί ο Παπανικολάου είναι και λίγο εξοργιστικο ..το ότι έβαλες με μακρύτερο μαλλί φωτό και δεν φαίνεται κάτι τι σημαίνει??για βάλε μηχανή ,κάνε κοντό κούρεμα φουλ και ξαναβάλε φωτό..και βγες έξω στο δρόμο και βγαλε..με μακρύ μαλλί φίλε ούτε το στριπ δεν φαίνεται..μην γίνεσαι περίεργος και ψάχνεσαι..είπαμε πιο πίσω σε μνμ ότι οκ,το αφήνουμε αυτό το θέμα αλλά εσύ συνεχίζεις..επόμενη φωτό της δοτριας λοιπόν που θα ανεβάσεις να είναι σε εξωτερικές συνθήκες ,να χτυπάει φως ημέρας με κούρεμα από μηχανή και να σε βγάλει κάποιος από πίσω..για να δεις και εσύ αυτό που είδαμε και εμείς και σχολιάσαμε τα dots.
 

Ibarumah

Active Member
Πήγα ξανά πίσω να δω που σου είπαμε ότι θα είναι κατεστραμμένη..μάντεψε,δεν το βρήκα..ότι δεν είναι εικόνα αυτή με τα τεράστια dots που σου είχε αφήσει η πρώτη επέμβαση με μόλις 2-2.5κ grafts σου είπαμε..το ότι προσπαθείς να βγάλεις σωστό το 1.1++ punch που χρησιμοποιεί ο Παπανικολάου είναι και λίγο εξοργιστικο ..το ότι έβαλες με μακρύτερο μαλλί φωτό και δεν φαίνεται κάτι τι σημαίνει??για βάλε μηχανή ,κάνε κοντό κούρεμα φουλ και ξαναβάλε φωτό..και βγες έξω στο δρόμο και βγαλε..με μακρύ μαλλί φίλε ούτε το στριπ δεν φαίνεται..μην γίνεσαι περίεργος και ψάχνεσαι..είπαμε πιο πίσω σε μνμ ότι οκ,το αφήνουμε αυτό το θέμα αλλά εσύ συνεχίζεις..επόμενη φωτό της δοτριας λοιπόν που θα ανεβάσεις να είναι σε εξωτερικές συνθήκες ,να χτυπάει φως ημέρας με κούρεμα από μηχανή και να σε βγάλει κάποιος από πίσω..για να δεις και εσύ αυτό που είδαμε και εμείς και σχολιάσαμε τα dots.

Μα δεν ξυριζω ρε
Πήγα ξανά πίσω να δω που σου είπαμε ότι θα είναι κατεστραμμένη..μάντεψε,δεν το βρήκα..ότι δεν είναι εικόνα αυτή με τα τεράστια dots που σου είχε αφήσει η πρώτη επέμβαση με μόλις 2-2.5κ grafts σου είπαμε..το ότι προσπαθείς να βγάλεις σωστό το 1.1++ punch που χρησιμοποιεί ο Παπανικολάου είναι και λίγο εξοργιστικο ..το ότι έβαλες με μακρύτερο μαλλί φωτό και δεν φαίνεται κάτι τι σημαίνει??για βάλε μηχανή ,κάνε κοντό κούρεμα φουλ και ξαναβάλε φωτό..και βγες έξω στο δρόμο και βγαλε..με μακρύ μαλλί φίλε ούτε το στριπ δεν φαίνεται..μην γίνεσαι περίεργος και ψάχνεσαι..είπαμε πιο πίσω σε μνμ ότι οκ,το αφήνουμε αυτό το θέμα αλλά εσύ συνεχίζεις..επόμενη φωτό της δοτριας λοιπόν που θα ανεβάσεις να είναι σε εξωτερικές συνθήκες ,να χτυπάει φως ημέρας με κούρεμα από μηχανή και να σε βγάλει κάποιος από πίσω..για να δεις και εσύ αυτό που είδαμε και εμείς και σχολιάσαμε τα dots.

Ποστ#37, 2η σελιδα: "κρατήρες δημιουργούν αυτο το μέγεθος τιυ puncher"
Κρατήρες εγω δε βλέπω.
Εδω κ πριν αν δεις τη δοτρια που μόλις βγηκαν τρίχες σα ναμαι κουρεμενος με τη 1η σκαλα της μηχανης παλι δσν έβλεπες κρατήρες.

Scarring φιλε αερατε προφανως κ κ υπάρχει σε ολους, απλα δεν βλεπω και κρατήρες. Βασικα τωρα δε βλέπω τιποτα αλλα κ με δοτρια 2μιση εβδοναδων απο μμ και τρίχα ουτε μισό χιλιοστο παλι δεν εβλεπα κρατηρες.
Μη νευριαζεις δεν ειπα κατι για να τσακωθουμε, ειδικα με σένα που εισαι κ συμπάθεια μου(σοβαρά το λεω).
Αλλα οκ ας μη επαναφέρουμε τησυζητηση εκει, έχεις δικιο.
 

aeratos28

Just aeratos
Ναι.μιλησες για καταστροφή της δοτριας ότι είπαμε κτλ..αυτό έψαχνα και δεν το βρήκα.οτι έχει κρατήρες ισχύει.δεν γίνεται να μην έχει κρατήρες.το ότι δεν τα ξυρίζεις ,δεν έχει να λέει κάτι..ότι κάνει ζημιά στα δίπλα τριχοθυλάκια αυτό το punch σου εξηγούμε και δεν λες να το καταλάβεις..εδώ και πόσα χρόνια το λέμε ότι αποφεύγουμε γιατρούς κλινικές που δουλεύουν punch πάνω από 1-1.1 για όλους τους τεκμηριωμένος λόγους και εσύ προσπαθείς να μας πεις το αντίθετο ως σωστό .δεν είναι ρε φιλαράκι ,μην πας να μας κάνεις τη νύχτα μέρα..είσαι λάθος και δεν λες να το καταλάβεις και προσπαθείς να βγάλεις όλους τους άλλους λάθος..είπες μόνος σου πιο πίσω να λήξει η κουβέντα και το σεβαστηκαμε..μην προκαλείς να συνεχιστεί λοιπόν
Μα δεν ξυριζω ρε


Ποστ#37, 2η σελιδα: "κρατήρες δημιουργούν αυτο το μέγεθος τιυ puncher"
Κρατήρες εγω δε βλέπω.
Εδω κ πριν αν δεις τη δοτρια που μόλις βγηκαν τρίχες σα ναμαι κουρεμενος με τη 1η σκαλα της μηχανης παλι δσν έβλεπες κρατήρες.

Scarring φιλε αερατε προφανως κ κ υπάρχει σε ολους, απλα δεν βλεπω και κρατήρες. Βασικα τωρα δε βλέπω τιποτα αλλα κ με δοτρια 2μιση εβδοναδων απο μμ και τρίχα ουτε μισό χιλιοστο παλι δεν εβλεπα κρατηρες.
Μη νευριαζεις δεν ειπα κατι για να τσακωθουμε, ειδικα με σένα που εισαι κ συμπάθεια μου(σοβαρά το λεω).
Αλλα οκ ας μη επαναφέρουμε τησυζητηση εκει, έχεις δικιο.
 
Μπλουζα