2η μμ fue 1.811 grafts στην LP clinic (Παπανικολάου Λευτέρης)

Ibarumah

Active Member
συνεχιζει να σε προστατευει η γουρουνοτριχα στη δοτρια και στη βδομαδα πανω φαινεται καλυτερα απο αυτο που περιμενα με τα μεγαλα εργαλεια . Εισαι τυχερος με τετοια τριχα . Θυμαμαι παντως το κραουν ηταν γυαλι απο φαλακρα παλια και τωρα κοντευει να εξαφανιστει

Ναι φιλε δοξα το θεο εχω χοντρη τρίχα. Αλλα φοβαμαι μέχρι 2μμ αντεχει, στη 3η θα με προδωσει.
Οπως ειναι τωρα το crown μου μετα τη1η μμ ηταν οταν ημουν 26 χρονων περίπου. Και τώρα παω στα 39. Ε τωρα μετα τη 2η μμ ελπιζω να φαινεται μια μικρη αραιωσουλα οποτε και να κοψω το τοπικ που τοχω σιχαθει 10 χρονια.

Φωτο απο crown προ μμ
προ2.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
εδω μαν πρεπει να ειχες Ra ~2um :p:p, αλλος ανθρωπος με το καινουριο crown μαλλον δεν θα ξαναασχοληθεις παλι...

Τι πρέπει να ειχα;; δε το πιασα

Κατσε να δούμε το καινουργιο crown της 2ης μμ, προς το παρον βλεπουμε της 1ης ακομα... :)
 

Ibarumah

Active Member
Εντωμεταξύ ρε γαμωτο εχει αραιώσει ενα σημείο στη δοτρια, άσχετα απτη μμ, δηλαδη και με πιο μακρια τα μαλλια δεν ενοχλεί αλλα τωρα με την ξουρα φαίνεται το ατιμο.
Ειναι στην αριστερη πλευρα εκει που ξεκιναει το μαλλι κατω απτον κροταφο.

Δεξια νορμαλ:
Screenshot_20210705_222021_com.android.gallery3d_edit_333798422267295.jpg


Και αριστερά :
Screenshot_20210705_222008_com.android.gallery3d_edit_333770654218340.jpg


Αυτο το σημείο εννοω:
Screenshot_20210705_222240.jpg
 

alex7

Well-Known Member
Στο εξάμηνο θα αξιολογήσεις τη δότρια .Τώρα είναι ταλαιπωρημένη λόγω εξαγωγής από μεγάλο punch
 

makis25

Well-Known Member
Εντωμεταξύ ρε γαμωτο εχει αραιώσει ενα σημείο στη δοτρια, άσχετα απτη μμ, δηλαδη και με πιο μακρια τα μαλλια δεν ενοχλεί αλλα τωρα με την ξουρα φαίνεται το ατιμο.
Ειναι στην αριστερη πλευρα εκει που ξεκιναει το μαλλι κατω απτον κροταφο.

Δεξια νορμαλ:
Προβολή συνημμένου 37829

Και αριστερά :
Προβολή συνημμένου 37830

Αυτο το σημείο εννοω:
Προβολή συνημμένου 37831
iδια μου φαινονται δεξια αριστερα . Θα το ξαναπω μου κανει τρομερη εντυπωση ποσο καλα φαινεται η δοτρια σου μετα απο 3500-3600 τρυπες με μεγαλο εργαλειο . Επισης σα γρηγορα να μεγαλωνουν τα μαλλια σου . Βαζεις μινοξ μηπως , δε θυμαμαι
 

Ibarumah

Active Member
iδια μου φαινονται δεξια αριστερα . Θα το ξαναπω μου κανει τρομερη εντυπωση ποσο καλα φαινεται η δοτρια σου μετα απο 3500-3600 τρυπες με μεγαλο εργαλειο . Επισης σα γρηγορα να μεγαλωνουν τα μαλλια σου . Βαζεις μινοξ μηπως , δε θυμαμαι

Οχι φιλε μου δεν βαζω τίποτα.
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτά τα σημεία που σημείωσες αδερφέ είναι ο δικός μου πόνος.ειναι πάρα πολύ σημαντικά για το πρόσωπο και να τα έχεις στο νου σου ..αν δεις ότι υποχωρούν και άλλο μιλά με το γιατρό σου
Στο Σημείο που αναφέρομαι δεν εγινε εξαγωγή
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Για
Αυτά τα σημεία που σημείωσες αδερφέ είναι ο δικός μου πόνος.ειναι πάρα πολύ σημαντικά για το πρόσωπο και να τα έχεις στο νου σου ..αν δεις ότι υποχωρούν και άλλο μιλά με το γιατρό σου
Δειξε μου την περίπτωση σου να εχω μια εικόνα
 

Ibarumah

Active Member
Κοιταξα τώρα το σημειο αυτο καινστη προηγούμενη μμ μου να δω αν ηταν ετσι. Και οντως και πριν 2 χρόνια έτσι ηταν.

Προ διετιας:
3333.jpg


Και τωρα:
Screenshot_20210705_222008_com.android.gallery3d_edit_333770654218340.jpg
 

Aldo

Well-Known Member
Τι πρέπει να ειχα;; δε το πιασα

Κατσε να δούμε το καινουργιο crown της 2ης μμ, προς το παρον βλεπουμε της 1ης ακομα... :)
εννοω οτι η επιφανεια ηταν σχεδον απολυτα λεια ... καλαμπουρι κανω προφανως :)
μια χαρα θα σε παει
 

oreo

Well-Known Member
Αυτά τα σημεία που σημείωσες αδερφέ είναι ο δικός μου πόνος.ειναι πάρα πολύ σημαντικά για το πρόσωπο και να τα έχεις στο νου σου ..αν δεις ότι υποχωρούν και άλλο μιλά με το γιατρό σου
Φαγωμένοι τελείως είναι οι κρόταφοι aerate?
 
Μπλουζα