1mg δοσολογία

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Απ: 1mg δοσολογία

ναι ναι το ξεχασα :D λες να μην εχει foam?δεν θελω το αλλο γιατι ειναι πολυ δυνατο και δεν εχω και τοσο μεγαλο προβλημα το πολυ πολυ θα το παρω απο εξω..!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: 1mg δοσολογία

Αν είναι να πάρεις απ'έξω, "τσίμπα" και το tricomin (hair spray). Θα σου περιορίσει ακόμη περισσότερο κοκκινίλες + είναι κορυφαίο προϊόν.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: 1mg δοσολογία

_SPIROS είπε:
αποστολή από onlyhair γίνεται χωρίς προβλήματα για revivogen+tricomin;
το ειχα ρωτησει πριν καιρο αυτο
και ο ακης μου ειχε δειξει ενα link που υπηρχε μια βαθμολογια για την συγκεκριμενη σελιδα
και η βαθμολογια των χρηστων ηταν εξαιρετικη
αν θυμαμαι καλα στα 1000 ατομα η στα 100 ποσοστο 98% ηταν ευχαριστημενη

αλλα φιλε μου σε συμβουλευω να ψωνισεις απο αλλου γιατι η σελιδα αυτη εχει πορα πολλα μεταφορικα
πριν μηνες που το εψαχνα ειχε αν θυμαμαι καλα 40 δολλαρια μεταφορικα σε σχεση με την κυρια σελιδα του revivogen που ειχε 25 δολλαρια
 

magic810

New Member
Απ: 1mg δοσολογία

ψωνιζω απο onlyhairloss και ειμαι πολυ ευχαριστημενος...σε μια εβδομαδα τα εχεις σπιτι ....
εχει δικιο ο παναγιωτης για τα μεταφορικα αλλα ειναι και τι θα αγορασεις δεν ειναι standard...οι τιμες....παντως με ξενερωσαν μονο στο οτι παρηγγειλα rogaine foam και δεν μου το εστειλαν..με την δικαιολογια οτι ειναι aerosol παντως τα λεφτα μου τα πηρα πισω...
 

magic810

New Member
Απ: 1mg δοσολογία

So the conclusion is clear from the 5-year results. For those people using Propecia who do respond positively, Propecia will at best grow some more hairs, and at worse maintain your existing hair with minimal hair growth. This makes more of a case for using a multi-agent treatment program to maximize the possible results. There is no doubt that the results would have been a lot better had the participants been using Rogaine in addition to Propecia.

The final words come from Dr Lee, "I will continue to recommend and prescribe Propecia, because I think that Propecia is a safe and effective treatment for MPB. It is gratifying to have the results of the 5-year Propecia study because it gives us additional information in regards to its effectiveness as well to some of its limitations. "







2 Year Propecia Clinical Studies Results
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: 1mg δοσολογία

panagiotis είπε:
παιδια ποτακια πινουμε κανονικα..??η επηρεαζει το proscar σε τπτ?

φυσικα και επηρεάζει
σου επιβαρυνει το συκωτι
καλο ειναι να κανεις καμια εξετασει να δεις σε τι επιπεδο βρισκονται οι τρανσεμινασεις σου
δεν νομιζω κανα δυο ποτα να πειραζουν
αλλα θελεις προσοχη γιατι γενικα τα χαπια πειραζουν στον συκωτι
οποτε καλο θα ηταν να τα περιορισεις καπως
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: 1mg δοσολογία

ρε παιδια δυσκολευομαι να κοψω το proscar σε 5 κομματια 6 θα ηταν πιο ευκολο..!!μπορειτε να μου πειτε εσεις πως κοβετε 5 κομματια?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: 1mg δοσολογία

πράγματι 6 ή 4 είναι πιο εύκολα...
δεν ξέρω κάποιο ιδιαίτερο σχέδιο κοπής-γιαυτό λέμε περίπου 1 mg
 

Άκης

Administrator
Απ: 1mg δοσολογία

Το κόψεις στην μέση. Μετά τα δύο κομμάτια που έχεις, τα κόβεις 2 φορές ακόμη το καθένα.
Έτσι το κάθε κομμάτι σου δίνει 3 κομματάκια επί 2 που είναι άρα 6 κομμάτια / 5mg = 0.83mg - την σκόνη = ~0.8mg... (Μαθηματικός έπρεπε να γίνω ;D)
 

lalakos

Member
Απ: 1mg δοσολογία

Ρε παιδιά αν χρησιμοποιήσεις ένα μαχαιράκι χωρίς δόντια, αλλά να είναι λείο και καλά ακονισμένο (πιστεύω καταλαβαίνετε τι εννοώ) μια χαρά το κόβεις σε 5 κομμάτια. Εγώ τουλάχιστον στην αρχή το κόβω όχι μέση, αλλά ένα μεγάλο κομμάτι και ένα μικρό. Το μεγάλο μετά ξανά στη μέση και μετά πάλι το κάθε κομμάτι πάλι στη μέση. Έτσι τελικά έχεις 5 κομμάτια σχεδόν ίδια. Άλλα ΠΡΟΣΟΧΗ, θέλει λείο και καλά ακονισμένο μαχαίρι για να μην τα κάνεις όλα τρήματα. Έτσι το κάνει και ο τύπος σε αυτό το βίντεο που μου είχες υποδείξει admin.
βίντεο: http://www.youtube.com/watch?v=3UUjPNTr9eM αν και στο βίντεο αυτό το proscar είναι στρόγγυλο ενώ αυτό που έχουμε εμείς εδώ στην Ελλάδα είναι αυτό:
201_29_11_08_3_22_42.jpeg
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: 1mg δοσολογία

Παιδες αμα παίρνουμε 1 χαπι καθε 5 με 6 μερες ειναι το ιδιο η πρεπει να παιρνουμε καθημερινα το 1/5 του χαπιου;
Το λεω για να μην μπλεκουμε με κοψίματα :)
 

Άκης

Administrator
Απ: 1mg δοσολογία

Δεν είναι το ίδιο. Βάζεις μεγαλύτερη ποσότητα στο αίμα σου, άρα μειώνεις και μεγαλύτερη ποσότητα 5ar (με αποτέλεσμα να μειώνεται και παραπάνω η DHT), με αποτέλεσμα να έχεις ένα σωρό sides.
Η φινα δρα για αρκετές ώρες μόνο (σε σχέση με την ντούτα που δρα ημέρες), αλλά τα επίπεδα DHT στο αίμα σου παραμένουν χαμηλά για ημέρες. Έτσι θα παραμείνουν σε χαμηλά μέχρι το επόμενο χάπι και θα είσαι στα χαμηλά επίπεδα.

Το πρόβλημα εδώ είναι ότι τα sides αν αναπτυχτούν σοβαρά (όπως με μεγάλες ποσότητες) κάνουν μέχρι και χρόνο για να φύγουν.
 

Vastec

New Member
Απ: 1mg δοσολογία

Πιστεύετε ότι αν δεν παιρνεις την δόση σου σχολαστικα κάθε μέρα, ας πούμε 3 μέρες τον μηνα δεν το παιρνεις, είναι σαν να αρχίζεις από την αρχή?
 

lalakos

Member
Απ: 1mg δοσολογία

Vastec είπε:
Πιστεύετε ότι αν δεν παιρνεις την δόση σου σχολαστικα κάθε μέρα, ας πούμε 3 μέρες τον μηνα δεν το παιρνεις, είναι σαν να αρχίζεις από την αρχή?

μπααα Vastec, χαλαρά... Με 3 φορες τον μήνα πιστεψέμε δεν είναι πρόβλημα. Αν και είναι καλό να το παίρνεις κάθε μέρα, αλλά μην σου γίνει και έμμονη ιδέα... Αν δεν μπορέσεις να το πάρεις μερικές φορές, οκ, χαλαρά...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα