μεταμοσχευση

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tommi

New Member
Απ: μεταμοσχευση

φιλε στρατο... δεν ξερω τι εννοεις '' απο τον τροπο που γραφεις'' αλλα προφανως κανεις λαθος... σε λιγους μηνες κλεινω τα 28... αν θες καλυτερα ισως ειμαι λιγοτερο ψαγμενος απο οσο εσυ... να σου πω την αληθεια, με προλαβες γιατι ηθελα να προσθεσω αυτο που ειπες.. δεν εχει να κανει με τεχνολογια κλπ, εχει να κανει οπως λες με τεχνογνωσια αλλα επισης και με το μερακι που εχει ο γιατρος. εδω ολοι βιαζονται να την κανουνε στα σπιτια τους...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Oρεα κανω λαθος για την ηλικια σου αλλα για τα αλλα δεν κανω λαθος σου ευχομε να πας και να δεις αυτο που περιμενεις.
Οτι δινεις παιρνεις να ξερεις
 

tommi

New Member
Απ: μεταμοσχευση

ο τροπος που γραφω δεν δειχνει την ηλικια μου αλλα την αγανακτηση μου... μη νομιζεις... και γω τα χω παρει με την ελλαδα.. γι αυτο σκεφτομαι να την μετακομισω εξωτερικο.. για ποθ σκεφτεσαι να πας? ποσα τριχοθυλακια πιστευεις οτι χρειαζεσαι?
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Εγω χρειαζομε 1500 το ανωτερο δεν εχω αποφασιση ακομα που θα παω αλλα Ελλαδα δεν παω
Τα λεφτα ειναι μαζεμενα με κοπο αλλα θα τα δωσω γιατι εχω τρελλα και θα παω μεχρη την αλλη ακρη του κοσμου αν χρειαστει πιστεψε με το αξιζει.
Ελλαδα η πυκνοτητα ειναι φτωχη αυτο στο υπογραφω δες μια ματια σε ξενους να δεις γιατι πυκνοτητες μιλανε και θα καταλαβεις ολοι μιλανε για 90-120 τριχες ανα cm στο τετραγωνο ΑΥΤΟ ελλαδα δεν γινετε δεν μπορουν να το κανουν φιλε
Δεν μπορω να στο εξηγησω διαφορετικα
Οταν πας και εξωτερικο σε εναν απο τους καλους και σου κανει dence packing με 90 τριχες ανα τετραγωνικο εκατοστο που ειναι το κατωτερο οριο για αυτους σε ολο το κεφαλι Ελα να μου πεις μετα για Ελλαδα.
 

tommi

New Member
Απ: μεταμοσχευση

οκ φιλαρακι... εγω ειμαι μαζι σου παντως. ελπιζω μονο ολα οσα λες να μπορεσεις μια μερα να τα δεις και σε πραξεις... ευχομαι οι προσδοκιες σου να πραγματοποιηθουν ακριβως οπως τις εχεις και στο μυαλο σου.
 

tommi

New Member
Απ: μεταμοσχευση

http://www.nordstromhospital.com/hiuseng.htm

δες αυτον τον δοκτωρα και πες μου την γνωμη σου... λεει για 100 τριχες ανα τετραγωνικο
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Τα αποτελεσματα φαινονται τελεια αλλα καλυτερα να τα δει και ο τσακαλος γιατι ξερει παρα παρα πολλα.
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Πριν πας καπου καλυτερα να μαθεις αν υπαρχουν ευχαριστημενει πελατες πραγμα πολυ σημαντικο.
Μετα να μαθεις τις τιμες και μετα να αποφασισεις σου ειπα ειναι κατι που γινετε στο κεφαλι ειναι αμαρτια να καταστραφεις και μετα να μην μπορεις να κανεις τιποτα.
Τη βαθμιδα NW εισαι?
 

tommi

New Member
Απ: μεταμοσχευση

καπως ετσι θα γινει...... δεν ξερω ακριβως... δεν εχω μεγαλο προβλημα... πανω ειμαι μια χαρα. μπροστα αδειαζει απο τους κροταφους μερια και φαινεται πλεον πολυ αηδια... θελω να ισιωσω το hairline μου, δεν ξερω αν μπορει να γινει χωρις να ειναι αντιληπτο επειδη ειναι τα μπροστινα μαλλια και πρωτα πρωτα αυτα φαινονται.
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Η ιλικια σου ειναι καταλληλη αμα πας σε καποιον καλα θα εχεις τελειο αποτελεσμα.
Ο τσακαλος ειχε πει μετα τα 27 ειναι μια καλη ιλικια για μεταμοσχευση.
Παντως μην περιμενεις να την βγαλεις στο τσαμπε θα πληρωσεις λεφτα για να δεις αποτελεσμα αυτο να το θυμασε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tommi

New Member
Απ: μεταμοσχευση

ξερω... γι αυτο παω φιλε φινλανδια... οι μισθοι ειναι πολυ καλυτεροι...να σαι σιγουρος παντως οταν το κανω(γιατι δεν υπαρχει αλλη λυση) θα εχεις full report με φωτο και τιμες.. αν το αποτελεσμα ειναι τελειο μετα θα χαρω την ζωη μου.

Παντως μην περιμενεις να την βγαλεις στο τσαμπε θα πληρωσεις λεφτα για να δεις αποτελεσμα αυτο να το θυμασε
[/quote]
 

aprilianos

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Πουθενα δεν ειναι τσαμπε εξω πληρωνεις για 3000 τριχοθυλακια 1000 ευρω και βγαινουν 6000 τριχες ενω εδω 3000 ευρω για 1000 και βγαινουν.....200 τριχες τωρα που το σκεφτομαι εδω ειναι ακριβα......:D :D :D
Κοιτα στη Στοκχολμη τον Ilter φιλε εχει ανοιξει εκει μια κλινικη. Κανε ερευνα.
 

proedros

Member
Απ: μεταμοσχευση

Παιδιά επειδή η Αμερική είναι μακριά και πολυέξοδη θα παρακαλούσα τον καθένα από εμάς να κάνει μία έρευνα από γιατρούς στην Ευρώπη. Δεν μπορεί κάτι καλό θα υπάρχει.Με προσοχή βέβαια και συνοδευόμενα από reports.Πιστεύω οτί αξίζει.
 

aprilianos

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Υπαρχουν καμποσοι οι οποιοι ειναι στους κορυφαιους, και με παρα πολλα αποτελεσματα στο νετ, Devroye, HDC, Feriduni, Bisanga, ψαξιμο θελει.
Προσωπικα θα παω στον Bisanga μεσα Νοεμβριου Θεου θελοντος.
Παντως κατα την γνωμη μου 2-3 κλινικες (Βελγιο ή Κυπρος) ειναι αυτα που πρεπει να επιλεξει κανεις στην Ευρωπη.

Αμερικη.
Μακρια ναι πολυεξοδη οχι, το δολαριο εχει παρει μια κατρακυλα αλλο πραγμα.
 

tommi

New Member
Απ: μεταμοσχευση

ΧΘΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΚΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΦΥΤΕΜΕΝΟ.. ΗΤΑΝ 3 ΤΥΠΟΙ, ΟΙ ΔΥΟ ΜΕ ΕΜΦΑΝΕΣΤΑΤΑ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΕΦΑΛΙΑ 60ΡΗΔΩΝ ΚΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΝΕΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΘΥΜΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ''ΧΕΡΙΩΝ''..... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΝ ΝΑ ΔΙΑΝΟΟΥΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ... ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ 1000% ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΜΕΝΟΣ.. ΠΟΛΥ ΑΠΑΙΣΙΟ.. ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΠΑΡΑ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕ ΚΑΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.. Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ:

ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΙΑΤΡΩΝ ΛΕΕΙ '' ΑΠΛΑ ΒΑΛΕ ΤΡΙΧΕΣ '', ΟΥΤΕ ΣΩΣΤΗ ΦΟΡΑ, ΟΥΤΕ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΦΥΣΗ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.. ΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΤΑΩ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ.

Η ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΔΕΝ ΕΝΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟΣ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΩΝΟΠΟΙΗΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ.

Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΥΚΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΤΗ ΣΩΣΤΗ ΦΟΡΑ..


ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ.. ΜΗΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΛΟ ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΙΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ LIVE. ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΛΕΤΕ Ο ΜΠΙΣΑΝΓΚΑ, Ο ΑΡΜΑΝΙ, Ο ΚΟΟΥΛ ΚΛΠ ΓΙΑΤΡΟΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ.. ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ 3 ΕΜΦΥΤΕΥΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΧΑΛΙΑ..
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Ειδες εμφυτευμενους απο τον bisanga των κοουλ και τον αρμανι και δεν σου αρεσαν?
Που να δεις απο τους Ελληναρες γιατρους να δουμε εκει τη θα πεις.
Καποιος μεσα απο εδω δεν θυμαμε υπαρχει ομως αναλογο ποστ ειπε οτι καποιoς φιλος του πηγε στον hasson&wong και ειχε best result.
Ειμαι 100% πως η δουλειας τους ειναι κλασης ανωτερη απο την Ελλαδα και εχουν μεγαλη εμπειρια πανω στο θεμα.
 

tsakalos

New Member
Απ: μεταμοσχευση

δικος μου φιλος ητανε. ηθηελε αρμανι αλλα μετα που σταματησε το στριπ του ειπα να παει χασσον και εγινε γαματος
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα