θεραπεια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Death Valley

New Member
Απ: θεραπεια

Βρες μου καπου που εχω γραψει οτι τα προιοντα της Ducray ειναι τα καλυτερα ????

Μπορει να μην ειναι αλλα σιγουρα το fungoral ειναι χειροτερο
 

Death Valley

New Member
Απ: θεραπεια

Συγγνωμη αλλα forum ενημερωσης δεν ειναι εδω.Το link δεν ειναι για να το αγορασεις αλλα για να δεις τι ειναι.

Η καχυποψια εχει και ορια.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: θεραπεια

πράγματι και έχει όρια - "συνάδελφοί" σου μας έχουν κάνει να συμβουλεύουμε άλλους,μια και δεν αντιμετωπίζουν την κατάσταση και τους ασθενείς με την δέουσα δεοντολογία
 

Death Valley

New Member
Απ: θεραπεια

Και τους συμβουλευεις λαθος

Το Avodart δεν εχει παρει εγκριση ακομα απο το FDA αλλα εσυ το "συνταγογραφεις".
 

Death Valley

New Member
Απ: θεραπεια

Αλλα βλεπω σε νοιαζει μονο ταχα να αποδειξεις οτι γραφω εδω για να προωθω θεραπειες.Καμια αναπαντηση σ'αυτα που γραφω δεν βλεπω,η μηπως σου φαινονται κομπογιανιτικα.
 

Death Valley

New Member
Απ: θεραπεια

σιγουροτατος,οπως και οτι τα δερματολογικα textbook δεν το δεχονται για χρηση σε ανδρες στην τριχοπτωση

Avodart:Approved for Benign Prostatic Hyperplasia (BPH)
Phase III trials for hair loss believed resumed - Supplemental New Drug Application for Hair Loss may be submitted to FDA
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: θεραπεια

επειδή δεν σου αρέσει να δίνω λινκ,δες τι νέες έρευνες έχουν γίνει για την ντουτα

το ίδιο παίζει και για το proscar,revivogen και πολλά άλλα που δεν έχουν έγκριση FDA

σημ.: και το proscar,όπως το avodart,για ΚΝΠ ήταν και τυχαία βρέθηκε ότι κάνουν δουλειά για τριχόπτωση
-το avodart έχει σαν φάρμακο την σφραγίδα του FDA όπως και το proscar
 

Death Valley

New Member
Απ: θεραπεια

Τις ερευνες δεν τις διαβαζω ποτε.Ιδιως τις αμερικανικες.

Εσυ που ξερεις revivogen μηπως περιεχει sabal (saw palmetto) ?

Aν οχι τι περιεχει ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Death Valley

New Member
Απ: θεραπεια

Τελικα για το παληκαρι με την θεραπεια στην αρχη του μηνυματος του δεν εχεις τιποτα να πεις.Μηπως δεν σε ενδιαφερει να βοηθας τον κοσμο αλλα να πλασαρεις προιοντα επικινδυνα για την τριχοπτωση.

Συμφωνεις μηπως να παιρνει κορτικοστεροειδη με κετοκοναζολη σαπωνα ??????


Σκοπος μου μαλλον ειναι να δημιουργεις εντυπωσεις.
 

Joda

Member
Απ: θεραπεια

θα συμφωνησω για ντουτα προσκαρ κτλ οτι εχουν αποτελεσμα και μιλαω μονο για αποτελεσμα ξεχωριστα απο τις παρενεργειες.ρεβιβογκεν???ελεοοοος.τι κολλημα με το ρεβιβογκεν ρε παιδια..εχει καταντησει κακογουστο αστειο.εχει παρει αξια μονο λογω διαφημισης.μην τα ισοπεδωνουμε ολα
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: θεραπεια

Death Valley είπε:
Τελικα για το παληκαρι με την θεραπεια στην αρχη του μηνυματος του δεν εχεις τιποτα να πεις.Μηπως δεν σε ενδιαφερει να βοηθας τον κοσμο αλλα να πλασαρεις προιοντα επικινδυνα για την τριχοπτωση.

Συμφωνεις μηπως να παιρνει κορτικοστεροειδη με κετοκοναζολη σαπωνα ??????


Σκοπος μου μαλλον ειναι να δημιουργεις εντυπωσεις.
πες την άποψή σου και μην ρωτάς "παπάδες"
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: θεραπεια

έγραψες την επιστημονική σου άποψη,ώστε να λυθεί το πρόβλημα του ανθρώπου;

ε αυτό εμένα μου αρκεί
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: θεραπεια

τώρα κάνεις λάθος - και φταίω εγώ

το ότι έχεις άλλη (μη αποδεκτή για 'μένα) άποψη δεν είναι κριτήριο αν είσαι επιθυμητός

αν εγώ σε έκανα να πιστέψεις ότι όποιος δεν συμφωνεί-φεύγει,με συγχωρείς - δεν το πίστεψα και το ήθελα
 

Death Valley

New Member
Απ: θεραπεια

Σπύρος είπε:
τώρα κάνεις λάθος - και φταίω εγώ

το ότι έχεις άλλη (μη αποδεκτή για 'μένα) άποψη δεν είναι κριτήριο αν είσαι επιθυμητός

αν εγώ σε έκανα να πιστέψεις ότι όποιος δεν συμφωνεί-φεύγει,με συγχωρείς - δεν το πίστεψα και το ήθελα

Δεκτη η συγγνωμη σου οπως και να δεχτεις την δικη μου για την απολυτοτητα μου.


Τελικα το revilogen τι περιεχει???
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα