η Κριτικη μου στο google για την εμπειρια μου απ την Αναστασακης Ηair Clinic , ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ!!

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ε δε νομίζω να έφτανε η κλινική να κάνει κάτι τέτοιο, ούτε να στρατολογήσει άλλους για τις δουλειές της .. δεν, έχει δώσει δειγματα …
Αδιαμφισβήτητα. Γενικά όμως είναι πανεύκολο να το κάνει κάποιος και καλό είναι να είμαστε ενήμεροι εδώ όχι απαραίτητα για τα των μαλλιών αλλά για όλη μας την εμπειρία με το διαδίκτυο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μέχρι να πάρουμε απάντηση,βλέπω να έχουμε κάνει όλοι επέμβαση,να έχουμε πάρει τελικό αποτέλεσμα και να μην μας ενδιαφέρει πια το τι έκανε ο Άνιστον...
Το πότε θα πάρουμε απάντηση εδώ μάλλον πάει ασορτί με το αποκαλυπτικό βίντεο που θα αναρτήσει ο προφήτης Χρήστος.
 

Disco

Well-Known Member
Αδιαμφισβήτητα. Γενικά όμως είναι πανεύκολο να το κάνει κάποιος και καλό είναι να είμαστε ενήμεροι εδώ όχι απαραίτητα για τα των μαλλιών αλλά για όλη μας την εμπειρία με το διαδίκτυο.
Αυτό λέμε οτι ειναι πανεύκολο να έχει κάποιος διάφορα google accounts ή να φτιάξει έστω μερικά και να κάνει reports από αυτά στην ιδια κριτική για να κατέβει. Πόσα reports πιστεύεις χρειάζεται για να τα λάβει υπόψιν η google ;
 

aeratos28

Just aeratos
Προσωπικά,δεν με ενδιαφέρει το να δω βίντεο η ότι άλλο..αν κλωνιστεί η εμπιστοσύνη μου εξαρχής ,δεν δίνω σημασία σε ότι ακολουθήσει.
Το πότε θα πάρουμε απάντηση εδώ μάλλον πάει ασορτί με το αποκαλυπτικό βίντεο που θα αναρτήσει ο προφήτης Χρήστος.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αυτό λέμε οτι ειναι πανεύκολο να έχει κάποιος διάφορα google accounts ή να φτιάξει έστω μερικά και να κάνει reports από αυτά στην ιδια κριτική για να κατέβει. Πόσα reports πιστεύεις χρειάζεται για να τα λάβει υπόψιν η google ;
Εξαρτάται τον αλγόριθμο. Είναι πολλά στη μέση αδερφέ μου και επειδή σε βλέπω ενημερωμένο μπορούμε να τα συζητάμε μέρες. Αυτό που νομίζω έχει σημασία δεν είναι το πόσα account θα έκαναν ριπορτ αλλά πόσα reports ΓΕΝΙΚΆ έφτασαν στο database. Ενα προφίλ αν σπάμαρε το report button μπορεί να έστειλε 200 reports. Δεν το ξέρουμε. Πάντως πολλές εταιρείες στο εξωτερικό κάνουν το εξής. Στήνουν ένα μποτάκι με 100 προφίλ και κάθε κριτική που δε γουστάρουν την κάνει report το καθένα από 2-3 φορές. Γεια σας. Στο αμπελαλε το comment/κριτική. Η απάντηση θα έχει φουλ ζουμί καθώς ΝΟΜΙΖΩ είναι υποχρεωμένος ο υπάλληλος να σε ενημερώσει αν όντως είναι αυτό το case πόσα reports έγιναν στο comment και με ποια κατηγορία ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Κοίτα εδώ τι παίζει ρε φίλε τι μπορεί να υπάρχει πίσω από όλα αυτά .ούτε σαν σκέψη δεν θα μου πέρναγε ποτέ ότι υπάρχει κάτι τετοιο
Εξαρτάται τον αλγόριθμο. Είναι πολλά στη μέση αδερφή που επειδή σε βλέπω ενημερωμένο μπορούμε να τα συζητάμε μέρες. Αυτό που νομίζω έχει σημασία δεν είναι το πόσα account θα έκαναν ριπορτ αλλά πόσα reports ΓΕΝΙΚΆ έφτασαν στο database. Ενα προφίλ αν σπάμαρε το report button μπορεί να έστειλε 200 reports. Δεν το ξέρουμε. Πάντως πολλές εταιρείες στο εξωτερικό κάνουν το εξής. Στήνουν ένα μποτάκι με 100 προφίλ και κάθε κριτική που δε γουστάρουν την κάνει report το καθένα από 2-3 φορές. Γεια σας. Στο αμπελαλε το comment/κριτική. Η απάντηση θα έχει φουλ ζουμί καθώς ΝΟΜΙΖΩ είναι υποχρεωμένος ο υπάλληλος να σε ενημερώσει αν όντως είναι αυτό το case πόσα reports έγιναν στο comment και με ποια κατηγορία ;)
 

Aldo

Well-Known Member
Τι να πω, δεν μπορώ να κατλαβω τι το αρνητικό είχε η κριτική για να αποφασίσει η google να την αφαίρεση!!
Την κριτική την διαβάσατε, το λινκ απο την παρουσίαση στο φόρουμ δεν είχε θέμα γιατί δεν απαγορεύονται τa link (άλλωστε το λινκ ανέβηκε αφού είχε ανέβει το link της κλινικής για το site τους) … τι μπορεί να πείραξε τόσο δεν κατλαβαινω!!
Λες να πείραξε το λινκ για το φόρουμ ;

Είναι θεμιτό τελικά να γνωρίζει ο κόσμος ότι υπάρχει το φόρουμ ή όχι ;;;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Δεν ήταν κριτική η οποία να λέει για την εξερετικη δουλειά που πήρες και ότι ο Αναστασάκης ,είναι ο καλύτερος γιατρός ..αυτό από μόνο του,έχει όλα τα αρνητικά του κόσμου και σημαντικός λόγος για report σε αυτή την κριτική .
Τι να πω, δεν μπορώ να κατλαβω τι το αρνητικό είχε η κριτική για να αποφασίσει η google να την αφαίρεση!!
Την κριτική την διαβάσατε, το λινκ απο την παρουσίαση στο φόρουμ δεν είχε θέμα γιατί δεν απαγορεύονται τa link (άλλωστε το λινκ ανέβηκε αφού είχε ανέβει το link της κλινικής για το site τους) … τι μπορεί να πείραξε τόσο δεν κατλαβαινω!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Δεν ήταν κριτική η οποία να λέει για την εξερετικη δουλειά που πήρες και ότι ο Αναστασάκης ,είναι ο καλύτερος γιατρός ..αυτό από μόνο του,έχει όλα τα αρνητικά του κόσμου και σημαντικός λόγος για report σε αυτή την κριτική .
Χαχαχ

Ξαναδιάβασε το μυνημα μου προσεχτικά!!
 

Aldo

Well-Known Member
Μη με καις ρε τέτοια ώρα..την διάβασα σου λέω .χαχαχαχαχα πες μου τι σου έκανε εντύπωση και νομίζεις ότι έχω καταλάβει κάτι λάθος.
Όταν Ολοκλήρωσα την κριτική πήγε και έβαλε η κλινική ένα λινκ με την σελίδα της που δειχνει φωτογραφιες, επειδή ομωσ Δεν επιθυμω την προβολη για οποιοδήποτε άλλο λόγο εκτοσ, Από επιστημονικό εστειλα εμαιλ να τις κατεβάσουν από το site και το κανανε!!
Στην συνέχεια ομως, επειδή ήθελα να είμαι δικαιος και να βγάλει ο καθενασ Τα συμπεράσματα του και να έχει και πληροφοριεσ Για μετρησεις και τέλος πάντων μια ολοκληρωμένη εικόνα με την εξέλιξη. Εβαλα το λινκ απ την μεταμόσχευση μου το -λινκ του φόρουμ, στη κριτική μου… λέω μήπως πείραξε αυτό την google το link .


Ασχέτως , είναι θεμιτό τελικά να γνωρίζει ο κόσμος ότι υπάρχει το φόρουμ ;;;
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν πείραξε αυτό την google αγόρι μου..
Την πείραξε ότι ,δεν πίστευε ότι μπόρεσε να υπάρξει τέτοια κριτική για τον Αναστασάκη..το μέλος της ishrs ,ο μόνος από την Ελλάδα ,και πρόεδρος της ελαματ ..αφού μαζεύτηκαν εκεί,κοίταγαν την κριτική και στην αρχή γέλασαν..μετά,νευρίασαν και λένε άντε ρε παιδάκι,που θα μιλήσεις εσύ για Αnastasakis..δεν το πίστευαν αυτό που έβλεπαν..φώναζαν less is more ρε νιαμού ,κάτι για μπέιζμπολ τεχνικές που λέει και Αναστασάκης,δεν θυμάμαι πως το λέει,το φώναζαν με μανία και αυτό και στο τέλος λένε ε δεν γίνεται άλλο με τα ψέματα ,και είπαν χωρίς δεύτερη σκέψη να σου πουν άντε γεια στην κριτική ..δεν το άντεξε η google να υποβαθμίσεις με την κριτική σου τον τιτανοτεραστιο ..μην την ψάχνεις άλλο..δεν θα απαντήσουν στο γτ κατέβηκε..απαξιουν να σου δώσουν πλέον σημασία.
Όταν Ολοκλήρωσα την κριτική πήγε και έβαλε η κλινική ένα λινκ με την σελίδα της που δειχνει φωτογραφιες, επειδή ομωσ Δεν επιθυμω την προβολη για οποιοδήποτε άλλο λόγο εκτοσ, Από επιστημονικό εστειλα εμαιλ να τις κατεβάσουν από το site και το κανανε!!
Στην συνέχεια ομως, επειδή ήθελα να είμαι δικαιος και να βγάλει ο καθενασ Τα συμπεράσματα του και να έχει και πληροφοριεσ Για μετρησεις και τέλος πάντων μια ολοκληρωμένη εικόνα με την εξέλιξη. Εβαλα το λινκ απ την μεταμόσχευση μου το -λινκ του φόρουμ, στη κριτική μου… λέω μήπως πείραξε αυτό την google το link .


Ασχέτως , είναι θεμιτό τελικά να γνωρίζει ο κόσμος ότι υπάρχει το φόρουμ ;;;
 

Panos1982

Well-Known Member
Θα ηταν προτιμοτερο στη συγκεκριμενη κλινικη να μην μπορούν καν να ασκήσουν κριτικη οι πελατες, απλα να διηγούνται τα περιστατικα τους χωρις δικαιωμα βαθμολογιας, και στην συνέχεια ο τασακης να ασκει κριτικη και να βαθμολογει τον εκαστοτε πελατη αναλογα του τι ειπε.
Γιατι οι πελατες ειναι ασχετοι κ ανειδίκευτοι κ δεν εχουν δικαίωμα βαθμολογιας ενω ο αλλος ειναι Ιατρός
(με γιώτα παρακαλώ οχι με γ , εχουμε κ καποια metrics)
 
Μπλουζα