η Κριτικη μου στο google για την εμπειρια μου απ την Αναστασακης Ηair Clinic , ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ!!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Καλή χρονιά από τώρα καλές γιορτές μάγκες ,τα λέω από τώρα μην πέσει καμία μήνυση στο φόρουμ και μας το κλείσουν το μαγαζάκι μας χαχαχα :cool: :cool: :cool:
 

vlafo

Well-Known Member
Απολογούμαι εγώ την άνοιξα τη συζήτηση.
Πάντως σε προηγούμενο σχόλιο για τις φωτό και με 32mp βγάζεις μια χαρά φωτό και φαίνονται τα πάντα ακόμα και με πολύ μικρότερη ανάλυση.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έλα, Χριστούγεννα έρχονται, έχουν βγει τα τσίπουρα από τα συρτάρια των στελεχών στις εταιρείες, το κλίμα έχει ελαφρύνει παντού.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και στη google τα τσίπουρα θα έχουν ξεκινήσει..λάθος εποχή έστειλες aldo αίτημα.χαχαχαχααχ

That's for sure που έλεγε και ο Αρδάμης όταν έκανε στάση το λεωφορείο (για όσους ξέρουν, ο Αεράτος σίγουρα).
 

Aldo

Well-Known Member
Να τους στείλουμε και εμείς δικό μας περιορισμένης παραγωγησ αλλά να μας δώσουν την απάντηση η goog, να στείλω και στον γιατρό να το γιορτάσει μαζί με τα κορίτσια.
 

aeratos28

Just aeratos
Πάντως εγώ έχω την εντύπωση πως δεν θα απαντήσουν..και αν απαντήσουν δεν θα σου πουν ποιος κατέβασε την κριτική,αν την κατέβασε..έτσι μου φαίνεται δεν γνωρίζω.
Να τους στείλουμε και εμείς δικό μας περιορισμένης παραγωγησ αλλά να μας δώσουν την απάντηση η goog, να στείλω και στον γιατρό να το γιορτάσει μαζί με τα κορίτσια.
 

Disco

Well-Known Member
Πάντως εγώ έχω την εντύπωση πως δεν θα απαντήσουν..και αν απαντήσουν δεν θα σου πουν ποιος κατέβασε την κριτική,αν την κατέβασε..έτσι μου φαίνεται δεν γνωρίζω.
Γενικά σε μια επιχείρηση η κριτική μπορεί να κατέβει είτε με FLAG της επιχείρησης και αναφορά από την ίδια, είτε με πολλαπλά reports στην ίδια κριτική από διαφορετικά google accounts διαλέγοντας τον ίδιο λόγο κάθε φορά. Π.χ. ας πουμε μια επιχείρηση μπορεί να έχει ή να φτιάξει διαφορετικά google accounts,και να κάνει report την συγκεκριμένη κριτική που της έγινε διαλέγοντας τον ίδιο λόγο που θέλει να κατέβει. Έτσι θα μαζευτούν πολλά reports προς την ιδια κριτική και η google θα πειστεί να την σβήσει.
Με τον ίδιο τρόπο γίνονται και report σε λογαριασμούς σε Facebook. Instagram, Youtube που λόγω πολλαπλών reports έκλεισαν οι λογαριασμοί. Φαντάσου εφόσον πέφτουν ολόκληροι λογαριασμοί ατόμων τι μπορεί να γίνει με μια απλή κριτική
 

vlafo

Well-Known Member
η κριτική μπορεί να κατέβηκε έιτε με FLAG της κλινικής, είτε με πολλαπλά reports στην ίδια κριτική από διαφορετικά google accounts διαλέγοντας τον ίδιο λόγο κάθε φορά. Π.χ. ας πουμε μια επιχείρηση μπορεί να έχει ή να φτιάξει διαφορετικά google accounts,και να κάνει report την συγκεκριμένη κλινική διαλέγοντας τον ίδιο λόγο που θέλει να κατέβει. Έτσι θα μαζευτούν πολλά reports προς την ιδια κριτική και η google θα πειστεί να την σβήσει. Με τον ίδιο τρόπο γίνονται και report σε λογαριασμούς σε Facebook. Instagram, Youtube που λόγω πολλαπλών reports έκλεισαν οι λογαριασμοί. Φαντάσου εφόσον πέφτουν ολόκληροι λογαριασμοί ατόμων τι μπορεί να γίνει με μια απλή κριτική
Μπράβο Disco ball,σε βλέπω φούλ γνώστη,έτσι είναι όπως τα λες.
 

Aldo

Well-Known Member
Έχω υπομονή εγώ αεράτε, η κριτική εξαφανίστηκε και κάποιος λόγος θα υπάρχει .
Δεν είναι αυθαίρετη παράγκα η google να μην βρίσκεις άκρη . Θα βρούμε !
 
Μπλουζα