Τζελ φιναστεριδης

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lalakis

Active Member
Παει πολυ καλα κλινω διμηνο .απλα περιμενω λιγο με τις φωτο.εχω επανεκφυση απλα πρεπει ν περιμενω λιγο ακομα για εμφανες διαφορες π να φαινονται στις φωτο
 

Tapinos

New Member
Παει πολυ καλα κλινω διμηνο .απλα περιμενω λιγο με τις φωτο.εχω επανεκφυση απλα πρεπει ν περιμενω λιγο ακομα για εμφανες διαφορες π να φαινονται στις φωτο
Καλησπέρα φίλε,τελικά έχει αποτέλεσμα το τζελ?χρησιμοποιείς το τζελ του βεκρή?
Ευχαριστω
 

Panvn

Member
Εγώ πάντως μετά από 2,5 μήνες κάτι σημαντικο δεν έχω δει. Πέρα από ένα μικρό χνουδακι.Το καλό είναι οτι κρατάει πολύ η συσκευασία αυτή.
 

Tapinos

New Member
Εγώ πάντως μετά από 2,5 μήνες κάτι σημαντικο δεν έχω δει. Πέρα από ένα μικρό χνουδακι.Το καλό είναι οτι κρατάει πολύ η συσκευασία αυτή.
Καλημέρα,στο θέμα τριχόπτωσης δεν κάνει δουλειά?η μιλάς μόνο για επανέκφυση? Αυτό από την advance χρησιμοποιείς?
 

Panvn

Member
Καλημέρα,στο θέμα τριχόπτωσης δεν κάνει δουλειά?η μιλάς μόνο για επανέκφυση? Αυτό από την advance χρησιμοποιείς?
Εγώ αυτό που βλέπω προς το παρόν, είναι πως κάνει την ίδια δουλεια με το regain. Γι αυτό αρχίζω να σκέφτομαι τον αφρό της fagron που έχει και τις δυο ουσίες μέσα με σχεδόν 20 ευρώ, και όχι 65.
 

lalakis

Active Member
Υπομονη θελει .τ τελικα συμπερασματα μονο μετα απο ενα χρονο μπορεις ν τα πεις.εγω οταν επαιρνα χαπια φινα στο 6μηνο ειχε αδειασει το κεφαλι μου και ειχα απελπιστει γιατι νομιζα οτι δν εκανε τιποτα το χαπι κ στο χρονο ειχα γεμησσι μαλλια.το ιδιο ειΝαι κ το τοπικο πιστευω.ειμαι στους 4μηνες θεαματικα αποτελεσματα δν εχω δει .αλλα επειδη ξερω πως λειτουργει η φινα.τα τελικ συμπερασματα θ τα χω σενα 4μηνο κ μετα.αν δουλευει το τοπικο σε μενα οπως το χαπι
 

lalakis

Active Member
Ανεβαζω εναν οδηγο για να ξερετε τι να περιμενετε απτα τοπικα της φιναστεριδης.εγω προσωπικα τα πολλα αποτελεσματα τα πηρα μετα τον 6 μηνα στο χαπι.το ιδιο περιμενω να γινει κ μ το τζελ.ειμαι στη φαση που χουν δυναμωσει αρκετες ξανθες τριχες κ σκουρηνει κ χω βγαλει κ καποιες χνουδοτριχες κροταφους
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20210404-075827_Chrome.jpg
    Screenshot_20210404-075827_Chrome.jpg
    599.3 KB · Προβολές: 77
  • Screenshot_20210404-075833_Chrome.jpg
    Screenshot_20210404-075833_Chrome.jpg
    530.8 KB · Προβολές: 78
  • Screenshot_20210404-075843_Chrome.jpg
    Screenshot_20210404-075843_Chrome.jpg
    711.1 KB · Προβολές: 73

Tapinos

New Member
Ok φίλε ενημέρωσε μας αν θες όταν περάσεις το εξάμηνο το αποτέλεσμα που θα δεις,ευχαριστω
 

et13

New Member
Ανεβαζω εναν οδηγο για να ξερετε τι να περιμενετε απτα τοπικα της φιναστεριδης.εγω προσωπικα τα πολλα αποτελεσματα τα πηρα μετα τον 6 μηνα στο χαπι.το ιδιο περιμενω να γινει κ μ το τζελ.ειμαι στη φαση που χουν δυναμωσει αρκετες ξανθες τριχες κ σκουρηνει κ χω βγαλει κ καποιες χνουδοτριχες κροταφους
Καλησπέρα...

ποιο είναι το gel που χρησιμοποιείς; έχει και minox μέσα;

Ευχαριστώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα