Τα εκτός θέματος (από όλα τα νήματα της κλινικής)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Giorgos-3, θα το πω άλλη μια φορά γιατί επαναλαμβάνεις τα ίδια. Ο Αναστασάκης δεν έχει καμμιά προστασία στο φόρουμ. Ποστάρει αυτός ελεύθερα όπως ποστάρετε και εσείς. Το κοινό έχει δικαίωμα να διαβάζει και τους μεν και τους δε είτε το είναι αρεστοί είτε όχι. Δεν υπάρχει ούτε ένα νήμα που ο Αναστασάκης να έπαιξε μπάλα μόνος του, πάντα υπάρχει κριτική. Άρα το κοινό μπορεί να αποφασίσει.
Δεν ξέρω πόσο απλά να στο πω .... Όπως έδιωξες κάποια μέλη που προσποιούνταν τα άπλα μέλη ψαρεύοντας πελάτες με ψευδη και τους μπαναρες έτσι συμβαίνει και εδώ με την διαφορά ότι τα ψεύδη και οι παραπλανήσεις γίνονται απροκάλυπτα! Το πώς γίνεται αυτό; Τα έχουν πει χιλιάδες φορές τα μέλη αλλά και τα ίδια τα θύματα.... Αντί τουλάχιστον να τον μαζέψεις στο να κάνει μια στοιχειώδη και πραγματική παρουσίαση τον αφήνεις να βομβαρδίζει το φόρουμ με παρουσιάσεις επιλεγμένες φυσικά και ελεγχόμενες αλλά χωρίς στοιχεία η όταν πάει να πει και δύο στοιχεία πέφτει σε αντιφάσεις... Φυσικά τα νέα μέλη δεν ξέρουν τι έχει προηγηθεί και εκεί επεμβαίνουν τα παλιά μέλη να βάλουν τα πράγματα στην Θέση τους αφού δεν το κάνεις εσύ ουσιαστικά με το να επιβληθεις να γίνονται όπως πρέπει.... Έχουμε απαιτήσεις από απλΑ μέλη για διαφάνεια και την έχουμε κατά κανόνα και από επίσημες παρουσιάσεις κλινικών το γίνεται;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Να μην είναι αληθινά στοιχεία όπως επιφάνεια κάλυψης, ποσότητα grafts, εργαλείο εξαγωγής κλπ?
Αν κατάλαβα καλά ακυρώνεις όλες τις παρουσιάσεις τώρα.
Τότε γιατί υπάρχει το φόρουμ για να λέγονται ψέματα και να διπλό ανεβαίνουν παραπλανητικά περιστατικά?
Και σαν mod έγινε κάποια δημόσια επίπληξη έστω ή αν δεν το έπαιρνε χαμπάρι ένα μέλος θα το τρώγαμε αμασητο και αυτό?
Ρωτάω με πολύ φιλικό ύφος , απλά νιώθω πως υπάρχει πέρα του δέοντος κάλυψη στο συγκεκριμένο γιατρό.

Δεν ακυρώνω όλες τις παρουσιάσεις. Ξέρεις την άποψή μου πολύ καλά αφού είμαι ο πρώτος διδάξας όλων αυτών που περιγράφεις και ένθερμος οπαδός. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι αν δεν τηρούνται αυτά, πρέπει να σβήνονται όλα τα υπόλοιπα. Εκεί είναι η διαφωνία μου. Κάθε παρουσίαση είναι καλή αν είναι ανοιχτή σε σχολιασμό και δεν έχει τα σχόλια κλειστά όπως στα google review. Αν δεν θέλει να ποστάρει στοιχεία να μην ποστάρει. Όλες οι παρουσιάσεις είναι χρήσιμες.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Φίλε μου δεν με ξέρεις για να με πιστέψεις, αλλά έχω φίλους ακαδημαικούς από MIT, γιατρούς από Harvard φίλους κλπ. Άτομα με τρομερό status, σπουδές, λεφτα και φυσικά μόρφωση. Ε δεν έχω ακούσει ούτε το 1/10 από το στόμα τους σε σχέση με αυτά που έχει πει αυτός ο άνθρωπος.
Φίλε μου σαφώς και θα σε πιστέψω. Από τον τρόπο που γράφεις φαίνεσαι για μορφωμένος άνθρωπος οπότε το να έχεις παρέες με ανθρώπους σαν αυτούς που περιέγραψες δε μου προκαλεί εντύπωση. Η απορία παραμένει, δεν είναι πολύ ''φθηνό'' επιχείρημα να κάνει κάποιος επίκληση στη βαρύτητα των πτυχίων του για να μειώσει άλλους ; Δηλαδή σε επόμενο επεισόδιο τι να περιμένουμε ; Ατάκες του στυλ ΄΄ 'Οσοι παίρνουν 7 κατοστάρικα τον μήνα μην προσπαθούν να μπουν στα παπούτσια μου΄΄ 'η ΄΄ Δεν απαντάω σε κυρίους που οδηγούν αμάξια κάτω από 3000 κυβικά ; '' . Αστεία πράγματα...
 

gregkont13

Verified MM member
Φίλε μου σαφώς και θα σε πιστέψω. Από τον τρόπο που γράφεις φαίνεσαι για μορφωμένος άνθρωπος οπότε το να έχεις παρέες με ανθρώπους σαν αυτούς που περιέγραψες δε μου προκαλεί εντύπωση. Η απορία παραμένει, δεν είναι πολύ ''φθηνό'' επιχείρημα να κάνει κάποιος επίκληση στη βαρύτητα των πτυχίων του για να μειώσει άλλους ; Δηλαδή σε επόμενο επεισόδιο τι να περιμένουμε ; Ατάκες του στυλ ΄΄ 'Οσοι παίρνουν 7 κατοστάρικα τον μήνα μην προσπαθούν να μπουν στα παπούτσια μου΄΄ 'η ΄΄ Δεν απαντάω σε κυρίους που οδηγούν αμάξια κάτω από 3000 κυβικά ; '' . Αστεία πράγματα...

Γενικά έχει ξεφύγει. Μετά από ένα σημείο δεν ξέρω αν το κάνει για να δημιουργεί απλά κλίμα. Αν ήθελε όλα να λήξουν θα μπορούσε απλά να αποχωρήσει. Δεν το κάνει όμως, μπας και κανένας πάει προς την κλινική του. Κανένα πρόβλημα με αυτό. Όμως, δεν θα γίνει το φόρουμ προσωπικό του μέσω διαφήμισης, ούτε θα γινόμαστε "κύριοι" μόνο όταν σιωπούμε(με μυνήσεις κλπ).
 

jersey

Well-Known Member
Φίλε μου δεν με ξέρεις για να με πιστέψεις, αλλά έχω φίλους ακαδημαικούς από MIT, γιατρούς από Harvard φίλους κλπ. Άτομα με τρομερό status, σπουδές, λεφτα και φυσικά μόρφωση. Ε δεν έχω ακούσει ούτε το 1/10 από το στόμα τους σε σχέση με αυτά που έχει πει αυτός ο άνθρωπος.
Πραγματικά απίστευτο όντως αυτό που συμβαίνει...Δηλαδή βλέπεις άλλους ανθρώπους με πολύ πιο πλούσια προσόντα βιογραφικά, κτλπ που δεν λένε ούτε το 1/10 από αυτά που λέει ο συγκεκριμένος και παρασύρει έτσι και τα νέα μέλη...Γιατι πες πες ότι να ναι ε κάτι θα μείνει και θα ψαρώσουν διάφοροι και θα τους πιάσει πελάτες.... Ειναι η στρατηγική του αυτή. Πραγματικά ας τον μαζέψει κάποιος...
 

panos1234

Well-Known Member
Δεν ακυρώνω όλες τις παρουσιάσεις. Ξέρεις την άποψή μου πολύ καλά αφού είμαι ο πρώτος διδάξας όλων αυτών που περιγράφεις και ένθερμος οπαδός. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι αν δεν τηρούνται αυτά, πρέπει να σβήνονται όλα τα υπόλοιπα. Εκεί είναι η διαφωνία μου. Κάθε παρουσίαση είναι καλή αν είναι ανοιχτή σε σχολιασμό και δεν έχει τα σχόλια κλειστά όπως στα google review. Αν δεν θέλει να ποστάρει στοιχεία να μην ποστάρει. Όλες οι παρουσιάσεις είναι χρήσιμες.

Προσωπικά δεν με κάλυψε η απάντηση που μου έδωσες.
Απλά θα σε παρακαλέσω την ίδια ευαισθησία να απολαμβάνουν πλέον όλα τα μέλη.
Ακόμα και ψέματα να πει κάποιος, ξεκάθαρα όπως έγινε και με τον συγκεκριμένο, να απολαμβάνει ασυλίας.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φίλε μου σαφώς και θα σε πιστέψω. Από τον τρόπο που γράφεις φαίνεσαι για μορφωμένος άνθρωπος οπότε το να έχεις παρέες με ανθρώπους σαν αυτούς που περιέγραψες δε μου προκαλεί εντύπωση. Η απορία παραμένει, δεν είναι πολύ ''φθηνό'' επιχείρημα να κάνει κάποιος επίκληση στη βαρύτητα των πτυχίων του για να μειώσει άλλους ; Δηλαδή σε επόμενο επεισόδιο τι να περιμένουμε ; Ατάκες του στυλ ΄΄ 'Οσοι παίρνουν 7 κατοστάρικα τον μήνα μην προσπαθούν να μπουν στα παπούτσια μου΄΄ 'η ΄΄ Δεν απαντάω σε κυρίους που οδηγούν αμάξια κάτω από 3000 κυβικά ; '' . Αστεία πράγματα...
Έχεις χάσει επεισόδια...μας έχει αποκαλέσει και κακομοίρηδες που δεν έχουμε στον ήλιο μοίρα με αφορμή την πολιτική του στα οικονομικά .... Εμέσα έχει πει και αυτά που αναφέρεις ... Αλλά εμείς τον αγαπάμε και τον ξέρουμε ...δεν τον παρεξηγουμε... αδερφός....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν ξέρω πόσο απλά να στο πω .... Όπως έδιωξες κάποια μέλη που προσποιούνταν τα άπλα μέλη ψαρεύοντας πελάτες με ψευδη και τους μπαναρες έτσι συμβαίνει και εδώ με την διαφορά ότι τα ψεύδη και οι παραπλανήσεις γίνονται απροκάλυπτα! Το πώς γίνεται αυτό; Τα έχουν πει χιλιάδες φορές τα μέλη αλλά και τα ίδια τα θύματα.... Αντί τουλάχιστον να τον μαζέψεις στο να κάνει μια στοιχειώδη και πραγματική παρουσίαση τον αφήνεις να βομβαρδίζει το φόρουμ με παρουσιάσεις επιλεγμένες φυσικά και ελεγχόμενες αλλά χωρίς στοιχεία η όταν πάει να πει και δύο στοιχεία πέφτει σε αντιφάσεις... Φυσικά τα νέα μέλη δεν ξέρουν τι έχει προηγηθεί και εκεί επεμβαίνουν τα παλιά μέλη να βάλουν τα πράγματα στην Θέση τους αφού δεν το κάνεις εσύ ουσιαστικά με το να επιβληθεις να γίνονται όπως πρέπει.... Έχουμε απαιτήσεις από απλΑ μέλη για διαφάνεια και την έχουμε κατά κανόνα και από επίσημες παρουσιάσεις κλινικών το γίνεται;

Συγκρίνεις 2 ανόμοια πράγματα. Άλλο ο δούρειος ίππος (μέλη) και άλλο ο Αναστασάκης. Νομίζω ότι δεν χρειάζεται περισσότερο σχολιασμός. Προχωρώ. Ποια νέα μέλη που δεν ξέρουν τι έχει προηγηθεί. Έχεις δει τα νήματα του Αναστασάκη? Δεν υπάρχει ούτε ένα που να μην γίνεται κριτική (και σωστή και λάθος). Θα έλεγα μάλιστα ότι πολλά μέλη ξημεροβραδιάζονται περιμένοντας με την "καραμπίνα" το επόμενο επεισόδιο Αναστασάκη. Σε διαβεβαιώ όμως (και σε αυτό συμφωνώ μαζί σου) ότι αν κάποια στιγμή δεν γίνεται κριτική τότε ή θα κάνω εγώ ή θα αλλάξει η παρουσίαση. Όσο γίνεται αυτό που γίνεται δεν υπάρχει λόγος. Υπάρχει ισορροπία.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Προσωπικά δεν με κάλυψε η απάντηση που μου έδωσες.
Απλά θα σε παρακαλέσω την ίδια ευαισθησία να απολαμβάνουν πλέον όλα τα μέλη.
Ακόμα και ψέματα να πει κάποιος, ξεκάθαρα όπως έγινε και με τον συγκεκριμένο, να απολαμβάνει ασυλίας.

Για ποια ψέματα μιλάς?
 

gregkont13

Verified MM member
Έχεις χάσει επεισόδια...μας έχει αποκαλέσει και κακομοίρηδες που δεν έχουμε στον ήλιο μοίρα με αφορμή την πολιτική του στα οικονομικά .... Εμέσα έχει πει και αυτά που αναφέρεις ... Αλλά εμείς τον αγαπάμε και τον ξέρουμε ...δεν τον παρεξηγουμε... αδερφός....

και δες τον αντεντοκούμπο πχ. Ένα παιδί που ξεκίνησε από το απόλυτο μηδέν και όποτε μιλάει, λέει πως θέλει να βοηθήσει τον κόσμο. Ούτε δείχνετε ούτε τίποτα και έχει και τα λεφτά του κάθε γιατρού μμ επί 1000. Ξέρω και πολλούς άλλους που έφτασαν πιο ψηλά από το γιατρό, όχι σαν αθλητές, αλλά στους τομείς τους με σπουδές για χρόνια, όμως αναφέρω το πάνω παράδειγμα γιατί είναι ευρέως γνωστό.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Έχεις χάσει επεισόδια...μας έχει αποκαλέσει και κακομοίρηδες που δεν έχουμε στον ήλιο μοίρα με αφορμή την πολιτική του στα οικονομικά .... Εμέσα έχει πει και αυτά που αναφέρεις ... Αλλά εμείς τον αγαπάμε και τον ξέρουμε ...δεν τον παρεξηγουμε... αδερφός....
Ρε συ να σε ρωτήσω κάτι πραγματικά άσχετο ; Έγραφες παλιά στο gazzetta με ίδιο νικνειμ και προφιλ ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ψεύτικη διπλό παρουσίαση.
Ακόμα και λάθος να έγινε,βγες και πες ένα συγνώμη σαν νηματοδετης.

Νομίζω ότι υπερβάλλεις. Μάλλον από τον ρυθμό που ποστάρει (ή αυτός ή μάλλον κάποιος από την κλινική) έχουν χάσει την μπάλα. Δεν το θεωρώ σκόπιμο ψέμα, ειδικά όταν είναι τόσο εύκολο να ταυτοποιηθεί. Από την άλλη θα συμφωνήσω ότι έπρεπε να ζητήσει συγγνώμη για το λάθος.
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν πίνω καφέ..ο ιατρός μου ,μου είπε να τον αποφεύγω διότι μου δημιουργεί πολλές εντάσεις και κάνω απερισκεψιες...:rolleyes::oops:o_O
Kαλά αυτό με τον τολ ήταν τοπ χθες. Όταν είδα ότι τον είπε κύριο μου έφυγε το τσάι από τη μύτη. Crossover episode αληθείας. Περιμένουμε να βγει για καφέ με αεράτο τώρα και να ποστάρουν σελφι από κάνα rooftop στο κέντρο :p
 

aeratos28

Just aeratos
Μα το point του είναι αλλού..στους εντελώς ακυρους ,στα πολλά νέα μέλη του φόρουμ,που δεν έχουν καμία ιδέα περί μεταμοσχεύσεων και όλα αυτά για πυκνωσεις grafts ανά τετρ εκατοστό του φαίνονται κινέζικα...δεν τον ενδιαφερουμε εμείς..είναι πολύ (ύπουλο) αυτό που κάνει και είναι εντελώς εκτός του φόρουμ κάτι τέτοιο..δεν μπορεί να έχει προνόμια τέτοια ,όταν σε όλα τα άλλα νήματα βγάζουμε την Παναγία στα παιδιά για πλήρης στοιχεία με άπειρες φωτό,δεν το καταλαβαίνεις?
Μα αν δεν βάζει αριθμό graft και βάζει λιγότερα από αυτά που χρειάζεται (όπως συνήθως γίνεται), όπως καταλαβαίνεις είναι σαν να πυροβολεί το πόδι του. Κάποιοι θα αρχίσουν να μιλάνε και για μειωμένη φύτρωση.
 

obi one

Active Member
Το ευκολότερο είναι να φιμώσεις κάποιον. Αν όμως τον φιμώσεις δεν καταλαβαίνεις τι άνθρωπος είναι, τι καπνό φουμάρει. Η μεγαλύτερη προσφορά στο φόρουμ είναι ότι ο Αναστασάκης είναι στο φόρουμ και κριτικάρεται από όλους. ΟΙ αναγνώστες κρίνουν την παρουσία του. Αν εγώ ήθελα να επιλέξω γιατρό θα μου ήταν πολύ χρήσιμό όλο το section "Αναστασάκη" και ειδικά οι αναλύσεις από μέλη που έχουν κριτική σκέψη. Μακάρι να γινόταν το ίδιο και σε άλλες κλινικές.
μα αυτό είναι προφανές, η άρνηση, η αδυναμία να παρουσιαστούν στοιχεία, δεν ευνοούν τον γιατρό. Οπότε ασφαλώς κ προστίθεται στα αρνητικά. Απλά φαίνεται ότι υπάρχει μια εμμονή με τον συγκεκριμένο κ επειδή η δράση φέρνει αντίδραση, γίνεται αυτό που γίνεται. Από την άλλη, αν κάποιος προσπαθεί να παραπλανει κ αυτό δεν είναι τίμιο. Επειδή όμως το επίπεδο στο φόρουμ είναι υψηλό, πλέον η παραμικρή απόκλιση από την πραγματικότητα γίνεται αντιληπτή. Αν ήμουν administrator θα έλεγα, ας ποσταρει ο καθένας ότι θέλει κ θα άφηνα free τα μέλη να τον " ξεσκισουν " κ να τον ξεμπροστασιουν μετά, χωρίς όμως προσβολές, βρισιές κ εμπαθειες..
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε,έχει κάποιους κανόνες το φόρουμ..ξαναλέω,έχουμε τσακωθεί με πόσα παιδιά εδώ μέσα για να δίνουν πλήρη στοιχεία της επέμβασης ,πεντακάθαρες φωτό κτλ..για ποιο λόγο να δέχονται όλοι,όλα αυτά και ο γιατρός με το έτσι θέλω να μην κάνει τπτ από ότι κάνουν όλοι οι άλλοι?? Πριν και μετά φωτό μόνο χωρίς στοιχεία?τι λες ρε μάγκα?ποιος είσαι εσύ και ποιος σου έδωσε αυτό το δικαίωμα να το κάνεις??στην επιχείρηση σου αυτά να το παίξεις αφεντικό και να παίρνεις αποφάσεις .όχι εδώ .η συμμορφωνεσαι η Λος πούλο από εδώ. Δεν θα δώσει στοιχεία αναλυτικά κάποιος που είναι το επάγγελμα του αυτό και ζητάει λεφτά από εμάς και τα λεφτά αυτά κιόλας είναι υπέρογκα ..λεφτά που ζητάνε γιατροί παγκοσμίου κλάσης..και το συζητάμε ακόμα??κάνε μας τη χάρη ρε..αν του αρέσει .αν όχι,έφυγε
μα αυτό είναι προφανές, η άρνηση, η αδυναμία να παρουσιαστούν στοιχεία, δεν ευνοούν τον γιατρό. Οπότε ασφαλώς κ προστίθεται στα αρνητικά. Απλά φαίνεται ότι υπάρχει μια εμμονή με τον συγκεκριμένο κ επειδή η δράση φέρνει αντίδραση, γίνεται αυτό που γίνεται. Από την άλλη, αν κάποιος προσπαθεί να παραπλανει κ αυτό δεν είναι τίμιο. Επειδή όμως το επίπεδο στο φόρουμ είναι υψηλό, πλέον η παραμικρή απόκλιση από την πραγματικότητα γίνεται αντιληπτή. Αν ήμουν administrator θα έλεγα, ας ποσταρει ο καθένας ότι θέλει κ θα άφηνα free τα μέλη να τον " ξεσκισουν " κ να τον ξεμπροστασιουν μετά, χωρίς όμως προσβολές, βρισιές κ εμπαθειες..
 

Xristos87

Well-Known Member
Θα συμφωνησω με τον Cvial.
Οταν πηγα στην κλινικη για να με λουσουν με εβγαλαν κ φωτογραφιες, τις οποιες εβγαλε ο γιατρος μιας κ ηταν η στιγμη που με εξεταζε.

Μαλιστα θυμαμαι οτι ο γιατρος πηρε τη φωτογραφικη τραβηξε 2 φωτογραφιες, σταματησε τις ληψεις κ ρωτησε τη συνεργατιδα του π ηταν παρων, αν ειναι σωστες οι ρυθμισεις(αμφιβαλλω αν ηξερε κ αυτη), γιατι τοτε υπηρχε ενα θεματακι εδω μεσα, αν θυμαστε π μερικοι τον κατηγορουσατε οτι ειναι πειραγμενες οι φωτο π ανεβαζει. Οπως κατηγορουσατε κ εμενα για πειραγμενες φωτογραφιες μεχρι π ανεβασα τα βιντεο κ μερικοι ανακαλεσαν ενω αλλοι π με κατηγορουσαν σιωπησαν...ντροπη, μονο αυτο εχω να πω...ψαχνετε να πιαστητε απο καπου για να βγαλετε τα σωψυχα σας.

πιστευω οτι ο Ανθρωπος εχει τοσα στο μυαλο του π λογικο κ επομενο καπου να κανει λαθος ..σιγα το λαθος δλδ...ιδιως οταν το καταλαβαινει κ παει να το διορθωσει!
εχει αναγκη να ποσταρει το ιδιο περιστατικο για να πλανεψει τους αετοματηδες εδω μεσα...
 

Disco

Well-Known Member
Ψεύτικη διπλό παρουσίαση.
Ακόμα και λάθος να έγινε,βγες και πες ένα συγνώμη σαν νηματοδετης.
Πάντως και μετά το δεύτερη φορά που ανεβάζει η κλινική το ίδιο περιστατικό με διαφορετικά στοιχεία... Ποιος εγγυάται ότι όλα τα περιστατικά που ανέβαζε και έλεγε στοιχεία αριθμούς grafts κτλπ ήταν όντως πραγματικά και όχι "φτιαγμένα" αναλόγως τι εξυπηρετεί την ίδια την κλινική και θέλει να περάσει στα μέλη; Νομίζω έχει χαθεί η εμπιστοσύνη μετά από όλα αυτά προς τη συγκεκριμένη κλινική..και δεν ξέρεις τι να πιστέψεις από όσα λέει τι είναι ψέμα και τι αλήθεια.
Ειδικά και μετά τις αναφορές μελών όπως ο aldo που άλλα του ελεγαν οτι κάνει ο γιατρός στην επέμβαση πριν μπει στο χειρουργείο και άλλα έκανε τελικά...Είναι γενικό το φαινόμενο της έλλειψης εμπιστοσύνης!
 

obi one

Active Member
πο
Φίλε,έχει κάποιους κανόνες το φόρουμ..ξαναλέω,έχουμε τσακωθεί με πόσα παιδιά εδώ μέσα για να δίνουν πλήρη στοιχεία της επέμβασης ,πεντακάθαρες φωτό κτλ..για ποιο λόγο να δέχονται όλοι,όλα αυτά και ο γιατρός με το έτσι θέλω να μην κάνει τπτ από ότι κάνουν όλοι οι άλλοι?? Πριν και μετά φωτό μόνο χωρίς στοιχεία?τι λες ρε μάγκα?ποιος είσαι εσύ και ποιος σου έδωσε αυτό το δικαίωμα να το κάνεις??στην επιχείρηση σου αυτά να το παίξεις αφεντικό και να παίρνεις αποφάσεις .όχι εδώ .η συμμορφωνεσαι η Λος πούλο από εδώ. Δεν θα δώσει στοιχεία αναλυτικά κάποιος που είναι το επάγγελμα του αυτό και ζητάει λεφτά από εμάς και τα λεφτά αυτά κιόλας είναι υπέρογκα ..λεφτά που ζητάνε γιατροί παγκοσμίου κλάσης..και το συζητάμε ακόμα??κάνε μας τη χάρη ρε..αν του αρέσει .αν όχι,έφυγε
" Φίλε,έχει κάποιους κανόνες το φόρουμ "
ποιοι είναι αυτοί οι κανόνες? που είναι γραμμένοι? μπορείς σε παρακαλώ να μου τους στείλεις?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα