ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ LORENZO

Marios1982

Well-Known Member
Φίλε στο ξυρισμένο πάντα φαίνεται τρομακτικό το πρόβλημα, τουλάχιστον για όσους έχουμε διάχυτη λέπτυνση τρίχας. Δυστυχώς η ΑΓΑ είναι ύπουλη, μπορεί να έχεις χρόνια miniaturisation μέχρι να φανεί το πρόβλημα Με φίνα και πιο μακρύ μαλλί όμως βοηθάει αρκετά ώστε τα μαμά να στηρίξουν τα νέα μεταμοσχευμένα μαλλιά και να έχεις μια ωραία εικόνα.
Ακριβώς φίλε. Μου πήρε χρόνια να καταλάβω το πρόβλημα στις πίσω ζώνες και να καταλάβω τη διάχυτη. Και άργησα να λάβω μέτρα γιατί νόμιζα ότι το θέμα ήταν κυρίως μπροστά. Τεσπα δεν έχω τραγικό πατερν, ούτε Κράουν επικίνδυνα χαμηλό, οπότε θέλω να πιστευω διορθώνεται.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Παιδιά έχω μείνει κατάπληκτος από την παρουσία του ανθρώπου Λορέντσο. Με το που τον είδα, θυμήθηκα σχολιασμό του αείμνηστου Γεωργίου για τον Κλίντον. Όποιος δεν το έχει δει να το δει. Μακάρι να ζούσε και να τον βάζαμε να κάνει ένα και για τον Λορέντσο.

Ο άνθρωπος σε κερδίζει στο δευτερόλεπτο! Με την απλότητα του, το χαμόγελο του, την άνεση του, το στυλ του, την ευγένεια του. Πραγματικά έχω μείνει κατάπληκτος και συμβουλεύω όσους μπορούν να πάνε να τον δουν! Μιλάμε για απίστευτη θετική ενέργεια, απίστευτη γλυκύτητα. Σε εμπνέει, σου βγάζει σιγουριά, αισθάνεσαι ότι είσαι στα χέρια μιας ανώτερης δύναμης.

Στα του consultation, εξεπλάγην ευχάριστα καθώς δεν περιμενα πάνω από 10.000 δότρια και ο cvial να μου πει 3.5 λογο!

@CVIAL τα υπόλοιπα τα αφήνω σε σένα αν υπάρχει κάτι που θέλεις να αναφέρεις !
 

IoannisG

Active Member
Παιδιά έχω μείνει κατάπληκτος από την παρουσία του ανθρώπου Λορέντσο. Με το που τον είδα, θυμήθηκα σχολιασμό του αείμνηστου Γεωργίου για τον Κλίντον. Όποιος δεν το έχει δει να το δει. Μακάρι να ζούσε και να τον βάζαμε να κάνει ένα και για τον Λορέντσο.

Ο άνθρωπος σε κερδίζει στο δευτερόλεπτο! Με την απλότητα του, το χαμόγελο του, την άνεση του, το στυλ του, την ευγένεια του. Πραγματικά έχω μείνει κατάπληκτος και συμβουλεύω όσους μπορούν να πάνε να τον δουν! Μιλάμε για απίστευτη θετική ενέργεια, απίστευτη γλυκύτητα. Σε εμπνέει, σου βγάζει σιγουριά, αισθάνεσαι ότι είσαι στα χέρια μιας ανώτερης δύναμης.

Στα του consultation, εξεπλάγην ευχάριστα καθώς δεν περιμενα πάνω από 10.000 δότρια και ο cvial να μου πει 3.5 λογο!

@CVIAL τα υπόλοιπα τα αφήνω σε σένα αν υπάρχει κάτι που θέλεις να αναφέρεις !
Μπράβο φίλε! Ευχομαι να πάνε όλα όπως τα θες!
 

bobby

Well-Known Member
Δε είναι μόνο τρομερός γιατρός, είναι και καλό παιδί και ταπεινός και δεν το παίζει. Αν δεις πόσο ευγενικά μιλάει στις νοσηλεύτριές του θα καταλάβεις. Σκέψου μόνο ότι την Ισπανική Σχολή ΜΜ αυτός την ξεκίνησε και αυτός τους έχει εκπαιδεύσει όλους.......Legent
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παιδιά έχω μείνει κατάπληκτος από την παρουσία του ανθρώπου Λορέντσο. Με το που τον είδα, θυμήθηκα σχολιασμό του αείμνηστου Γεωργίου για τον Κλίντον. Όποιος δεν το έχει δει να το δει. Μακάρι να ζούσε και να τον βάζαμε να κάνει ένα και για τον Λορέντσο.

Ο άνθρωπος σε κερδίζει στο δευτερόλεπτο! Με την απλότητα του, το χαμόγελο του, την άνεση του, το στυλ του, την ευγένεια του. Πραγματικά έχω μείνει κατάπληκτος και συμβουλεύω όσους μπορούν να πάνε να τον δουν! Μιλάμε για απίστευτη θετική ενέργεια, απίστευτη γλυκύτητα. Σε εμπνέει, σου βγάζει σιγουριά, αισθάνεσαι ότι είσαι στα χέρια μιας ανώτερης δύναμης.

Στα του consultation, εξεπλάγην ευχάριστα καθώς δεν περιμενα πάνω από 10.000 δότρια και ο cvial να μου πει 3.5 λογο!

@CVIAL τα υπόλοιπα τα αφήνω σε σένα αν υπάρχει κάτι που θέλεις να αναφέρεις !

Εγώ μόλις σε είδα σου είπα ότι έχεις πολύ καλή δότρια, λεπτή τρίχα μεν αλλά ο λόγος στο θεο! Χαίρομαι που θέτεις το θέμα της ανθρώπινης πλευράς του Λορένζο, όσοι τον έχουν δει από κοντά καταλαβαίνουν τι λεω.
 

JimKan1

Well-Known Member
Παιδιά έχω μείνει κατάπληκτος από την παρουσία του ανθρώπου Λορέντσο. Με το που τον είδα, θυμήθηκα σχολιασμό του αείμνηστου Γεωργίου για τον Κλίντον. Όποιος δεν το έχει δει να το δει. Μακάρι να ζούσε και να τον βάζαμε να κάνει ένα και για τον Λορέντσο.

Ο άνθρωπος σε κερδίζει στο δευτερόλεπτο! Με την απλότητα του, το χαμόγελο του, την άνεση του, το στυλ του, την ευγένεια του. Πραγματικά έχω μείνει κατάπληκτος και συμβουλεύω όσους μπορούν να πάνε να τον δουν! Μιλάμε για απίστευτη θετική ενέργεια, απίστευτη γλυκύτητα. Σε εμπνέει, σου βγάζει σιγουριά, αισθάνεσαι ότι είσαι στα χέρια μιας ανώτερης δύναμης.


Στα του consultation, εξεπλάγην ευχάριστα καθώς δεν περιμενα πάνω από 10.000 δότρια και ο cvial να μου πει 3.5 λογο!

@CVIAL τα υπόλοιπα τα αφήνω σε σένα αν υπάρχει κάτι που θέλεις να αναφέρεις !

Δεν αμφιβαλλω για την ποιοτητα του Lorenzo σαν γιατρου, αλλα δεν καταλαβαινω τον λογο και το νοημα τετοιων διθυραμβικων σχολιων.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί όχι? Δεν είναι κακό ο καθένας να καταθέτει αυτό που εισπράττει από μια επαφή, την υποκειμενική του άποψη εκφράζει όπως την έζησε. Εξάλλου η ανθρώπινη πλευρά, η καλή επικοινωνία δεν σημαίνει απαραίτητα πιστοποίηση υψηλών επαγγελματικών ικανότητων, δεν νομίζω ότι προκύπτει κάτι τέτοιο από το σχόλιο του Μάριου.
 

bobby

Well-Known Member
Δεν θα προσπαθήσω να πείσω για κάτι, αλλά αν έχεις μιλησει με αρκετούς γιατρούς καταλαβαίνεις την ποιότητα του ανθρώπου και το πως ξεχωρίζει για τον χαρακτήρα του. Μπορεί να μην είναι ο τέλειος γιατρος στις ΜΜ αλλά σίγουρα είναι καλός άνθρωπος και χαρακτήρας. Αλλά βεβαίως αυτό είναι άσχετο με το αντικείμενο της ΜΜ. Σίγουρα δεν θα πήγαινα να κάνω ΜΜ σε κάποιον μέτριο με εξαιρετικό χαρακτήρα, αλλά ο συγκεκριμένος τυγχάνει να συνδυάζει ικανότητα και χαρακτήρα. Για εμένα μετράει, μεταξύ δυο ίσων θα επιλέξω τον καλύτερο χαρακτήρα ώστε να με αντιμετωπίσει ανθρώπινα και όχι σαν εμπόρευμα.
 

Marios1982

Well-Known Member
Δεν αμφιβαλλω για την ποιοτητα του Lorenzo σαν γιατρου, αλλα δεν καταλαβαινω τον λογο και το νοημα τετοιων διθυραμβικων σχολιων.
Στο ανώτερη δύναμη, ναι υπερέβαλλα, αλλά στα υπόλοιπα καθόλου φίλε μου. Πραγματικά αισθάνθηκα την ενέργεια του. Πολύ θετική αύρα. Πολύ γλυκός άνθρωπος. Και πρόσεξε, είμαι στρειτ όσο δεν πάει, δε χαρίζω κοπλιμεντα σε άντρες. Μιλάμε για πολύ ωραίο τύπο. Συμβουλεύω τον καθένα να πάει να τον δει και ας μην κάνει ΜΜ.
 

bobby

Well-Known Member
Και κάτι τελευταίο…. Έχετε δει κανένα αποτυχημένο αποτέλεσμα του Λορεντζο εδώ στο φόρουμ που όλα είναι ανεξάρτητα ή/και verified by CVIAL; Αυτό για την ικανότητα…..
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@bobby, εγώ που έχω δει όλα τα αποτελέσματα του Λορενζο είτε έχουν παρουσιαστεί είτε όχι, μπορώ να πω ότι έχω δει μικρολάθη, δηλαδή απώλειες της τάξης των 50-100g (αλά gggali) ανά επέμβαση σε κάποιες (λίγες) επεμβάσεις. Αυτή είναι η μαξ αποτυχία που έχω δει μέχρι τώρα στα 28+ περιστατικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
@bobby, εγώ που έχω δει όλα τα αποτελέσματα του Λορενζο είτε έχουν παρουσιαστεί είτε όχι, μπορώ να πω ότι έχω δει μικρολάθη, δηλαδή απώλειες της τάξης των 50-100g (αλά gggali) ανά επέμβαση σε κάποιες (λίγες) επεμβάσεις. Αυτή είναι η μαξ αποτυχία που έχω δει μέχρι τώρα στα 28+ περιστατικά.
Αυτές οι απώλειες γιατί πιστεύεις γίναν; Κακή αποθεραπεία; Η μπήκαν παραπάνω από όσα έπρεπε σε μια συνέδρια;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Άλλες έχουν εξήγηση, άλλες όχι. Αυτές με εξήγηση έχουν να κάνουν με υπέρ αντίδραση του δέρματος και υπερβολική έκκριση fibrin. Θα το αναλύσω σε ξεχωριστό νήμα κάποια στιγμή.
 

bobby

Well-Known Member
Άλλες έχουν εξήγηση, άλλες όχι. Αυτές με εξήγηση έχουν να κάνουν με υπέρ αντίδραση του δέρματος και υπερβολική έκκριση fibrin. Θα το αναλύσω σε ξεχωριστό νήμα κάποια στιγμή.
Ελπίζω και σε εμένα που έβγαλε fibrin σε ένα σημείο να μην έχουμε θέμα……
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μην ανησυχείς δεν μιλάμε για αυτό που είδα σε σένα σήμερα. Η fibrin είναι φυσιολογική και αναμενόμενη. Η υπέρεκριση είναι (όχι πάντα βέβαια) το θέμα.
 

bobby

Well-Known Member
Η αλήθεια είναι ότι έβγαλε σε ένα μικρό σημείο την δεύτερη μέρα της ΜΜ και that’s all . Τίποτα ξανά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η ανησυχητική υπερεκκριση φιμπρίνης συμβαίνει 1-2 μέρες μετά την μμ και συνεχίζεται για 4-5 μέρες ακόμα.
 

bobby

Well-Known Member
Η ανησυχητική υπερεκκριση φιμπρίνης συμβαίνει 1-2 μέρες μετά την μμ και συνεχίζεται για 4-5 μέρες ακόμα.
Δεν έχω τίποτα τέτοιο. Πεντακάθαρο είναι το κεφάλι μου. Αύριο που θα κάνω πρώτο λούσιμο πάνω και θα βγάλω φώτος 3ης μέρας για Χοσέ και Λορένα θα σου στείλω να δεις και εσύ. Το μόνο θέμα είναι ότι λόγω της μη λήψης τρανσαμινης είμαι σαν τον Ρόκυ Μπαλμπόα μετά τον αγώνα με τον Ιβάν Ντράγκο........ :p :p :p :p :p
 
Μπλουζα