Σώζεται η κατάσταση αραγε ? Γνώμη για ΜΜ

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Johny_B

New Member
Μια ερώτηση ρε παιδιά πχ ας πουμε οτι κανω 1 2 3 ΜΜ λεμε τωρα σεναριο εργασιας υπαρχει περιπτωση να ξανακανω καρφακια στα μαλια μου?:p

vlafo

Well-Known Member
Εννοείται,και με μία μμ μπορείς να το πετύχεις.

Τελευταία επεξεργασία:

MaleCyprus

Active Member
Και κόκκινα μην σου πω. Φαντάσου φιλέ μου άσπρα μαλια μαζι με τριχόπτωση ποσο μεγαλυτερος δειχνω :confused:
Τα άσπρα δεν είναι πρόβλημα φίλε μου, είναι γοητεία στον άντρα, αλήθεια.
Επίσης με τα άσπρα μπορείς και καλύπτεις και κενές περιοχές πιο εύκολα λόγω μη αντίθεσης με το δέρμα.
Έχουν και τα θετικά τους άσπρα.
Η τριχόπτωση είναι η αιώνια μάστιγα συμπολεμιστή μου.

Peter Pan

Member
Μήπως ξέρει κάποιο από τα έμπειρα μέλη τι είδους ΑΑ έχει ο συγκεκριμένος κωμικός (Ράπτης); Έχουν υποχωρήσει τα πλαϊνά κ πίσω αλλά στο πάνω μέρος έχει ακόμα αρκετό μαλλί, πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο.

Συνημμένα

alex7

Active Member
Μήπως ξέρει κάποιο από τα έμπειρα μέλη τι είδους ΑΑ έχει ο συγκεκριμένος κωμικός (Ράπτης); Έχουν υποχωρήσει τα πλαϊνά κ πίσω αλλά στο πάνω μέρος έχει ακόμα αρκετό μαλλί, πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο.
Πιο πιθανό είναι DUPA

dim d

Well-Known Member
τιγκα τοπικ βαζει.. εχει διαχυτη κι εχει κατεβει στην δοτρια. Το εχει πει οτι οταν βγαινει τηλεοραση βαζει τοπικ.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mike1988

Member
Μήπως έχει κάνει ήδη ΜΜ και απλά μην πέρνωντας κάποια θεραπεία φεύγουν σιγά σιγά οι γέφυρες...γιατί και crown άδειος είναι....

Μπλουζα