Σώζεται η κατάσταση αραγε ? Γνώμη για ΜΜ

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Johny_B

New Member
Μια ερώτηση ρε παιδιά πχ ας πουμε οτι κανω 1 2 3 ΜΜ λεμε τωρα σεναριο εργασιας υπαρχει περιπτωση να ξανακανω καρφακια στα μαλια μου?:p
 

vlafo

Well-Known Member
Εννοείται,και με μία μμ μπορείς να το πετύχεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ManCyprus87

Well-Known Member
Και κόκκινα μην σου πω. Φαντάσου φιλέ μου άσπρα μαλια μαζι με τριχόπτωση ποσο μεγαλυτερος δειχνω :confused:

Τα άσπρα δεν είναι πρόβλημα φίλε μου, είναι γοητεία στον άντρα, αλήθεια.
Επίσης με τα άσπρα μπορείς και καλύπτεις και κενές περιοχές πιο εύκολα λόγω μη αντίθεσης με το δέρμα.
Έχουν και τα θετικά τους άσπρα.
Η τριχόπτωση είναι η αιώνια μάστιγα συμπολεμιστή μου.
 

Peter Pan

Active Member
Μήπως ξέρει κάποιο από τα έμπειρα μέλη τι είδους ΑΑ έχει ο συγκεκριμένος κωμικός (Ράπτης); Έχουν υποχωρήσει τα πλαϊνά κ πίσω αλλά στο πάνω μέρος έχει ακόμα αρκετό μαλλί, πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο.
 

Συνημμένα

  • 403C89F6-2795-4113-B517-92408B3B8C6F.jpeg
    403C89F6-2795-4113-B517-92408B3B8C6F.jpeg
    26.4 KB · Προβολές: 77

alex7

Well-Known Member
Μήπως ξέρει κάποιο από τα έμπειρα μέλη τι είδους ΑΑ έχει ο συγκεκριμένος κωμικός (Ράπτης); Έχουν υποχωρήσει τα πλαϊνά κ πίσω αλλά στο πάνω μέρος έχει ακόμα αρκετό μαλλί, πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο.
Πιο πιθανό είναι DUPA
 

dim d

Well-Known Member
Μήπως ξέρει κάποιο από τα έμπειρα μέλη τι είδους ΑΑ έχει ο συγκεκριμένος κωμικός (Ράπτης); Έχουν υποχωρήσει τα πλαϊνά κ πίσω αλλά στο πάνω μέρος έχει ακόμα αρκετό μαλλί, πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο.
τιγκα τοπικ βαζει.. εχει διαχυτη κι εχει κατεβει στην δοτρια. Το εχει πει οτι οταν βγαινει τηλεοραση βαζει τοπικ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mike1988

Active Member
Μήπως ξέρει κάποιο από τα έμπειρα μέλη τι είδους ΑΑ έχει ο συγκεκριμένος κωμικός (Ράπτης); Έχουν υποχωρήσει τα πλαϊνά κ πίσω αλλά στο πάνω μέρος έχει ακόμα αρκετό μαλλί, πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο.
Μήπως έχει κάνει ήδη ΜΜ και απλά μην πέρνωντας κάποια θεραπεία φεύγουν σιγά σιγά οι γέφυρες...γιατί και crown άδειος είναι....
 

Johny_B

New Member
Γεια χαρά σε όλα τα παιδιά του forum υγειά και πολλά χαμογελα εύχομαι για το 2022. Εχω να παρατηρήσω ότι μετά από ένα 6μηνο χρήση φίνας σε χαμηλές δόσεις 1mg κάθε δεύτερη μέρα χωρίς κανένα side effect ένα σχετικό δυνάμωμα τρίχας μπορώ να πω ότι βρίσκω λιγότερες στο μαξιλάρι και στο ντους. Η ερώτηση είναι θα μπορούσε να συμβαίνει στο 6μηνο? η ειναι η ιδέα μου.:rolleyes:
 
  • Like
Reactions: spi

Vdupa

Well-Known Member
Γεια χαρά σε όλα τα παιδιά του forum υγειά και πολλά χαμογελα εύχομαι για το 2022. Εχω να παρατηρήσω ότι μετά από ένα 6μηνο χρήση φίνας σε χαμηλές δόσεις 1mg κάθε δεύτερη μέρα χωρίς κανένα side effect ένα σχετικό δυνάμωμα τρίχας μπορώ να πω ότι βρίσκω λιγότερες στο μαξιλάρι και στο ντους. Η ερώτηση είναι θα μπορούσε να συμβαίνει στο 6μηνο? η ειναι η ιδέα μου.:rolleyes:
Nαι ευκολα. Καποιοι βλεπουν και στο διμηνο διαφορα προς τριμηνο. Αλλοι μετα τον χρονο.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Γεια χαρά σε όλα τα παιδιά του forum υγειά και πολλά χαμογελα εύχομαι για το 2022. Εχω να παρατηρήσω ότι μετά από ένα 6μηνο χρήση φίνας σε χαμηλές δόσεις 1mg κάθε δεύτερη μέρα χωρίς κανένα side effect ένα σχετικό δυνάμωμα τρίχας μπορώ να πω ότι βρίσκω λιγότερες στο μαξιλάρι και στο ντους. Η ερώτηση είναι θα μπορούσε να συμβαίνει στο 6μηνο? η ειναι η ιδέα μου.:rolleyes:
Αραιωση μπορει να υπαρχει ανεξαρτητως απωλειας τριχων.Εγω πχ ποτε δεν εβρισκα τριχες πουθενα,ουτε στο μαξιλαρι ουτε στο μπανιο,κι ομως η αραιωση ειχε εμφανιστει και συνεχιζοταν κανονικα επι χρονια.Αν εχεις κρατησει φωτογραφικο υλικο πριν την εναρξη θεραπειας μπορεις να συγκρινεις την κατασταση σου καθε μηνα ,εκει θα δεις αν οντως χανεις εδαφος ή οχι,μην στηριζεσαι αποκλειστικα στο οτι δεν βλεπεις τριχες,φιλικα
 

giorgosv

Active Member
Γεια χαρά σε όλα τα παιδιά του forum υγειά και πολλά χαμογελα εύχομαι για το 2022. Εχω να παρατηρήσω ότι μετά από ένα 6μηνο χρήση φίνας σε χαμηλές δόσεις 1mg κάθε δεύτερη μέρα χωρίς κανένα side effect ένα σχετικό δυνάμωμα τρίχας μπορώ να πω ότι βρίσκω λιγότερες στο μαξιλάρι και στο ντους. Η ερώτηση είναι θα μπορούσε να συμβαίνει στο 6μηνο? η ειναι η ιδέα μου.:rolleyes:

Μπες για μεταμόσχευση μαλλιών johny. Για να αποκτήσεις υγιές μαλλί και με κάλυψη παντού.
Μπορείς να το πετύχεις εύκολα.
Λόγω χρώματος μαλλιού το αποτέλεσμα θα δείξει ακόμη καλύτερο.
Η φίνα θα διορθώσει μικρολεπτομέρειες και θα γεμίσει μικρά κενά.
Δεν έχεις λόγο να περιμένεις άλλο.
 

feanor

Active Member
To 6 μήνες ναι αλλά φυσικά σε περιπτώσεις που η φίνα είναι must για πλάνο. Το 12 αφορά σε περιοχές που η φίνα θα δώσει πχ crown που δεν είναι φαλακρό.
εγω θα ηθελα να ρωτησω η φινα δινει αποτελεσματα και για διαχυτη αλωπεκια? ευχαριστω πολυ
 

Johny_B

New Member
Μπες για μεταμόσχευση μαλλιών johny. Για να αποκτήσεις υγιές μαλλί και με κάλυψη παντού.
Μπορείς να το πετύχεις εύκολα.
Λόγω χρώματος μαλλιού το αποτέλεσμα θα δείξει ακόμη καλύτερο.
Η φίνα θα διορθώσει μικρολεπτομέρειες και θα γεμίσει μικρά κενά.
Δεν έχεις λόγο να περιμένεις άλλο.

Περιμένω πως και πως αδερφέ έχω κάνει consultation με Dr Lorenzo έχω ακολουθήσει κατα γράμμα τις συμβουλές του CVIAL και απλα περιμένω κάποια στιγμή να έρθει απλά η σειρά μου να κάνω book καθώς φαντάζομαι οι λίστες είναι μεγάλες.
 
Μπλουζα