Συζήτηση & πληροφορίες για τις κλινικές

leas

Well-Known Member
http://www.fue-hlc.com/en/
Παιδιά καλημέρα πριν κάμποσο καιρό σε ένα νήμα που αναφέραμε καλούς γιατρούς απο την Τουρκία ο Stripar μου ανέφερε αυτήν την κλινική την οποία δεν έχω δει σχεδόν πουθενά να διαφημίζεται., Τα αποτελέσματα που έχουν στο site μου άρεσαν αλλά και η δουλεία που κάνουν φένεται να είναι προσεγμένη (μικρές συνεδρίες και καλοσχεδιασμένο πλάνο)Δεν έχω βρει όμως κάποιο site το οποίο να έχει feedback για την εν λόγω εταιρεία . Γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω. Είναι αρκετά ενδιαφέρoυσα περίπτωση γιατι κάνει και bht με αρκετά μεγάλους αριθμούς γκράφτ ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Hijikos: " Ο λόγος που το ανέβασα είναι ότι μου άρεσε σαν αποτέλεσμα το αν είναι αληθινό η ψεύτικο δεν με ενδιαφέρει "
Φιλε hijikos, πριν αλεκτωρ φωνησαι τρις, επιβεβαιωσες απολυτα οσα εγραψα για την καταλληλοτητα σου ως υποψηφιο θυμα παραπληροφορησης. Καθετι που δεν εχει σχεση με τα "ελληνικα μπακαλικα" δε σε ενδιαφερει αν ειναι αληθινο ή ψευτικο. Ξενο να ειναι και τιποτε αλλο. Οι ξενοι ειναι οι εντιμοι και ηθικοι επαγγελματιες που δεν παραπληροφορουν ποτε και παρουσιαζουν παντοτε αληθινα περιστατικα με απολυτη επιτυχια.
Φιλε μου, η ειδοποιος διαφορα αναμεσα μας ειναι οτι εγω δεν ειμαι προκατειλημμενος υπερ των ελληνικων ή των ξενων κλινικων. Ουτε εκ των προτερων κατηγορω αποτελεσματα συγκεκριμενων κλινικων, οπως κατα κορον κανεις εσυ. Εχω εκφρασει την αποψη μου για την ανωτεροτητα καποιων ξενων κλινικων εναντι των εγχωριων σε θεματα τεχνογνωσιας και προσφερομενων υπηρεσιων. Αυτο ομως δε σημαινει οτι ολες οι εγχωριες κλινικες ειναι μπακαλικα και αναξιες λογου, οπως με φανατισμο ισχυριζεσαι συχνα στο forum.
Εξαλλου μην ξεχνας οτι συγκρινουμε ανομοια πραγματα. Η συγκριση πρεπει να γινεται επι ισοις οροις. Εννοω οτι εκτος απο το τελικο αποτελεσμα πρεπει να λαμβανεις υποψη σου και το κοστος των παρεχομενων υπηρεσιων, π.χ. συγκρινοντας τα αποτελεσματα του cvial (λορεντζο) και του Δημητρη (Βεκρης) πρεπει να λαβεις υποψη οτι διαφερουν πανω απο 10000 ευρω. Προσωπικα τα θεωρω εφαμιλλα αποτελεσματα (μαλιστα του Δημητρη δειχνει ανωτερο εξαιτιας των προϋπαρχοντων μαλλιων). Σε ρωτω λοιπον, αν ο Δημητρης με τα παραπανω 10000 ευρω κανει αλλες τρεις παρομοιες επεμβασεις, ποιος πιστευεις οτι θα εχει καλυτερο αποτελεσμα, ο ακριβοπληρωμενος Λορεντζο ή ο μιζερος μπακαλης Βεκρης;
Μαθε επομενως να εισαι πιο μετριοπαθης και συγκαταβατικος και οχι απολυτος και δογματικος στις αποψεις σου. Φιλικα παντα.....
 

hijikos

Active Member
tol είσαι εκτός θέματος. το thread δεν έχει σχέση με τα '' ελληνικά μπακάλικα '' .
Το θέμα '' ελληνικά μπακάλικα '' διαγράφει . Επομένως μην πας την συζήτηση εκεί που δν σε συμφέρει!
Επειδή η σύγκριση θες να γίνει επί ίσοις όροις! Και επειδή λες ο ένας μίζερος και ο άλλος ακριβοπληρωμένος εγώ σου λέω γιατρός ο ενας γιατρός και ο άλλος. Ας ανεβάσουν αυτοί που έκαναν μ.μ στην Ελλάδα με αυτούς που έκαναν εξωτερικό φωτογραφίες ίδιας ποιότητας να δούμε διαφορές:
1 Υστερούν σε φυσικότητα
2 Υστερούν σε πυκνότητα
Δυο πολύ βασικοί παράγοντες.

Μετριοπαθής και συγκαταβατικος είμαι με τους σωστούς όχι με αυτούς που είναι λαμογια!
Απόλυτος και δογματικός είμαι σε ότι έχει σχέση με Ελλάδα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dimitris50423

Well-Known Member
Εξαλλου μην ξεχνας οτι συγκρινουμε ανομοια πραγματα. Η συγκριση πρεπει να γινεται επι ισοις οροις. Εννοω οτι εκτος απο το τελικο αποτελεσμα πρεπει να λαμβανεις υποψη σου και το κοστος των παρεχομενων υπηρεσιων, π.χ. συγκρινοντας τα αποτελεσματα του cvial (λορεντζο) και του Δημητρη (Βεκρης) πρεπει να λαβεις υποψη οτι διαφερουν πανω απο 10000 ευρω. Προσωπικα τα θεωρω εφαμιλλα αποτελεσματα (μαλιστα του Δημητρη δειχνει ανωτερο εξαιτιας των προϋπαρχοντων μαλλιων). Σε ρωτω λοιπον, αν ο Δημητρης με τα παραπανω 10000 ευρω κανει αλλες τρεις παρομοιες επεμβασεις, ποιος πιστευεις οτι θα εχει καλυτερο αποτελεσμα, ο ακριβοπληρωμενος Λορεντζο ή ο μιζερος μπακαλης Βεκρης;
Μαθε επομενως να εισαι πιο μετριοπαθης και συγκαταβατικος και οχι απολυτος και δογματικος στις αποψεις σου. Φιλικα παντα.....

Ο καθενας επιλεγει τι θελει να αγορασει με τα χρηματα του και ειναι απολυτως σεβαστο απο εμενα. Ποτε δεν θα πω σε καποιον εισαι χαζος που πηγες και εδωσες 15000 ευρω για μμ εγω το εκανα με 3000.
Επισης 15000 δεν εχουν την ιδια αξια για 2 διαφορετικους ανθρωπους, για καποιον ειναι παρα πολλα για αλλον τιποτα. Απλα οπως και να το κανουμε σε καποιους γιατρους πληρωνεις και τη φημη τους με οχι απαραιτητα παντα καλυτερα αποτελεσματα.
δεν μιλαω μονο για lorenzo που αναφερθηκε αλλα και για Rahal που εχουμε δει καποια περιστατικα στο φορουμ που δεν πηγαν καλα και πιθανον και για αλλους.
Ο cvial εβαλε και καποια παραπανω μοσχευματα νομιζω και παλι ισως να επεμβει λιγο στην ιδια περιοχη για συμπληρωμα και καλα θα κανει κατα τη γνωμη μου. αν εγω καποια στιγμη στο μελλον χρειαστω 2η και βαλω αλλα 1500 διασπαρτα με αναλογη φυτρωση θα ειναι σαν να μην ειχα αραιωση ποτε.
εξισου παρα πολυ σημαντικο για μενα ειναι οτι αυτη την εικονα την εχω με 2300 μονο μοσχευματα απο τη δοτρια μου. αν εχεις αποθεμα μοσχευματων στη δοτρια κανεις οτι θες με ενα καλο πλανο.
 

tasos33

Well-Known Member
Hijikos: " Ο λόγος που το ανέβασα είναι ότι μου άρεσε σαν αποτέλεσμα το αν είναι αληθινό η ψεύτικο δεν με ενδιαφέρει "
Φιλε hijikos, πριν αλεκτωρ φωνησαι τρις, επιβεβαιωσες απολυτα οσα εγραψα για την καταλληλοτητα σου ως υποψηφιο θυμα παραπληροφορησης. Καθετι που δεν εχει σχεση με τα "ελληνικα μπακαλικα" δε σε ενδιαφερει αν ειναι αληθινο ή ψευτικο. Ξενο να ειναι και τιποτε αλλο. Οι ξενοι ειναι οι εντιμοι και ηθικοι επαγγελματιες που δεν παραπληροφορουν ποτε και παρουσιαζουν παντοτε αληθινα περιστατικα με απολυτη επιτυχια.
Φιλε μου, η ειδοποιος διαφορα αναμεσα μας ειναι οτι εγω δεν ειμαι προκατειλημμενος υπερ των ελληνικων ή των ξενων κλινικων. Ουτε εκ των προτερων κατηγορω αποτελεσματα συγκεκριμενων κλινικων, οπως κατα κορον κανεις εσυ. Εχω εκφρασει την αποψη μου για την ανωτεροτητα καποιων ξενων κλινικων εναντι των εγχωριων σε θεματα τεχνογνωσιας και προσφερομενων υπηρεσιων. Αυτο ομως δε σημαινει οτι ολες οι εγχωριες κλινικες ειναι μπακαλικα και αναξιες λογου, οπως με φανατισμο ισχυριζεσαι συχνα στο forum.
Εξαλλου μην ξεχνας οτι συγκρινουμε ανομοια πραγματα. Η συγκριση πρεπει να γινεται επι ισοις οροις. Εννοω οτι εκτος απο το τελικο αποτελεσμα πρεπει να λαμβανεις υποψη σου και το κοστος των παρεχομενων υπηρεσιων, π.χ. συγκρινοντας τα αποτελεσματα του cvial (λορεντζο) και του Δημητρη (Βεκρης) πρεπει να λαβεις υποψη οτι διαφερουν πανω απο 10000 ευρω. Προσωπικα τα θεωρω εφαμιλλα αποτελεσματα (μαλιστα του Δημητρη δειχνει ανωτερο εξαιτιας των προϋπαρχοντων μαλλιων). Σε ρωτω λοιπον, αν ο Δημητρης με τα παραπανω 10000 ευρω κανει αλλες τρεις παρομοιες επεμβασεις, ποιος πιστευεις οτι θα εχει καλυτερο αποτελεσμα, ο ακριβοπληρωμενος Λορεντζο ή ο μιζερος μπακαλης Βεκρης;
Μαθε επομενως να εισαι πιο μετριοπαθης και συγκαταβατικος και οχι απολυτος και δογματικος στις αποψεις σου. Φιλικα παντα.....
Tol εγώ θα σου πω οτι έχεις δίκιο, σε όλα, εκφραζεις όμως μια άποψη η οποία είναι σεβαστη βεβαίως καο μπορεί να είναι και όλο σωστή, να σου πως επίσης οτι κ εμένα τα λεφτά τοθ Λορένζο μου φαίνονται υπερβολικά και πράγματι έχουμε ΕΝΑ πολύ καλό αποτέλεσμα του Δημήτρη, θέλω να σε ρώτησε λοιπον το εξης, αν σου πλήρωμα εγώ την μμ και σου έλεγα διάλεξε αναμεσα σε Λορένζο και πχ Βεκρη που θα πηγαινες?
Και τώρα ας γίνουμε ρεαλιστές και να πάμε στην πραγματικότητα, άν σου ζήτησω να μου ανεβασεις τρια παρόμοια αποτέλεσματα με του Δημήτρη απο βεκρη και αλλά 30 από Λορένζο τι πιστεύεις οτι θα γίνει?θα τα καυαφερεις ?ας μη σε κοθρασω ανέβασε εσύ απο βεκρη και εγώ από Λορένζο..δεν έχω καμια εμπάθεια με το βεκρη και λόγω οικονομίας το σκέφτομαι να πάω εκεί και να συμβιβαστω, αλλά να λέμε τα σύκα σύκα κ τη σκάφη σκαφη
 

tasos33

Well-Known Member
Hijikos: " Ο λόγος που το ανέβασα είναι ότι μου άρεσε σαν αποτέλεσμα το αν είναι αληθινό η ψεύτικο δεν με ενδιαφέρει "
Φιλε hijikos, πριν αλεκτωρ φωνησαι τρις, επιβεβαιωσες απολυτα οσα εγραψα για την καταλληλοτητα σου ως υποψηφιο θυμα παραπληροφορησης. Καθετι που δεν εχει σχεση με τα "ελληνικα μπακαλικα" δε σε ενδιαφερει αν ειναι αληθινο ή ψευτικο. Ξενο να ειναι και τιποτε αλλο. Οι ξενοι ειναι οι εντιμοι και ηθικοι επαγγελματιες που δεν παραπληροφορουν ποτε και παρουσιαζουν παντοτε αληθινα περιστατικα με απολυτη επιτυχια.
Φιλε μου, η ειδοποιος διαφορα αναμεσα μας ειναι οτι εγω δεν ειμαι προκατειλημμενος υπερ των ελληνικων ή των ξενων κλινικων. Ουτε εκ των προτερων κατηγορω αποτελεσματα συγκεκριμενων κλινικων, οπως κατα κορον κανεις εσυ. Εχω εκφρασει την αποψη μου για την ανωτεροτητα καποιων ξενων κλινικων εναντι των εγχωριων σε θεματα τεχνογνωσιας και προσφερομενων υπηρεσιων. Αυτο ομως δε σημαινει οτι ολες οι εγχωριες κλινικες ειναι μπακαλικα και αναξιες λογου, οπως με φανατισμο ισχυριζεσαι συχνα στο forum.
Εξαλλου μην ξεχνας οτι συγκρινουμε ανομοια πραγματα. Η συγκριση πρεπει να γινεται επι ισοις οροις. Εννοω οτι εκτος απο το τελικο αποτελεσμα πρεπει να λαμβανεις υποψη σου και το κοστος των παρεχομενων υπηρεσιων, π.χ. συγκρινοντας τα αποτελεσματα του cvial (λορεντζο) και του Δημητρη (Βεκρης) πρεπει να λαβεις υποψη οτι διαφερουν πανω απο 10000 ευρω. Προσωπικα τα θεωρω εφαμιλλα αποτελεσματα (μαλιστα του Δημητρη δειχνει ανωτερο εξαιτιας των προϋπαρχοντων μαλλιων). Σε ρωτω λοιπον, αν ο Δημητρης με τα παραπανω 10000 ευρω κανει αλλες τρεις παρομοιες επεμβασεις, ποιος πιστευεις οτι θα εχει καλυτερο αποτελεσμα, ο ακριβοπληρωμενος Λορεντζο ή ο μιζερος μπακαλης Βεκρης;
Μαθε επομενως να εισαι πιο μετριοπαθης και συγκαταβατικος και οχι απολυτος και δογματικος στις αποψεις σου. Φιλικα παντα.....
Tol εγώ θα σου πω οτι έχεις δίκιο, σε όλα, εκφραζεις όμως μια άποψη η οποία είναι σεβαστη βεβαίως καο μπορεί να είναι και όλο σωστή, να σου πως επίσης οτι κ εμένα τα λεφτά τοθ Λορένζο μου φαίνονται υπερβολικά και πράγματι έχουμε ΕΝΑ πολύ καλό αποτέλεσμα του Δημήτρη, θέλω να σε ρώτησε λοιπον το εξης, αν σου πλήρωμα εγώ την μμ και σου έλεγα διάλεξε αναμεσα σε Λορένζο και πχ Βεκρη που θα πηγαινες?
Και τώρα ας γίνουμε ρεαλιστές και να πάμε στην πραγματικότητα, άν σου ζήτησω να μου ανεβασεις τρια παρόμοια αποτέλεσματα με του Δημήτρη απο βεκρη και αλλά 30 από Λορένζο τι πιστεύεις οτι θα γίνει?θα τα καυαφερεις ?ας μη σε κοθρασω ανέβασε εσύ απο βεκρη και εγώ από Λορένζο..δεν έχω καμια εμπάθεια με το βεκρη και λόγω οικονομίας το σκέφτομαι να πάω εκεί και να συμβιβαστω, αλλά να λέμε τα σύκα σύκα κ τη σκάφη σκαφη
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Tol εγώ θα σου πω οτι έχεις δίκιο, σε όλα, εκφραζεις όμως μια άποψη η οποία είναι σεβαστη βεβαίως καο μπορεί να είναι και όλο σωστή, να σου πως επίσης οτι κ εμένα τα λεφτά τοθ Λορένζο μου φαίνονται υπερβολικά και πράγματι έχουμε ΕΝΑ πολύ καλό αποτέλεσμα του Δημήτρη, θέλω να σε ρώτησε λοιπον το εξης, αν σου πλήρωμα εγώ την μμ και σου έλεγα διάλεξε αναμεσα σε Λορένζο και πχ Βεκρη που θα πηγαινες?
Και τώρα ας γίνουμε ρεαλιστές και να πάμε στην πραγματικότητα, άν σου ζήτησω να μου ανεβασεις τρια παρόμοια αποτέλεσματα με του Δημήτρη απο βεκρη και αλλά 30 από Λορένζο τι πιστεύεις οτι θα γίνει?θα τα καυαφερεις ?ας μη σε κοθρασω ανέβασε εσύ απο βεκρη και εγώ από Λορένζο..δεν έχω καμια εμπάθεια με το βεκρη και λόγω οικονομίας το σκέφτομαι να πάω εκεί και να συμβιβαστω, αλλά να λέμε τα σύκα σύκα κ τη σκάφη σκαφη


Κανε την ιδια ερωτηση και στον αερατο σε παρακαλω...
 

aeratos28

Just aeratos
ρε john τι ακριβώς θέλεις?για εξηγησε μου..αν θες κάτι ρώτα εσύ ,να έχεις θάρρος και να μην βάζεις άλλους.
 

tol

Well-Known Member
Taso, η απαντηση στο διλημμα που εθεσες ειναι προφανεστατη. Αν μου πληρωνες την τεραστια διαφορα χρηματων, φυσικα θα επελεγα τον Λορεντζο και οχι τον Βεκρη ή την dhi (στην οποια εχω κανει τις επεμβασεις). Το εχω γραψει και σε αλλα σχολια..…η ανωτεροτητα κορυφαιων ξενων γιατρων εναντι των εγχωριων ειναι πασιφανης. Ομως, εχοντας την σχετικα ικανοποιητικη εμπειρια των προσωπικων μου επεμβασεων, δε δεχομαι την ακριτη ισοπεδωση και υποτιμηση των ελληνικων κλινικων απο ορισμενα μελη του forum. Ισως η "ελληνικη" επιλογη ειναι μια τιμια λυση για αρκετους συμπατριωτες μας. Ας μην ειμαστε λοιπον απολυτοι και ας μην κατηγορουμε αναφανδον ολους τους εγχωριους γιατρους. Σε οποιον διαθετει τα χρηματα και μπορει να ανταπεξελθει στις αναγκες ενος ταξιδιου στο εξωτερικο, θα εδινα την συμβουλη να κανει μεταμοσχευση σε κλινικη του εξωτερικου. Για τους υπολοιπους υποψηφιους θα τους ελεγα οτι η προσπαθεια καποιων μελων να παρουσιαζουν ολες τις εγχωριες κλινικες ως σκουπιδια και μπακαλικα ειναι μαλλον υποπτη και ανυποστατη. Αλλο μετρια ως ικανοποιητικα αποτελεσματα και αλλο "σφαγες του Δραμαλη" και "μπακαλιστικα" αποτελεσματα.
 

tasos33

Well-Known Member
Τολ αν εξαιρέσεις την dhi και προς το παρόν τον εκκολαπτόμενο βεκρη όλες οι υπόλοιπες είναι για τιν γάιδαρο καβάλα στην κυριολεξία και μπορω να στο αποδείξω πολύ εύκολα όχι φανταστικά αλλά ρεαλιστικά με αποδειξεις , δυστυχώς όμως ταπολυ καλά αποτελέσματα των δυο αυτών λλινικων είναι ακόμα μετρημένα στα δάχτυλα των δυο χεριών, ευελπιστω βέβαια μα αυξηθούν κατακόρυφα ώστε να γλιτώσουμε τις ξενυτιες, στο άμεσο μέλλον πάντως φως για εξέλιξη Φεν βλέπω και αυτό γιατί έχουν βολευτει προφανώς με τα έσοδα που έχουν ,οι έλληνες πελάτες αρκούνται στην οικονομία και σε μέση ποιότητα παροχής υπηρεσιών οποτε ποιος ο λογος να εξςλιχθουν?αυτά τα έβλεπα πριν χρόνια στον κορντ .....φύκια για μεταξωτες
 

aeratos28

Just aeratos
συμφωνω με τον tol.. και νομίζω τα έχω πει και εγώ αυτά.ίσως και πάνω από 50 φορές..δεν μπαίνει σύγκριση ρε tasos33 o lorenzo με κάποιον εδώ γιατρό στην ελλαδα..εγώ προσωπικά τον θεωρώ κορυφαίο παγκοσμίως και το έχω πει και εγώ δεν ξέρω πόσες φορές..οπότε δεν χρειάζεται κάθε φορά μία τέτοια ερώτηση η οποία ειναι χιλιοαπαντημενη..είναι πολύ προφανές το τι θα απαντήσει κάποιος..είναι σαν να σου λέω σου πληρώνω αμάξι ..οποιο θες εσύ,διάλεξε οποια ferrari θες η οποίο audi θες..εγώ πληρώνω σου λέω.τι θα διαλέξεις?audi?όταν είναι δώρο δεν το συζητάμε..με την ιδια λογικη αν δεν εχεις ferrari,δεν πρεπει να οδηγας..κατι παρομοιο λετε,ελπιζω να πιανεις τι εννοω..!αλλά 20000€ του lorenzo ρε φίλε δεν του δίνω πως να το κάνουμε..άλλοι τα δίνουν.καλά κάνουν!εγώ με τίποτα.είναι πως το βλέπει ο καθένας..γενικά όπως καταλαβαίνεις είναι άκυρη ερώτηση και την πετάτε συνέχεια ..να έλεγα ότι δεν έχει απαντηθεί κιόλας!ειδικά και από μένα..και ο john ρωτάει πάλι.!τι να του πω.!μην ρωτάτε το προφανές και καταλάβετε τι εννούμε και ξεκοληστε επιτέλους..δηλαδή ο larioso,pilotakis ,dimitris50423 raphael2012 ,dim74 και άλλοι πολλοί να μην έκαναν καθόλου?ειδικά dim74 και pilotakis 20000 ευρώ δεν τους εφταναν για lorenzo ρε μαν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ότι δεν είναι όλες οι εταιριες καλες οσες κάνουν μεταμόσχευσης μαλλιών εδώ Ελλαδα αυτό είναι σίγουρο.έτσι είναι παντού όμως..ολόκληρη ισπανια και μιλάμε μόνο για έναν.lorenzo.ποιος άλλος?ολόκληρη ισπανια γιατί δεν έχει άλλον τέτοιο?όπως και αλλού.καναδας.μόνο για rahall λέμε και hasson.ολόκληρος καναδας αυτοί οι 2 είναι που κάνουν μεταμοσχεύσεις μόνο?όχι απλά μόνο αυτοί είναι οι τόσο δυνατοί..οι καλύτεροι παγκοσμίως..οι άλλοι,ακόμα και στις χώρες τους είναι πολυ χαμηλά μπροστά τους..θέλω να πω δεν έχει να κάνει με Ελλάδα,ειναι θέμα καθαρά και μόνο το χέρι του γιατρου
Τολ αν εξαιρέσεις την dhi και προς το παρόν τον εκκολαπτόμενο βεκρη όλες οι υπόλοιπες είναι για τιν γάιδαρο καβάλα στην κυριολεξία και μπορω να στο αποδείξω πολύ εύκολα όχι φανταστικά αλλά ρεαλιστικά με αποδειξεις , δυστυχώς όμως ταπολυ καλά αποτελέσματα των δυο αυτών λλινικων είναι ακόμα μετρημένα στα δάχτυλα των δυο χεριών, ευελπιστω βέβαια μα αυξηθούν κατακόρυφα ώστε να γλιτώσουμε τις ξενυτιες, στο άμεσο μέλλον πάντως φως για εξέλιξη Φεν βλέπω και αυτό γιατί έχουν βολευτει προφανώς με τα έσοδα που έχουν ,οι έλληνες πελάτες αρκούνται στην οικονομία και σε μέση ποιότητα παροχής υπηρεσιών οποτε ποιος ο λογος να εξςλιχθουν?αυτά τα έβλεπα πριν χρόνια στον κορντ .....φύκια για μεταξωτες
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
ε εντάξει ρε φίλε αν μάθεις ποτέ να μπορείς να συζητάς τότε θα μπορούμε να μιλήσουμε..εγώ zastava δεν την θεωρώ,έχουμε άλλη άποψη..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε αερατε τι να συζηταω,πλεον για να γελαω μπαινω εδω μεσα.βαρεθηκα να συζηταω δεν θελω να συζηταω τπτ.
Το ονομα σου ειναι Σταθης μηπως? Εμενα Γιαννης.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Καλα που υπαρχει και ενας αερατος και λεει τα πραγματα με το ονομα τους. Γιαννη δες λιγο καποια αποτελεσματα της κλινικης που εκανες γιατι δεν βλεπω να τα σχολιαζεις. Οι φωτογραφιες του heisenberg βλεπω σας καλυπτουν. Στο δικο μου νημα ολες αχρηστες ηταν. Εβαλε 3000 μοσχευματα το παιδι και δεν βλεπω καμια φοβερη πυκνωση. Τι εγινε; 7500 εσκασε. Δες και τις φωτο που εχει προ μμ και συγκρινε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
οχι δεν με καλυπτουν αλλα οπως βλεπεις δεν σχολιαζω πουθενα πλεον για φωτογραφιες ουτε στις ελληνικες .ας βαλει οτι θελει ο καθενας. ουτε δικαιολογω τον haisenberg ουτε με τρελενει το αποτελεσμα του.
 
Μπλουζα