Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

aeratos28

Just aeratos
Θα πάω να γίνω βουλγαρογιατρος,3-4 χρόνια και θα εκπαιδευτω κατάλληλα δίπλα στον ισπανουλη,ώστε σε μικρό χρονικό διάστημα να αναλάβω τα ηνία ..μην αγχώνεστε συμφορουμιτες,το ισπανικό μοντέλο θα συνεχιστεί ..χωρίς καμία διαφορά και καμία έκπτωση στην ποιότητα ..λιγάκι τις τιμές θα τσιμπήσω,γτ δεν βγαίνω μάνα μου..αλλά το θέμα είναι ότι δεν θα αλλάξει τπτ..:cool:
αφού δεν είναι εταιρεία να το αφήσει κάπου και να συνεχίσει άλλος π.χ. όπως η HDC, μόνος του ειναι και έχει το όνομα του και μόνο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
Θα πάω να γίνω βουλγαρογιατρος,3-4 χρόνια και θα εκπαιδευτω κατάλληλα δίπλα στον ισπανουλη,ώστε σε μικρό χρονικό διάστημα να αναλάβω τα ηνία ..μην αγχώνεστε συμφορουμιτες,το ισπανικό μοντέλο θα συνεχιστεί ..χωρίς καμία διαφορά και καμία έκπτωση στην ποιότητα ..λιγάκι τις τιμές θα τσιμπήσω,γτ δεν βγαίνω μάνα μου..αλλά το θέμα είναι ότι δεν θα αλλάξει τπτ..:cool:
ξεκίνα από τώρα όμως τις σπουδές να τον προλάβεις φίλε. Σεπτέμβριο φεύγεις για Ιατρική στα Βαλκάνια και παράλληλα θα κάνεις εξάσκηση και πρακτική ως ειδικευόμενος technician στην κλινική του Zarev στην βουλγαρία να είσαι έτοιμος μολις τελειώσεις να αναλάβεις την κλινική του lorenzo.
 

aeratos28

Just aeratos
Θα περάσω και από αυτόν,να μάθω να δουλεύω με τον απορροφη
ξεκίνα από τώρα όμως τις σπουδές να τον προλάβεις φίλε. Σεπτέμβριο φεύγεις για Ιατρική στα Βαλκάνια και παράλληλα θα κάνεις εξάσκηση και πρακτική ως ειδικευόμενος technician στην κλινική του Zarev στην βουλγαρία να είσαι έτοιμος μολις τελειώσεις να αναλάβεις την κλινική του lorenzo.

τηρα του,και θα κάνω combo με τις τεχνικές και των δύο ..μην ανησυχείτε μάγκες ,στηριχτήτε πάνω μου..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θα περάσω και από αυτόν,να μάθω να δουλεύω με τον απορροφη


τηρα του,και θα κάνω combo με τις τεχνικές και των δύο ..μην ανησυχείτε μάγκες ,στηριχτήτε πάνω μου..

Ξεκινα με ενα strip σε ενα καρπουζακι να μαθεις τις τομες!!!
 

Vdupa

Well-Known Member
Ξεκινα με ενα strip σε ενα καρπουζακι να μαθεις τις τομες!!!
Το εκανα εικονα :D

αερατος 5 λεπτα αργοτερα:

yba-6p.gif
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Θα πάω να γίνω βουλγαρογιατρος,3-4 χρόνια και θα εκπαιδευτω κατάλληλα δίπλα στον ισπανουλη,ώστε σε μικρό χρονικό διάστημα να αναλάβω τα ηνία ..μην αγχώνεστε συμφορουμιτες,το ισπανικό μοντέλο θα συνεχιστεί ..χωρίς καμία διαφορά και καμία έκπτωση στην ποιότητα ..λιγάκι τις τιμές θα τσιμπήσω,γτ δεν βγαίνω μάνα μου..αλλά το θέμα είναι ότι δεν θα αλλάξει τπτ..:cool:

Σε 3 γραμμες τα ειπες ολα....
 

vlafo

Well-Known Member
Αris2727
Mπορείς να μας δώσεις πληροφορία αυτά τα 2521g (σε σύνολο TDC 2151g xaxa) που έβγαλες σε ποιές ζώνες τοποθετήθηκαν?
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αris2727
Mπορείς να μας δώσεις πληροφορία αυτά τα 2521g (σε σύνολο TDC 2151g xaxa) που έβγαλες σε ποιές ζώνες τοποθετήθηκαν?
Αρχικα, για να μην πει καποιος οτι δεν σου απαντησε ο @Aris2727 γιατι καλύπτει/κρυβει κατι, βαζε ενα @ πριν το ονομα....

Εχει όλες τις φωτογραφιες και ελπίζω να σας τις ανεβασει.
Εγω δεν προκειται για ναμην πειτε οτι παρεμβαινω στα ανεξαρτητα.
Μπορεις ακομα καλύτερα να του το ζητησεις στο σχετικό νημα ΤΟΥ, εκτός να δεν θες για καποιο λογο το νημα εκεινο να ανεβει πάλι ψηλα....


Όσον αφορα το TDC και το xaxa, καλο θα ειναι να ξαναδιαβασεις το νημα εδω.

Ειναι κριμα να θέλεις να σωσεις κοσμακη από κακούς ιατρούς και να μην ξερεις την αλήθεια για το εργαλειο του World FUE Institute ποιυ τοσο αναλυτικα εχω εξηγησει.
 

aeratos28

Just aeratos
Eιναι τόσο εντυπωσιακό που εμείς οι εχθροί δεν θέλουμε να γράφουμε καν για να μην εμφανίζεται πρώτο πρώτο ..
Μιλάμε βλέπεις όνειρα Ντοκ Άνιστον..βάλε να δουλεύουν τα φουρφούρια ,όσο είσαι στην κλινική και κάνεις μετάβαση από το ένα χειρουργείο στο δεύτερο και καπάκι στο τρίτο,γτ η ζέστη άρχισε και βγάζει επιδράσεις...o_O
Μπορεις ακομα καλύτερα να του το ζητησεις στο σχετικό νημα ΤΟΥ, εκτός να δεν θες για καποιο λογο το νημα εκ
 

vlafo

Well-Known Member
Συ είπας γιατρέ.
Μια απλή γ@@@@ ερώτηση έκανα.
Ευθεία και αυγκεκριμένη.
Δε βλέπω δράκους.
Υγ::Σου συνιστώ φιλικά μια βουτιά καλοκαιρινή.
 

Xristos87

Well-Known Member
Συ είπας γιατρέ.
Μια απλή γ@@@@ ερώτηση έκανα.
Ευθεία και αυγκεκριμένη.
Δε βλέπω δράκους.
Υγ::Σου συνιστώ φιλικά μια βουτιά καλοκαιρινή.

2 3 μερες πριν

Η ελευθερία λόγου έχει μεν κάποια όρια και κάποιο δομημένο λόγο που πρέπει να συντάσσεται,

@vlafo αν δεν μπορεις να πας διακοπες γιατι ξοδεψες ολα σ τα λεφτα στις μμ στον Λορεντζο, εεε σορι στον Τυρκαλα, κανε ενα κρυο ντουζακι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Oτι και να έκανε,τουλάχιστον αυτός έχει μαλλί τσιμέντο..δεν παρακαλαγε μπας και πάρει καμία έκπτωση παριστάνοντας τον βλάκα που μιλάει για πράγματα που δεν έχει απολύτως καμία ιδέα ,έχοντας και μια ποντικοτρυπα ακόμα στο κεφάλι του .δροσερά μπάνια σου συστήνω,και φυτικές ίνες να τρως,και θα σου περάσει..κατάλαβες φίλε μου Χρηστάκη?η να σε λεω
2 3 μερες πριν



@vlafo αν δεν μπορεις να πας διακοπες γιατι ξοδεψες ολα σ τα λεφτα στις μμ στον Λορεντζο, εεε σορι στον Τυρκαλα, κανε ενα κρυο ντουζακι...

yes master?
 

Xristos87

Well-Known Member
Oτι και να έκανε,τουλάχιστον αυτός έχει μαλλί τσιμέντο..δεν παρακαλαγε μπας και πάρει καμία έκπτωση παριστάνοντας τον βλάκα που μιλάει για πράγματα που δεν έχει απολύτως καμία ιδέα ,έχοντας και μια ποντικοτρυπα ακόμα στο κεφάλι του .δροσερά μπάνια σου συστήνω,και φυτικές ίνες να τρως,και θα σου περάσει..κατάλαβες φίλε μου Χρηστάκη?η να σε λεω


yes master?
Σκουφα 42...3ος οροφος...
 

aeratos28

Just aeratos
Ε μόνο καμία εξυπνάδα θα έγραφε,περίμενες τπτ άλλο?? Ότι τον ρωτάω,ρουφουκουκου τα κάνει όλα..πες για αυτά Χρηστάκη..για κάνα Γεωργίου κτλ είσαι..για εδώ δεν κάνεις.το ξέρεις και μόνος σου
Και εγω τωρα εψαχνα αυτο στο google χαχαχα. Τον Γεωργιου βγαζει και κατι ψυχιατρους :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Το ευτυχές της υπόθεσης είναι ότι δεν έκανες στριπ οποτε γλίτωσες τα χειρότερα, όπως έπαθε ο jacksmith με την ουλή. Η δότρια σου τι απόθεμα έχει γνωρίζεις, δηλαδή ποσά grafts είχε συνολικά να δώσει πριν και μετά την επέμβαση ; Επίσης ποιο είναι το εμβαδό της έκτασης που καλύφθηκε σε αυτή την επέμβαση ;
Τα χειρότερα σιγουρα δεν ειναι μια εξαιρετικά ραμμενη τομη σε 2 στρωματα που στα κλασσικα σημεια εκατερωθεν της ινιακής χωρας να επεκταθει σε πλατος η ούλη από 2 στα 5 χιλιόστα για ιδιοσυγκρασιακούς λόγους. (μιας και στην ινιακή περιοχή ειανι 1mm)
Αλλα όταν δεν έχεις δει στη ζωη σου πραγματική χειρουργική επιπλοκή, ειναι αναμενομενο...
Νομιζω ότι ο @CVIAL που εχει δει το περιστατικό από κοντα και εχει και κάποια εμπειρία, εχει πάρει θεση και απλα λασπολογεις σε καθε ευκαιρια. Δεν αφηνεις τον @buddah να κανει την παρουσιαση του και να βγαλει την χολή σου στο νημα της κλινικής μου? Αν φυσικα μπορεις να κρατηθεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Disco

Well-Known Member
Τα χειρότερα σιγουρα δεν ειναι μια επιμελώ ραμμενη τομη στα κλασσικα σημεια εκατερωθεν τησ ινιακής χωρας να επεκταθει σε πλατος η ούλη από 2 στα 5 χιλιόστα για ιδιοσυγκρασιακούς λόγους.
Αλλα όταν δεν έχεις δει στη ζωη σου πραγματική χειρουργική επιπλοκή, ειναι αναμενομενο...
Νομιζω ότι ο @CVIAL που εχει δει το περιστατικό από κοντα και εχει και κάποια εμπειρία, εχει πάρει θεση.
Εγώ κρίνω το αποτέλεσμα, τώρα τι ακριβώς συνέβη και ξεχείλωσε η ουλή του jacksmith δεν μπορώ να το γνωρίζω. Επίσης δεν μπορώ να γνωρίζω γιατί ξεχείλωσε και η ουλή του παιδιού που τρέχατε στα δικαστήρια. Αλλά και μια άλλη ουλή από εσάς πάλι που ειχε ξεχειλώσει σε ένα νήμα πιο παλιά που λεγόταν @Baggio το μέλος.
 
Μπλουζα