Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

aeratos28

Just aeratos
Σε 10 χρόνια δλδ..μιας που είμαι 35..και άντε βρες τον Ισπανό να σου κα ει δουλειά..θα τρέμει το χέρι του.αχχαχαχαχα
Έχεις ένα δίκαιο.
Το θέμα είναι, μετά τα 45 δε θα μας απασχολεί πάλι το κωλομαλλί και να ασχολούμαστε πάλι;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Γιατί το λες αυτό φίλε @vlafo ;
Για πες, τι σε κάνει να σκέφτεσαι έτσι;
Έχεις ένα πρόβλημα.
Ψάχνεις,διερευνάς πιθανές λύσεις και μόλις βρεις τη λύση του μετά δεν θα σε ενδιαφέρει.
Period.
Η θα είσαι βίδας και θα συνεχίσεις να ασχολείσαι με τον ίδιο ρυθμό πράγμα απίθανο ή άλλοι λόγοι θα υπάρχουν.
Εγώ δε βλέπω κανένα τέτοιο.
 

oreo

Well-Known Member
Έχεις ένα δίκαιο.
Το θέμα είναι, μετά τα 45 δε θα μας απασχολεί πάλι το κωλομαλλί και να ασχολούμαστε πάλι;
Με μια ωραιοτάτη κυρία απο την Φλωρεντία που μίλαγα σήμερα και είχαμε ανοίξει μια συζήτηση για τις ηλικίες, μου ανέφερε χαρακτηριστικά οτι η ηλιακιακή επειδείνωση λόγω μαλλιού που φεύγει και hairline που ξεκινάει απο το μέτωπο, κάνει μπαμ στις γυναίκες.
Λες να μίλαγα με καμμιά placer και δεν το πήρα πρέφα? :p
 

vlafo

Well-Known Member
Με μια ωραιοτάτη κυρία απο την Φλωρεντία που μίλαγα σήμερα και είχαμε ανοίξει μια συζήτηση για τις ηλικίες, μου ανέφερε χαρακτηριστικά οτι η ηλιακιακή επειδείνωση λόγω μαλλιού που φεύγει και hairline που ξεκινάει απο το μέτωπο, κάνει μπαμ στις γυναίκες.
Λες να μίλαγα με καμμιά placer και δεν το πήρα πρέφα? :p
Μα είναι δυνατόν να μιλάς με κυρία για μαλλιά?:):):)
 

JimKan1

Well-Known Member
Σε 10 χρόνια δλδ..μιας που είμαι 35..και άντε βρες τον Ισπανό να σου κα ει δουλειά..θα τρέμει το χέρι του.αχχαχαχαχα
Για Σικαγο μερια σε βλεπω αερατε, 10 χρονια εδω μεσα δεν πρεπει να συμβιβαστεις με τιποτα λιγοτερο, το μονο θεμα ειναι τα 14€ το graft
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Έχεις ένα πρόβλημα.
Ψάχνεις,διερευνάς πιθανές λύσεις και μόλις βρεις τη λύση του μετά δεν θα σε ενδιαφέρει.
Period.
Η θα είσαι βίδας και θα συνεχίσεις να ασχολείσαι με τον ίδιο ρυθμό πράγμα απίθανο ή άλλοι λόγοι θα υπάρχουν.
Εγώ δε βλέπω κανένα τέτοιο.
Απλά εγώ το βλέπω εδώ, ότι ο καθένας δεν πρέπει να παίρνει μόνο και να εξαφανίζεται, αλλά και να συνεχίζει να δίνει στους υπόλοιπους.
Όπως ακριβώς κάνεις και εσύ, που παρόλο που τελείωσες με αυτό το θέμα, είσαι εδώ και συνεισφέρεις στο φόρουμ.
Είναι και θέμα χαρακτήρων και ενσυναίσθησης, κατά πόσο μπορεί να καταλάβει ο καθένας τον άλλον που υποφέρει από αυτό το πράγμα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με μια ωραιοτάτη κυρία απο την Φλωρεντία που μίλαγα σήμερα και είχαμε ανοίξει μια συζήτηση για τις ηλικίες, μου ανέφερε χαρακτηριστικά οτι η ηλιακιακή επειδείνωση λόγω μαλλιού που φεύγει και hairline που ξεκινάει απο το μέτωπο, κάνει μπαμ στις γυναίκες.
Λες να μίλαγα με καμμιά placer και δεν το πήρα πρέφα? :p

Ολόκληρη η ιστορία έχει και τα κοπλιμάν που μου έκανε για τα μαλλιά, αλλά είπα να μην το αναφέρω πριν :cool:

Πάλι το φόρουμ σε έσωσε αλλιώς θα έπεφτε παντόφλα :)
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εχουμε φαει πολυ χρονο στον Αναστασακη που επι της ουσιας σε σχεση με τις υπολοιπες κλινικες με παρουσια εδω, εχει τις πληρεστερες παρουσιασεις σε επιπεδο φωτογραφιων κλπ.
Εγω ακο
Καλά έτσι λένε όλοι αλλά εδώ είναι συνέχεια. Αρρωστάκια.
Καλά περίμενε...
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν το ανέφερες γτ δεν το σκέφτηκες..απλά είδες το κράξιμο και είπες να το πετάξεις και αυτό για να μαζευτεί το μη πέσιμο...χαχαχα
Αν και από ότι καταλαβαίνω μπισκότε ,σου άρεσε η μαντάμ...
Αν ήσασταν σκίουροι,θα της έβαζες το καρύδι σου στην τρύπα της που λένε.
Χαχαχαχαχαχαχαχχα
Με μια ωραιοτάτη κυρία απο την Φλωρεντία που μίλαγα σήμερα και είχαμε ανοίξει μια συζήτηση για τις ηλικίες, μου ανέφερε χαρακτηριστικά οτι η ηλιακιακή επειδείνωση λόγω μαλλιού που φεύγει και hairline που ξεκινάει απο το μέτωπο, κάνει μπαμ στις γυναίκες.
Λες να μίλαγα με καμμιά placer και δεν το πήρα πρέφα? :p

Ολόκληρη η ιστορία έχει και τα κοπλιμάν που μου έκανε για τα μαλλιά, αλλά είπα να μην το αναφέρω πριν :cool:
 

oreo

Well-Known Member
Δεν το ανέφερες γτ δεν το σκέφτηκες..απλά είδες το κράξιμο και είπες να το πετάξεις και αυτό για να μαζευτεί το μη πέσιμο...χαχαχα
Αν και από ότι καταλαβαίνω μπισκότε ,σου άρεσε η μαντάμ...
Αν ήσασταν σκίουροι,θα της έβαζες το καρύδι σου στην τρύπα της που λένε.
Χαχαχαχαχαχαχαχχα
H Μανταμ ηταν ταμαμ
αλλά αν την εκανα μαμ
δεν μ ΄ έσωζε ουτε
ο Ζαν κλοντ βαν νταμ

;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Απλά εγώ το βλέπω εδώ, ότι ο καθένας δεν πρέπει να παίρνει μόνο και να εξαφανίζεται, αλλά και να συνεχίζει να δίνει στους υπόλοιπους.
Όπως ακριβώς κάνεις και εσύ, που παρόλο που τελείωσες με αυτό το θέμα, είσαι εδώ και συνεισφέρεις στο φόρουμ.
Είναι και θέμα χαρακτήρων και ενσυναίσθησης, κατά πόσο μπορεί να καταλάβει ο καθένας τον άλλον που υποφέρει από αυτό το πράγμα.
Χωρίς μπακαγιόκο , απο ένα σημείο και μετά δεν υπάρχει αντικείμενο για μένα :cool:
 

aeratos28

Just aeratos
Μου θύμισες το ανέκδοτο με την αναφορά σου στο Ζαν Κλοντ..που του λέει ο άλλος 3 το βράδυ που τον ξύπνησε..έτσι και κατέβω,θα σας γ@μησω και τους 4.χαχαχαχαχα
H Μανταμ ηταν ταμαμ
αλλά αν την εκανα μαμ
δεν μ ΄ έσωζε ουτε
ο Ζαν κλοντ βαν νταμ

;)
 

aeratos28

Just aeratos
Σε αυτό,θα συμφωνούσα και εγώ φίλε μου Χαραλαμπε ..εχω σκεφτεί να το παίξω αλλιώς για να βγει το μπικικινι...θα το παίξω σαν τον Βας Βας ο Παρασκευάς...θα βγάζω σελφι με τα μέλη εδώ η αυτόγραφο,και θα το πουλάω 2€..20000 μέλη είμαστε..3-4000 να ψωνίσουν,γίναμε...:D:D:cool::cool:
Χωρίς μπακαγιόκο , απο ένα σημείο και μετά δεν υπάρχει αντικείμενο για μένα :cool:
 

oreo

Well-Known Member
Σε αυτό,θα συμφωνούσα και εγώ φίλε μου Χαραλαμπε ..εχω σκεφτεί να το παίξω αλλιώς για να βγει το μπικικινι...θα το παίξω σαν τον Βας Βας ο Παρασκευάς...θα βγάζω σελφι με τα μέλη εδώ η αυτόγραφο,και θα το πουλάω 2€..20000 μέλη είμαστε..3-4000 να ψωνίσουν,γίναμε...:D:D:cool::cool:
Θα πάρεις και εναν καλό ανεμισήρα να φυσάει το μαλλί μόνο απο τα μέλη , και τσουπ θα λες αμα είσαι δίπλα στον αεράτο σε παίρνει η αύρα!!!!!
 

aeratos28

Just aeratos
Θα δεθω με συρματόσχοινα σαν τον Ρουβά παλιά, και θα σκάσω μύτη από ψηλά..αιωρούμενος..αερατος όνομα και
Θα πάρεις και εναν καλό ανεμισήρα να φυσάει το μαλλί μόνο απο τα μέλη , και τσουπ θα λες αμα είσαι δίπλα στον αεράτο σε παίρνει η αύρα!!!!!

πράγμα μάγκες .χαχαχα
Φούστα δεν φοράω,το δηλώνω από τώρα..
 

giannis1991

Well-Known Member
Αερατος κλασικά στο 1:05 ...Δεν το βάζω μόνο επειδή είναι μανουρας αλλά ακούστε και τι ζητάει στην αρχή και.....κάντε μια παραλλαγή αλλά...με το ίδιο όνομα....
 
Μπλουζα