Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Άντε πάλι .... Είπα ότι ήμουν σίγουρος ότι ήταν τοπικ αλλά και αν δεν ήταν οι φωτός είναι παραπλανητικές όπως και να χει για αυτό και υπάρχει αυτή η αμφιβολία.... Μην λέμε ανακρίβειες.... Ο τολ ζήτησε συγνώμη για την λάθος εκτίμηση λέει τοπικ ... Όχι ότι θεωρεί σωστές τις φωτός .... Και σε ρώτησα και εκεί και δεν απάντησες ...οι φωτός και τα βίντεο σου έτσι θα είναι και εσένα ; Επειδή δεν τα κατακρίνεις και τα δικαιολογεις από πάνω γιατί βγαίνουν έτσι επειδή ξέρεις την αίθουσα και έχεις πάει και το φως είναι έτσι και αλλιώς αλλά δεν μας λες ότι συμβαίνει μόνο στο ΜΕΤΑ και τα στορια έχουν χαλάσει στα παράθυρα.....
Το θέμα μας δεν είναι αν είναι καλές ή όχι οι φώτο. Δυστυχώς δεν αντιλαμβάνεσαι (μάλλον δεν θες) ποιό είναι το επιλήψιμο της υπόθεσης. Δεν θα επιμείνω να γράφω τα ίδια και τα ίδια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ξέρεις εσύ τι είχαν τα διαλύματα που σου τα έσκασε ο αναισθησιολόγος και αμφιβάλλω αν είδες τα πόδια του γιατρού, απο τον ύπνο που έριξες. Και playback να σου είχε την φωνή απο άλλη μεταμόσχευση, χαμπάρι δεν θα έπαιρνες. Θα σου πω όμως τι σου έριξαν και βλέπεις δράκους και λες ασυναρτησίες. Λίγο απο Lucy in the Sky with Diamonds ;)
Μπορω να του πως εγω με το νι και με το σιγμα και να σου απαντησει, όμως.
Εσυ ποιον θα βρεις?

Δεν σταματατε τις ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ επιθεσεις -διότι δεν βλέπω επιχειρήματα- ειδικα όταν ειστε 10 εναντιον ενος (τερμα ανανδρο) και να επικεντρωθείτε στο ζουμι που συζηταει ο @CVIAL?
Πρόταση προς όλες τις πλευρες.
Εχουμε φαει πολυ χρονο στον Αναστασακη που επι της ουσιας σε σχεση με τις υπολοιπες κλινικες με παρουσια εδω, εχει τις πληρεστερες παρουσιασεις σε επιπεδο φωτογραφιων κλπ.
Εγω ακομα περιμενω να δω ποτε θα κανουν εμφανιση αλλες κλινικες με αντιστοιχο υλικο... Ποσο μαλλον οσοι απο το φορουμ πηραν την τοπ διαφημιση.
Το θεωρω αγενεια εκ μερους τους οταν απο το φορουμ κερδισαν επι της ουσιας πελατες... να μην εμφανιζονται να πουνε ουτε ενα "Γεια"!!!!
Δεν ειναι θεμα αγενειας..... :)
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εσείς που θέλετε προστασία υπάρχει VPN, κατεβάστε κάποιο VPN να μην μπορούν να βρούν το IP adress, εύκολο είναι.
Παλιά είχα τώρα όχι πλέον αλλα είναι easy.
Κανεις surf από ελλάδα και ip adress έχεις από Uganda.
Αυτο θα αφήσει μονον του το @CVIAL να φερει ολοκληρη την ευθυνη και το θεωρω ατιμο.
Εσενα πως σου ακούγεται?
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Πρέπει να υπάρχει ένα όριο στον αριθμό των posts των κλινικών. Στα πρόσφατα νήματα ΠΑΝΤΑ υπάρχουν 2-3 του Αναστ****η.
Δεν γίνεται από καμία άλλη κλινική αυτό οι υπόλοιπες ενημερώνουν για νέα προσφορές και ενδεικτικά κάποια αποτελέσματα.
Εδώ γίνεται υπερπροβολη μιας συγκεκριμένης κλινικής.
Επίσης όλα τα μέλη μιλάνε και μιλούσαν πάντα όπως ήθελαν για τα αποτελέσματα οποιασδήποτε κλινικής (εντός φυσιολογικών ορίων).
Από τη στιγμή που μπήκε ο συγκεκριμένος γιατρός άρχισαν συνεχόμενες υποδείξεις και υπονοούμενα για μηνύσεις με αποτέλεσμα άλλοι να μην γράφουν καθόλου και άλλοι ελάχιστα.
Αυτή είναι η ήττα που βλέπω εγώ στο φόρουμ.
Άλλαξαν πράγματα που βολεύουν μια συγκεκριμένη κλινική.
Όριο στα ποστ των κλινικών. Γίνεται κατάχρηση ώστε να είναι στα πρώτα νήματα συνεχώς και να παίρνει τη μέγιστη προβολή.
Αν συνεχίσει η πιθανότητα μηνύσεων απέναντι στα μέλη θα πρότεινα απαγόρευση όλων των κλινικών καθώς όλες οι κλινικές ενδιαφέρονται για την πώληση και όχι να μας εκπαιδεύσουν.
Όπως ήταν και πιο παλιά από ότι έχω δει.
Καλή συνέχεια.

Για να καταλάβω.
Ενω έχω καθημερινα περιστατικα που θελω να προσταρω και σπαταλαω χρόνο (εγω και το προσωπικό μου) να τα ανεβασω, προτιμας να μπει ...κοφτης????
Δεν θα ήταν καλη ιδεα κάτι άλλο?
Να βαλεις ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΟΡΙΟ!
Οι κλινικες προκειμενου να μπορουν να ...προβληθούν στο φορουμ να υποχρεωθούν να ανεβαζουν 2 περιστατικά την εβδομαδα (αφου έχουν τόση δουλεια και τόσα επιτυχημενα περιστατικά όσο εικαζουν οι διαλαλούν διάφοροι)
Αντε 1 την εβδομαδα.
Ο Δρ. Lorenzo ανεβαζει στο insta βινετο καθε εβδομαδα.
Αν στο ανεβαζε και εδω θα σε χαλαγε? Υποθετω θα ζηταγες και αλλα. ;)
 

Chris34

Well-Known Member
Για να καταλάβω.
Ενω έχω καθημερινα περιστατικα που θελω να προσταρω και σπαταλαω χρόνο (εγω και το προσωπικό μου) να τα ανεβασω, προτιμας να μπει ...κοφτης????
Δεν θα ήταν καλη ιδεα κάτι άλλο?
Να βαλεις ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΟΡΙΟ!
Οι κλινικες προκειμενου να μπορουν να ...προβληθούν στο φορουμ να υποχρεωθούν να ανεβαζουν 2 περιστατικά την εβδομαδα (αφου έχουν τόση δουλεια και τόσα επιτυχημενα περιστατικά όσο εικαζουν οι διαλαλούν διάφοροι)
Αντε 1 την εβδομαδα.
Ο Δρ. Lorenzo ανεβαζει στο insta βινετο καθε εβδομαδα.
Αν στο ανεβαζε και εδω θα σε χαλαγε? Υποθετω θα ζηταγες και αλλα. ;)
Γενικά είμαι αντίθετος στην ύπαρξη κλινικών στο φόρουμ. Και από ότι αποδείχθηκε από τότε που μπήκαν οι κλινικές μειώθηκε ή γίνεται προσπάθεια μείωσης της ελευθερίας του λόγου των απλών μελών.
Με έμμεσους κυρίως τρόπους αφήνοντας να εννοηθεί η πιθανότητα μηνύσεων απέναντι σε μέλη του φόρουμ με αποτέλεσμα έμπειρα μελη να σταματήσουν να μιλάνε για πράγματα που στεναχωρούν κλινικές και τους χαλάνε τις πωλήσεις ή ακόμη και να αποχωρούν.
Στο κανάλι σας στο Facebook μπορείτε να ανεβάζετε τα πάντα εδώ τον κύριο λόγο πρέπει να τον έχουν τα μέλη και αν υπάρχουν οι κλινικές (που δεν συμφωνώ) η παρουσία τους να είναι διακριτική όπως του john john που εκπροσωπεί την H*c.

''Σπαταλάτε'' χρόνο εδώ μέσα γιατί το φόρουμ είναι μια μεγάλη δεξαμενή πελατών που ανανεώνεται συνεχώς και έχετε δωρεάν προβολή. Αυτός είναι ο μοναδικός λόγος ύπαρξης μιας κλινικής στο φόρουμ μην κοροιδευομαστε.

Αν μπουν άλλες 2-3 κλινικές και μας αδειάσουν όλο το αρχείο τους το φόρουμ θα μείνει μόνο με τις κλινικές στο τέλος.

Περιορισμός στη χρήση του φόρουμ για τις κλινικές και σε όλες τις παρουσιάσεις ύπαρξη όλων των δεδομένων και στοιχείων.
Εδώ ζητάμε πολλές πληροφορίες από απλά μέλη όταν παρουσιάζουν.
Η απουσία δεδομένων της μεταμόσχευσης από επίσημη παρουσίαση κλινικής είναι για να αποφύγουμε σχολιασμό λαθών και παραλείψεων και να τσιμπήσουμε κανένα νέο μέλος για πελάτη.
 

gregkont13

Verified MM member
Για να καταλάβω.
Ενω έχω καθημερινα περιστατικα που θελω να προσταρω και σπαταλαω χρόνο (εγω και το προσωπικό μου) να τα ανεβασω, προτιμας να μπει ...κοφτης????
Δεν θα ήταν καλη ιδεα κάτι άλλο?
Να βαλεις ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΟΡΙΟ!
Οι κλινικες προκειμενου να μπορουν να ...προβληθούν στο φορουμ να υποχρεωθούν να ανεβαζουν 2 περιστατικά την εβδομαδα (αφου έχουν τόση δουλεια και τόσα επιτυχημενα περιστατικά όσο εικαζουν οι διαλαλούν διάφοροι)
Αντε 1 την εβδομαδα.
Ο Δρ. Lorenzo ανεβαζει στο insta βινετο καθε εβδομαδα.
Αν στο ανεβαζε και εδω θα σε χαλαγε? Υποθετω θα ζηταγες και αλλα. ;)
Εγω θα ήθελα να ανεβαίνουν περιστατικά (απεριόριστα) απο σένα ή από άλλες κλινικές, αλλά να γίνετε το verified από το @CVIAL. Να δούμε φωτό με χωρισμένα τα μαλλιά, βρεγμένα, κάτω από πάρα πολύ δυνατό φως. Αντί για χτενισμένα πίσω μαλλια με μήκος κλπ, να δούμε και αυτές τις συνθήκες. Όπως φάνηκε εγώ με μικρή πυκνότητα, λεπτή τρίχα, nw6 και ~6000g σε τέτοιες συνθήκες είμαι αραιός αλλα με σωστό χτένισμα έχω σχεδόν 100% κάλυψη. Οπότε @CVIAL νομίζω θα ήταν καλό να δούμε αποτελέσματα κλινικών με τέτοιους φωτισμούς αντι να είναι μόνο στα ανεξάρτητα και οι κλινικές να ανεβάζουν ότι θέλουν.
 

aeratos28

Just aeratos
Λες να μπει ο ισπανουλης και να ανεβάζει νήματα εδώ μ??χαχαχα πλάκα θα είχε..για να μπει και αυτός εδώ λοιπόν κριθεί κατά τα έργα του με κάτι γλαροπουλια για hairline
Για να καταλάβω.
Ενω έχω καθημερινα περιστατικα που θελω να προσταρω και σπαταλαω χρόνο (εγω και το προσωπικό μου) να τα ανεβασω, προτιμας να μπει ...κοφτης????
Δεν θα ήταν καλη ιδεα κάτι άλλο?
Να βαλεις ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΟΡΙΟ!
Οι κλινικες προκειμενου να μπορουν να ...προβληθούν στο φορουμ να υποχρεωθούν να ανεβαζουν 2 περιστατικά την εβδομαδα (αφου έχουν τόση δουλεια και τόσα επιτυχημενα περιστατικά όσο εικαζουν οι διαλαλούν διάφοροι)
Αντε 1 την εβδομαδα.
Ο Δρ. Lorenzo ανεβαζει στο insta βινετο καθε εβδομαδα.
Αν στο ανεβαζε και εδω θα σε χαλαγε? Υποθετω θα ζηταγες και αλλα. ;)

που σχεδιάζει .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγω θα ήθελα να ανεβαίνουν περιστατικά (απεριόριστα) απο σένα ή από άλλες κλινικές, αλλά να γίνετε το verified από το @CVIAL. Να δούμε φωτό με χωρισμένα τα μαλλιά, βρεγμένα, κάτω από πάρα πολύ δυνατό φως. Αντί για χτενισμένα πίσω μαλλια με μήκος κλπ, να δούμε και αυτές τις συνθήκες. Όπως φάνηκε εγώ με μικρή πυκνότητα, λεπτή τρίχα, nw6 και ~6000g σε τέτοιες συνθήκες είμαι αραιός αλλα με σωστό χτένισμα έχω σχεδόν 100% κάλυψη. Οπότε @CVIAL νομίζω θα ήταν καλό να δούμε αποτελέσματα κλινικών με τέτοιους φωτισμούς αντι να είναι μόνο στα ανεξάρτητα και οι κλινικές να ανεβάζουν ότι θέλουν.

Εγώ είμαι ανοιχτός και όπως έχω πει είμαι διατεθειμένος να τα κάνω verified είτε είναι επίσημα είτε είναι ανεξάρτητα. Ιδού η Ρόδος. Επίσης, όπως έχω προαναγγείλει τα verified θα έχουν καλύτερο promo στην κοινότητα από τα επίσημα ή και τα απλά ανεξάρτητα. Δεν έχω σκεφτεί ακόμα τον τρόπο αλλά θα το κάνω. Η κεντρική ιδέα δεν είναι ο αποκλεισμός αλλά το προμοτάρισμα του διάφανου και της αλήθειας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

oreo

Well-Known Member
Μπορω να του πως εγω με το νι και με το σιγμα και να σου απαντησει, όμως.
Εσυ ποιον θα βρεις?

Δεν σταματατε τις ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ επιθεσεις -διότι δεν βλέπω επιχειρήματα- ειδικα όταν ειστε 10 εναντιον ενος (τερμα ανανδρο) και να επικεντρωθείτε στο ζουμι που συζηταει ο @CVIAL?
Πρόταση προς όλες τις πλευρες.

Δεν ειναι θεμα αγενειας..... :)
Δεν υπάρχει προσωπική επίθεση κατα του Χρήστου, κατ εμέ ο Χρήστος, ο εκπρόσωπος και εσείς, είστε τόσο ταυτισμένοι στις απόψεις και τον γραπτό λόγο που αδυνατώ να διαχωρίσω πρόσωπα. Εν πάση περιπτώση αν ο Χρήστος εκθειάζει και μιλά με διθυράμβους για κάποιον που του έκανε (μέρος) της επέμβασης. Αν μιλούσε αποκλειστικά για την διαδικασία της μετ, δεν θα υπήρχε πρόβλημα. Για να σκιαγραφεί όμως τον χαρακτήρα και να εγκωμιάζει τον γιατρό του με τέτοιον τρόπο, αυτό ξεφεύγει της πελατειακής σχέσης και η λογική αλληλουχία λέει οτι είτε είναι "φιλαράκος" και τα λέτε, είτε έχει κάποιο όφελος. Και στις δύο περιπτώσεις, εαν και εφόσον ευσταθούν, προσωπικά αυτό θα θεωρούσα άνανδρο.
Γενικότερα οι εκθειασμοί και οι αποθεώσεις δεν είναι στο φόρτε της ανοχής μου, για οποιονδήποτε. Σε άλλους γιατρούς επίσης όταν γίνετε δυσανασχετώ απίστευτα.
Και ο Cvial αν αρχίσει να λέει πόσο υπερ σουπερ γουαμ μπαμ βαν νταμ είναι ο Λορένζο , πάλι θα ξενερώσω, γιατί στα μάτια μου θα είναι ξεκάθαρα προσπάθεια προώθησης, σε νέο επίπεδο.
Για να κλείσω, προσωπικά και απωθημένα δεν έχω με κανέναν στο φόρουμ. Να μου παρουσιάζουν το άσπρο μαύρο δεν θέλω, τίποτα παραπάνω. Περαστικός είμαι, να φτιάξω αυτό το λίγο που με προβληματίζει θέλω και μην τον είδατε τον Παναή μετα.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Περαστικός είμαι, να φτιάξω αυτό το λίγο που με προβληματίζει θέλω και μην τον είδατε τον Παναή μετα.
Γιατί ρε φιλε μου, που θα βρείς καλύτερα από το forum να ρουφάς τον καφέ σου και να διαβάζεις και να γελάς με τα όλα που γίνονται εδώ μέσα? Εγώ την βρίσκω αν και δεν θα έπρεπε, αλλα είναι λίγο nice να ούμε.:)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί ρε φιλε μου, που θα βρείς καλύτερα από το forum να ρουφάς τον καφέ σου και να διαβάζεις και να γελάς με τα όλα που γίνονται εδώ μέσα? Εγώ την βρίσκω αν και δεν θα έπρεπε, αλλα είναι λίγο nice να ούμε.:)
Καλά έτσι λένε όλοι αλλά εδώ είναι συνέχεια. Αρρωστάκια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Χαραλαμπε,τι συνέβη?γτ άλλαξες όνομα?υπάρχουν τπτ προβλήματα με τον νόμο? Αν χρειαστεί φυγάδευση η οτιδήποτε άλλο,εδώ είναι ο φίλος σου ..
Με αγάπη
Νίκος Ματσαμπλοκος.
Περαστικός είμαι, να φτιάξω αυτό το λίγο που με προβληματίζει θέλω και μην τον είδατε τον Παναή μετα.
 

aeratos28

Just aeratos
Άμα συνεχίσει η κατάσταση έτσι με τον μέτριο εδώ μέσα, θα μείνει ο μέτριος μόνος του να μαλώνει με τον εαυτό του..αλλά θα λέει,ήρθα ,είδα ,νίκησα..τελικά ήμουν και είμαι ο καλύτερος..ε σε πιάνει μια αηδία με τον τυπο
Καλά έτσι λένε όλοι αλλά εδώ είναι συνέχεια. Αρρωστάκια.
 

aeratos28

Just aeratos
Πρώτα θα σας δείξω πως πρέπει να φτιαχτεί σωστά ένα κεφάλι ,και ύστερα θα αποχωρήσω .αφού μιλάμε για αποχωρήσεις .... .
Θα πεταχτεί ο Αναστασάκης τώρα και θα πει..αν ειναι να φύγεις ,έλα να σου τις κάνω τζάμπα εγώ και αν δεν θες εμένα,διάλεξε γιατρό και στέλνω τσεκ επιτόπου,πληρωμένα όλα από εμένα,αρκεί να φύγεις .χαχαχαχα
Το φόρουμ είναι πόρωση!
Δεν φεύγουμε από εδώ!
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Πρώτα θα σας δείξω πως πρέπει να φτιαχτεί σωστά ένα κεφάλι ,και ύστερα θα αποχωρήσω .αφού μιλάμε για αποχωρήσεις .... .
Θα πεταχτεί ο Αναστασάκης τώρα και θα πει..αν ειναι να φύγεις ,έλα να σου τις κάνω τζάμπα εγώ και αν δεν θες εμένα,διάλεξε γιατρό και στέλνω τσεκ επιτόπου,πληρωμένα όλα από εμένα,αρκεί να φύγεις .χαχαχαχα
Που να πας ρε φίλε;
Που να βρεις καλύτερα από εδώ μέσα;
Κάτσε εδώ, έχουμε ακόμη 35 χρόνια αλωπεκίας.
 

aeratos28

Just aeratos
Ε,έχω κάνα δυο χρόνια ακόμα μέχρι να κάνω ότι είναι από θέμα επέμβαση..μετά τελείωσε δεν έχει κάτι άλλο..κοντεύω 10 χρόνια εδώ φίλε Κύπριε
Που να πας ρε φίλε;
Που να βρεις καλύτερα από εδώ μέσα;
Κάτσε εδώ, έχουμε ακόμη 35 χρόνια αλωπεκίας.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ε,έχω κάνα δυο χρόνια ακόμα μέχρι να κάνω ότι είναι από θέμα επέμβαση..μετά τελείωσε δεν έχει κάτι άλλο..κοντεύω 10 χρόνια εδώ φίλε Κύπριε
Έχεις ένα δίκαιο.
Το θέμα είναι, μετά τα 45 δε θα μας απασχολεί πάλι το κωλομαλλί και να ασχολούμαστε πάλι;
 
Μπλουζα