Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Στο σπορ εφ εμ υπαρχει μια εκπομπη με τον Ηρακλη Αντυπα, οπου τωρα τελευταια εχουν κοπει τα μακροσκελη τηλεφωνηματα (σε διαρκεια) και εχει τεθει οριο χρονου συνομιλιας στον αερα το 5λεπτο!
Μια αναλογη τακτικη παρατηρω να εφαρμοζεται και στο φορουμ αλλα ποιος μπορει να ξεχασει τις σεντονατες αναλυσεις του cvial? Ουδεις φορουμιτης θαρρω!
Ο γιατρος καλυτερα να μην καταπιαστει με τη φινα διοτι θα βρει το μπελα του! Εξυπνα ενεργει!
Σχετικα με τις πιεστικες ερωτησεις προς το γιατρο οσον αφορα τη μονοπλευρη εξαγωγη αλλα και την τιμολογιακη πολιτικη που ακολουθει, καλως ή κακως ειχαμε απαντησεις απ το γιατρο και μάλιστα αμεσες..θετικο βημα το συγκεκριμενο!

Η τακτική που εφαρμόζεται δεν αφορά το μέγεθος των ποστ αλλά την μονότονη επανάληψη των ίδιων θέσεων ή ανούσιων και εκτός θέματος ποστ που απλά γεμίζουν σελίδες. Οι πρωτότυπες αναφορές που δίνουν μια νέα διάσταση (και διαφορετικότητα) στον διάλογο ενθαρρύνονται χωρίς περιορισμό στην έκταση (αν χρειάζεται για να εκφραστούν με πληρότητα και σαφήνεια).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Κάθισα και διάβασα 13 σελίδες μετά από καιρό. Χαρά στην υπομονή σου cvial...
Όσο για τον κ.Αναστασάκη, δεσμεύομαι να πάω στην κλινική του και να με εξετάσει δια ζώσης.
Η εμπειρία θα μεταφερθεί αυτούσια εδώ όσο αντικειμενικότερα γίνεται.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Κάθισα και διάβασα 13 σελίδες μετά από καιρό. Χαρά στην υπομονή σου cvial...
Όσο για τον κ.Αναστασάκη, δεσμεύομαι να πάω στην κλινική του και να με εξετάσει δια ζώσης.
Η εμπειρία θα μεταφερθεί αυτούσια εδώ όσο αντικειμενικότερα γίνεται.
Εξετασεις στα γεραματα....:eek:
 

athenian

Well-Known Member
Όχι το είπα είπα επειδή είμαι "ιδιαίτερη" περίπτωση και διίστανται οι γνώμες των γιατρών. Θα ήθελα την γνωμάτευση σας.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδή ξέρω την περίπτωσή σου, έχω να πω ότι είσαι πολύ καλός υποψήφιος για combo.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν το θυμάμαι αυτό. Πάντως είναι πιο σύνθετο φαινόμενο, δεν θέλω να επεκταθώ του τα έχω πει με pm.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλά αυτό δεν χρειάζεται να το υποπτευόμαστε. Είναι προφανές ότι για κάποιο λόγο δεν θέλει η κλινική να μαθευτούν οι τιμές στο φόρουμ. Φαντάζομαι κάποια στιγμή κάποιος θα πάει θα ρωτήσει και θα ποστάρει. Δεν νομίζω ότι θα αργήσει αυτή η στιγμή.
 

manly_Man

Well-Known Member
Εντελώς τυχαία μετά την εγγραφή του γιατρού στο φόρουμ εμφανίστηκαν περιστατικά της κλινικης του κ σε κανένα απ αυτά δεν αναφέρεται τιμή
Εντελώς τυχαία όμως
ουτε με βραστα αυγα κατω απο τις μασχαλες δεν θα τις αποκαλυψουν τις τιμες....εχουν παρει ορκο σιωπης! :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πολύ φοβάμαι ότι η τακτική της κλινικης είναι όπου σε βρει
Άλλη τιμή πχ θα πάρει ο cvial που δεν είναι ένα τυχαίο μέλος του φόρουμ άλλη ο Παναγιώτης

Αυτό μπορεί να ισχύει για όλες τις κλινικές ακόμα και να υπήρχε τιμοκατάλογος. Μάλλον άλλος είναι ο λόγος.
 

manly_Man

Well-Known Member
Αυτό μπορεί να ισχύει για όλες τις κλινικές ακόμα και υπήρχε τιμοκατάλογος. Μάλλον άλλος είναι ο λόγος.
προφανως ο λογος ειναι οτι ΔΕΝ ειναι "οικονομικες" οι τιμες....αλλιως δεν θα ειχαν θεμα να μαθευτουν!
 

vlafo

Well-Known Member
καλα το 2ευρο ειναι το μονο σιγουρο, εγω πιστευω ειναι αρκετα πιο πανω.
Και εγώ το θεωρώ σχεδόν σίγουρο.
Τελικά ο χάρτης των μμ στην Ελλάδα τιμολογιακά(όχι σε όλες τις κλινικές)έχει ξεφύγει.
 

manly_Man

Well-Known Member
Και εγώ το θεωρώ σχεδόν σίγουρο.
Τελικά ο χάρτης των μμ στην Ελλάδα τιμολογιακά(όχι σε όλες τις κλινικές)έχει ξεφύγει.
στο τελος "καποιες" κλινικες στην ελλαδα θα φτασουν τις τιμές της ισπανίας...ποσο μαλλον αν χρειαζεσαι και περισσοτερα μοσχευματα, τοτε ξεφευγει τελειως το τελικο ποσο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Gio7 ανεξάρτητη λέγεται μια παρουσίαση που γίνεται σε πραγματικό χρόνο από ένα μέλος που παρουσιάζει μόνος του. Αν δεν θέλει κάποιος να πει ή όχι τιμές δεν μειώνει την παρουσίαση και το αποτέλεσμα.
Ένα περίεργο πράγμα να μην αναφέρονται τιμές σε ανεξάρτητες η μη παρουσιάσεις όμως της συγκεκριμένης κλινικής....τρομερή σύμπτωση ενώ σε όλες τις άλλες ξέρουμε την κάθε λεπτομέρεια....
 
Και εγώ το θεωρώ σχεδόν σίγουρο.
Τελικά ο χάρτης των μμ στην Ελλάδα τιμολογιακά(όχι σε όλες τις κλινικές)έχει ξεφύγει.
Τιμολογιακα ναι αλλά όχι σε αποτελέσματα
Ας είναι καλά τα αδέρφια μας οι Κύπριοι που έχουν ρίξει τις τιμές στο πάτωμα
Όπως κ να χει καλή φυτρωση στο παλικάρι
 
Μπλουζα