Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

danceworld_2001 είπε:
Η σωστή διαχείριση είναι να δώσεις warning, δίχως κάν μια τέτοια κίνηση επέβαλες ποινές.

@danceworld "warning" είχες πάρει από εμένα, και 2 φορές μάλιστα. Την πρώτη που ζήτησα από εσένα και τον Μάχο να σταματήσει η διαμάχη σας για το θέμα H*C - Γε***ιου, και η δεύτερη όταν σου είχα κάνει edit κάποιο μήνυμά σου αν θυμάσε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

icesensei

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

danceworld , τα επιχειρήματα σου μπορώ να στα κάνω άχυρα σε χρόνο DT (αν ηθελημένα υποστηρίξω κάτι αντίθετο :chinscratch).Αναφορά στα όποιος έχει μυαλό που γράφεις: Επειδή όντως έτσι είναι (ο καθένας έχει άποψη) μην περιμένεις πάντα να συμφωνούν όλοι με τις απόψεις σου ή οι περισσότεροι.Σίγουρα και εσυ δεν συμφωνείς με τις δικές μου, είναι θέμα κριτικής σκέψης. Μην θίγεσαι για το ban, δεν αφορά στην προσωπικότητα σου ή τη συμβολη σου.Καλή συνέχεια φίλε μου.
 

n094

Active Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Άκης είπε:
Για να ξεκαθαρίσει το συγκεκριμένο θέμα, ΟΛΟΙ οι εκπρόσωποι μπορούν να έρθουν ΕΠΙΣΗΜΑ και όχι με "ψεύτικα" μέλη, δήθεν ικανοποιημένοι και να ποστάρουν. Ωστόσο, μόνο οι της H*C είχαν το θάρρος (κατ εμέ θάρρος) να γράψουν επίσημα, όλοι οι άλλοι γνωρίζετε καλά με τι "μέσα" προσπάθησαν να διαφημιστούν από εδώ.

Και για να πω και τα πράγματα με το όνομα τους, χωρίς να θέλω να "χαϊδέψω" κανένα γιατρό και καμία εταιρία, η μόνη εταιρία που έπραξε σωστά και τίμια (εννοώντας ότι έχουν ένα επίσημο άτομο, χωρίς μέχρι στιγμής να φανεί ότι κάνουν κάτι με κρυφά "χαρούμενα" μέλη), είναι η H*C. Πάρτε το σαν διαφήμιση, πάρτε το ότι παίζω χαρτιά και τάβλι με τους διευθυντές της εταιρίας, αλλά η αλήθεια αυτή είναι. Μάλιστα είναι και η μοναδική εταιρία που κάνει έκπτωση στα μέλη/επισκέπτες του φορουμ, χωρίς καν να χρειαστεί να το κάνουμε εμείς από το φόρουμ, μόνοι τους.

Τον Dr Γε***ίου τον κάλεσα να φέρει ένα άτομο σαν εκπρόσωπο από την κλινική του, όταν μου έλεγε ότι δήθεν δεν αφήνουμε άλλες εταιρίες να μιλάνε, αλλά έκανε την πάπια και δεν απάντησε στο ερώτημα μου αυτό.
Ναι, ισχύει, ήταν τελικά για 2 ημέρες.

Lazaros είπε:
Αλήθεια, γνωρίζει κανένας αν στους κανόνες του forum επιτρέπεται να μπούν και εκπρόσωποι άλλων κλινικών ή μόνο της H*C? Αν είναι ΟΚ, θα παρακαλούσαν τον φίλο n094 να ρωτήσει στην D** αν ενδιαφέρονται (θεωρώ πως πιθανότατα θα ενδιαφέρονται). Θα ήταν ευχής έργο να υπάρχει πραγματικός αντίλογος, πάντα από επίσημα χείλη. Σίγουρα προς το συμφέρον του forum.

Σε συνέχεια του μηνύματος του Lazzaros και του Άκη, τηλεφώνησα στην D** και τους ενημέρωσα για τα παραπάνω και μου είπαν ότι θα στείλουν μήνυμα για τη συμμετοχή εκπροσώπου τους στο φόρουμ. Τους ανέφερα ότι πρέπει να τηρούν τους κανόνες του φόρουμ αλλιώς θα «ξανα μπαναριστούν» και μου είπαν οΚ. Το θέμα τώρα περνάει στα χέρια του Άκη και της D** αν και εφόσον στείλει το σχετικό μήνυμα.
Αυτά προς ενημέρωσή σας. Ελπίζω να δούμε σύντομα και εκπρόσωπο από την MHC του Γεωργίου.

(edit) ΥΓ. για να προλάβω (και να μην απαντώ ασκόπως μετά βέβαια δεν πρόλαβα τον ΜΑΝΚΑΡ χαχαχα) κάποιους που μπορεί να σκεφτούν και να αναφέρουν πράγματα το στιλ: «…. και ποιος είσαι εσύ που τους παίρνεις τηλ για να τους πεις αυτά…» να (ξανα)αναφέρω ότι ήμουν εκεί προχθές για επανεξέταση και μου είπαν ότι δεν μπορούν να μπουν καθόλου στο φόρουμ και ότι δεν ξέρουν και δεν βλέπουν τι γίνεται. Τους ξέρω καλά πια, έχω κάνει 3,5 μεταμοσχεύσεις σε αυτούς, τους έχω πληρώσει αρκετά λεφτά (μου έχουν κάνει και καλύτερες τιμές, προτού μπω στο φόρουμ το ξεκαθαρίζω) και άρα μπορώ να τους πάρω τηλέφωνο, όπως παίρνει ο καθένας που έχει κάνει μεταμόσχευση την κλινική του. Τέλος, ξαναλέω ότι θα είναι καλό να είναι εδώ (νομοταγείς) να ακούσουν και τα παράπονα κάποιων, να λύσουν απορίες κάποιων άλλων και αν θέλετε να ακούσουν και όποιο διακαιολογημένο κράξιμο υπάρχει και να μπορούν να απαντήσουν, να διαβουλευτούν για όλα και με όλους.
 

MANKAR

Active Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

n094 είπε:
Σε συνέχεια του μηνύματος του Lazzaros και του Άκη, τηλεφώνησα στην D** και τους ενημέρωσα για τα παραπάνω και μου είπαν ότι θα στείλουν μήνυμα για τη συμμετοχή εκπροσώπου τους στο φόρουμ. Τους ανέφερα ότι πρέπει να τηρούν τους κανόνες του φόρουμ αλλιώς θα «ξανα μπαναριστούν» και μου είπαν οΚ. Το θέμα τώρα περνάει στα χέρια του Άκη και της D** αν και εφόσον στείλει το σχετικό μήνυμα.
Αυτά προς ενημέρωσή σας.


εσυ γιατι τους ενημερωσες τι τους εισαι????εκπροσωπος???και στην τελικη εσυ αφου μπορεις και τους περνεις τηλ και ενημερωνεσαι τι το 8ελεις και εδω?????εγω ειμαι κατα......... :down :down :down :down :down
 

n094

Active Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

MANKAR είπε:
εσυ γιατι τους ενημερωσες τι τους εισαι????εκπροσωπος???και στην τελικη εσυ αφου μπορεις και τους περνεις τηλ και ενημερωνεσαι τι το 8ελεις και εδω?????εγω ειμαι κατα......... :down :down :down :down :down
δεν σε πρόλαβα βρε MANKAR ;D, δες το ΥΓ που έβαλα με edit στο παραπάνω μνμ μου...
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Και φυσικά δεν το έχω ξεχάσει. Καταρχάς δεν μιλάω warning απο εσένα αλλά απο τον admin. Επίσης δεν το εξέλεβα σαν επίσημο warning αλλά σαν φιλική παρατήρηση τις δυο παρεμβάσεις σου. Δραστηριοποιούμαι σε πολλά φόρουμ άσχετα με την τριχόπτωση και σε μεγάλα torrent site, στα φόρουμ αυτά συνήθως το warning ειναι με την μορφή προσωπικού μηνύματος απο τον admin / mod / super mod ή κάποιο θαυμαστικό - παρατήρηση στο προφίλ σου, γενικά έχει πιο τεχνική υπόσταση σου. Δεν σου κάνω αντίλογο, φιλικά σου λέω απλά οτι θα περίμενα ένα warning απο τον Ακη πριν προχωρήσει στις ενέργειες του. Και πάλι όμως, το παράπονο μου ειναι πως καταδικάστηκα χωρίς να δικαστώ.

Fenimore είπε:
@danceworld "warning" είχες πάρει από εμένα, και 2 φορές μάλιστα. Την πρώτη που ζήτησα από εσένα και τον Μάχο να σταματήσει η διαμάχη σας για το θέμα H*C - Γε***ιου, και η δεύτερη όταν σου είχα κάνει edit κάποιο μήνυμά σου αν θυμάσε.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Σε ευχαριστώ για τα γραφόμενα σου!!!

icesensei είπε:
danceworld , τα επιχειρήματα σου μπορώ να στα κάνω άχυρα σε χρόνο DT (αν ηθελημένα υποστηρίξω κάτι αντίθετο :chinscratch).Αναφορά στα όποιος έχει μυαλό που γράφεις: Επειδή όντως έτσι είναι (ο καθένας έχει άποψη) μην περιμένεις πάντα να συμφωνούν όλοι με τις απόψεις σου ή οι περισσότεροι.Σίγουρα και εσυ δεν συμφωνείς με τις δικές μου, είναι θέμα κριτικής σκέψης. Μην θίγεσαι για το ban, δεν αφορά στην προσωπικότητα σου ή τη συμβολη σου.Καλή συνέχεια φίλε μου.
 

Lazaros

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

MANKAR είπε:
εσυ γιατι τους ενημερωσες τι τους εισαι????εκπροσωπος???και στην τελικη εσυ αφου μπορεις και τους περνεις τηλ και ενημερωνεσαι τι το 8ελεις και εδω?????εγω ειμαι κατα......... :down :down :down :down :down

Mankar, νομίζω ότι ο αντίλογος είναι προς όφελος όλων μας.
 

Lazaros

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

MANKAR είπε:
πεστο σε αυτους που οταν κανουμαι αντιλογο αρχιζουν τις απειλες!!!!!!!!!

Οι απειλές δεν έχουν σχέση με το αν εκπροσωπείται μια κλινική ή όχι. Όλοι αντιλαμβανόμαστε με τον δικό μας τρόπο την οποιαδήποτε διαμάχη, αλλά αν ακούγονται όλες οι πλευρές τότε έχουμε και πιό ασφαλή συμπεράσματα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

stpanos

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Από την μια καλό είναι να παίρνουμε και μια επίσημη άποψη από τις κλινικές- γιατρούς τουλάχιστον να έχουν ένα βήμα ένα λόγο να ηρεμήσουμε λίγο από παρατράγουδα, ελπίζω να βγει κάτι καλό από όλη αυτή την ιστορία για όλους μας. :chinscratch


Aπό την άλλη όμως η ιστορία έχει δείξει ότι σχεδόν κανένας δεν τηρεί τους κανόνες οπότε ας αφήσουμε τους υπεύθυνους του forum να ξεκουραστούν και να ηρεμήσουν για καλό η κακό ….. γιατί έρχεται μπόρα και θα πρέπει να είναι έτοιμοι :knup: :knup:

Βλέπω το fight club να έχει κόσμο…. :angel:
 

Lazaros

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

stpanos είπε:
Από την μια καλό είναι να παίρνουμε και μια επίσημη άποψη από τις κλινικές- γιατρούς τουλάχιστον να έχουν ένα βήμα ένα λόγο να ηρεμήσουμε λίγο από παρατράγουδα, ελπίζω να βγει κάτι καλό από όλη αυτή την ιστορία για όλους μας. :chinscratch


Aπό την άλλη όμως η ιστορία έχει δείξει ότι σχεδόν κανένας δεν τηρεί τους κανόνες οπότε ας αφήσουμε τους υπεύθυνους του forum να ξεκουραστούν και να ηρεμήσουν για καλό η κακό ….. γιατί έρχεται μπόρα και θα πρέπει να είναι έτοιμοι :knup: :knup:

Βλέπω το fight club να έχει κόσμο…. :angel:

stpano, έχουμε τίποτα να χωρίσουμε? Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει να πάρω μέρος σε ένα post που ονομάζεται fight club.
 

stpanos

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Lazaros είπε:
stpano, έχουμε τίποτα να χωρίσουμε? Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει να πάρω μέρος σε ένα post που ονομάζεται fight club.
Φυσικά και δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε….. για το fight club χαριτολογώντας το είπα ούτε εγώ θα έπαιρνα αλλά οι καταστάσεις το έφεραν να είμαι εγώ αυτός που το ξεκίνησε :angel: (fight club... Ξεκίνησε από stpanos)
 

Lazaros

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

stpanos είπε:
Φυσικά και δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε….. για το fight club χαριτολογώντας το είπα ούτε εγώ θα έπαιρνα αλλά οι καταστάσεις το έφεραν να είμαι εγώ αυτός που το ξεκίνησε :angel: (fight club... Ξεκίνησε από stpanos)

:) και πρέπει πάντα να έχουμε στο μυαλό μας ότι ο κάθε ένας από εμάς που είναι ευχαριστημένος με τα αποτελέσματα του, έχει έναν ανιδιοτελή λόγω να εκφράσει την ευγνωμοσύνη του στο γιατρό του. Εγώ, εσύ, ο n094 ανήκουμε στην ίδια κατηγορία. Τώρα με τη σειρά μας και με την εμπειρία μας πρέπει να βοηθήσουμε τα παιδιά, χωρίς ΠΜ, αλλά δημόσια, πάντα με ευγένεια και ανιδιοτέλια! Καλά αποτελέσματα και πάλι!
 

stpanos

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Εδώ θα μου επιτρέψεις φιλικά πάντα να κάνω μια διευκρίνιση, ευγνωμοσύνη έχω μόνο στα χέρια μου που δούλεψαν και έβγαλαν τα χρήματα με πολύ κόπο.

Ευγνωμοσύνη έχω στην μάνα μου που με έφερε στον κόσμο.

Ο γιατρός όφειλε να κάνει αυτό για το οποίο πληρώθηκε, αν το έκανε σωστά τον ευχαριστώ δημόσια που έκανε σωστά την δουλειά του.

Δεν τα πάω καλά με τα π.μ. και δυστυχώς μεγάλη εμπειρία από μεταμοσχεύσεις δεν έχω και ας έχω κάνει δυο σε διαφορετικές κλινικές, ότι έχω μάθει το έχω μάθει από το forum και δεν ξέρω αν μπορώ να βοηθήσω κάποιον.
 

agchrist

Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

stpanos είπε:
Εδώ θα μου επιτρέψεις φιλικά πάντα να κάνω μια διευκρίνιση, ευγνωμοσύνη έχω μόνο στα χέρια μου που δούλεψαν και έβγαλαν τα χρήματα με πολύ κόπο.

Ευγνωμοσύνη έχω στην μάνα μου που με έφερε στον κόσμο.

Ο γιατρός όφειλε να κάνει αυτό για το οποίο πληρώθηκε, αν το έκανε σωστά τον ευχαριστώ δημόσια που έκανε σωστά την δουλειά του.

+1
 

icesensei

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Mα πόσο άκομψο είναι ακριβώς τη στιγμή που κατηγορούνται μέλη και διαχειριστές να ζητάτε τη παρουσία κλινικών εδω. Βλέπω μια απάθεια λες και όλα έγιναν σε μια μακρινή UTOPIA, είναι αυτή η στιγμή κατάλληλη για να προωθηθεί το θέμα συμμετοχής κλινικών. ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ: ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ . Λύση είναι η να υπάρχει αλλυλεγγύη μεταξύ των μελών και μετά όλα τα άλλα...δεν έχει σημασία τι γνώμη έχω για τα μέλη, και να είχα τσακωθεί μαζί τους τα ιδια θα έλεγα. Εσείς που λέτε για κλινικές αύριο μπορεί να είστε στο στοχαστρο (όχι βεβαια - εικόνικο παράδειγμα) θα θέλατε τα μέλη να τιτιβιζουν πόσο άδικο είναι να μην κελαϊδάνε ελεύθερες οι κλινικές τότε;; ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
 

xDante

Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Εγώ θα τοποθετηθώ (δεν μπορώ θα σκάσω :-X )

Αυτό που παρατηρώ σε αυτό το νήμα τόσο καιρό κατέληξε σε αυτό που αρκετοί απο εμάς φοβόμασταν οτι θα συμβεί κάποια στιγμή καθώς μια βραδυφλεγής βόμβα άρχιζε να καίει με την συμμετοχή των εκπροσώπων των κλινικών στο φόρουμ ..

παιδιά μην γελιόμαστε όποτε παίζονται οικονομικά συμφέροντα στην μέση δεν πρόκειται να υπάρξει ηρεμία και ευγενής άμιλα ..
Ναι ο Danceworld παρασύρθηκε και άρχιζε να μας περιγράφει για το πως έφυγε ο γιατρός της τάδε εταιρείας κάτω απο ποιες συνθήκες (Κατι που Danceworld (Sorry) ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ) και ξέρω οτι είσαι ψαχτήρι και την ψάχνεις και καλά κάνεις και επέλεξες μία εταιρεία .... εγώ θα συμφωνήσω με την απόφαση του Άκη (αν και δεν ενδιαφέρει κανέναν η άποψη μου) 2 μέρες μπαν απο ένα φόρουμ δεν γράφτηκε και στο ποινικό σου μητρώο σιγά μωρεεεεεεεεεεεεεεεε . ;)

επίσης η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ εταιρεία ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ υποχρεωμένη να μπει εδώ μέσα να μας αραδιάσει την πραμάτεια της αν μπει καλώς και πάντα ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ...
μπήκε η σι πως την λένε και ξέρουμε έχει έναν εκπρόσωπο ... οι υπόλοιπες εταιρείες ΑΝ θέλουν μπαίνουν με ΕΠΙΣΗΜΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ και όχι TROLL που όλοι μας έχουμ δει στο παρελθόν ...
ΔΕΝ είναι απλή δουλειά το να κρατήσεις μια ισορροπία και πραγματικά οι MODS και ο ADMIN πιστέυω οτι αξίζουν συγχαρητήρια για την δύσκολη δουλειά που κάνουν ...
εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει η μεταμόσχευση γιατί δεν έχω τα φράγκα και να τα είχα δεν θα έδινα 3 ευρώ να μου μεταφέρει μία τρίχα (την έχω ξαναπεί την άποψή ΜΟΥ )
πέραν αυτού επειδή το θέμα ξεφεύγει και εμένα με στεναχωρεί αυτό το πράγμα γιατι είμαστε ένα φόρουμ τριχόπτωσης και τείνουμε να γίνουμε μεσημεριανάδικο φόρουμ εταιρειών μεταμόσχευσης... δεν έχω να προτείνω κάτι γιατί 2 είναι οι λύσεις ... καθόλου εταιρείες και μόνο χρήστες με φωτος και αποδείξεις η όπως είναι τώρα με εταιρείες...
είναι πολύ δύσκολο να καταλάβεις πότε ένας χρήστης ανάμεσα στις λέξεις του προμοτάρει μία εταιρεία (ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΠΤ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ )

Προς τις εταιρείες μεταμόσχευσης .
Σεβαστείτε το φόρουμ που σας φιλοξενεί και ΕΙΝΑΙ ΠΗΓΗ ΕΣΟΔΩΝ ΓΙΑ ΕΣΑΣ με την ευρεία ένοια του όρου... ΣΑΣ ΒΟΗΘΑΜΕ με το να έχουμε ένα υγιές φόρουμ ανοιχτό σε όλους και να βλέπουμε δουλείες σας .. ΜΗΝ καταφέυγετε σε πλάγια μέσα για να επιτύχετε ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΝΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ . .
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΖΟΙ ΟΥΤΕ ΑΦΕΛΕΙΣ ενημερωνόμαστε ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΑ ΣΑΙΤ για το πρόβλημά μας και έχουμε ενα αρκετά μεγάλο επίπεδο και αυτό θα έπρεπε να σας τιμά που το φόρουμ είναι ανοιχτό σε εσάς ...
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΡΩ
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΕΦΑΛΙΑ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΙ ΕΞΥΠΝΟΙ ΚΑΡΑΦΛΟΙ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΣ (Σ.Ε.Κ.Σ :tease: )
ΑΝ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ

το μήνυμα αυτό είναι γενικό και δεν στοχοποιεί καμία εταιρεία απλά είναι μία προσωπική άποψη .....
 

n094

Active Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

xDante είπε:
Εγώ θα τοποθετηθώ (δεν μπορώ θα σκάσω :-X )

Προς τις εταιρείες μεταμόσχευσης .
Σεβαστείτε το φόρουμ που σας φιλοξενεί και ΕΙΝΑΙ ΠΗΓΗ ΕΣΟΔΩΝ ΓΙΑ ΕΣΑΣ με την ευρεία ένοια του όρου... ΣΑΣ ΒΟΗΘΑΜΕ με το να έχουμε ένα υγιές φόρουμ ανοιχτό σε όλους και να βλέπουμε δουλείες σας .. ΜΗΝ καταφέυγετε σε πλάγια μέσα για να επιτύχετε ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΝΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ . .
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΖΟΙ ΟΥΤΕ ΑΦΕΛΕΙΣ ενημερωνόμαστε ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΑ ΣΑΙΤ για το πρόβλημά μας και έχουμε ενα αρκετά μεγάλο επίπεδο και αυτό θα έπρεπε να σας τιμά που το φόρουμ είναι ανοιχτό σε εσάς ...
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΡΩ
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΕΦΑΛΙΑ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΙ ΕΞΥΠΝΟΙ ΚΑΡΑΦΛΟΙ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΣ (Σ.Ε.Κ.Σ :tease: )
ΑΝ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ

το μήνυμα αυτό είναι γενικό και δεν στοχοποιεί καμία εταιρεία απλά είναι μία προσωπική άποψη .....

++++11111
 
Μπλουζα