Ποσιμο εξτρα παρθενο ελαιολαδο

kapa

Μέλος του προσωπικού
aggelos88 στα μετακινησα εδω τα 2 μηνυματα.
πως τα παμε χρησιμοποιει κανεις ελαιολαδο?
εγω ειμαι στα ιδια οπως τις φωτο που εδειξα,80% μειωση τριχοπτωσης και μαλλον τελικο αποτελεσμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mike29

Active Member
Πινω ωμο ελαιολαδο καλης ποιοτητας 3-4 κουταλιες τις σουπας καθε μερα απ το 1997 17 χρονων τοτε!και μεχρι το 2οο9 ειχα super πυκνο μαλλι δεν ελειπε ουτε μια τριχα απ το κεφαλι μου,τριχοπτωση και τα 13 χρονια σχεδον σε μηδενικα επιπεδα!!αλλα μετα οταν αρχισαν τα καταστροφικα για τα μαλλια δερματικα τις Σ.Δ ταυτοχρονα αρχισε και η Α.Α και ξεκινησε τριχοπτωση και αραιωση..λογικα αν δεν ειχα σ.δ γιατι η απωλεια μαλλιων απ την σ.δ ειναι διαφορετικη τις Α.Α θα ειχα αισθητα καλυτερα τα μαλλια!!οταν ειχε φυγει για 2μιση χρονια η σ.δ παλι τριχοπτωση σχεδον σε μηδενικα επιπεδα και απο θεραπεια μονο ελαια εβαζα και δεν ειχα σταματησει να πινω ελαιολαδο ουτε μια μερα!νομιζω οτι με βοηθαει το ποσιμο ελαιολαδο στην χαμηλη τριχοπτωση που ενω εχω Α.Α οταν δεν εχω συμπτωματα σ.δ υποχωρει
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
απο σημερα μεταγραφη.
παω σε ελαιολαδο απο σουπερ μαρκετ.
διαλεξα στην τυχη ενα,το πρωτο που επιασα στα χερια εξτρα παρθενο και γραφει και ψυχρη εκθλιψη πανω.
πηρα ενα λιτρο για δοκιμη,αν τα παει καλα θα παρω 6 λιτρα ακομα.
12324936_1022752311097498_432402550_n.jpg 12476095_1022752287764167_285790866_n.jpg
 

akishellas3

Well-Known Member
αγριελαιο ψαχτε ;) ειναι που τα κοροιδευατε.. με το που ξυπνησετε το πρωι ενα κουταλακι του γλυκου με αδειο στομαχι .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αγριελαιο ψαχτε ;) ειναι που τα κοροιδευατε.. με το που ξυπνησετε το πρωι ενα κουταλακι του γλυκου με αδειο στομαχι .

για δειξε ποιο λες? δε τα κοροιδευουμε απλα σε λεμε μην βαζεις ακομη στο κεφαλι τιποτα εκτος μινοξ και αυτη μετα μερες.
 

akishellas3

Well-Known Member
μου φερε ενας συγγενεις απο βορεια ,απλα ψαχτε το ειχα διαβασει οτι ειναι πιο δυνατο απο το κανονικο ,ψαχτε ιντερνετ για αυτο .
 

aggelos88

Active Member
Αυτο που εβαλε ο Kapa ειναι καλο , αναγνωρισμενο και ψυχρης εκθλιψης.

Λεω ξανα προσοχη στα χυμα και στα λαδια απο το "χωριο" στους τενεκεδες,
τα ποιο πολλα ειναι ταγκισμενα γιατι κρατανε τις ελιες πολυ καιρο στο ηλιο, στις αποθηκες κτλ
και φυσικα η νοθεια παει συννεφο.
 

aetos

Member
Μου μειωθηκε η τριχοπτωση αρκετα με τοελαιολαδο...πραγματικα η πρωτη φορα που κατι δινει κατι δυνατο στο θεμα τριχοπτωσης...η μεντα μου την ειχε μειωσει λιγακι αλλα το ελαιολαδο μου την μειωσε αισθητα..
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
6 ευρω το λιτρο.
Απο οτι βλεπω ολα εκει ειναι στην τιμη
Καπα, μηπως θα ηταν προτιμοτερο αφου το θελουμε για θεραπεια στην ουσια, να παρουμε βιολογικο λαδι που ειναι σε γυαλινο μπουκαλι; η διαφορα στην τιμη ειναι δυο περιπου ευρω,δε θα ηταν καλυτερο;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Καπα, μηπως θα ηταν προτιμοτερο αφου το θελουμε για θεραπεια στην ουσια, να παρουμε βιολογικο λαδι που ειναι σε γυαλινο μπουκαλι; η διαφορα στην τιμη ειναι δυο περιπου ευρω,δε θα ηταν καλυτερο;
δεν γνωριζω και πολλα απο ελαιολαδα.:D
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εγω πηρα χθες το Διαλεχτο εξτρα παρθενο ψυχρης 5 λιτρα γυρω στα 23 ευρω.
να πινω 35ml η παραπανω?λες?
 
Μπλουζα