Ποσιμο εξτρα παρθενο ελαιολαδο

mimis giova

Active Member
παμε στο εξτρα παρθενο εκαιολαδο..2 κουταλιες της σουπας καθημερινα...μηδεν τριχωπτωση..για μικρα norwood το συνηστο..δεν κοστιζει..ουτε ειναι κουραστικο..δοκιμαστε το!!δεν χανεται τιποτα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
παμε στο εξτρα παρθενο εκαιολαδο..2 κουταλιες της σουπας καθημερινα...μηδεν τριχωπτωση..για μικρα norwood το συνηστο..δεν κοστιζει..ουτε ειναι κουραστικο..δοκιμαστε το!!δεν χανεται τιποτα...
εννοεις ποσιμο?η λοσιον?
 

mimis giova

Active Member
δεν ξερω αν ειναι...εγω με ωμεγα3 δεν ειδα διαφορα..πρωσοπικα μιλαω..ναι καπα ωμο ελαιολαδο..2 κουταλιες της σουπας καθημερινα..πιστεψτε με αξιζει τον κοπο..παντα σε μικρα norwood..καπα κανε το κ μιλαμε σε ενα 6μηνο να μ πεις...!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
δεν ξερω αν ειναι...εγω με ωμεγα3 δεν ειδα διαφορα..πρωσοπικα μιλαω..ναι καπα ωμο ελαιολαδο..2 κουταλιες της σουπας καθημερινα..πιστεψτε με αξιζει τον κοπο..παντα σε μικρα norwood..καπα κανε το κ μιλαμε σε ενα 6μηνο να μ πεις...!!
θα το κανω,εχω "ψηθει".γι αυτο ρωταω λεπτομερειες...
ειναι και πολυ φθηνο με 2 κουταλιες την ημερα
 
Τελευταία επεξεργασία:

mimis giova

Active Member
καπα..λιγο π το εψαξα..δεν ξερω αν παιζει ρολο..κ αν εκει στιριζεται..κ ιδα διακοπη τριχωπτωσεις..το εξτρα παρθενο ελαιολαδο αυξανει την τεστο κ την ωχρινοποιητικη ορμονη κ καταστελη το ενζυμο 5αλφα reductaste to οποιο μετατρεπει την τεστο σε dht.. gomi μπορεις να πεις τι γνωμη σ...??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
καπα..λιγο π το εψαξα..δεν ξερω αν παιζει ρολο..κ αν εκει στιριζεται..κ ιδα διακοπη τριχωπτωσεις..το εξτρα παρθενο ελαιολαδο αυξανει την τεστο κ την ωχρινοποιητικη ορμονη κ καταστελη το ενζυμο 5αλφα reductaste to οποιο μετατρεπει την τεστο σε dht.. gomi μπορεις να πεις τι γνωμη σ...??
δεν το εχω ψαξει,νομιζα οτι ειχε να κανει με προσταγδαλινες και pgd2
 

mimis giova

Active Member
παιδια μετα απο κανα εξαμηνο ιδα διαφορα..το αρχισα απλα για το γμτ. επεμενε ενας γερος του χωριου..τα παιδια τ καραφλα αυτος πολυ καλο μαλλι.ακριβως μ ειπε..οταν τον ρωτησα πως οι γιοι σ καραφλιασαν..με κοροιδευαν οταν τους τα ελεγα..καθε μερα να τρως καλο λαδι κ βαζε κ στα μαλια σ με μασαζ..οποτε τον εβλεπα μ λεει εσυ με ακουσες?κ ετσι για πλακα αρχισα καυημερινα..κ ειδα διαφορα..οχι νεα μαλλια αλλα τριχωπτωση γιοκ.λογικα κ στην σαλατα το ιδιο ειναι..δεν χανεται τπτ..τρωτε καθημερινα κ τα λεμε σε λιγο καιρο.
 

ElPap

New Member
παιδια κακα τα ψεμματα αλλα αμα ειναι να τα χασεις τα μαλλια, θα πεσουν και μιση νταμιτζανα λαδι να κατεβαζεις και αλλη τοση να απλωνεις στο μαλλι....εμενα η γιαγια μου και ο παππους μουπου μεγάλωσαν και εζησαν σε νησι, παντα καταναλωναν τεραστιες ποσοτητες λαδιου καθως εχουν δικιες τους ελιες. Εκτος απο τις σαλατες, τυρια, παστά που σε ολα βαζουν ωμο λαδι, πινανε και καθε πρωι απο μια κουταλια της σουπας ο καθενας, γιατι "κανει καλο" και φυσικα η γιαγια μου σαν γυναικα ανεκαθεν το χρησιμοποιουσε σαν μασκα για τα μαλλια.Και ποιοτικο ηταν το λαδι και σε ποσοτητες το καταναλωνουν αλλα και οι δυο απο πολυ νεα ηλικια ειχαν προχωρημενα norwood που δεν υποχωρουσαν με τπτ....
 

mimis giova

Active Member
καλα ναι..αλλα εχει μια βαση..κ στο κατω κατω δεν κοστιζει.καθε μερα στο φαγητο σ βαζε ομω λαδι..χανεις κατι??μαλλιας δεν γινεσαι..τα ξερουμε τα εχουνε ξαναπει..ως π να βγει το μαγικο χαπι...η το gel τιs folligen..xoxoxo..
 
Μπλουζα